výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Ostrava (20. - 21. 6. 2015)

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 20.6.2015 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Filip SasínekFilip Sasínek 96 AK HodonínAK Hodonín 12 NL 3:51.11
2 Josef ŠimsaJosef Šimsa 96 AC DomažliceAC Domažlice 14 3:57.04
3 David KotekDavid Kotek 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 3:57.30
4 Jakub SmetanaJakub Smetana 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 13 4:01.39
5 Josef PavlátJosef Pavlát 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 4:01.64
6 Vít PalzerVít Palzer 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 16 4:02.40
7 Viktor ŠináglViktor Šinágl 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5 4:05.04
8 Lukáš OžanaLukáš Ožana 97 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 4 4:05.25
9 Jiří LietavecJiří Lietavec 96 AC ČáslavAC Čáslav 2 4:05.74
10 David KrálDavid Král 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15 4:06.74
11 Oliver KrákoraOliver Krákora 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 6 4:11.03
12 Jakub ŘeřichaJakub Řeřicha 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10 4:12.44
13 Lukáš BenešLukáš Beneš 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 11 4:14.16
14 Patrik NovákPatrik Novák 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 8 4:14.22
15 Filip ZátopekFilip Zátopek 97 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 1 4:14.58
16 Miroslav StabrynMiroslav Stabryn 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 4:17.78
Celkem 16 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 20.6.2015 - 11:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Dominik SigmundDominik Sigmund 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11 3:58.13
2 Vojtěch MlynářVojtěch Mlynář 98 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 9 4:05.38
3 Karel KulíšekKarel Kulíšek 99 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 10 4:08.76
4 Damián VíchDamián Vích 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 4:09.34
5 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 4:11.66
6 Vojtěch VondraVojtěch Vondra 98 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 6 4:13.65
7 Patrik VebrPatrik Vebr 98 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2 4:16.32
8 Martin PavlišMartin Pavliš 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 3 4:19.08
9 Martin RebendaMartin Rebenda 98 AK HodonínAK Hodonín 12 4:20.17
10 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 8 4:20.32
11 Jiří KřečekJiří Křeček 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 4:22.70
12 Martin BártaMartin Bárta 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 4:26.34
Celkem 12 závodníků

1500 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 20.6.2015 - 11:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Renata VocáskováRenata Vocásková 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 4:41.44
2 Kateřina DivišováKateřina Divišová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 4:43.49
3 Alena JuřicováAlena Juřicová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 4:48.18
4 Tereza HrochováTereza Hrochová 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 4:50.57
5 Markéta PodpěrováMarkéta Podpěrová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 4:51.08
6 Anna KryškováAnna Kryšková 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 4:51.96
7 Tereza KorvasováTereza Korvasová 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 4:56.84
8 Tereza TomeškováTereza Tomešková 97 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 9 5:18.57
9 Michaela HajdukováMichaela Hajduková 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 5:26.18
Celkem 9 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 20.6.2015 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Alice ProkešováAlice Prokešová 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1 4:40.70
2 Bára StýblováBára Stýblová 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 5 4:40.87
3 Adéla CivínováAdéla Civínová 98 AK MostAK Most 6 4:41.47
4 Barbora ŠestákováBarbora Šestáková 99 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 2 4:46.35
5 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 4:47.88
6 Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová 99 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 7 4:50.45
7 Beshirová Carmen IdrisBeshirová Carmen Idris 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 4:55.25
8 Kristýna PekaříkováKristýna Pekaříková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12 5:02.79
9 Šárka HulmákováŠárka Hulmáková 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 5:04.21
10 Denisa FořtováDenisa Fořtová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 9 5:04.70
11 Veronika ŠrámkováVeronika Šrámková 98 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 10 5:10.96
12 Alžběta HenzlováAlžběta Henzlová 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 11 5:11.70
13 Kateřina DoudováKateřina Doudová 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14 5:20.11
14 Veronika HalfarováVeronika Halfarová 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13 5:29.45
Celkem 14 závodníků