výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Ostrava (20. - 21. 6. 2015)

3000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 21.6.2015 - 10:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Dominik SigmundDominik Sigmund 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 08:57.24
2 Vojtěch MlynářVojtěch Mlynář 98 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 12 09:02.58
3 Patrik VebrPatrik Vebr 98 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 6 09:02.84
4 Vojtěch VondraVojtěch Vondra 98 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4 09:04.46
5 David FollerDavid Foller 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 09:12.11
6 Sergej TkachSergej Tkach 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 10 09:13.77
7 Petr HanušPetr Hanuš 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 11 09:19.89
8 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 09:20.69
9 Karel KulíšekKarel Kulíšek 99 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2 09:21.91
10 Martin PavlišMartin Pavliš 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 14 09:24.04
11 Michal RůžekMichal Růžek 99 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 9 09:24.47
12 Jiří KřečekJiří Křeček 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 16 09:29.18
13 Jan HockJan Hock 98 ASK LovosiceASK Lovosice 8 09:34.33
14 Vojtěch MálekVojtěch Málek 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 15 09:53.52
Vojtěch VychopeňVojtěch Vychopeň 99 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 13 DNS
Vojtěch PodjuklVojtěch Podjukl 98 SK HraniceSK Hranice 7 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000 3:05.49
2600 7:52.80
Celkem 16 závodníků

3000 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 21.6.2015 - 10:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kateřina DivišováKateřina Divišová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 NL 10:01.65
2 Michaela StránskáMichaela Stránská 97 ČTBK ISCAREX Č.TřebováČTBK ISCAREX Č.Třebová 6 10:08.49
3 Markéta PodpěrováMarkéta Podpěrová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12 10:21.17
4 Tereza KorvasováTereza Korvasová 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 10:23.68
5 Hana HomolkováHana Homolková 96 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 8 10:23.92
6 Alena JuřicováAlena Juřicová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11 10:29.45
7 Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 AK MostAK Most 10 10:33.20
8 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 14 10:42.67
9 Kateřina JanatováKateřina Janatová 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 13 10:57.15
10 Tereza PřidalováTereza Přidalová 97 AK OlomoucAK Olomouc 9 11:04.10
11 Tereza TomeškováTereza Tomešková 97 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 4 11:11.00
12 Hana LolkováHana Lolková 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 11:44.85
Tereza HrochováTereza Hrochová 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 DNS
Aneta FrankováAneta Franková 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 DNS
Natálie ZávorkováNatálie Závorková 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 15 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000 3:25.18
Celkem 15 závodníků

3000 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 21.6.2015 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Bára StýblováBára Stýblová 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 5 10:14.86
2 Kateřina MaternováKateřina Maternová 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 10:15.49
3 Beshirová Carmen IdrisBeshirová Carmen Idris 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 10:16.53
4 Adéla CivínováAdéla Civínová 98 AK MostAK Most 1 10:19.87
5 Barbora ŠestákováBarbora Šestáková 99 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 6 10:32.70
6 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 10:37.10
7 Ivana LubojackáIvana Lubojacká 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 10:43.06
8 Martina ŠukováMartina Šuková 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10 10:43.60
9 Adéla VeseláAdéla Veselá 99 AC Česká LípaAC Česká Lípa 12 10:54.01
10 Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová 99 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 8 11:03.15
11 Sousa Alexandra DeSousa Alexandra De 99 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 13 11:04.51
12 Veronika MarkováVeronika Marková 98 AC PardubiceAC Pardubice 14 11:08.61
13 Sarah JanulíkováSarah Janulíková 99 AK ŠternberkAK Šternberk 11 11:14.53
14 Michaela ProcházkováMichaela Procházková 98 AK KroměřížAK Kroměříž 15 11:39.81
15 Markéta KřížkováMarkéta Křížková 98 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 16 11:55.69
Klára ŘedinováKlára Ředinová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000 3:20.99
Celkem 16 závodníků