výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Ostrava (20. - 21. 6. 2015)

100 m - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 20.6.2015 - 13:15) official Vítr: +1.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 4 10.96 Q 0.190
2 Michal SuchánekMichal Suchánek 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 11.07 Q 0.147
3 Jiří FeigelJiří Feigel 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 11.13 0.175
4 Jakub ČervíkJakub Červík 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 11.20 0.194
5 Filip DvořákFilip Dvořák 97 AK HodonínAK Hodonín 2 11.31 0.174
6 Jiří MorcinekJiří Morcinek 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 11.51 0.185
7 David NovotnýDavid Novotný 96 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 8 11.79 0.159
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.6.2015 - 13:15) official Vítr: -1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš VaverkaLukáš Vaverka 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 10.99 Q 0.127
2 Ondřej RappOndřej Rapp 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6 11.02 Q 0.170
3 Filip HabrdaFilip Habrda 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 11.02 q 0.162
4 Michael UrbanMichael Urban 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 11.11 q 0.186
5 Josef HašekJosef Hašek 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 11.32 0.138
6 Tomáš KončickýTomáš Končický 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 11.58 0.159
Michal JarošekMichal Jarošek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.6.2015 - 13:15) official Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 10.93 Q 0.183
2 Jakub BurlákJakub Burlák 96 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 4 11.09 Q 0.182
3 Martin HlavinkaMartin Hlavinka 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 11.14 0.157
4 Vojtěch KarásekVojtěch Karásek 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1 11.16 0.131
5 Josef ČesákJosef Česák 97 AC PardubiceAC Pardubice 6 11.48 0.169
6 Filip HorkýFilip Horký 96 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 3 11.71 0.177
František DolníčekFrantišek Dolníček 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2 DNS
Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 10.93 Q 0.183
2 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 4 10.96 Q 0.190
3 Lukáš VaverkaLukáš Vaverka 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 10.99 Q 0.127
4 Ondřej RappOndřej Rapp 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6 11.02 Q 0.170
5 Filip HabrdaFilip Habrda 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 11.02 q 0.162
6 Michal SuchánekMichal Suchánek 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 11.07 Q 0.147
7 Jakub BurlákJakub Burlák 96 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 4 11.09 Q 0.182
8 Michael UrbanMichael Urban 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 11.11 q 0.186
9 Jiří FeigelJiří Feigel 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 11.13 0.175
10 Martin HlavinkaMartin Hlavinka 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 11.14 0.157
11 Vojtěch KarásekVojtěch Karásek 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1 11.16 0.131
12 Jakub ČervíkJakub Červík 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 11.20 0.194
13 Filip DvořákFilip Dvořák 97 AK HodonínAK Hodonín 2 11.31 0.174
14 Josef HašekJosef Hašek 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 11.32 0.138
15 Josef ČesákJosef Česák 97 AC PardubiceAC Pardubice 6 11.48 0.169
16 Jiří MorcinekJiří Morcinek 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 11.51 0.185
17 Tomáš KončickýTomáš Končický 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 11.58 0.159
18 Filip HorkýFilip Horký 96 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 3 11.71 0.177
19 David NovotnýDavid Novotný 96 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 8 11.79 0.159
Michal JarošekMichal Jarošek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNS
František DolníčekFrantišek Dolníček 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2 DNS
Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 8 DNS

100 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 20.6.2015 - 14:50) official Vítr: -0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 5 10.78 0.180
2 Filip HabrdaFilip Habrda 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 10.83 0.142
3 Ondřej RappOndřej Rapp 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6 10.91 0.163
4 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 10.92 0.148
5 Lukáš VaverkaLukáš Vaverka 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 11.02 0.119
6 Michal SuchánekMichal Suchánek 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 11.09 0.133
7 Michael UrbanMichael Urban 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 11.14 0.247
8 Jakub BurlákJakub Burlák 96 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 7 11.14 0.208
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 20.6.2015 - 13:05) official Vítr: -0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 11.08 Q 0.198
2 Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 11.44 Q 0.154
3 Tomáš JiráčekTomáš Jiráček 98 AC PardubiceAC Pardubice 3 11.53 0.160
4 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 2 11.53 0.176
5 Jan KlímaJan Klíma 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.56 0.158
6 Marek SechraMarek Sechra 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 11.60 0.130
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.6.2015 - 13:05) official Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 4 11.11 Q 0.156
2 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 5 11.26 Q 0.173
3 Roman JonákRoman Jonák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.43 0.132
4 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 11.53 0.154
5 Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 AC PardubiceAC Pardubice 7 11.56 0.151
6 Jakub SýkoraJakub Sýkora 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 1 11.57 0.183
7 Jiří MachekJiří Machek 98 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 6 11.63 0.159
8 Michal ŘehořMichal Řehoř 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 11.75 0.166
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.6.2015 - 13:05) official Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aleš MoravecAleš Moravec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 11.16 Q 0.170
2 Jaromír ValentaJaromír Valenta 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 11.22 Q 0.143
3 Ondřej KollárikOndřej Kollárik 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 7 11.33 q 0.167
4 Pavel GocalaPavel Gocala 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 11.38 q 0.170
5 Lukáš MysliwiecLukáš Mysliwiec 98 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 3 11.57 0.149
6 Tomáš UmlaufTomáš Umlauf 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 11.65 0.174
7 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.73 0.163
Filip BromFilip Brom 99 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 6 DQ 162.6
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 11.08 Q 0.198
2 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 4 11.11 Q 0.156
3 Aleš MoravecAleš Moravec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 11.16 Q 0.170
4 Jaromír ValentaJaromír Valenta 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 11.22 Q 0.143
5 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 5 11.26 Q 0.173
6 Ondřej KollárikOndřej Kollárik 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 7 11.33 q 0.167
7 Pavel GocalaPavel Gocala 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 11.38 q 0.170
8 Roman JonákRoman Jonák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.43 0.132
9 Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 11.44 Q 0.154
10 Tomáš JiráčekTomáš Jiráček 98 AC PardubiceAC Pardubice 3 11.53 0.160
11 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 11.53 0.154
12 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 2 11.53 0.176
13 Jan KlímaJan Klíma 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.56 0.158
14 Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 AC PardubiceAC Pardubice 7 11.56 0.151
15 Jakub SýkoraJakub Sýkora 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 1 11.57 0.183
16 Lukáš MysliwiecLukáš Mysliwiec 98 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 3 11.57 0.149
17 Marek SechraMarek Sechra 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 11.60 0.130
18 Jiří MachekJiří Machek 98 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 6 11.63 0.159
19 Tomáš UmlaufTomáš Umlauf 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 11.65 0.174
20 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.73 0.163
21 Michal ŘehořMichal Řehoř 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 11.75 0.166
Filip BromFilip Brom 99 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 6 DQ 162.6

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 20.6.2015 - 14:40) official Vítr: +1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 10.91 0.162
2 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 5 10.92 0.149
3 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2 11.13 0.164
4 Aleš MoravecAleš Moravec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 11.19 0.168
5 Jaromír ValentaJaromír Valenta 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 11.22 0.157
6 Pavel GocalaPavel Gocala 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 8 11.34 0.178
7 Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 11.37 0.186
8 Ondřej KollárikOndřej Kollárik 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1 11.39 0.147
Celkem 8 závodníků

100 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 20.6.2015 - 14:30) official Vítr: -0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emily GerulováEmily Gerulová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 NL 11.81 0.162
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 11.95 0.127
3 Martina HomolováMartina Homolová 96 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 3 12.09 0.213
4 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 12.09 0.155
5 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 AK OlomoucAK Olomouc 2 12.28 0.179
6 Kateřina HornováKateřina Hornová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 7 12.36 0.220
7 Veronika OpekarováVeronika Opekarová 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 1 12.54 0.489
8 Hana KlepetkováHana Klepetková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 12.89 0.405
Celkem 8 závodníků

