Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze

Hodonín (29. - 30. 8. 2015)

skok daleký - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (so, 29.8.2015 - 15:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub RusekJakub Rusek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 12 7.28 -0.5 m/s 6.70+0.16.90+0.56.67-0.36.906.97+1.66.95-0.17.28-0.5
2 Jan DemelJan Demel
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
95 8 7.27 +2.4 m/s 7.15 +0.5 m/s 6.81+1.3X6.61-0.56.817.27+2.47.15+0.56.90-0.5
3 Matyáš VrtiškaMatyáš Vrtiška
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
94 10 7.26 +0.8 m/s 6.86+2.06.88-0.17.26+0.87.267.20+0.97.10-0.8X
4 Šimon HánaŠimon Hána
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 11 7.24 +1.1 m/s 6.99+1.26.90-0.2X6.997.24+1.16.94+0.16.61-0.5
5 Ondřej RappOndřej Rapp
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 9 7.15 -0.6 m/s XX7.02+0.37.027.09+0.87.02-1.17.15-0.6
6 Dominik ŠejstalDominik Šejstal
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 3 6.90 +0.1 m/s 6.66+0.16.64+0.56.64+1.06.66XX6.90+0.1
7 David ŠrámekDavid Šrámek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 7 6.77 +0.5 m/s 6.73+1.06.77+0.56.54+0.56.77X6.65+0.5X
8 Lukáš SoučekLukáš Souček
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
96 6 6.62 -0.5 m/s 6.22-1.36.54+0.26.62-0.56.62X5.29+1.06.32+0.2
9 Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
96 2 6.43 -0.1 m/s 6.19-0.6X6.43-0.16.43
10 Pavel StrnadPavel Strnad
AK BílinaAK Bílina
96 1 6.42 +0.1 m/s 6.36-0.96.37+0.66.42+0.16.42
11 Petr ŠroubekPetr Šroubek
AK BílinaAK Bílina
95 4 6.29 +1.0 m/s X6.14+0.06.29+1.06.29
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 30.8.2015 - 10:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 14 NL 6.08 -0.7 m/s 5.79-2.0X5.95-0.65.955.87+0.56.02-0.76.08-0.7
2 Kateřina HýskováKateřina Hýsková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 16 5.93 +1.0 m/s 5.65-0.7X5.79-0.85.795.93+1.05.84+0.13.95-1.0
3 Tereza VokálováTereza Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 15 5.93 +0.1 m/s 5.63+0.15.93+0.1X5.935.62-0.7X5.74-1.7
4 Anna ZekuciováAnna Zekuciová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
95 6 5.67 -0.5 m/s 5.67-0.55.50+0.35.38+0.35.67XXX
5 Lucie DomskáLucie Domská
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
93 10 5.64 -0.3 m/s 5.15-1.35.50+0.75.50+0.85.505.52+0.35.64-0.3X
6 Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 11 5.59 -1.9 m/s 5.49+0.25.35+0.85.36-0.25.49X5.45-0.95.59-1.9
7 Jana NovotnáJana Novotná
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
99 13 5.51 +0.1 m/s X5.51+0.15.41+0.95.515.42+0.75.44+0.45.45
8 Tereza SemeckáTereza Semecká
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 8 5.42 +0.3 m/s X5.42+0.35.09+0.65.42X5.36+0.55.40-0.9
9 Nikola ČejchanováNikola Čejchanová
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
97 5 5.37 -1.2 m/s 5.37-1.2X5.26+0.65.37
10 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
98 4 5.33 +0.1 m/s X5.33+0.15.31+0.45.33
11 Miroslava MachováMiroslava Machová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
94 7 5.32 -0.4 m/s X5.32-0.45.21-0.95.32
12 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 12 5.20 +0.6 m/s XX5.20+0.65.20
13 Barbora VotinskáBarbora Votinská
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 1 5.17 +0.3 m/s 5.06+0.75.17+0.3X5.17
14 Dominika PaťkováDominika Paťková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 3 5.02 +0.7 m/s 4.70+0.93.47-0.95.02+0.75.02
15 Lucie JarešováLucie Jarešová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
98 2 4.48 -1.5 m/s 4.48-1.5XX4.48
Pavlína MinářováPavlína Minářová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
99 9 DNS
Celkem 16 závodníků