výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze

Hodonín (29. - 30. 8. 2015)

100 m - Muži 20-22 let (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 29.8.2015 - 13:45) official Vítr: -1.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 10.89 Q 0.155
2 Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 AK MostAK Most 3 10.97 Q 0.126
3 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 2 11.02 q 0.135
4 Radek PovýšilRadek Povýšil 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 6 11.16 0.178
5 Tomáš SovaTomáš Sova 95 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 7 11.28 0.171
6 Filip HabrdaFilip Habrda 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 11.31 0.152
7 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 1 11.47 0.190
8 Jaromír ValentaJaromír Valenta 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 11.64 0.189
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 29.8.2015 - 13:45) official Vítr: -0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan JirkaJan Jirka 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 10.93 Q 0.162
2 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 10.95 Q 0.173
3 Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 AC PardubiceAC Pardubice 2 11.08 q 0.122
4 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 5 11.14 0.186
5 Jiří FeigelJiří Feigel 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 11.34 0.128
6 Jakub ČervíkJakub Červík 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 11.36 0.186
7 Ondřej RappOndřej Rapp 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 11.44 0.188
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 29.8.2015 - 13:45) official Vítr: -1.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 10.98 Q 0.140
2 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 11.05 Q 0.137
3 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 6 11.17 0.144
4 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 3 11.17 0.143
5 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 11.42 0.169
6 Jakub BurlákJakub Burlák 96 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 7 11.45 0.188
7 Vojtěch KarásekVojtěch Karásek 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1 11.52 0.170
8 Michal SuchánekMichal Suchánek 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 11.82 0.149
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 10.89 Q 0.155
2 Jan JirkaJan Jirka 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 10.93 Q 0.162
3 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 10.95 Q 0.173
4 Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 AK MostAK Most 3 10.97 Q 0.126
5 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 10.98 Q 0.140
6 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 2 11.02 q 0.135
7 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 11.05 Q 0.137
8 Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 AC PardubiceAC Pardubice 2 11.08 q 0.122
9 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 5 11.14 0.186
10 Radek PovýšilRadek Povýšil 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 6 11.16 0.178
11 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 6 11.17 0.144
12 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 3 11.17 0.143
13 Tomáš SovaTomáš Sova 95 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 7 11.28 0.171
14 Filip HabrdaFilip Habrda 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 11.31 0.152
15 Jiří FeigelJiří Feigel 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 11.34 0.128
16 Jakub ČervíkJakub Červík 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 11.36 0.186
17 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 11.42 0.169
18 Ondřej RappOndřej Rapp 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 11.44 0.188
19 Jakub BurlákJakub Burlák 96 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 7 11.45 0.188
20 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 1 11.47 0.190
21 Vojtěch KarásekVojtěch Karásek 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1 11.52 0.170
22 Jaromír ValentaJaromír Valenta 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 11.64 0.189
23 Michal SuchánekMichal Suchánek 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 11.82 0.149

100 m - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (so, 29.8.2015 - 15:45) official Vítr: +1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 3 10.47 0.147
2 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 10.62 0.145
3 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 10.67 0.139
4 Jan JirkaJan Jirka 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 10.71 0.147
5 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 10.79 0.151
6 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 1 10.85 0.124
7 Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 AC PardubiceAC Pardubice 2 10.91 0.132
8 Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 AK MostAK Most 8 11.01 0.155
Celkem 8 závodníků

100 m - Ženy 20-22 let (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 29.8.2015 - 13:30) official Vítr: -1.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4 12.08 Q 0.233
2 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 6 12.17 Q 0.150
3 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 3 12.39 0.145
4 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 7 12.56 0.152
5 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.59 0.288
6 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 12.79 0.171
7 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 13.38 0.157
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 29.8.2015 - 13:30) official Vítr: -1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 12.04 Q 0.124
2 Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 12.09 Q 0.319
3 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 12.13 q 0.237
4 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 12.72 0.150
5 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 12.82 0.177
6 Kateřina HornováKateřina Hornová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6 12.86 0.226
7 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 1 13.16 0.315
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 29.8.2015 - 13:30) official Vítr: +0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 12.06 Q 0.230
2 Martina HomolováMartina Homolová 96 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 5 12.25 Q 0.334
3 Adéla DubováAdéla Dubová 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2 12.30 q 0.214
4 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7 12.49 0.161
5 Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 12.50 0.169
6 Kateřina HýskováKateřina Hýsková 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 12.62 0.152
7 Hana PtáčníkováHana Ptáčníková 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1 12.70 0.198
8 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 8 13.01 0.125
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 12.04 Q 0.124
2 Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 12.06 Q 0.230
3 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4 12.08 Q 0.233
4 Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 12.09 Q 0.319
5 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 12.13 q 0.237
6 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 6 12.17 Q 0.150
7 Martina HomolováMartina Homolová 96 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 5 12.25 Q 0.334
8 Adéla DubováAdéla Dubová 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2 12.30 q 0.214
9 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 3 12.39 0.145
10 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7 12.49 0.161
11 Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 12.50 0.169
12 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 7 12.56 0.152
13 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.59 0.288
14 Kateřina HýskováKateřina Hýsková 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 12.62 0.152
15 Hana PtáčníkováHana Ptáčníková 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1 12.70 0.198
16 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 12.72 0.150
17 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 12.79 0.171
18 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 12.82 0.177
19 Kateřina HornováKateřina Hornová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6 12.86 0.226
20 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 8 13.01 0.125
21 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 1 13.16 0.315
Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 13.38 0.157

100 m - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (so, 29.8.2015 - 15:30) official Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3 NL 11.82 0.187
2 Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 12.05 0.146
3 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 12.08 0.149
4 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 12.09 0.133
5 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 7 12.10 0.134
6 Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 12.11 0.198
7 Martina HomolováMartina Homolová 96 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 1 12.38 0.202
8 Adéla DubováAdéla Dubová 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 8 12.43 0.172
Celkem 8 závodníků