100 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 20.6.2015 - 12:55) official Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emily GerulováEmily Gerulová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 NL 11.88 Q 0.147
2 Martina HomolováMartina Homolová 96 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 4 12.08 Q 0.149
3 Veronika NiščákováVeronika Niščáková 97 AC PardubiceAC Pardubice 2 12.78 0.213
4 Karolína SlavětínskáKarolína Slavětínská 97 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 12.81 0.163
5 Adéla KadlecováAdéla Kadlecová 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 7 12.84 0.217
6 Markéta HusákováMarkéta Husáková 96 AC ČáslavAC Čáslav 8 13.12 0.165
Kateřina HýskováKateřina Hýsková 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.6.2015 - 12:55) official Vítr: -0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 NL 11.98 Q 0.135
2 Kateřina HornováKateřina Hornová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 12.40 Q 0.176
3 Petra BracháčkováPetra Bracháčková 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 12.68 0.152
4 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 12.75 0.164
5 Lucie ProkopováLucie Prokopová 96 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2 12.94 0.146
6 Hana OndrkováHana Ondrková 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 13.04 0.212
7 Eliška FischerováEliška Fischerová 97 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 8 13.16 0.137
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.6.2015 - 12:55) official Vítr: +0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7 12.18 Q 0.170
2 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 AK OlomoucAK Olomouc 5 12.28 Q 0.148
3 Veronika OpekarováVeronika Opekarová 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2 12.51 q 0.151
4 Hana KlepetkováHana Klepetková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 12.60 q 0.197
5 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 12.60 0.198
6 Dominika PaťkováDominika Paťková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 12.88 0.133
7 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3 12.89 0.143
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emily GerulováEmily Gerulová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 NL 11.88 Q 0.147
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 NL 11.98 Q 0.135
3 Martina HomolováMartina Homolová 96 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 4 12.08 Q 0.149
4 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7 12.18 Q 0.170
5 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 AK OlomoucAK Olomouc 5 12.28 Q 0.148
6 Kateřina HornováKateřina Hornová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 12.40 Q 0.176
7 Veronika OpekarováVeronika Opekarová 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2 12.51 q 0.151
8 Hana KlepetkováHana Klepetková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 12.60 q 0.197
9 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 12.60 0.198
10 Petra BracháčkováPetra Bracháčková 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 12.68 0.152
11 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 12.75 0.164
12 Veronika NiščákováVeronika Niščáková 97 AC PardubiceAC Pardubice 2 12.78 0.213
13 Karolína SlavětínskáKarolína Slavětínská 97 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 12.81 0.163
14 Adéla KadlecováAdéla Kadlecová 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 7 12.84 0.217
15 Dominika PaťkováDominika Paťková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 12.88 0.133
16 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3 12.89 0.143
17 Lucie ProkopováLucie Prokopová 96 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2 12.94 0.146
18 Hana OndrkováHana Ondrková 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 13.04 0.212
19 Markéta HusákováMarkéta Husáková 96 AC ČáslavAC Čáslav 8 13.12 0.165
20 Eliška FischerováEliška Fischerová 97 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 8 13.16 0.137
Kateřina HýskováKateřina Hýsková 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 DNS

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 20.6.2015 - 12:45) official Vítr: -0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4 11.93 Q 0.197
2 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 12.43 Q 0.181
3 Berenika KusováBerenika Kusová 98 ASK DěčínASK Děčín 3 12.57 q 0.164
4 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 12.80 0.202
5 Kateřina ČernáKateřina Černá 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 7 12.95 0.160
6 Veronika ZalabákováVeronika Zalabáková 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 12.96 0.152
7 Lenka TäuberováLenka Täuberová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 8 13.45 0.138
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.6.2015 - 12:45) official Vítr: -0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 12.46 Q 0.222
2 Anna ŠuhájkováAnna Šuhájková 98 AC PardubiceAC Pardubice 2 12.48 Q 0.135
3 Eva KunováEva Kunová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 12.80 0.310
4 Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3 12.92 0.196
5 Pavlína KretováPavlína Kretová 98 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 5 13.09 0.115
6 Nelly HoškováNelly Hošková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 13.10 0.187
Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 DQ 162.6 -0.028
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.6.2015 - 12:45) official Vítr: +1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 4 12.39 Q 0.153
2 Tereza ValáškováTereza Valášková 98 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 5 12.49 Q 0.174
3 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 12.57 q 0.128
4 Dominika LangerováDominika Langerová 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 6 12.59 0.360
5 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3 12.75 0.191
6 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 1 13.08 0.167
7 Iva SkalickáIva Skalická 99 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 7 13.09 0.176
8 Nikola RůžičkováNikola Růžičková 99 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 8 13.34 0.242
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4 11.93 Q 0.197
2 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 4 12.39 Q 0.153
3 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 12.43 Q 0.181
4 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 12.46 Q 0.222
5 Anna ŠuhájkováAnna Šuhájková 98 AC PardubiceAC Pardubice 2 12.48 Q 0.135
6 Tereza ValáškováTereza Valášková 98 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 5 12.49 Q 0.174
7 Berenika KusováBerenika Kusová 98 ASK DěčínASK Děčín 3 12.57 q 0.164
8 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 12.57 q 0.128
9 Dominika LangerováDominika Langerová 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 6 12.59 0.360
10 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3 12.75 0.191
11 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 12.80 0.202
12 Eva KunováEva Kunová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 12.80 0.310
13 Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3 12.92 0.196
14 Kateřina ČernáKateřina Černá 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 7 12.95 0.160
15 Veronika ZalabákováVeronika Zalabáková 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 12.96 0.152
16 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 1 13.08 0.167
17 Pavlína KretováPavlína Kretová 98 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 5 13.09 0.115
18 Iva SkalickáIva Skalická 99 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 7 13.09 0.176
19 Nelly HoškováNelly Hošková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 13.10 0.187
20 Nikola RůžičkováNikola Růžičková 99 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 8 13.34 0.242
21 Lenka TäuberováLenka Täuberová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 8 13.45 0.138
Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 DQ 162.6 -0.028

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 20.6.2015 - 14:20) official Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4 11.84 0.356
2 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 5 12.37 0.152
3 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 12.37 0.165
4 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 12.48 0.159
5 Berenika KusováBerenika Kusová 98 ASK DěčínASK Děčín 1 12.54 0.181
6 Anna ŠuhájkováAnna Šuhájková 98 AC PardubiceAC Pardubice 2 12.55 0.159
7 Tereza ValáškováTereza Valášková 98 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 7 12.57 0.187
8 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 12.72 0.152
Celkem 8 závodníků

