Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů a žen na dráze

Plzeň (27. - 28. 6. 2015)

skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 27.6.2015 - 17:20) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Radek JuškaRadek Juška
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
93 15 7.67 +0.2 m/s 7.25-0.87.29-1.67.26-0.47.297.63+0.77.67+0.27.52+0.3
2 Jiří SýkoraJiří Sýkora
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
95 10 7.39 +0.5 m/s 6.45-0.36.67-0.96.97+0.36.977.08-0.67.28+0.07.39+0.5
3 Milan PírekMilan Pírek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
87 14 7.27 -1.4 m/s 7.11-1.07.27-1.4X7.27XXX
4 Jakub NosekJakub Nosek
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
89 8 7.22 +0.2 m/s X6.58-0.96.72-0.56.726.99-0.37.13+0.87.22+0.2
5 Matyáš VrtiškaMatyáš Vrtiška
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
94 13 7.08 -0.3 m/s 6.71+0.86.76-1.06.85-0.16.857.08-0.36.96+0.26.96+0.6
6 Jakub RusekJakub Rusek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 9 7.07 -0.2 m/s 6.63-2.06.97-1.46.85-0.56.977.06+0.37.07-0.27.05+0.5
7 Martin VachataMartin Vachata
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
85 11 7.02 +0.5 m/s 6.77-1.16.85-1.56.85-1.36.856.95-0.3X7.02+0.5
8 Ondřej RappOndřej Rapp
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 7 6.99 +0.1 m/s X6.95+0.3-6.95X6.99+0.1X
9 Vít PužmanVít Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 6 6.65 +1.6 m/s 6.65+1.6XX6.65
10 Filip NavrátilFilip Navrátil
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
97 12 6.60 -1.2 m/s 6.60-1.26.55-0.26.57-0.56.60
11 Zdeněk BaláčekZdeněk Baláček
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 3 6.59 -1.4 m/s XX6.59-1.46.59
12 David ŠrámekDavid Šrámek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 5 6.44 -0.7 m/s 6.22-0.66.39-0.56.44-0.76.44
13 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
94 1 6.44 +0.3 m/s 6.10-0.26.44+0.36.35-0.66.44
14 Jiří KlepekJiří Klepek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 4 6.43 -1.6 m/s 6.29-0.56.43-0.86.43-1.66.43
15 Lukáš SoučekLukáš Souček
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
96 2 6.22 -0.6 m/s X6.22-0.65.95-1.46.22
Celkem 15 závodníků

skok daleký - Ženy (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 7.52 Galina Chistyakova URS 11.06.1988 Leningrad
WL 6.99 Christabel Nettey CAN 29.05.2015 Eugene (Hayward Field), OR
WL 6.99 Tianna Bartoletta USA 15.05.2015 Doha
NR 6.89 Jarmila Strejčková CZE 18.09.1982 Praha
NL 6.28 Lucie Májková CZE 20.05.2015 Brno
MR 6.68 Denisa Ščerbová CZC 2004 Plzeň
Finále (ne, 28.6.2015 - 15:50) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana KorešováJana Korešová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
81 15 6.19 +0.5 m/s X5.82+0.56.19+0.56.19X5.93-0.66.13+1.2
2 Eliška KlučinováEliška Klučinová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
88 14 6.18 +2.7 m/s 6.11 +2.0 m/s 6.11+2.05.88+0.86.03+1.56.116.18+2.75.93+0.5X
3 Lucie MájkováLucie Májková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
88 16 6.14 +3.2 m/s 5.90 +0.5 m/s X5.90+0.5X5.906.14+3.2XX
4 Emily GerulováEmily Gerulová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 11 6.13 +3.3 m/s 5.95 +1.9 m/s 5.98+2.3X5.95+1.95.986.13+3.35.72+1.35.81+1.7
5 Michaela BroumováMichaela Broumová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
95 8 6.04 -0.1 m/s 5.72+1.65.98+0.2X5.985.87+2.46.04-0.1X
6 Jana NovotnáJana Novotná
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
99 10 5.99 +2.3 m/s 5.88 +0.7 m/s 5.99+2.35.79+0.75.62+0.75.99X5.88+0.7X
7 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 5 5.81 +1.0 m/s XX5.81+1.05.815.51+2.3X5.51+2.4
8 Veronika ŠádkováVeronika Šádková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
96 12 5.73 +2.0 m/s 5.73+2.0X5.63+1.75.73XXX
9 Tereza SemeckáTereza Semecká
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 3 5.61 +1.4 m/s 5.61+1.4X5.56+0.15.61
10 Natálie LesnikováNatálie Lesniková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
92 4 5.54 5.44+0.95.542.95+0.25.54
11 Klára BuřilováKlára Buřilová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
90 2 5.50 +1.2 m/s X5.50+1.25.24-0.35.50
12 Lucie DomskáLucie Domská
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
93 6 5.50 +1.3 m/s 5.50+1.3X5.20+1.35.50
13 Miroslava MachováMiroslava Machová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
94 1 5.41 -0.3 m/s 5.09+1.05.30+1.45.41-0.35.41
14 Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 7 5.37 +0.3 m/s 4.99+2.25.37+0.35.27+1.75.37
Anna ŠvecováAnna Švecová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
94 9 DNS
Kateřina HýskováKateřina Hýsková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 13 NM
Celkem 16 závodníků