Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. halová středa

Jablonec nad Nisou (7. 1. 2015)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (st, 7.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 06.76
2 Petr NejedlýPetr Nejedlý 88 AC Česká LípaAC Česká Lípa 07.17
3 Vojtěch KarásekVojtěch Karásek 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.42
4 Tomáš DeimlingTomáš Deimling 97 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 07.60
5 Cezary MarciniakCezary Marciniak 99 Szerszen BogatyniaSzerszen Bogatynia 07.61
6 Josef HavrdaJosef Havrda 97 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 07.68
7 Oskar NowickiOskar Nowicki 00 Osa ZgorzelecOsa Zgorzelec 07.71
8 Marcel GurdzielMarcel Gurdziel 98 Osa ZgorzelecOsa Zgorzelec 07.78
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 7.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Krystian BilikKrystian Bilik 98 Sokol LubinSokol Lubin 07.38
2 Filip HorkýFilip Horký 96 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 07.43
3 Jan HájekJan Hájek 97 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 07.55
4 Przemyslaw KoziolPrzemyslaw Koziol 00 MUKS LegnicaMUKS Legnica 08.17
5 Kamil WalczakKamil Walczak 01 Szerszen BogatyniaSzerszen Bogatynia 08.43
6 Szymon NowackiSzymon Nowacki 00 Osa ZgorzelecOsa Zgorzelec 08.47
7 Jan HendrychJan Hendrych 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 09.81
Celkem 7 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (st, 7.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela BendováDaniela Bendová 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.45
2 Nikola SojkováNikola Sojková 00 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 08.57
3 Barbora HájkováBarbora Hájková 01 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 08.59
4 Ada AmbrozyAda Ambrozy 00 MUKS LegnicaMUKS Legnica 08.65
5 Marie HanzlováMarie Hanzlová 01 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 08.91
6 Jana ProkopováJana Prokopová 00 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 09.28
7 Tereza ŠimicováTereza Šimicová 00 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 09.31
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 7.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 08.08
2 Natálie VlkováNatálie Vlková 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.24
3 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.28
4 Lucie OdvárkováLucie Odvárková 96 AK BílinaAK Bílina 08.33
5 Veronika MilotováVeronika Milotová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.34
6 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 98 AK BílinaAK Bílina 08.36
7 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.38
8 Linda PrůšováLinda Průšová 99 TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou 08.42
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 7.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina HornováKateřina Hornová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.12
2 Niktoria BrendovskaNiktoria Brendovska 00 Szerszen BogatyniaSzerszen Bogatynia 08.61
3 Anna PorubčanováAnna Porubčanová 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.82
4 Sara NowinskaSara Nowinska 00 Szerszen BogatyniaSzerszen Bogatynia 09.16
5 Kamila BukováKamila Buková 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 10.38
6 Daniela HausnerováDaniela Hausnerová 00 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 11.58
Celkem 6 závodníků