Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze
Praha (19. - 20. 9. 2015)800 m - Žáci (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 19.9.2015 - 14:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miloslav NovotnýMiloslav Novotný | 00 | Hvězda SKP Pardubice | 4 | 2:06.90 | Q | |||||||||||||
2 | Adam HladkýAdam Hladký | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 3 | 2:07.38 | Q | |||||||||||||
3 | Kamil ŽigmundKamil Žigmund | 00 | AK Žatec | 7 | 2:09.82 | ||||||||||||||
4 | Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 2:10.15 | ||||||||||||||
5 | Marek ŠtochlMarek Štochl | 01 | AC Falcon Rokycany | 2 | 2:10.72 | ||||||||||||||
6 | Lukáš BajerLukáš Bajer | 00 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 1 | 2:17.07 | ||||||||||||||
7 | Lukáš MoulisLukáš Moulis | 01 | Atletický oddíl - STŘELA Ž... | 5 | 2:18.18 | ||||||||||||||
8 | Michal MartinákMichal Martinák | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 8 | 2:20.95 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 19.9.2015 - 14:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Antonín MatějčekAntonín Matějček | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 2:07.42 | Q | |||||||||||||
2 | Šimon ProcházkaŠimon Procházka | 00 | TJ Dukla Praha | 5 | 2:07.77 | Q | |||||||||||||
3 | Michael AudaMichael Auda | 00 | BYAC Brno | 7 | 2:08.77 | ||||||||||||||
4 | Jakub KarlachJakub Karlach | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | 2:09.67 | ||||||||||||||
5 | Šimon WenigerŠimon Weniger | 01 | ASK Lovosice | 2 | 2:09.95 | ||||||||||||||
6 | Daniel VašekDaniel Vašek | 00 | SSK Vítkovice | 6 | 2:10.69 | ||||||||||||||
7 | Šimon ŠevčíkŠimon Ševčík | 00 | Atletický klub AHA Vyškov | 8 | 2:15.27 | ||||||||||||||
8 | Jan SlámaJan Sláma | 01 | AC Falcon Rokycany | 1 | 2:19.35 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 19.9.2015 - 14:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel UrbanDaniel Urban | 00 | Hvězda SKP Pardubice | 4 | 2:03.02 | Q | |||||||||||||
2 | Filip SzotkowkiFilip Szotkowki | 00 | TJ TŽ Třinec | 5 | 2:05.41 | Q | |||||||||||||
3 | Leonardt HorákLeonardt Horák | 00 | SSK Vítkovice | 3 | 2:05.92 | q | |||||||||||||
4 | Ondřej KubanOndřej Kuban | 01 | PSK Olymp Praha | 6 | 2:07.52 | q | |||||||||||||
5 | Martin FišerMartin Fišer | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 7 | 2:11.57 | ||||||||||||||
6 | Jakub DavidíkJakub Davidík | 02 | TJ Baník Stříbro | 1 | 2:12.19 | ||||||||||||||
7 | Matěj PavingerMatěj Pavinger | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 2 | 2:14.91 | ||||||||||||||
Tadeáš JaníkTadeáš Janík | 01 | TJ Spartak Třebíč | 8 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel UrbanDaniel Urban | 00 | Hvězda SKP Pardubice | 4 | 2:03.02 | Q | ||
2 | Filip SzotkowkiFilip Szotkowki | 00 | TJ TŽ Třinec | 5 | 2:05.41 | Q | ||
3 | Leonardt HorákLeonardt Horák | 00 | SSK Vítkovice | 3 | 2:05.92 | q | ||
4 | Miloslav NovotnýMiloslav Novotný | 00 | Hvězda SKP Pardubice | 4 | 2:06.90 | Q | ||
5 | Adam HladkýAdam Hladký | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 3 | 2:07.38 | Q | ||
6 | Antonín MatějčekAntonín Matějček | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 2:07.42 | Q | ||
7 | Ondřej KubanOndřej Kuban | 01 | PSK Olymp Praha | 6 | 2:07.52 | q | ||
8 | Šimon ProcházkaŠimon Procházka | 00 | TJ Dukla Praha | 5 | 2:07.77 | Q | ||
9 | Michael AudaMichael Auda | 00 | BYAC Brno | 7 | 2:08.77 | |||
10 | Jakub KarlachJakub Karlach | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | 2:09.67 | |||
11 | Kamil ŽigmundKamil Žigmund | 00 | AK Žatec | 7 | 2:09.82 | |||
12 | Šimon WenigerŠimon Weniger | 01 | ASK Lovosice | 2 | 2:09.95 | |||
13 | Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 2:10.15 | |||
14 | Daniel VašekDaniel Vašek | 00 | SSK Vítkovice | 6 | 2:10.69 | |||
15 | Marek ŠtochlMarek Štochl | 01 | AC Falcon Rokycany | 2 | 2:10.72 | |||
