výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Ostrava (20. - 21. 6. 2015)
Skok vysoký - Junioři (neděle, 21.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petr PíchaPetr Pícha 960719 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2.08
3 Maxmilián MlenskýMaxmilián Mlenský 970726 ASK LovosiceASK Lovosice 1.97
Skok vysoký - Dorostenci (neděle, 21.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej VodákOndřej Vodák 980316 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2.05
2 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 990803 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 1.95
3 Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek 980802 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 1.91
Skok vysoký - Juniorky (sobota, 20.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Denisa MajerováDenisa Majerová 976027 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1.73
2 Aneta TrávníčkováAneta Trávníčková 975610 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1.73
3 Tereza HellerováTereza Hellerová 976016 ASK LovosiceASK Lovosice 1.69
Skok vysoký - Dorostenky (sobota, 20.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela HrubáMichaela Hrubá 985221 JAC BrnoJAC Brno 1.85
2 Lada PejchalováLada Pejchalová 986115 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 1.83
3 Michaela GaluszkováMichaela Galuszková 986206 TJ DesnáTJ Desná 1.78
Skok o tyči - Junioři (sobota, 20.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan DunovskýJan Dunovský 970610 AC PardubiceAC Pardubice 4.32
2 Martin MikulaMartin Mikula 960418 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4.32
3 David ŠrámekDavid Šrámek 960528 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4.22
Skok o tyči - Dorostenci (sobota, 20.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dan BártaDan Bárta 980224 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. NL 4.75
2 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 980516 AC PardubiceAC Pardubice 4.55
3 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba 981209 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 4.45
Skok o tyči - Juniorky (neděle, 21.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Zuzana PražákováZuzana Pražáková 975426 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3.84
3 Sabina PöschlováSabina Pöschlová 975322 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3.35
Skok o tyči - Dorostenky (neděle, 21.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nikola PöschlováNikola Pöschlová 985910 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3.75
2 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková 996122 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3.75
3 Veronika StrýčkováVeronika Strýčková 995317 AC ČejkoviceAC Čejkovice 3.15
Skok daleký - Junioři (sobota, 20.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan DoležalJan Doležal 960606 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové NL 7.25
2 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 970429 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7.20
3 Jakub RusekJakub Rusek 960506 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6.99
Skok daleký - Dorostenci (sobota, 20.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan KisialaJan Kisiala 980410 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha NL 7.07
2 Vilém StráskýVilém Stráský 990703 JAC BrnoJAC Brno 6.81
3 Dominik OrálekDominik Orálek 981008 AK OlomoucAK Olomouc 6.70
Skok daleký - Juniorky (sobota, 20.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Emily GerulováEmily Gerulová 975708 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5.99
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5.90
3 Kateřina HýskováKateřina Hýsková 966024 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5.82
Skok daleký - Dorostenky (sobota, 20.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza VokálováTereza Vokálová 985616 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. NL 6.04
2 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 996113 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 5.89
3 Jana NovotnáJana Novotná 995126 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5.82
Trojskok - Junioři (neděle, 21.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jiří ZemanJiří Zeman 961207 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava NL 15.24
2 Tomáš HolýTomáš Holý 960914 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 14.65
3 Ondřej NesvadbaOndřej Nesvadba 971117 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 14.26
Trojskok - Dorostenci (neděle, 21.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej VodákOndřej Vodák 980316 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav NL 14.68
2 Tomáš JanečekTomáš Janeček 981216 AK OlomoucAK Olomouc 13.86
3 Zdeněk KubátZdeněk Kubát 980409 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 13.76
Trojskok - Juniorky (sobota, 20.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza EdlováTereza Edlová 975701 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 11.95
2 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh 976006 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 11.52
3 Bára DoležalováBára Doležalová 965202 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 11.49
Trojskok - Dorostenky (neděle, 21.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza BrázdilováTereza Brázdilová 985818 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 11.95
2 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 996103 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 11.93
3 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 985210 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11.76
