Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi

Jablonec nad Nisou (10. - 11. 1. 2015)

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:35.59 624
2 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:46.32 503
3 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:12.21 260
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela BroumováMichaela Broumová 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:25.04 756
Eliška KlučinováEliška Klučinová 88 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNS
Celkem 2 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:36.90 609
2 Dominika HyskováDominika Hysková 97 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:39.55 578
3 Tereza EdlováTereza Edlová 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:43.45 534
4 Lucie OdvárkováLucie Odvárková 96 AK BílinaAK Bílina 2:45.78 508
5 Tereza ŠikolováTereza Šikolová 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:46.97 496
6 Lenka PoloprutskáLenka Poloprutská 96 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3:05.27 318
Celkem 6 závodníků

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina MaternováKateřina Maternová 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:30.26 690
2 Patricie BurajováPatricie Burajová 99 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 2:42.58 544
3 Sára GodlováSára Godlová 99 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 2:56.40 399
Viktorie UllmannováViktorie Ullmannová 99 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:33.16 654
2 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:34.62 636
3 Barbora TicháBarbora Tichá 99 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 2:39.46 579
4 Martina ČihákováMartina Čiháková 99 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2:40.13 571
5 Natálie VlkováNatálie Vlková 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:44.28 525
6 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 98 AK BílinaAK Bílina 2:51.83 445
7 Tereza SemeckáTereza Semecká 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:53.53 428
8 Christina ČernáChristina Černá 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3:07.12 302
Gabriela TrejbalováGabriela Trejbalová 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNS
Celkem 9 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna SurákováAnna Suráková 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:32.16 666
2 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 2:38.86 586
3 Kristina JánskáKristina Jánská 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:40.48 567
4 Štěpánka BisováŠtěpánka Bisová 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:40.73 565
5 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 2:44.71 520
6 Sára KadlecováSára Kadlecová 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:47.65 488
7 Tereza VernerováTereza Vernerová 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:48.22 482
8 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 2:49.11 473
9 Michaela FarováMichaela Farová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:52.71 436
10 Natalie TkadlecováNatalie Tkadlecová 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 2:53.86 424
11 Eliška DamaškováEliška Damašková 01 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 3:13.37 251
12 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 3:13.61 249
Celkem 12 závodníků
Běh 3 (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 2:33.40 651
2 Adriana GrulichováAdriana Grulichová 00 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2:38.06 595
3 Leona VokálováLeona Vokálová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:42.34 546
4 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2:46.26 503
5 Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:46.84 497
6 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 2:47.10 494
7 Veronika JégrováVeronika Jégrová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:48.86 475
8 Tereza ParáskováTereza Parásková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:49.73 466
9 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:52.72 436
10 Linda SucháLinda Suchá 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:56.41 399
11 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 2:57.89 385
12 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:12.64 257
Celkem 12 závodníků