Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze

Hodonín (29. - 30. 8. 2015)

Skok vysoký - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (so, 29.8.2015 - 13:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.751.831.881.921.961.992.022.052.082.112.142.172.202.232.262.292.322.35
1 Matěj KlukanMatěj Klukan
AC DomažliceAC Domažlice
95 11 2.02 --OXXOOXOOXXX
2 Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 13 2.02 ----O-XO-XXX
3 Vít MolvaVít Molva
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
95 10 1.99 -OOXOXOOX-XX
4 Ondřej VodákOndřej Vodák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
98 12 1.96 ---OOXXX
5 Ladislav KolaLadislav Kola
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 5 1.96 XOXOOXOXXOXXX
6 Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 8 1.92 OXOOXOXXX
7 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
99 9 1.92 OOOXXOXXX
8 Jan NiklJan Nikl
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
93 3 1.92 OOXOXXOXXX
9= Jan TauerJan Tauer
AC DomažliceAC Domažlice
95 4 1.88 -OOXXX
9= Martin OdstrčilMartin Odstrčil
AK OlomoucAK Olomouc
99 6 1.88 -OOXXX
11 Tomáš DočkalTomáš Dočkal
AK OlomoucAK Olomouc
97 1 1.88 OXOOXXX
12 Daniel SekyraDaniel Sekyra
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 7 1.88 OXOXXOXXX
13 Jan KabíčekJan Kabíček
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 2 1.83 XOOXXX
Celkem 13 závodníků

Skok vysoký - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (so, 29.8.2015 - 15:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.571.621.671.721.761.791.821.851.871.911.941.972.002.032.062.092.122.15
1 Lada PejchalováLada Pejchalová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
98 11 NL 1.85 --OOOXOXOXOXXX
2 Eliška BuchlovskáEliška Buchlovská
JAC BrnoJAC Brno
98 10 1.76 --OOXXOXXX
3 Nikola StrachováNikola Strachová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
94 8 1.72 -OOXOXXX
4= Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 7 1.72 OOOXXOXXX
4= Michaela GaluszkováMichaela Galuszková
TJ DesnáTJ Desná
98 9 1.72 OOOXXOXXX
6 Natálie SmolkováNatálie Smolková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 6 1.67 OOOXXX
7 Alena RoháčkováAlena Roháčková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
95 5 1.67 OXXOOXXX
8 Alena PanovskáAlena Panovská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 4 1.67 OOXOXXX
9= Pavla CabrnochováPavla Cabrnochová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 1 1.57 XOXXX
9= Hana VáchováHana Váchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 2 1.57 XOXXX
Patricie BurajováPatricie Burajová
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
99 3 DNS
Celkem 11 závodníků