Vrh koulí 3kg - Dorostenky (neděle, 21.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lada CermanováLada Cermanová 985216 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 15.56
2 Pavlína KocurováPavlína Kocurová 985327 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 13.68
3 Barbora KopfsteinováBarbora Kopfsteinová 985119 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 13.49
Vrh koulí 4kg - Juniorky (neděle, 21.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kristýna ZbraňkováKristýna Zbraňková 975403 AK OlomoucAK Olomouc NL 12.45
2 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 975111 SK PřerovSK Přerov 11.85
3 Anna NečinováAnna Nečinová 965731 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 11.72
Vrh koulí 5kg - Dorostenci (sobota, 20.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Milan HošekMilan Hošek 980115 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. NL 15.82
2 Michael ŠípMichael Šíp 981009 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 14.47
3 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 980516 AC PardubiceAC Pardubice 14.42
Vrh koulí 6kg - Junioři (sobota, 20.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip LitavskýFilip Litavský 960101 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 15.67
2 František WiesnerFrantišek Wiesner 960525 AC PardubiceAC Pardubice 15.29
3 Jan UhrinJan Uhrin 970212 TJ ŠumperkTJ Šumperk 15.10
Hod diskem 1kg - Juniorky (neděle, 21.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Zuzana PražákováZuzana Pražáková 975426 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 39.66
2 Adéla KorečkováAdéla Korečková 975705 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 39.25
3 Lucie StaňkováLucie Staňková 975522 AC DomažliceAC Domažlice 37.76
Hod diskem 1kg - Dorostenky (neděle, 21.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kristýna ČechlovskáKristýna Čechlovská 985626 AC Česká LípaAC Česká Lípa 42.57
2 Barbora TicháBarbora Tichá 995916 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 40.06
3 Leona VargováLeona Vargová 996217 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 37.15
Hod diskem 1,5kg - Dorostenci (neděle, 21.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavel JaklPavel Jakl 980623 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 48.57
2 Milan HošekMilan Hošek 980115 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 47.65
3 Michael ŠípMichael Šíp 981009 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 45.11
Hod diskem 1,75kg - Junioři (neděle, 21.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan DoležalJan Doležal 960606 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 46.64
2 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 970211 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 46.60
3 Matyáš ŘihákMatyáš Řihák 961014 SK HraniceSK Hranice 46.16
Hod kladivem 3kg - Dorostenky (sobota, 20.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina SkypalováKateřina Skypalová 995220 TJ SušiceTJ Sušice NL 58.14
2 Kristýna ČechlovskáKristýna Čechlovská 985626 AC Česká LípaAC Česká Lípa 56.30
3 Veronika BártováVeronika Bártová 986028 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 53.75
Hod kladivem 4kg - Juniorky (sobota, 20.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla KorečkováAdéla Korečková 975705 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 53.39
2 Lucie StaňkováLucie Staňková 975522 AC DomažliceAC Domažlice 52.87
3 Aneta ByrtusováAneta Byrtusová 966023 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 46.74
Hod kladivem 5kg - Dorostenci (sobota, 20.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Patrik HájekPatrik Hájek 981111 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 67.69
2 Jan BalátJan Balát 981208 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 55.52
3 Petr TomanPetr Toman 980414 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 55.27
Hod kladivem 6kg - Junioři (sobota, 20.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jaroslav LauterkrancJaroslav Lauterkranc 961114 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice NL 70.88
2 Josef EgrtJosef Egrt 970124 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 67.24
3 Adam KolářAdam Kolář 961125 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 53.40
Hod oštěpem 500g - Dorostenky (sobota, 20.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nikol TabačkováNikol Tabačková 985124 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 54.59
2 Iveta MocharováIveta Mocharová 985524 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 47.10
3 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 995914 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 46.69
Hod oštěpem 600g - Juniorky (sobota, 20.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Natálie DurčákováNatálie Durčáková 975605 AK OlomoucAK Olomouc NL 53.76
2 Nikola MacháčkováNikola Macháčková 975701 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 44.46
3 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 975603 AK OlomoucAK Olomouc 42.04
Hod oštěpem 700g - Dorostenci (sobota, 20.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jiří KučeraJiří Kučera 980426 JAC BrnoJAC Brno 68.54
2 Erik VeselýErik Veselý 981024 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 63.25
3 Jiří MulačJiří Mulač 980325 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 56.69
Hod oštěpem 800g - Junioři (sobota, 20.6.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Aleš KrálAleš Král 960222 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové NL 62.87
2 Martin KonečnýMartin Konečný 971220 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 61.47
3 Michal ČernýMichal Černý 970821 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 58.87