Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. veřejné závody PAS

Praha-Strahov (9. 1. 2015)

skok daleký - Muži

(pá, 9.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tadeáš SommerTadeáš Sommer
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
93 6.81
2 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
94 6.78
3 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
99 6.41
4 vladimír Franěkvladimír Franěk
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
76 6.28
5 David KocánekDavid Kocánek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
96 6.27
6 Jan KlímaJan Klíma
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 6.23
7 Jan RůžičkaJan Růžička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5.95
8 Jan HečkoJan Hečko
Atletika HostivařAtletika Hostivař
97 5.93
9 František DolníčekFrantišek Dolníček
TJ ŠumperkTJ Šumperk
97 5.64
10 Michal NovákMichal Novák
Bechyňský atletický klub BechyněBechyňský atletický klub Be...
99 5.62
11 Stanislav MacháčekStanislav Macháček
Atletika HostivařAtletika Hostivař
94 5.56
12 Seung Hwan HanSeung Hwan Han
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
94 5.54
13 Dominik BednářDominik Bednář
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
98 5.37
14 Hynek HampelHynek Hampel
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
99 5.36
15 František BenešFrantišek Beneš
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 5.28
16 David VítekDavid Vítek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 5.06
Celkem 16 závodníků

skok daleký - Ženy

(pá, 9.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Aneta KomrskováAneta Komrsková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
92 5.69
2 Anna ZekuciováAnna Zekuciová
TJ DDM OstrovTJ DDM Ostrov
95 5.60
3 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
83 5.38
4 Kateřina KašparováKateřina Kašparová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 5.34
5 Klára BuřilováKlára Buřilová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
90 5.19
6 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 5.16
7 Barbora ŠubrtováBarbora Šubrtová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
91 4.64
8 Tereza MičánkováTereza Mičánková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 3.85
Celkem 8 závodníků