200 m - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (ne, 21.6.2015 - 11:55) official Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 4 22.34 Q 0.175
2 Michal SuchánekMichal Suchánek 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 22.50 Q 0.152
3 Vojtěch KarásekVojtěch Karásek 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 22.72 q 0.182
4 Vít HartychVít Hartych 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 22.89 0.243
5 Vyacheslav ShchepotevVyacheslav Shchepotev 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 23.24 0.260
6 Tomáš KončickýTomáš Končický 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 23.28 0.194
7 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.59 0.165
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 21.6.2015 - 11:55) official Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej RappOndřej Rapp 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 22.56 Q 0.151
2 Jakub BurlákJakub Burlák 96 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 3 22.67 Q 0.202
3 Josef HašekJosef Hašek 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 22.70 q 0.196
4 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 96 AC PardubiceAC Pardubice 6 22.88 0.175
5 Jan KuklíkJan Kuklík 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 23.03 0.216
Vít MüllerVít Müller 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 21.6.2015 - 11:55) official Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip HabrdaFilip Habrda 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 22.45 Q 0.184
2 Michael UrbanMichael Urban 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.58 Q 0.157
3 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 22.87 0.212
4 Jiří FeigelJiří Feigel 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 23.00 0.220
5 Josef ČesákJosef Česák 97 AC PardubiceAC Pardubice 7 23.30 0.261
6 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.32 0.175
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 4 22.34 Q 0.175
2 Filip HabrdaFilip Habrda 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 22.45 Q 0.184
3 Michal SuchánekMichal Suchánek 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 22.50 Q 0.152
4 Ondřej RappOndřej Rapp 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 22.56 Q 0.151
5 Michael UrbanMichael Urban 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.58 Q 0.157
6 Jakub BurlákJakub Burlák 96 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 3 22.67 Q 0.202
7 Josef HašekJosef Hašek 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 22.70 q 0.196
8 Vojtěch KarásekVojtěch Karásek 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 22.72 q 0.182
9 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 22.87 0.212
10 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 96 AC PardubiceAC Pardubice 6 22.88 0.175
11 Vít HartychVít Hartych 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 22.89 0.243
12 Jiří FeigelJiří Feigel 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 23.00 0.220
13 Jan KuklíkJan Kuklík 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 23.03 0.216
14 Vyacheslav ShchepotevVyacheslav Shchepotev 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 23.24 0.260
15 Tomáš KončickýTomáš Končický 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 23.28 0.194
16 Josef ČesákJosef Česák 97 AC PardubiceAC Pardubice 7 23.30 0.261
17 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.32 0.175
18 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.59 0.165
Vít MüllerVít Müller 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 DNS

200 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 21.6.2015 - 15:05) official Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 5 NL 21.79 0.182
2 Michal SuchánekMichal Suchánek 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 22.26 0.155
3 Ondřej RappOndřej Rapp 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6 22.41 0.224
4 Michael UrbanMichael Urban 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 22.42 0.234
5 Jakub BurlákJakub Burlák 96 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2 22.55 0.176
6 Vojtěch KarásekVojtěch Karásek 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1 22.68 0.151
7 Josef HašekJosef Hašek 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 22.84 0.256
Filip HabrdaFilip Habrda 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 DNS
Celkem 8 závodníků

200 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (ne, 21.6.2015 - 11:40) official Vítr: -0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej HolubOndřej Holub 99 AC PardubiceAC Pardubice 5 22.90 Q 0.202
2 Jaromír ValentaJaromír Valenta 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 22.98 Q 0.177
3 Jiří ZikmundJiří Zikmund 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 6 23.36 0.230
4 Ondřej KollárikOndřej Kollárik 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 7 23.45 0.274
5 Martin KadlecMartin Kadlec 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 23.61 0.198
6 Radek StehnoRadek Stehno 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 24.30 0.220
Lukáš DesenskýLukáš Desenský 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 21.6.2015 - 11:40) official Vítr: +0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 NL 21.90 Q 0.197
2 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 22.54 Q 0.174
3 Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 22.94 q 0.210
4 Pavel GocalaPavel Gocala 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 7 22.95 q 0.217
5 Jan KlímaJan Klíma 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.17 0.227
6 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 23.31 0.236
Vincent VečeřaVincent Večeřa 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (ne, 21.6.2015 - 11:40) official Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aleš MoravecAleš Moravec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 22.49 Q 0.178
MS Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 22.51 0.135
3 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 5 22.62 Q 0.140
4 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 22.99 0.199
5 Michal RickwoodMichal Rickwood 98 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 7 23.17 0.252
6 Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 AC PardubiceAC Pardubice 2 23.35 0.159
7 Jakub SýkoraJakub Sýkora 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 3 23.51 0.196
8 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 23.99 0.286
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 NL 21.90 Q 0.197
2 Aleš MoravecAleš Moravec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 22.49 Q 0.178
3 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 22.51 0.135
4 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 22.54 Q 0.174
5 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 5 22.62 Q 0.140
6 Ondřej HolubOndřej Holub 99 AC PardubiceAC Pardubice 5 22.90 Q 0.202
7 Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 22.94 q 0.210
8 Pavel GocalaPavel Gocala 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 7 22.95 q 0.217
9 Jaromír ValentaJaromír Valenta 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 22.98 Q 0.177
10 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 22.99 0.199
11 Michal RickwoodMichal Rickwood 98 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 7 23.17 0.252
12 Jan KlímaJan Klíma 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.17 0.227
13 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 23.31 0.236
14 Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 AC PardubiceAC Pardubice 2 23.35 0.159
15 Jiří ZikmundJiří Zikmund 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 6 23.36 0.230
16 Ondřej KollárikOndřej Kollárik 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 7 23.45 0.274
17 Jakub SýkoraJakub Sýkora 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 3 23.51 0.196
18 Martin KadlecMartin Kadlec 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 23.61 0.198
19 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 23.99 0.286
20 Radek StehnoRadek Stehno 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 24.30 0.220
Lukáš DesenskýLukáš Desenský 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 DNS
Vincent VečeřaVincent Večeřa 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 DNS

200 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 21.6.2015 - 14:55) official Vítr: +0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 NL 21.91 0.237
2 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 22.47 0.158
3 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 7 22.49 0.181
4 Aleš MoravecAleš Moravec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 22.56 0.257
5 Ondřej HolubOndřej Holub 99 AC PardubiceAC Pardubice 6 22.84 0.185
6 Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 8 22.97 0.239
7 Pavel GocalaPavel Gocala 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 23.08 0.145
8 Jaromír ValentaJaromír Valenta 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 23.13 0.178
Celkem 8 závodníků

200 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 21.6.2015 - 14:45) official Vítr: -0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina HomolováMartina Homolová 96 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 5 24.46 0.174
2 Emily GerulováEmily Gerulová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 24.62 0.218
3 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 24.85 0.217
4 Kateřina HýskováKateřina Hýsková 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 25.34 0.580
5 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 25.62 0.246
6 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 25.71 0.284
7 Veronika OpekarováVeronika Opekarová 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 1 26.31 0.187
8 Veronika NiščákováVeronika Niščáková 97 AC PardubiceAC Pardubice 2 26.33 0.232
Celkem 8 závodníků

200 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (ne, 21.6.2015 - 11:25) official Vítr: +0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina HomolováMartina Homolová 96 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 4 24.51 Q 0.173
2 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 25.38 Q 0.212
3 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 25.87 q 0.223
4 Veronika OpekarováVeronika Opekarová 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2 25.93 q 0.169
5 Zuzana KrupičkováZuzana Krupičková 96 AC PardubiceAC Pardubice 6 26.19 0.469
6 Eliška FischerováEliška Fischerová 97 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7 27.29 0.149
7 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 28.22 0.381
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 21.6.2015 - 11:25) official Vítr: +0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina HýskováKateřina Hýsková 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 25.58 Q 0.453
2 Veronika NiščákováVeronika Niščáková 97 AC PardubiceAC Pardubice 3 26.11 Q 0.223
3 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2 26.47 0.319
4 Kristýna BoušíKristýna Bouší 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 26.74 0.230
5 Monika ŠvejdováMonika Švejdová 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 26.87 0.298
Marcela PírkováMarcela Pírková 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 21.6.2015 - 11:25) official Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emily GerulováEmily Gerulová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 24.59 Q 0.387
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 24.61 Q 0.187
3 Kateřina HornováKateřina Hornová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 25.95 0.210
4 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 26.31 0.413
5 Hana OndrkováHana Ondrková 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 26.96 0.182
Karolína JelínkováKarolína Jelínková 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina HomolováMartina Homolová 96 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 4 24.51 Q 0.173
2 Emily GerulováEmily Gerulová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 24.59 Q 0.387
3 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 24.61 Q 0.187
4 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 25.38 Q 0.212
5 Kateřina HýskováKateřina Hýsková 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 25.58 Q 0.453
6 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 25.87 q 0.223
7 Veronika OpekarováVeronika Opekarová 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2 25.93 q 0.169
8 Kateřina HornováKateřina Hornová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 25.95 0.210
9 Veronika NiščákováVeronika Niščáková 97 AC PardubiceAC Pardubice 3 26.11 Q 0.223
10 Zuzana KrupičkováZuzana Krupičková 96 AC PardubiceAC Pardubice 6 26.19 0.469
11 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 26.31 0.413
12 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2 26.47 0.319
13 Kristýna BoušíKristýna Bouší 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 26.74 0.230
14 Monika ŠvejdováMonika Švejdová 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 26.87 0.298
15 Hana OndrkováHana Ondrková 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 26.96 0.182
16 Eliška FischerováEliška Fischerová 97 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7 27.29 0.149
17 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 28.22 0.381
Marcela PírkováMarcela Pírková 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 DNS
Karolína JelínkováKarolína Jelínková 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 7 DNS