16 | Martin FišerMartin Fišer | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 7 | 2:11.57 | |||
17 | Jakub DavidíkJakub Davidík | 02 | TJ Baník Stříbro | 1 | 2:12.19 | |||
18 | Matěj PavingerMatěj Pavinger | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 2 | 2:14.91 | |||
19 | Šimon ŠevčíkŠimon Ševčík | 00 | Atletický klub AHA Vyškov | 8 | 2:15.27 | |||
20 | Lukáš BajerLukáš Bajer | 00 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 1 | 2:17.07 | |||
21 | Lukáš MoulisLukáš Moulis | 01 | Atletický oddíl - STŘELA Ž... | 5 | 2:18.18 | |||
22 | Jan SlámaJan Sláma | 01 | AC Falcon Rokycany | 1 | 2:19.35 | |||
23 | Michal MartinákMichal Martinák | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 8 | 2:20.95 | |||
Tadeáš JaníkTadeáš Janík | 01 | TJ Spartak Třebíč | 8 | DNS |
800 m - Žáci (Finále)
Finále (ne, 20.9.2015 - 11:10) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miloslav NovotnýMiloslav Novotný | 00 | Hvězda SKP Pardubice | 5 | 1:59.21 | ||||||||||||||
2 | Filip SzotkowkiFilip Szotkowki | 00 | TJ TŽ Třinec | 4 | 2:01.59 | ||||||||||||||
3 | Antonín MatějčekAntonín Matějček | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 2:01.86 | ||||||||||||||
4 | Daniel UrbanDaniel Urban | 00 | Hvězda SKP Pardubice | 3 | 2:03.56 | ||||||||||||||
5 | Šimon ProcházkaŠimon Procházka | 00 | TJ Dukla Praha | 1 | 2:06.26 | ||||||||||||||
6 | Adam HladkýAdam Hladký | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 2 | 2:07.04 | ||||||||||||||
7 | Ondřej KubanOndřej Kuban | 01 | PSK Olymp Praha | 8 | 2:08.55 | ||||||||||||||
Leonardt HorákLeonardt Horák | 00 | SSK Vítkovice | 7 | DQ 163.3b | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Žákyně (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 19.9.2015 - 14:15) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna KorelováKristýna Korelová | 01 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 5 | 2:26.34 | Q | |||||||||||||
2 | Anna SurákováAnna Suráková | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4 | 2:26.35 | Q | |||||||||||||
3 | Adéla SádlováAdéla Sádlová | 01 | SK Nové Město nad Metují | 3 | 2:26.39 | ||||||||||||||
4 | Kristýna ČajkováKristýna Čajková | 02 | AK Hodonín | 2 | 2:27.65 | ||||||||||||||
5 | Bára KučerováBára Kučerová | 01 | AK Šternberk | 6 | 2:30.56 | ||||||||||||||
6 | Denisa FolkováDenisa Folková | 01 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 1 | 2:31.09 | ||||||||||||||
7 | Veronika PiklováVeronika Piklová | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 7 | 2:31.53 | ||||||||||||||
8 | Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková | 01 | TJ Klášterec n/O. | 8 | 2:35.34 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 19.9.2015 - 14:15) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela KnotkováMichaela Knotková | 01 | AK Hodonín | 4 | 2:19.56 | Q | |||||||||||||
2 | Lenka ČechováLenka Čechová | 01 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 5 | 2:19.74 | Q | |||||||||||||
3 | Kateřina TomanováKateřina Tomanová | 01 | SK Kotlářka Praha | 6 | 2:20.87 | q | |||||||||||||
4 | Anita ŽákováAnita Žáková | 00 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 2 | 2:24.35 | ||||||||||||||
5 | Anna SamešováAnna Samešová | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 7 | 2:26.48 | ||||||||||||||
6 | Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová | 00 | AC Mladá Boleslav o.s. | 3 | 2:26.73 | ||||||||||||||
7 | Eva ZabloudilováEva Zabloudilová | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | 8 | 2:28.23 | ||||||||||||||
8 | Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková | 00 | Atletika Chrudim | 1 | 2:29.22 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 19.9.2015 - 14:15) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína SasynováKarolína Sasynová | 02 | TJ TŽ Třinec | 4 | 2:20.69 | Q | |||||||||||||
2 | Eliška KopcováEliška Kopcová | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 3 | 2:22.89 | Q | |||||||||||||
