výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích

Stará Boleslav (22. - 24. 5. 2015)

100 m - Muži (Finále)

Finále (so, 23.5.2015 - 12:00) official Vítr: -1.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš VojtekTomáš Vojtek 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 11.16 825
2 Marek OšmeraMarek Ošmera 87 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 11.28 799
3 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 95 AK OlomoucAK Olomouc 7 11.74 703
4 Vojtěch ČechVojtěch Čech 94 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 8 11.80 691
5 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 11.84 683
6 David ČernýDavid Černý 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.93 665
7 Adam FialaAdam Fiala 93 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 1 12.11 629
Marek LukášMarek Lukáš 91 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5 DNF
Celkem 8 závodníků

100 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 23.5.2015 - 12:15) official Vítr: +1.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 NL 10.87 890
2 Aleksandar GrnovičAleksandar Grnovič 96 SrbskoSrbsko 4 10.93 876
3 Jan DoležalJan Doležal 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 11.04 852
4 Daniel MonzarDaniel Monzar 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 11.08 843
5 David ŠrámekDavid Šrámek 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.09 841
6 David HájekDavid Hájek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 11.49 755
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 23.5.2015 - 12:15) official Vítr: -0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KučeraJan Kučera 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 4 11.34 786
2 Jan MiksaJan Miksa 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 11.58 736
3 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.72 707
4 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 11.92 667
5 Lukas ReiterLukas Reiter 96 AustriaAustria 7 12.01 649
6 Radek BekrRadek Bekr 97 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 6 12.03 645
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 23.5.2015 - 12:15) official Vítr: +0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub UhlířJakub Uhlíř 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.94 663
2 Jiří BeštaJiří Bešta 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 12.07 637
3 Tomáš KrůtaTomáš Krůta 97 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 12.07 637
4 Jiří PerknerJiří Perkner 96 AK BílinaAK Bílina 5 12.27 599
5 Patrik StupkaPatrik Stupka 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 12.56 545
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 NL 10.87 890
2 Aleksandar GrnovičAleksandar Grnovič 96 SrbskoSrbsko 4 10.93 876
3 Jan DoležalJan Doležal 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 11.04 852
4 Daniel MonzarDaniel Monzar 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 11.08 843
5 David ŠrámekDavid Šrámek 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.09 841
6 Jan KučeraJan Kučera 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 4 11.34 786
7 David HájekDavid Hájek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 11.49 755
8 Jan MiksaJan Miksa 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 11.58 736
9 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.72 707
10 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 11.92 667
11 Jakub UhlířJakub Uhlíř 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.94 663
12 Lukas ReiterLukas Reiter 96 AustriaAustria 7 12.01 649
13 Radek BekrRadek Bekr 97 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 6 12.03 645
14 Jiří BeštaJiří Bešta 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 12.07 637
15 Tomáš KrůtaTomáš Krůta 97 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 12.07 637
16 Jiří PerknerJiří Perkner 96 AK BílinaAK Bílina 5 12.27 599
17 Patrik StupkaPatrik Stupka 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 12.56 545

100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (pá, 22.5.2015 - 11:00) official Vítr: +1.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KisialaJan Kisiala 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 11.24 808
2 Matúš VajčiMatúš Vajči 98 SlovakiaSlovakia 4 11.37 780
3 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 3 11.42 769
4 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 11.59 734
5 Adam PekárekAdam Pekárek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.64 723
6 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.75 701
Christian StankušChristian Stankuš 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (pá, 22.5.2015 - 11:00) official Vítr: -0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.62 728
2 Vojtěch PácalVojtěch Pácal 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 11.76 699
3 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 5 11.87 677
4 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 99 AC PardubiceAC Pardubice 8 11.89 673
5 Tomáš PraskýTomáš Praský 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2 11.89 673
6 David HolýDavid Holý 98 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 6 12.06 639
7 Daniel BisahaDaniel Bisaha 99 SlovakiaSlovakia 7 12.26 601
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (pá, 22.5.2015 - 11:00) official Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip SamuelFilip Samuel 98 AK OlomoucAK Olomouc 2 11.80 691
2 Jakub SoučekJakub Souček 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 11.95 661
3 David RybaDavid Ryba 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 12.04 643
4 Josef ŘíhaJosef Říha 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 12.21 610
5 Filip NajmanFilip Najman 99 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 12.22 608
6 Martin DvořákMartin Dvořák 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.30 593
7 Vojtěch KorelVojtěch Korel 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 8 13.21 433
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KisialaJan Kisiala 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 11.24 808
2 Matúš VajčiMatúš Vajči 98 SlovakiaSlovakia 4 11.37 780
3 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 3 11.42 769
4 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 11.59 734
5 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.62 728
6 Adam PekárekAdam Pekárek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.64 723
7 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.75 701
8 Vojtěch PácalVojtěch Pácal 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 11.76 699
9 Filip SamuelFilip Samuel 98 AK OlomoucAK Olomouc 2 11.80 691
10 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 5 11.87 677
11 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 99 AC PardubiceAC Pardubice 8 11.89 673
12 Tomáš PraskýTomáš Praský 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2 11.89 673
13 Jakub SoučekJakub Souček 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 11.95 661
14 David RybaDavid Ryba 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 12.04 643
15 David HolýDavid Holý 98 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 6 12.06 639
16 Josef ŘíhaJosef Říha 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 12.21 610
17 Filip NajmanFilip Najman 99 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 12.22 608
18 Daniel BisahaDaniel Bisaha 99 SlovakiaSlovakia 7 12.26 601
19 Martin DvořákMartin Dvořák 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.30 593
20 Vojtěch KorelVojtěch Korel 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 8 13.21 433
Christian StankušChristian Stankuš 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 DNS