200 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (ne, 21.6.2015 - 11:10) official Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 24.29 Q 0.144
2 Dominika LangerováDominika Langerová 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 3 26.08 Q 0.262
3 Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5 26.25 q 0.173
4 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 26.31 0.198
5 Kateřina ČernáKateřina Černá 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 1 26.68 0.125
6 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 27.17 0.233
Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 21.6.2015 - 11:10) official Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 25.35 Q 0.189
2 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 25.69 Q 0.232
3 Eva KunováEva Kunová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 26.07 q 0.140
4 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 6 26.97 0.372
5 Pavlína KretováPavlína Kretová 98 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2 27.16 0.158
6 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 7 27.49 0.202
7 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 1 27.74 0.181
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (ne, 21.6.2015 - 11:10) official Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 1 25.83 Q 0.181
2 Anna ŠuhájkováAnna Šuhájková 98 AC PardubiceAC Pardubice 2 26.26 Q 0.147
3 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3 26.58 0.217
4 Veronika ZalabákováVeronika Zalabáková 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 26.84 0.171
5 Iva SkalickáIva Skalická 99 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 5 27.15 0.214
Denisa ZárubováDenisa Zárubová 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 7 DNS
Tereza ValáškováTereza Valášková 98 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 24.29 Q 0.144
2 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 25.35 Q 0.189
3 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 25.69 Q 0.232
4 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 1 25.83 Q 0.181
5 Eva KunováEva Kunová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 26.07 q 0.140
6 Dominika LangerováDominika Langerová 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 3 26.08 Q 0.262
7 Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5 26.25 q 0.173
8 Anna ŠuhájkováAnna Šuhájková 98 AC PardubiceAC Pardubice 2 26.26 Q 0.147
9 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 26.31 0.198
10 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3 26.58 0.217
11 Kateřina ČernáKateřina Černá 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 1 26.68 0.125
12 Veronika ZalabákováVeronika Zalabáková 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 26.84 0.171
13 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 6 26.97 0.372
14 Iva SkalickáIva Skalická 99 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 5 27.15 0.214
15 Pavlína KretováPavlína Kretová 98 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2 27.16 0.158
16 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 27.17 0.233
17 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 7 27.49 0.202
18 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 1 27.74 0.181
Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 6 DNS
Denisa ZárubováDenisa Zárubová 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 7 DNS
Tereza ValáškováTereza Valášková 98 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 4 DNS

200 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 21.6.2015 - 14:35) official Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 5 24.40 0.228
2 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 25.26 0.199
3 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 25.35 0.234
4 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 6 25.55 0.233
5 Eva KunováEva Kunová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 26.24 0.244
6 Dominika LangerováDominika Langerová 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 7 26.24 0.248
7 Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1 26.59 0.267
Anna ŠuhájkováAnna Šuhájková 98 AC PardubiceAC Pardubice 2 DNS
Celkem 8 závodníků

400 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 21.6.2015 - 14:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 NL 48.17 0.309
2 Daniel MonzarDaniel Monzar 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 48.87 0.279
3 Matěj ČervenýMatěj Červený 97 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 6 49.58 0.304
4 Filip DvořákFilip Dvořák 97 AK HodonínAK Hodonín 2 49.94 0.178
5 Tomáš DeimlingTomáš Deimling 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1 50.07 0.186
6 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 96 AC PardubiceAC Pardubice 3 50.32 0.186
7 Jonáš TučekJonáš Tuček 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 50.41 0.367
8 Jiří KorejzJiří Korejz 96 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 8 51.11 0.265
Celkem 8 závodníků

400 m - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 20.6.2015 - 17:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 49.54 Q 0.191
2 Filip DvořákFilip Dvořák 97 AK HodonínAK Hodonín 2 50.60 Q 0.174
3 Tomáš DeimlingTomáš Deimling 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 50.73 q 0.276
4 Martin BláhaMartin Bláha 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 51.77 0.251
5 Jan KuklíkJan Kuklík 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 52.91 0.328
6 Čeněk MusilČeněk Musil 97 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 7 54.79 0.311
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.6.2015 - 17:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel MonzarDaniel Monzar 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 49.83 Q 0.252
2 Matěj ČervenýMatěj Červený 97 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 5 49.93 Q 0.272
3 Tomáš KončickýTomáš Končický 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 51.49 0.297
4 Marek PtáčekMarek Ptáček 96 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 51.86 0.232
5 Vyacheslav ShchepotevVyacheslav Shchepotev 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 52.02 0.287
6 Ondřej KučeříkOndřej Kučeřík 96 AK HodonínAK Hodonín 7 52.79 0.353
Daniel SojákDaniel Soják 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 8 DNF 0.350
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.6.2015 - 17:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 96 AC PardubiceAC Pardubice 5 50.07 Q 0.268
2 Jonáš TučekJonáš Tuček 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 50.34 Q 0.217
3 Jiří KorejzJiří Korejz 96 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 3 50.53 q 0.246
4 Vojtěch JosefVojtěch Josef 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 51.74 0.272
5 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 52.34 0.158
6 Petr KladivaPetr Kladiva 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 7 52.76 0.366
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 49.54 Q 0.191
2 Daniel MonzarDaniel Monzar 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 49.83 Q 0.252
3 Matěj ČervenýMatěj Červený 97 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 5 49.93 Q 0.272
4 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 96 AC PardubiceAC Pardubice 5 50.07 Q 0.268
5 Jonáš TučekJonáš Tuček 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 50.34 Q 0.217
6 Jiří KorejzJiří Korejz 96 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 3 50.53 q 0.246
7 Filip DvořákFilip Dvořák 97 AK HodonínAK Hodonín 2 50.60 Q 0.174
8 Tomáš DeimlingTomáš Deimling 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 50.73 q 0.276
9 Tomáš KončickýTomáš Končický 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 51.49 0.297
10 Vojtěch JosefVojtěch Josef 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 51.74 0.272
11 Martin BláhaMartin Bláha 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 51.77 0.251
12 Marek PtáčekMarek Ptáček 96 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 51.86 0.232
13 Vyacheslav ShchepotevVyacheslav Shchepotev 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 52.02 0.287
14 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 52.34 0.158
15 Petr KladivaPetr Kladiva 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 7 52.76 0.366
16 Ondřej KučeříkOndřej Kučeřík 96 AK HodonínAK Hodonín 7 52.79 0.353
17 Jan KuklíkJan Kuklík 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 52.91 0.328
18 Čeněk MusilČeněk Musil 97 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 7 54.79 0.311
Daniel SojákDaniel Soják 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 8 DNF 0.350

