Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Středoškolský halový pohár sportovních gymnázií

Jablonec nad Nisou (13. 1. 2015)
skok vysoký - Ženy (úterý, 13.1.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
skok vysoký - Juniorky (úterý, 13.1.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Denisa MajerováDenisa Majerová 971027 Gymnázium PlzeňGymnázium Plzeň 1.64 9.00
2 Aneta TrávníčkováAneta Trávníčková 970610 Gymnázium BrnoGymnázium Brno 1.64 8.00
3 Lucie OdvárkováLucie Odvárková 960211 Gymnázium MostGymnázium Most 1.61 7.00
skok vysoký - Dorostenky (úterý, 13.1.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Nikola PöschlováNikola Pöschlová 980910 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 1.67 11.00
2 Veronika MájováVeronika Májová 981010 Gymnázium BrnoGymnázium Brno 1.58 5.00
3 Kristýna JeřábkováKristýna Jeřábková 990410 Gymnázium OstravaGymnázium Ostrava 1.50 3.00
skok o tyči - Muži (úterý, 13.1.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička 950920 Gymnázium PrahaGymnázium Praha 3.20 5.00
skok o tyči - Junioři (úterý, 13.1.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 David ŠrámekDavid Šrámek 960528 Gymnázium PrahaGymnázium Praha 4.50 11.00
2 Jan DunovskýJan Dunovský 970610 Gymnázium PardubiceGymnázium Pardubice 4.20 8.00
3 Martin MachuraMartin Machura 97 Gymnázium Jablonec n.N.Gymnázium Jablonec n.N. 3.90 7.00
skok o tyči - Dorostenci (úterý, 13.1.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 980516 Gymnázium PardubiceGymnázium Pardubice 4.40 9.00
2 Jiří KaplánekJiří Kaplánek 99 Gymnázium BrnoGymnázium Brno 2.80 3.50
skok daleký - Junioři (úterý, 13.1.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jiří ZemanJiří Zeman 961207 Gymnázium OstravaGymnázium Ostrava 7.03 11.00
2 Ondřej RappOndřej Rapp 97 Gymnázium Jablonec n.N.Gymnázium Jablonec n.N. 6.71 9.00
3 David ŠrámekDavid Šrámek 960528 Gymnázium PrahaGymnázium Praha 6.70 8.00
skok daleký - Dorostenci (úterý, 13.1.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan KisialaJan Kisiala 980410 Gymnázium PrahaGymnázium Praha 6.44 6.00
2 David HavelDavid Havel 980621 Gymnázium PrahaGymnázium Praha 6.16
3 Dominik HutákDominik Huták 980918 Gymnázium OstravaGymnázium Ostrava 6.12
2 Dominik PopelkaDominik Popelka 980307 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 6.06 2.00
skok daleký - Ženy (úterý, 13.1.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová 950322 Gymnázium BrnoGymnázium Brno 4.76
2 Denisa VagnerováDenisa Vagnerová 951124 Gymnázium OstravaGymnázium Ostrava 4.59
3 Kateřina ŠtychováKateřina Štychová 951222 Gymnázium PlzeňGymnázium Plzeň 4.42
skok daleký - Juniorky (úterý, 13.1.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Emily GerulováEmily Gerulová 970708 Gymnázium OstravaGymnázium Ostrava 5.95 11.00
2 Kateřina HýskováKateřina Hýsková 96 Gymnázium Jablonec n.N.Gymnázium Jablonec n.N. 5.63 9.00
3 Barbora KlímováBarbora Klímová 906277 Gymnázium BrnoGymnázium Brno 5.26 8.00
2 Anna VeseláAnna Veselá 961123 Gymnázium PardubiceGymnázium Pardubice 4.73 1.00
skok daleký - Dorostenky (úterý, 13.1.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Nikola PöschlováNikola Pöschlová 980910 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 5.11 7.00
2 Natalie JahnickáNatalie Jahnická 990113 Gymnázium PardubiceGymnázium Pardubice 5.05 6.00
3 Denisa HoláDenisa Holá 990414 Gymnázium OstravaGymnázium Ostrava 4.93 4.00
vrh koulí 3kg - Dorostenky (úterý, 13.1.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Iveta MocharováIveta Mocharová 980524 Gymnázium BrnoGymnázium Brno 12.96 11.00
2 Michaela VedrováMichaela Vedrová 000122 Gymnázium OstravaGymnázium Ostrava 11.70 8.00
3 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 990129 Gymnázium MostGymnázium Most 11.48 5.00
vrh koulí 4kg - Ženy (úterý, 13.1.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Denisa KaňákováDenisa Kaňáková 951010 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 10.56 1.00
vrh koulí 4kg - Juniorky (úterý, 13.1.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla KorečkováAdéla Korečková 970705 Gymnázium PardubiceGymnázium Pardubice 12.07 9.00
2 Andrea AbrhamovaAndrea Abrhamova 960304 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 11.63 7.00
3 Aneta DobrsteinováAneta Dobrsteinová 960814 Gymnázium PlzeňGymnázium Plzeň 11.49 6.00
vrh koulí 5kg - Dorostenci (úterý, 13.1.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr UrbánekPetr Urbánek 980813 Gymnázium PrahaGymnázium Praha 13.59 6.00
2 Petr PlevaPetr Pleva 980306 Gymnázium PrahaGymnázium Praha 13.42
3 Adam PekárekAdam Pekárek 990127 Gymnázium PrahaGymnázium Praha 12.48
vrh koulí 6kg - Junioři (úterý, 13.1.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Josef EgrtJosef Egrt 97 Gymnázium Jablonec n.N.Gymnázium Jablonec n.N. 15.42 11.00
2 Zdeněk ŠčudlaZdeněk Ščudla 960206 Gymnázium BrnoGymnázium Brno 13.84 8.00
3 David LetáčekDavid Letáček 96 Gymnázium Jablonec n.N.Gymnázium Jablonec n.N. 13.74 7.00
vrh koulí 7,26kg - Muži (úterý, 13.1.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Josef KorálJosef Korál 951108 Gymnázium PrahaGymnázium Praha 15.11 9.00