výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Ostrava (20. - 21. 6. 2015)

2000 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 20.6.2015 - 18:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 NL 6:10.63
2 David FollerDavid Foller 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 6:10.84
3 Michal KačerovskýMichal Kačerovský 98 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3 6:17.37
4 Jan OsolsoběJan Osolsobě 98 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 11 6:30.48
5 Vojtěch BártaVojtěch Bárta 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 6:32.29
6 Vojtěch ScholasterVojtěch Scholaster 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 6:33.97
7 Marek CzeczotkaMarek Czeczotka 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 6:35.49
8 Petr HanušPetr Hanuš 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 7 6:35.70
9 Vojtěch HrůšaVojtěch Hrůša 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14 6:51.28
10 Čeněk AugustaČeněk Augusta 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 6:53.04
11 Josef ProvazníkJosef Provazník 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 12 6:58.41
12 Ondřej BurešOndřej Bureš 99 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 13 7:01.74
Dominik BartoníkDominik Bartoník 98 AK HodonínAK Hodonín 5 DNF
Jiří PodešvaJiří Podešva 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10 DNS
Celkem 14 závodníků

2000 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (so, 20.6.2015 - 18:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 AK MostAK Most 5 NL 7:05.95
2 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4 7:12.07
3 Hana HomolkováHana Homolková 96 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 1 7:25.33
4 Aneta FrankováAneta Franková 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 7:25.75
5 Kateřina JanatováKateřina Janatová 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 7:29.13
6 Lenka OndrašíkováLenka Ondrašíková 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 7:35.44
7 Hana LolkováHana Lolková 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 7:57.75
8 Barbora JanůrkováBarbora Janůrková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 7:59.15
9 Dominika KrejčováDominika Krejčová 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11 8:51.97
10 Kristýna OpatřilováKristýna Opatřilová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10 8:52.20
11 Martina BaboučkováMartina Baboučková 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 9 8:52.28
Celkem 11 závodníků