400 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 21.6.2015 - 14:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub VeselýJakub Veselý 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 5 NL 48.23 0.292
2 Matouš VojtekMatouš Vojtek 98 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 3 49.95 0.193
3 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 50.07 0.245
4 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2 50.46 0.172
5 Jakub LedvinkaJakub Ledvinka 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 50.73 0.290
6 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 51.21 0.304
7 Jiří ŠtolbaJiří Štolba 98 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 52.11 0.203
8 Marek SechraMarek Sechra 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 52.13 0.306
Celkem 8 závodníků

400 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 20.6.2015 - 17:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub VeselýJakub Veselý 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 4 50.33 Q 0.298
2 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 50.86 Q 0.218
3 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 99 AC PardubiceAC Pardubice 2 51.11 0.249
4 Jan JankovičJan Jankovič 98 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 5 51.18 0.235
5 Jiří LátalJiří Látal 99 AK OlomoucAK Olomouc 1 52.44 0.178
6 Prokop VitvarProkop Vitvar 98 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 53.05 0.349
7 Jiří ZikmundJiří Zikmund 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 8 53.37 0.334
Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.6.2015 - 17:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 50.17 Q 0.243
2 Jakub LedvinkaJakub Ledvinka 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 50.63 Q 0.332
3 Marek SechraMarek Sechra 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 50.93 q 0.381
4 Jiří ŠtolbaJiří Štolba 98 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 50.99 q 0.207
5 Michal RickwoodMichal Rickwood 98 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 5 51.37 0.267
6 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 52.08 0.312
MS Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 1 52.46 0.161
Jakub SoučekJakub Souček 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DNF
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.6.2015 - 17:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matouš VojtekMatouš Vojtek 98 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5 51.17 Q 0.265
2 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 4 51.44 Q 0.282
3 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 51.67 0.262
4 Marek ŠimonMarek Šimon 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 52.10 0.301
5 Tomáš UmlaufTomáš Umlauf 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 53.41 0.204
6 Hynek HampelHynek Hampel 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 7 53.58 0.327
7 Jiří LoučímJiří Loučím 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 54.13 0.170
8 Lukáš HvastaLukáš Hvasta 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 8 54.62 0.275
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 50.17 Q 0.243
2 Jakub VeselýJakub Veselý 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 4 50.33 Q 0.298
3 Jakub LedvinkaJakub Ledvinka 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 50.63 Q 0.332
4 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 50.86 Q 0.218
5 Marek SechraMarek Sechra 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 50.93 q 0.381
6 Jiří ŠtolbaJiří Štolba 98 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 50.99 q 0.207
7 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 99 AC PardubiceAC Pardubice 2 51.11 0.249
8 Matouš VojtekMatouš Vojtek 98 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5 51.17 Q 0.265
9 Jan JankovičJan Jankovič 98 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 5 51.18 0.235
10 Michal RickwoodMichal Rickwood 98 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 5 51.37 0.267
11 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 4 51.44 Q 0.282
12 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 51.67 0.262
13 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 52.08 0.312
14 Marek ŠimonMarek Šimon 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 52.10 0.301
15 Jiří LátalJiří Látal 99 AK OlomoucAK Olomouc 1 52.44 0.178
16 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 1 52.46 0.161
17 Prokop VitvarProkop Vitvar 98 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 53.05 0.349
18 Jiří ZikmundJiří Zikmund 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 8 53.37 0.334
19 Tomáš UmlaufTomáš Umlauf 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 53.41 0.204
20 Hynek HampelHynek Hampel 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 7 53.58 0.327
21 Jiří LoučímJiří Loučím 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 54.13 0.170
22 Lukáš HvastaLukáš Hvasta 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 8 54.62 0.275
Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 6 DNS
Jakub SoučekJakub Souček 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DNF

400 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 20.6.2015 - 17:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC ČáslavAC Čáslav 4 58.38 Q 0.234
2 Zuzana KrupičkováZuzana Krupičková 96 AC PardubiceAC Pardubice 5 59.11 Q 0.268
3 Marie KonopováMarie Konopová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 60.01 0.276
4 Aneta KovářováAneta Kovářová 97 JAC BrnoJAC Brno 7 62.23 0.287
5 Tereza PavlučkováTereza Pavlučková 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 62.60 0.281
Barbora ChytkováBarbora Chytková 96 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 6 DNF 0.275
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.6.2015 - 17:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika AntošováDominika Antošová 97 AC ČáslavAC Čáslav 5 59.73 Q 0.314
2 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4 60.04 Q 0.270
3 Kateřina HeimováKateřina Heimová 97 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 60.28 0.177
4 Kateřina ChrpováKateřina Chrpová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 60.83 0.267
5 Leona MalenínskáLeona Malenínská 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 61.88 0.317
6 Věra TrejbalováVěra Trejbalová 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 7 61.89 0.324
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.6.2015 - 17:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alena SymerskáAlena Symerská 96 AK KroměřížAK Kroměříž 5 56.95 Q 0.273
2 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 58.72 Q 0.268
3 Petra SkirčakováPetra Skirčaková 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6 59.04 q 0.281
4 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 3 59.50 q 0.181
5 Monika ŠvejdováMonika Švejdová 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 62.18 0.248
Denisa BorbélyováDenisa Borbélyová 97 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alena SymerskáAlena Symerská 96 AK KroměřížAK Kroměříž 5 56.95 Q 0.273
2 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC ČáslavAC Čáslav 4 58.38 Q 0.234
3 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 58.72 Q 0.268
4 Petra SkirčakováPetra Skirčaková 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6 59.04 q 0.281
5 Zuzana KrupičkováZuzana Krupičková 96 AC PardubiceAC Pardubice 5 59.11 Q 0.268
6 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 3 59.50 q 0.181
7 Dominika AntošováDominika Antošová 97 AC ČáslavAC Čáslav 5 59.73 Q 0.314
8 Marie KonopováMarie Konopová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 60.01 0.276
9 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4 60.04 Q 0.270
10 Kateřina HeimováKateřina Heimová 97 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 60.28 0.177
11 Kateřina ChrpováKateřina Chrpová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 60.83 0.267
12 Leona MalenínskáLeona Malenínská 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 61.88 0.317
13 Věra TrejbalováVěra Trejbalová 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 7 61.89 0.324
14 Monika ŠvejdováMonika Švejdová 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 62.18 0.248
15 Aneta KovářováAneta Kovářová 97 JAC BrnoJAC Brno 7 62.23 0.287
16 Tereza PavlučkováTereza Pavlučková 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 62.60 0.281
Barbora ChytkováBarbora Chytková 96 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 6 DNF 0.275
Denisa BorbélyováDenisa Borbélyová 97 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 2 DNS

400 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 21.6.2015 - 13:55) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alena SymerskáAlena Symerská 96 AK KroměřížAK Kroměříž 4 55.87 0.216
2 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC ČáslavAC Čáslav 5 56.61 0.248
3 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 57.10 0.283
4 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 57.13 0.163
5 Zuzana KrupičkováZuzana Krupičková 96 AC PardubiceAC Pardubice 7 58.69 0.279
6 Petra SkirčakováPetra Skirčaková 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 8 58.77 0.361
7 Dominika AntošováDominika Antošová 97 AC ČáslavAC Čáslav 3 60.01 0.294
8 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 1 60.39 0.155
Celkem 8 závodníků

400 m - Dorostenky (Finále)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)

Finále (ne, 21.6.2015 - 13:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 NL 56.53 Q 0.243
2 Markéta ŠkaldováMarkéta Škaldová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 NL 56.53 Q 0.242
3 Tereza ŠkodováTereza Škodová 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 56.63 Q 0.218
4 Edita SklenskáEdita Sklenská 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 57.97 q 0.166
5 Sára SumegováSára Sumegová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 58.51 q 0.316
6 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 8 58.82 0.335
7 Hana TrundováHana Trundová 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 1 59.58 0.198
Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2 DNS
Celkem 8 závodníků

