výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha-Strahov (10. 1. 2015)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 10.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 06.79
2 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 95 AC PardubiceAC Pardubice 06.89
3 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 06.93
4 Rudolf RůžekRudolf Růžek 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.13
5 Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 94 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.15
6 Jan TesařJan Tesař 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 07.32
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 10.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel StrnadPavel Strnad 96 AK BílinaAK Bílina 07.35
2 Petr ŠroubekPetr Šroubek 95 AK BílinaAK Bílina 07.36
3 Vojtěch KošťálVojtěch Košťál 96 AK BílinaAK Bílina 07.37
4 Karel BernášekKarel Bernášek 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.64
Jan BezákJan Bezák 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DQ
Petr FořtPetr Fořt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 10.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít PužmanVít Pužman 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.46
2 Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.47
3 Petr StránskýPetr Stránský 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.69
4 Jan ToncarJan Toncar 93 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.84
5 Lukáš GalbavýLukáš Galbavý 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 07.86
6 Josef KrálJosef Král 68 STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... 08.12
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 10.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VondráčekJan Vondráček 91 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 07.42
2 Pavel SedlákPavel Sedlák 83 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.53
3 Jiří BernášekJiří Bernášek 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.61
4 Jan HlaváčekJan Hlaváček 91 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 07.73
Štěpán Kř힊těpán Kříž 91 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 10.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David SeifertDavid Seifert 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.48
2 Jan DvořákJan Dvořák 82 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 07.78
3 Martin TrávníčekMartin Trávníček 80 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.24
4 Oto ČechOto Čech 56 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.39
Jiří BurdaJiří Burda 67 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNF
Celkem 5 závodníků

60 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 10.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ČervíkJakub Červík 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.14
2 Jiří FeigelJiří Feigel 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.14
3 Josef HašekJosef Hašek 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.29
4 Jonáš TučekJonáš Tuček 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.35
Martin BláhaMartin Bláha 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 10.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav ChumJaroslav Chum 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.66
2 Michal SeberaMichal Sebera 96 TJ NeratoviceTJ Neratovice 07.69
3 Lukáš MičkaLukáš Mička 96 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 07.69
4 Adam BrožAdam Brož 97 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 07.73
5 Jakub SteinbrecherJakub Steinbrecher 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.86
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 10.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj PařízekMatěj Pařízek 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.50
2 Vyacheslav ShchepotevVyacheslav Shchepotev 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.71
3 David PolitzerDavid Politzer 97 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.06
4 Imrich BérešImrich Béreš 97 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 08.86
Matěj SvobodaMatěj Svoboda 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Celkem 5 závodníků

60 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 10.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.12
2 Pavel GocalaPavel Gocala 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.21
3 Aleš MoravecAleš Moravec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.22
4 Adam MauerAdam Mauer 99 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 07.47
5 Lukáš ŠimonLukáš Šimon 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 07.50
Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 10.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel JaklPavel Jakl 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 07.39
2 Jan PetákJan Peták 98 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 07.51
3 Martin KadlecMartin Kadlec 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.54
4 Petr LoudaPetr Louda 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.57
5 Lukáš LandaLukáš Landa 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.70
6 Daniel BezuchaDaniel Bezucha 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.71
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 10.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ŠimonMarek Šimon 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.65
2 Adam ŠtudlarAdam Študlar 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.67
3 Tomáš JavůrekTomáš Javůrek 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.73
4 Jan MartinecJan Martinec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.75
5 Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 07.87
Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 10.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin ZikmundMartin Zikmund 98 TJ NeratoviceTJ Neratovice 07.81
2 David CaisDavid Cais 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.10
3 Matěj VeselýMatěj Veselý 99 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 08.12
Jiří GerhardtJiří Gerhardt 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Kyryl AndrejchukKyryl Andrejchuk 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Pavel PeteříkPavel Peteřík 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 10.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš DoušaTadeáš Douša 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.68
2 Jakub RathouskýJakub Rathouský 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.93
3 Dominik KáňaDominik Káňa 98 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.01
4 Jiří DvořákJiří Dvořák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.07
5 Václav BendaVáclav Benda 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.56
Robin PovolnýRobin Povolný 99 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... DNP
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 10.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.91
2 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 95 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.05
3 Kateřina LíbalováKateřina Líbalová 83 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.07
4 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.25
5 Michala BudínováMichala Budínová 92 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.61
6 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.61
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 10.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina HálováKateřina Hálová 81 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 08.19
2 Iveta KubováIveta Kubová 83 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.37
3 Aneta BaštářováAneta Baštářová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.58
4 Yekaterina YevsyukováYekaterina Yevsyuková 90 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.71
5 Jana ŠmídováJana Šmídová 82 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.86
6 Lenka RyzákováLenka Ryzáková 88 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.93
Celkem 6 závodníků

60 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 10.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana KlepetkováHana Klepetková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.93
2 Markéta HusákováMarkéta Husáková 96 AC ČáslavAC Čáslav 08.38
3 Veronika DoubravováVeronika Doubravová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.39
4 Zuzana ŠvarcbachováZuzana Švarcbachová 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.62
5 Kamila DoubravováKamila Doubravová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.69
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 10.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika AntošováDominika Antošová 97 AC ČáslavAC Čáslav 08.67
2 Nikola GrospičováNikola Grospičová 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.69
3 Zuzana PražákováZuzana Pražáková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.69
4 Nikola MacháčkováNikola Macháčková 97 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.93
5 Romana NekvidováRomana Nekvidová 97 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.57
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 10.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriela ŠtyksováGabriela Štyksová 96 ASK LovosiceASK Lovosice 08.47
2 Pavla CabrnochováPavla Cabrnochová 97 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.65
3 Radka BřehováRadka Břehová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.65
4 Anna VobeckáAnna Vobecká 97 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.75
5 Klára BartošováKlára Bartošová 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.45
Celkem 5 závodníků

60 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 10.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.08
2 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.18
3 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.23
4 Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.34
5 Denisa VávrováDenisa Vávrová 98 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.36
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 10.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína BarešováKarolína Barešová 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.35
2 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.42
3 Linda PrůšováLinda Průšová 99 TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou 08.59
4 Lucie RacochováLucie Racochová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.61
5 Šárka TicháŠárka Tichá 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.92
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 10.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola LanghansováNikola Langhansová 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.80
2 Marie CerhováMarie Cerhová 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.85
3 Karolína UrešováKarolína Urešová 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.91
4 Šárka HulmákováŠárka Hulmáková 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.93
5 Josefína KomínkováJosefína Komínková 98 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.08
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 10.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna JunováAnna Junová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.55
2 Barbora VrzalováBarbora Vrzalová 98 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.13
3 Simona VavrováSimona Vavrová 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 10.89
Ivana ReicheltováIvana Reicheltová 98 JAC BrnoJAC Brno DNP
Celkem 4 závodníků