Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. veřejné závody PAS

Praha-Strahov (9. 1. 2015)

600 m - Muži (Běh)

Běh 1 (pá, 9.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel MusilDaniel Musil 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:20.23
2 Václav BarákVáclav Barák 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:20.97
3 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:21.63
4 Hakim SalehHakim Saleh 96 AK BílinaAK Bílina 1:22.41
5 Petr HolendaPetr Holenda 81 TJ Slavoj Banes PacovTJ Slavoj Banes Pacov 1:23.23
6 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 AC DomažliceAC Domažlice 1:24.69
7 Vojtěch SopoušekVojtěch Sopoušek 87 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:25.26
8 Petr JindřichPetr Jindřich 88 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 1:30.65
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 9.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Matěj VrbaMatěj Vrba 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:23.88
2 Tomáš PetrTomáš Petr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:24.61
3 Ondřej MachOndřej Mach 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:25.92
4 Lubomír BartošLubomír Bartoš 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:26.45
5 Martin VavrlaMartin Vavrla 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:28.18
6 Milan SerafinMilan Serafin 65 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1:30.45
7 Jan LaštovkaJan Laštovka 96 AK BílinaAK Bílina 1:32.48
8 Martin MikulaMartin Mikula 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:34.49
9 Vojtěch JandačVojtěch Jandač 89 AK ChotěšovAK Chotěšov 1:43.70
Celkem 9 závodníků
Běh 3 (pá, 9.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:26.80
2 Michal ŠístekMichal Šístek 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1:26.81
3 Vojtěch JosefVojtěch Josef 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:27.08
4 Vlastimil ŠroubekVlastimil Šroubek 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:29.11
5 Vladimír VotavaVladimír Votava 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1:31.80
6 Jan JanečekJan Janeček 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1:32.97
7 Jan MaleckýJan Malecký 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1:36.37
8 Karel ŠtoglKarel Štogl 73 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 1:40.88
9 Adrien SehnalAdrien Sehnal 53 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:57.72
Celkem 9 závodníků

600 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (pá, 9.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Sára JanuškováSára Janušková 97 SKP Union Cheb - oddíl atletikySKP Union Cheb - oddíl atle... 1:36.38
2 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:36.42
3 Lucie TaclíkováLucie Taclíková 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:36.85
4 Andrea HolleyováAndrea Holleyová 89 AK Spartak DubnicaAK Spartak Dubnica 1:36.86
5 Jarmila GregovskáJarmila Gregovská 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:37.07
6 Anna KryškováAnna Kryšková 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:44.76
7 Adéla HolakovskáAdéla Holakovská 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:47.97
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (pá, 9.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:43.05
2 Tereza BěhounkováTereza Běhounková 96 AK BílinaAK Bílina 1:44.09
3 Tereza NemešováTereza Nemešová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1:45.11
4 Adéla JehličkováAdéla Jehličková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1:45.19
5 Lucie SoučkováLucie Součková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1:49.86
6 Barbora HoftováBarbora Hoftová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:51.08
7 Kateřina HusákováKateřina Husáková 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:02.13
Celkem 7 závodníků