400 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 20.6.2015 - 17:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ŠkodováTereza Škodová 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 58.28 Q 0.205
2 Edita SklenskáEdita Sklenská 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 59.59 Q 0.300
3 Sára SumegováSára Sumegová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 59.93 Q 0.231
4 Hana TrundováHana Trundová 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 7 60.42 q 0.277
5 Anna VýletováAnna Výletová 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 60.44 0.183
6 Kateřina BožkováKateřina Božková 98 SK Speed BrnoSK Speed Brno 6 61.13 0.329
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.6.2015 - 17:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta ŠkaldováMarkéta Škaldová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 57.23 Q 0.274
2 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 57.42 Q 0.235
3 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3 58.51 Q 0.258
4 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 6 58.82 q 0.216
5 Tereza RybaříkováTereza Rybaříková 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7 60.62 0.341
6 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2 61.25 0.267
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta ŠkaldováMarkéta Škaldová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 57.23 Q 0.274
2 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 57.42 Q 0.235
3 Tereza ŠkodováTereza Škodová 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 58.28 Q 0.205
4 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3 58.51 Q 0.258
5 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 6 58.82 q 0.216
6 Edita SklenskáEdita Sklenská 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 59.59 Q 0.300
7 Sára SumegováSára Sumegová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 59.93 Q 0.231
8 Hana TrundováHana Trundová 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 7 60.42 q 0.277
9 Anna VýletováAnna Výletová 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 60.44 0.183
10 Tereza RybaříkováTereza Rybaříková 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7 60.62 0.341
11 Kateřina BožkováKateřina Božková 98 SK Speed BrnoSK Speed Brno 6 61.13 0.329
12 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2 61.25 0.267

800 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 21.6.2015 - 12:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Hakim SalehHakim Saleh 96 AK BílinaAK Bílina 6 1:52.63
2 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 96 AC DomažliceAC Domažlice 2 1:53.54
3 Lukáš HotovýLukáš Hotový 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 1:53.79
4 Jan SadilJan Sadil 96 AK ŠternberkAK Šternberk 5 1:53.81
5 Tomáš HalbrštátTomáš Halbrštát 96 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 8 1:55.69
6 Patrik SasínekPatrik Sasínek 97 AK HodonínAK Hodonín 1 1:56.00
7 Aleš SteklíkAleš Steklík 96 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 1:58.83
8 Martin CoubalMartin Coubal 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 2:01.86
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400 55.88
Celkem 8 závodníků

800 m - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 20.6.2015 - 15:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Hakim SalehHakim Saleh 96 AK BílinaAK Bílina 4 2:01.35 Q
2 Martin CoubalMartin Coubal 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 2:01.42 Q
3 Jan ŠmídJan Šmíd 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 2:01.57
4 Filip FurišFilip Furiš 97 AK ŠternberkAK Šternberk 6 2:03.34
5 David AljančičDavid Aljančič 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 7 2:04.72
Šimon EklŠimon Ekl 96 AC DomažliceAC Domažlice 2 DNS
Vít HromekVít Hromek 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 3 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400 1:02.19
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.6.2015 - 15:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš HotovýLukáš Hotový 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 1:58.78 Q
2 Aleš SteklíkAleš Steklík 96 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 1:59.03 Q
3 Tomáš HalbrštátTomáš Halbrštát 96 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 7 1:59.13 q
4 Patrik SasínekPatrik Sasínek 97 AK HodonínAK Hodonín 3 1:59.95 q
5 Lukáš SeckýLukáš Secký 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 5 2:00.60
6 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 2:09.69
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400 1:01.56
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.6.2015 - 15:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan SadilJan Sadil 96 AK ŠternberkAK Šternberk 5 1:59.77 Q
2 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 96 AC DomažliceAC Domažlice 3 2:00.30 Q
3 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:00.51
4 Petr KladivaPetr Kladiva 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2 2:03.28
5 Aleš KonečnýAleš Konečný 97 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 7 2:05.21
Štěpán JirmanŠtěpán Jirman 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400 57.59
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš HotovýLukáš Hotový 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 1:58.78 Q
2 Aleš SteklíkAleš Steklík 96 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 1:59.03 Q
3 Tomáš HalbrštátTomáš Halbrštát 96 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 7 1:59.13 q
4 Jan SadilJan Sadil 96 AK ŠternberkAK Šternberk 5 1:59.77 Q
5 Patrik SasínekPatrik Sasínek 97 AK HodonínAK Hodonín 3 1:59.95 q
6 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 96 AC DomažliceAC Domažlice 3 2:00.30 Q
7 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:00.51
8 Lukáš SeckýLukáš Secký 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 5 2:00.60
9 Hakim SalehHakim Saleh 96 AK BílinaAK Bílina 4 2:01.35 Q
10 Martin CoubalMartin Coubal 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 2:01.42 Q
11 Jan ŠmídJan Šmíd 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 2:01.57
12 Petr KladivaPetr Kladiva 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2 2:03.28
13 Filip FurišFilip Furiš 97 AK ŠternberkAK Šternberk 6 2:03.34
14 David AljančičDavid Aljančič 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 7 2:04.72
15 Aleš KonečnýAleš Konečný 97 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 7 2:05.21
16 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 2:09.69
Šimon EklŠimon Ekl 96 AC DomažliceAC Domažlice 2 DNS
Vít HromekVít Hromek 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 3 DNS
Štěpán JirmanŠtěpán Jirman 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 DNS

800 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 20.6.2015 - 15:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Gerron StewartGerron Stewart 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 2:02.53 Q
2 Václav StaněkVáclav Staněk 98 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 9 2:02.55 Q
3 Vojtěch JanůVojtěch Janů 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 2:03.40
4 Daniel NovýDaniel Nový 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 2:03.95
5 David ŠtěpánekDavid Štěpánek 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 8 2:04.20
6 Petr ŠkodaPetr Škoda 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2 2:04.36
7 Adam KlimešAdam Klimeš 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3 2:04.85
8 David ŠtefekDavid Štefek 99 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 2:05.23
Jan KalousJan Kalous 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400 1:00.33
Celkem 9 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.6.2015 - 15:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 2:01.57 Q
2 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 5 2:01.70 Q
3 Dominik KlaškaDominik Klaška 98 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 3 2:02.07
4 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 9 2:03.32
5 Štěpán TůmaŠtěpán Tůma 99 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 4 2:05.63
6 Michal BoudníkMichal Boudník 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 2:05.98
7 Václav MolVáclav Mol 98 ŠAK ChodovŠAK Chodov 7 2:06.68
8 Tadeáš CoufalTadeáš Coufal 98 AK OlomoucAK Olomouc 1 2:07.15
9 Dominik ManišDominik Maniš 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 2:09.36
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400 59.56
Celkem 9 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.6.2015 - 15:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan ŽaludaJan Žaluda 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 1:59.35 Q
2 Matěj OsičkaMatěj Osička 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 2:00.26 Q
3 Tomáš KrimTomáš Krim 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 2:00.35 q
4 Zdeněk KrejčaZdeněk Krejča 99 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 2:01.21 q
5 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 9 2:02.65
6 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 2:03.29
7 Martin ŠilhavýMartin Šilhavý 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 2:04.27
8 Vít KrejčíVít Krejčí 98 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 2:05.03
MS Andrej MitašíkAndrej Mitašík 98 SlovakiaSlovakia 2 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400Mitašík Andrej (SVK)58.42
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan ŽaludaJan Žaluda 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 1:59.35 Q
2 Matěj OsičkaMatěj Osička 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 2:00.26 Q
3 Tomáš KrimTomáš Krim 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 2:00.35 q
4 Zdeněk KrejčaZdeněk Krejča 99 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 2:01.21 q
5 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 2:01.57 Q
6 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 5 2:01.70 Q
7 Dominik KlaškaDominik Klaška 98 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 3 2:02.07
8 Gerron StewartGerron Stewart 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 2:02.53 Q
9 Václav StaněkVáclav Staněk 98 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 9 2:02.55 Q
10 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 9 2:02.65
11 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 2:03.29
12 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 9 2:03.32
13 Vojtěch JanůVojtěch Janů 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 2:03.40
14 Daniel NovýDaniel Nový 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 2:03.95
15 David ŠtěpánekDavid Štěpánek 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 8 2:04.20
16 Martin ŠilhavýMartin Šilhavý 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 2:04.27
17 Petr ŠkodaPetr Škoda 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2 2:04.36
18 Adam KlimešAdam Klimeš 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3 2:04.85
19 Vít KrejčíVít Krejčí 98 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 2:05.03
20 David ŠtefekDavid Štefek 99 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 2:05.23
21 Štěpán TůmaŠtěpán Tůma 99 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 4 2:05.63
22 Michal BoudníkMichal Boudník 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 2:05.98
23 Václav MolVáclav Mol 98 ŠAK ChodovŠAK Chodov 7 2:06.68
24 Tadeáš CoufalTadeáš Coufal 98 AK OlomoucAK Olomouc 1 2:07.15
25 Dominik ManišDominik Maniš 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 2:09.36
Jan KalousJan Kalous 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1 DNS
Andrej MitašíkAndrej Mitašík 98 SlovakiaSlovakia 2 DNS