3 | Věra HolubářováVěra Holubářová | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 2:24.02 | q | |||||||||||||
4 | Zuzana DymáčkováZuzana Dymáčková | 01 | AK Hodonín | 6 | 2:24.55 | ||||||||||||||
5 | Lucie KovářováLucie Kovářová | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2 | 2:26.52 | ||||||||||||||
6 | Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká | 01 | TJ MDDM Ostrov | 8 | 2:30.85 | ||||||||||||||
7 | Valerie VranováValerie Vranová | 00 | AK Šternberk | 7 | 2:31.14 | ||||||||||||||
Kateřina KhunováKateřina Khunová | 02 | TJ Lokomotiva Rakovník | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela KnotkováMichaela Knotková | 01 | AK Hodonín | 4 | 2:19.56 | Q | ||
2 | Lenka ČechováLenka Čechová | 01 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 5 | 2:19.74 | Q | ||
3 | Karolína SasynováKarolína Sasynová | 02 | TJ TŽ Třinec | 4 | 2:20.69 | Q | ||
4 | Kateřina TomanováKateřina Tomanová | 01 | SK Kotlářka Praha | 6 | 2:20.87 | q | ||
5 | Eliška KopcováEliška Kopcová | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 3 | 2:22.89 | Q | ||
6 | Věra HolubářováVěra Holubářová | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 2:24.02 | q | ||
7 | Anita ŽákováAnita Žáková | 00 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 2 | 2:24.35 | |||
8 | Zuzana DymáčkováZuzana Dymáčková | 01 | AK Hodonín | 6 | 2:24.55 | |||
9 | Kristýna KorelováKristýna Korelová | 01 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 5 | 2:26.34 | Q | ||
10 | Anna SurákováAnna Suráková | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4 | 2:26.35 | Q | ||
11 | Adéla SádlováAdéla Sádlová | 01 | SK Nové Město nad Metují | 3 | 2:26.39 | |||
12 | Anna SamešováAnna Samešová | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 7 | 2:26.48 | |||
13 | Lucie KovářováLucie Kovářová | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2 | 2:26.52 | |||
14 | Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová | 00 | AC Mladá Boleslav o.s. | 3 | 2:26.73 | |||
15 | Kristýna ČajkováKristýna Čajková | 02 | AK Hodonín | 2 | 2:27.65 | |||
16 | Eva ZabloudilováEva Zabloudilová | 01 | Atletický klub AHA Vyškov | 8 | 2:28.23 | |||
17 | Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková | 00 | Atletika Chrudim | 1 | 2:29.22 | |||
18 | Bára KučerováBára Kučerová | 01 | AK Šternberk | 6 | 2:30.56 | |||
19 | Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká | 01 | TJ MDDM Ostrov | 8 | 2:30.85 | |||
20 | Denisa FolkováDenisa Folková | 01 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 1 | 2:31.09 | |||
21 | Valerie VranováValerie Vranová | 00 | AK Šternberk | 7 | 2:31.14 | |||
22 | Veronika PiklováVeronika Piklová | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 7 | 2:31.53 | |||
23 | Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková | 01 | TJ Klášterec n/O. | 8 | 2:35.34 | |||
Kateřina KhunováKateřina Khunová | 02 | TJ Lokomotiva Rakovník | 1 | DNS |
800 m - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 20.9.2015 - 11:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela KnotkováMichaela Knotková | 01 | AK Hodonín | 3 | 2:20.09 | ||||||||||||||
2 | Karolína SasynováKarolína Sasynová | 02 | TJ TŽ Třinec | 4 | 2:20.26 | ||||||||||||||
3 | Anna SurákováAnna Suráková | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 8 | 2:20.27 | ||||||||||||||
4 | Kristýna KorelováKristýna Korelová | 01 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 6 | 2:20.99 | ||||||||||||||
5 | Lenka ČechováLenka Čechová | 01 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 5 | 2:21.97 | ||||||||||||||
6 | Eliška KopcováEliška Kopcová | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 2 | 2:23.18 | ||||||||||||||
7 | Věra HolubářováVěra Holubářová | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 2:23.80 | ||||||||||||||
8 | Kateřina TomanováKateřina Tomanová | 01 | SK Kotlářka Praha | 7 | 2:27.48 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |