Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Středoškolský halový pohár sportovních gymnázií

Jablonec nad Nisou (13. 1. 2015)

4 x 150 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 13.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 JABLONEC A JABLONEC A Gymnázium Jablonec n.N.Gymnázium Jablonec n.N. 72.14 11.00
2 PRAHA A DAmbrosca,Kopecká,Decker,Kuklík PRAHA A DAmbrosca,Kopecká,Decker,Kuklík Gymnázium PrahaGymnázium Praha 74.70 8.00
PARDUBICE A Kopecký,Jahnická,Krupičková,Kroupa PARDUBICE A Kopecký,Jahnická,Krupičková,Kroupa Gymnázium PardubiceGymnázium Pardubice DQ
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (út, 13.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 BRNO A Pírková,Sklenská,Suchánek,Gattermayer BRNO A Pírková,Sklenská,Suchánek,Gattermayer Gymnázium BrnoGymnázium Brno 73.47 9.00
2 PLZEŇ A Ledvina,Pivoňka,Adlerová,Rubášová PLZEŇ A Ledvina,Pivoňka,Adlerová,Rubášová Gymnázium PlzeňGymnázium Plzeň 75.64 7.00
KLADNO A Hašek,Faigel,Pöschlová S.,Pöschlová N. KLADNO A Hašek,Faigel,Pöschlová S.,Pöschlová N. Gymnázium KladnoGymnázium Kladno DQ
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (út, 13.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 PLZEŇ B Sládek,Krůta,Jumegová,Bajerová PLZEŇ B Sládek,Krůta,Jumegová,Bajerová Gymnázium PlzeňGymnázium Plzeň 76.60 5.00
2 OSTRAVA A Červenková,Rovenská,Bezák,Babiš OSTRAVA A Červenková,Rovenská,Bezák,Babiš Gymnázium OstravaGymnázium Ostrava 79.52 1.00
3 JILEMNICE A Hartig,Libnar,Maternová,Půlpánová JILEMNICE A Hartig,Libnar,Maternová,Půlpánová Gymnázium JilemniceGymnázium Jilemnice 80.66
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (út, 13.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 BRNO B Šilhanová,Strnadová,Veselý,Lorenz BRNO B Šilhanová,Strnadová,Veselý,Lorenz Gymnázium BrnoGymnázium Brno 76.26 6.00
2 KLADNO B Šimon,Schepotev,Horynová,Novotná KLADNO B Šimon,Schepotev,Horynová,Novotná Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 78.86 3.00
3 N.MĚSTO n.M. A Kulíšek,Lorenc,Plomdegerová,Pulgretová N.MĚSTO n.M. A Kulíšek,Lorenc,Plomdegerová,Pulgretová TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 81.64
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (út, 13.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
PRAHA B Yárubová,Mitrovičová,Pekárek,Hrdlička PRAHA B Yárubová,Mitrovičová,Pekárek,Hrdlička Gymnázium PrahaGymnázium Praha NF
JILEMNICE B Kudrnáč,Zikmund,Mitrusová,Poloprutská JILEMNICE B Kudrnáč,Zikmund,Mitrusová,Poloprutská Gymnázium JilemniceGymnázium Jilemnice NF
Celkem 2 závodníků
Běh 6 (út, 13.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 PARDUBICE B Halbrštát,Beránková,Koldinská,Dohnal PARDUBICE B Halbrštát,Beránková,Koldinská,Dohnal Gymnázium PardubiceGymnázium Pardubice 76.71 4.00
2 OSTRAVA B Rašková,Šantová,Sechra,Kotásek OSTRAVA B Rašková,Šantová,Sechra,Kotásek Gymnázium OstravaGymnázium Ostrava 79.43 2.00
Celkem 2 závodníků