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 21.6.2015 - 12:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Václav StaněkVáclav Staněk 98 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 1:54.18
2 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 1:54.32
3 Jan ŽaludaJan Žaluda 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 1:55.20
4 Matěj OsičkaMatěj Osička 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 1:55.91
5 Zdeněk KrejčaZdeněk Krejča 99 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 1:57.84
6 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 7 1:58.04
7 Gerron StewartGerron Stewart 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 1:59.23
8 Tomáš KrimTomáš Krim 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 8 1:59.82
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400 56.13
Celkem 8 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 21.6.2015 - 12:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 2:14.51
2 Natálie KolajováNatálie Kolajová 97 AK HodonínAK Hodonín 4 2:15.92
3 Renata VocáskováRenata Vocásková 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 2:16.07
4 Sára JanuškováSára Janušková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 2:16.54
5 Barbora ChytkováBarbora Chytková 96 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 7 2:17.81
6 Tereza BěhounkováTereza Běhounková 96 AK BílinaAK Bílina 8 2:21.53
7 Jana ProzrováJana Prozrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 2:24.76
8 Denisa BorbélyováDenisa Borbélyová 97 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 1 2:25.67
Celkem 8 závodníků

800 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 20.6.2015 - 15:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 2:27.89 Q
2 Sára JanuškováSára Janušková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 2:27.96 Q
3 Barbora ChytkováBarbora Chytková 96 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 1 2:28.31 Q
4 Barbora HoftováBarbora Hoftová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:29.69
5 Kristýna HáčkováKristýna Háčková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:30.98
6 Renata ŠkrdlováRenata Škrdlová 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2 2:32.09
Tereza PavlučkováTereza Pavlučková 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400 1:16.02
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.6.2015 - 15:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Natálie KolajováNatálie Kolajová 97 AK HodonínAK Hodonín 4 2:24.78 Q
2 Renata VocáskováRenata Vocásková 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 2:24.94 Q
3 Jana ProzrováJana Prozrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 2:25.48 Q
4 Tereza BěhounkováTereza Běhounková 96 AK BílinaAK Bílina 1 2:26.03 q
5 Denisa BorbélyováDenisa Borbélyová 97 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 3 2:26.16 q
6 Pavla KarešováPavla Karešová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 7 2:34.01
Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400 1:10.32
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Natálie KolajováNatálie Kolajová 97 AK HodonínAK Hodonín 4 2:24.78 Q
2 Renata VocáskováRenata Vocásková 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 2:24.94 Q
3 Jana ProzrováJana Prozrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 2:25.48 Q
4 Tereza BěhounkováTereza Běhounková 96 AK BílinaAK Bílina 1 2:26.03 q
5 Denisa BorbélyováDenisa Borbélyová 97 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 3 2:26.16 q
6 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 2:27.89 Q
7 Sára JanuškováSára Janušková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 2:27.96 Q
8 Barbora ChytkováBarbora Chytková 96 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 1 2:28.31 Q
9 Barbora HoftováBarbora Hoftová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:29.69
10 Kristýna HáčkováKristýna Háčková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:30.98
11 Renata ŠkrdlováRenata Škrdlová 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2 2:32.09
12 Pavla KarešováPavla Karešová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 7 2:34.01
Tereza PavlučkováTereza Pavlučková 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 DNS
Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS

800 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 20.6.2015 - 15:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 4 2:21.16 Q
2 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 1 2:22.24 Q
3 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:22.33 q
4 Eliška BoháčováEliška Boháčová 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 3 2:23.61
5 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5 2:27.03
6 Veronika KrálováVeronika Králová 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 7 2:36.72
Adéla JehličkováAdéla Jehličková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400 1:13.44
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.6.2015 - 15:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petra HerzogováPetra Herzogová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 2:20.05 Q
2 Lada VondrováLada Vondrová 99 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 4 2:20.15 Q
3 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3 2:21.04 q
4 Gabriela NelhybelováGabriela Nelhybelová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 2:24.83
5 Lucie HřebíkováLucie Hřebíková 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 2:25.04
6 Tereza NemešováTereza Nemešová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 6 2:26.75
7 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 7 2:27.85
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400 1:09.95
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.6.2015 - 15:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Sára HeroldováSára Heroldová 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 2:22.76 Q
2 Eliška KalousováEliška Kalousová 98 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4 2:23.19 Q
3 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 2:23.38
4 Michaela ProcházkováMichaela Procházková 98 AK KroměřížAK Kroměříž 3 2:24.57
5 Yasmine BorůvkováYasmine Borůvková 98 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2 2:28.56
6 Monika BoušíMonika Bouší 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 2:28.70
7 Ekaterina YaroslavtsevaEkaterina Yaroslavtseva 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1 2:29.06
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400 1:09.29
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petra HerzogováPetra Herzogová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 2:20.05 Q
2 Lada VondrováLada Vondrová 99 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 4 2:20.15 Q
3 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3 2:21.04 q
4 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 4 2:21.16 Q
5 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 1 2:22.24 Q
6 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:22.33 q
7 Sára HeroldováSára Heroldová 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 2:22.76 Q
8 Eliška KalousováEliška Kalousová 98 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4 2:23.19 Q
9 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 2:23.38
10 Eliška BoháčováEliška Boháčová 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 3 2:23.61
11 Michaela ProcházkováMichaela Procházková 98 AK KroměřížAK Kroměříž 3 2:24.57
12 Gabriela NelhybelováGabriela Nelhybelová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 2:24.83
13 Lucie HřebíkováLucie Hřebíková 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 2:25.04
14 Tereza NemešováTereza Nemešová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 6 2:26.75
15 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5 2:27.03
16 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 7 2:27.85
17 Yasmine BorůvkováYasmine Borůvková 98 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2 2:28.56
18 Monika BoušíMonika Bouší 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 2:28.70
19 Ekaterina YaroslavtsevaEkaterina Yaroslavtseva 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1 2:29.06
20 Veronika KrálováVeronika Králová 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 7 2:36.72
Adéla JehličkováAdéla Jehličková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 DNS

