výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Středoškolský halový pohár sportovních gymnázií

Jablonec nad Nisou (13. 1. 2015)

400 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (út, 13.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 96 Gymnázium PlzeňGymnázium Plzeň 51.27 11.00
2 Lukáš HotovýLukáš Hotový 96 Gymnázium PrahaGymnázium Praha 51.35 9.00
3 Tomáš HalbrštátTomáš Halbrštát 96 Gymnázium PardubiceGymnázium Pardubice 52.08 5.00
Martin BláhaMartin Bláha 96 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno NP
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (út, 13.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal SuchánekMichal Suchánek 96 Gymnázium BrnoGymnázium Brno 51.39 8.00
2 Josef ŠimsaJosef Šimsa 96 Gymnázium PlzeňGymnázium Plzeň 51.62 7.00
3 Jan KuklíkJan Kuklík 96 Gymnázium PrahaGymnázium Praha 53.50 3.00
4 Vyacheslav ShchepotevVyacheslav Shchepotev 96 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 53.67 1.00
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (út, 13.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš DejmlingTomáš Dejmling 97 Gymnázium Jablonec n.N.Gymnázium Jablonec n.N. 52.37 4.00
2 Jáchym FrýdekJáchym Frýdek 96 Gymnázium Jablonec n.N.Gymnázium Jablonec n.N. 56.68
Leon GattermayerLeon Gattermayer 97 Gymnázium BrnoGymnázium Brno NP
Tomáš ŘezníčekTomáš Řezníček 95 Gymnázium BrnoGymnázium Brno NP
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (út, 13.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vladimír ŠmiřákVladimír Šmiřák 96 Gymnázium OstravaGymnázium Ostrava 51.93 6.00
2 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 97 Gymnázium JilemniceGymnázium Jilemnice 54.45
3 Ondřej DonátOndřej Donát 97 Gymnázium PardubiceGymnázium Pardubice 57.39
4 Zdeněk ZikmundZdeněk Zikmund 97 Gymnázium JilemniceGymnázium Jilemnice 57.63
Celkem 4 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (út, 13.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ŠimonMarek Šimon 98 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 54.25
2 Filip KotásekFilip Kotásek 98 Gymnázium OstravaGymnázium Ostrava 54.62
3 Jakub SoučekJakub Souček 98 Gymnázium PrahaGymnázium Praha 54.94
MB Lukáš TrlicaLukáš Trlica 92 Gymnázium OstravaGymnázium Ostrava 53.31
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (út, 13.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek ZahradníkRadek Zahradník 98 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 56.15
2 Jakub ŠtverákJakub Štverák 99 Gymnázium PlzeňGymnázium Plzeň 57.97
3 Jan KopečnýJan Kopečný 98 Gymnázium BrnoGymnázium Brno 60.05
4 František PavlíčekFrantišek Pavlíček 99 Gymnázium PlzeňGymnázium Plzeň 60.59
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (út, 13.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 Gymnázium JilemniceGymnázium Jilemnice 56.70
2 Tomáš BrejchaTomáš Brejcha 98 Gymnázium PrahaGymnázium Praha 58.34
3 Vojtěch LibnarVojtěch Libnar 99 Gymnázium JilemniceGymnázium Jilemnice 58.51
4 Jan KaislerJan Kaisler 98 Gymnázium PrahaGymnázium Praha 58.53
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (út, 13.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří ZikmundJiří Zikmund 98 Gymnázium Jablonec n.N.Gymnázium Jablonec n.N. 53.60 2.00
2 Marek SechraMarek Sechra 99 Gymnázium OstravaGymnázium Ostrava 54.64
3 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 Gymnázium PrahaGymnázium Praha 57.14
Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 Gymnázium OstravaGymnázium Ostrava NP
Celkem 4 závodníků

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (út, 13.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 Gymnázium BrnoGymnázium Brno 59.16 11.00
2 Pavla FalharováPavla Falharová 97 Gymnázium OstravaGymnázium Ostrava 59.22 9.00
3 Zuzana KrupičkováZuzana Krupičková 96 Gymnázium PardubiceGymnázium Pardubice 61.25 5.00
4 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 Gymnázium PrahaGymnázium Praha 61.54 4.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (út, 13.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana BeránkováZuzana Beránková 95 Gymnázium PardubiceGymnázium Pardubice 62.80 2.00
2 Leona MalenínskáLeona Malenínská 96 Gymnázium BrnoGymnázium Brno 64.60
3 Viktoria ChukhnoViktoria Chukhno 96 Gymnázium PlzeňGymnázium Plzeň 67.43
4 Karolína SlavětínskáKarolína Slavětínská 97 Gymnázium BrnoGymnázium Brno 68.80
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (út, 13.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola HoláskováNikola Holásková 97 Gymnázium OstravaGymnázium Ostrava 65.26
2 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 Gymnázium BrnoGymnázium Brno 67.50
Karolína HerelováKarolína Herelová 97 Gymnázium PardubiceGymnázium Pardubice NP
Celkem 3 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (út, 13.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Edita SklenskáEdita Sklenská 99 Gymnázium BrnoGymnázium Brno 59.57 8.00
2 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 98 Gymnázium PrahaGymnázium Praha 60.87 7.00
3 Sára HeroldováSára Heroldová 98 Gymnázium PlzeňGymnázium Plzeň 60.91 6.00
4 Kateřina MaternováKateřina Maternová 98 Gymnázium JilemniceGymnázium Jilemnice 62.02
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (út, 13.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 98 Gymnázium BrnoGymnázium Brno 61.03
2 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 98 Gymnázium České BudějoviceGymnázium České Budějovice 61.93 3.00
3 Lucie HřebíkováLucie Hřebíková 98 Gymnázium PlzeňGymnázium Plzeň 62.98 1.00
4 Eva KunováEva Kunová 99 Gymnázium České BudějoviceGymnázium České Budějovice 63.75
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (út, 13.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra ČerenkováPetra Čerenková 99 Gymnázium PardubiceGymnázium Pardubice 63.77
2 Kristýna KublováKristýna Kublová 98 Gymnázium OstravaGymnázium Ostrava 64.22
3 Lucie JiránkováLucie Jiránková 98 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 68.94
MB Kristýna JánskáKristýna Jánská 01 Gymnázium JilemniceGymnázium Jilemnice 64.73
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (út, 13.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KoldinskáTereza Koldinská 98 Gymnázium PardubiceGymnázium Pardubice 66.40
2 Veronika ScholzeováVeronika Scholzeová 98 Gymnázium PardubiceGymnázium Pardubice 67.15
3 Barbora SlivkováBarbora Slivková 99 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 68.11
Celkem 3 závodníků