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 21.6.2015 - 12:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lada VondrováLada Vondrová 99 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 6 2:16.40
2 Petra HerzogováPetra Herzogová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 2:17.16
3 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 5 2:17.25
4 Eliška KalousováEliška Kalousová 98 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2 2:17.66
5 Sára HeroldováSára Heroldová 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 2:18.36
6 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1 2:19.52
7 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 7 2:21.44
8 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 2:22.77
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400 1:09.87
Celkem 8 závodníků

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 20.6.2015 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Filip SasínekFilip Sasínek 96 AK HodonínAK Hodonín 12 NL 3:51.11
2 Josef ŠimsaJosef Šimsa 96 AC DomažliceAC Domažlice 14 3:57.04
3 David KotekDavid Kotek 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 3:57.30
4 Jakub SmetanaJakub Smetana 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 13 4:01.39
5 Josef PavlátJosef Pavlát 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 4:01.64
6 Vít PalzerVít Palzer 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 16 4:02.40
7 Viktor ŠináglViktor Šinágl 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5 4:05.04
8 Lukáš OžanaLukáš Ožana 97 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 4 4:05.25
9 Jiří LietavecJiří Lietavec 96 AC ČáslavAC Čáslav 2 4:05.74
10 David KrálDavid Král 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15 4:06.74
11 Oliver KrákoraOliver Krákora 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 6 4:11.03
12 Jakub ŘeřichaJakub Řeřicha 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10 4:12.44
13 Lukáš BenešLukáš Beneš 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 11 4:14.16
14 Patrik NovákPatrik Novák 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 8 4:14.22
15 Filip ZátopekFilip Zátopek 97 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 1 4:14.58
16 Miroslav StabrynMiroslav Stabryn 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 4:17.78
Celkem 16 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 20.6.2015 - 11:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Dominik SigmundDominik Sigmund 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11 3:58.13
2 Vojtěch MlynářVojtěch Mlynář 98 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 9 4:05.38
3 Karel KulíšekKarel Kulíšek 99 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 10 4:08.76
4 Damián VíchDamián Vích 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 4:09.34
5 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 4:11.66
6 Vojtěch VondraVojtěch Vondra 98 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 6 4:13.65
7 Patrik VebrPatrik Vebr 98 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2 4:16.32
8 Martin PavlišMartin Pavliš 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 3 4:19.08
9 Martin RebendaMartin Rebenda 98 AK HodonínAK Hodonín 12 4:20.17
10 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 8 4:20.32
11 Jiří KřečekJiří Křeček 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 4:22.70
12 Martin BártaMartin Bárta 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 4:26.34
Celkem 12 závodníků

1500 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 20.6.2015 - 11:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Renata VocáskováRenata Vocásková 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 4:41.44
2 Kateřina DivišováKateřina Divišová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 4:43.49
3 Alena JuřicováAlena Juřicová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 4:48.18
4 Tereza HrochováTereza Hrochová 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 4:50.57
5 Markéta PodpěrováMarkéta Podpěrová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 4:51.08
6 Anna KryškováAnna Kryšková 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 4:51.96
7 Tereza KorvasováTereza Korvasová 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 4:56.84
8 Tereza TomeškováTereza Tomešková 97 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 9 5:18.57
9 Michaela HajdukováMichaela Hajduková 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 5:26.18
Celkem 9 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 20.6.2015 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Alice ProkešováAlice Prokešová 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1 4:40.70
2 Bára StýblováBára Stýblová 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 5 4:40.87
3 Adéla CivínováAdéla Civínová 98 AK MostAK Most 6 4:41.47
4 Barbora ŠestákováBarbora Šestáková 99 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 2 4:46.35
5 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 4:47.88
6 Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová 99 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 7 4:50.45
7 Beshirová Carmen IdrisBeshirová Carmen Idris 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 4:55.25
8 Kristýna PekaříkováKristýna Pekaříková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12 5:02.79
9 Šárka HulmákováŠárka Hulmáková 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 5:04.21
10 Denisa FořtováDenisa Fořtová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 9 5:04.70
11 Veronika ŠrámkováVeronika Šrámková 98 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 10 5:10.96
12 Alžběta HenzlováAlžběta Henzlová 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 11 5:11.70
13 Kateřina DoudováKateřina Doudová 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14 5:20.11
14 Veronika HalfarováVeronika Halfarová 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13 5:29.45
Celkem 14 závodníků

3000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 21.6.2015 - 10:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Dominik SigmundDominik Sigmund 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 08:57.24
2 Vojtěch MlynářVojtěch Mlynář 98 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 12 09:02.58
3 Patrik VebrPatrik Vebr 98 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 6 09:02.84
4 Vojtěch VondraVojtěch Vondra 98 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4 09:04.46
5 David FollerDavid Foller 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 09:12.11
6 Sergej TkachSergej Tkach 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 10 09:13.77
7 Petr HanušPetr Hanuš 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 11 09:19.89
8 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 09:20.69
9 Karel KulíšekKarel Kulíšek 99 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2 09:21.91
10 Martin PavlišMartin Pavliš 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 14 09:24.04
11 Michal RůžekMichal Růžek 99 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 9 09:24.47
12 Jiří KřečekJiří Křeček 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 16 09:29.18
13 Jan HockJan Hock 98 ASK LovosiceASK Lovosice 8 09:34.33
14 Vojtěch MálekVojtěch Málek 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 15 09:53.52
Vojtěch VychopeňVojtěch Vychopeň 99 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 13 DNS
Vojtěch PodjuklVojtěch Podjukl 98 SK HraniceSK Hranice 7 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000 3:05.49
2600 7:52.80
Celkem 16 závodníků

3000 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 21.6.2015 - 10:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kateřina DivišováKateřina Divišová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 NL 10:01.65
2 Michaela StránskáMichaela Stránská 97 ČTBK ISCAREX Č.TřebováČTBK ISCAREX Č.Třebová 6 10:08.49
3 Markéta PodpěrováMarkéta Podpěrová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12 10:21.17
4 Tereza KorvasováTereza Korvasová 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 10:23.68
5 Hana HomolkováHana Homolková 96 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 8 10:23.92
6 Alena JuřicováAlena Juřicová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11 10:29.45
7 Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 AK MostAK Most 10 10:33.20
8 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 14 10:42.67
9 Kateřina JanatováKateřina Janatová 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 13 10:57.15
10 Tereza PřidalováTereza Přidalová 97 AK OlomoucAK Olomouc 9 11:04.10
11 Tereza TomeškováTereza Tomešková 97 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 4 11:11.00
12 Hana LolkováHana Lolková 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 11:44.85
Tereza HrochováTereza Hrochová 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 DNS
Aneta FrankováAneta Franková 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 DNS
Natálie ZávorkováNatálie Závorková 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 15 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000 3:25.18
Celkem 15 závodníků

3000 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 21.6.2015 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Bára StýblováBára Stýblová 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 5 10:14.86
2 Kateřina MaternováKateřina Maternová 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 10:15.49
3 Beshirová Carmen IdrisBeshirová Carmen Idris 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 10:16.53
4 Adéla CivínováAdéla Civínová 98 AK MostAK Most 1 10:19.87
5 Barbora ŠestákováBarbora Šestáková 99 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 6 10:32.70
6 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 10:37.10
7 Ivana LubojackáIvana Lubojacká 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 10:43.06
8 Martina ŠukováMartina Šuková 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10 10:43.60
9 Adéla VeseláAdéla Veselá 99 AC Česká LípaAC Česká Lípa 12 10:54.01
10 Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová 99 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 8 11:03.15
11