Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi

Jablonec nad Nisou (10. - 11. 1. 2015)

skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 10.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
91 7.11 7.116.967.077.11 840
2 Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
96 7.07 6.327.076.817.07 830
3 Marek LukášMarek Lukáš
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
91 6.73 6.735.054.916.73 750
4 Jan FlídrJan Flídr
AC PardubiceAC Pardubice
94 6.57 6.57X6.456.57 713
5 Martin RůžičkaMartin Růžička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 6.35 X6.096.356.35 664
6 Vojtěch ČechVojtěch Čech
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
94 6.24 6.246.066.246.24 639
7 Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
90 6.17 5.475.796.176.17 624
8 Tomáš VojtekTomáš Vojtek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
93 6.13 6.135.955.986.13 615
9 Robert KučeraRobert Kučera
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
88 5.79 5.795.70X5.79 542
10 Matěj ChválaMatěj Chvála
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
93 5.72 5.635.575.725.72 527
11 Ondřej GrimOndřej Grim
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 5.60 5.505.605.365.60 502
12 Jan StejskalJan Stejskal
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 5.59 XX5.595.59 500
13 Tomáš StejskalTomáš Stejskal
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 5.51 5.515.23X5.51 483
14 Martin KulhavýMartin Kulhavý
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
77 5.02 4.654.835.025.02 386
Celkem 14 závodníků

skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (so, 10.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
97 6.87 6.666.666.876.87 783
2 David ŠrámekDavid Šrámek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 6.55 6.276.516.556.55 709
3 Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
96 6.47 6.47X6.466.47 691
4 Daniel MonzarDaniel Monzar
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
97 6.14 6.06X6.146.14 617
5 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
97 6.02 6.025.85X6.02 591
6 Aleš KrálAleš Král
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
96 5.97 5.974.40X5.97 580
7 Martin MikulaMartin Mikula
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 5.93 X5.665.935.93 571
8 Jiří PerknerJiří Perkner
AK BílinaAK Bílina
96 5.87 5.875.815.605.87 559
9 Tomáš KrůtaTomáš Krůta
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
97 5.85 5.855.59X5.85 554
10 Václav CubínekVáclav Cubínek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 5.79 5.795.715.355.79 542
11 Jakub UhlířJakub Uhlíř
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 5.78 5.665.785.705.78 540
12 Tomáš CapouchTomáš Capouch
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 5.73 X5.73X5.73 529
13 Lukáš PreislerLukáš Preisler
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 5.66 5.444.665.665.66 514
14 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 5.51 5.473.825.515.51 483
15 Patrik StupkaPatrik Stupka
AC Česká LípaAC Česká Lípa
96 5.47 5.225.205.475.47 475
16 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 5.33 5.335.145.125.33 447
17 Radek BekrRadek Bekr
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
97 5.24 5.165.155.245.24 429
Celkem 17 závodníků

skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 10.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek ZemanMarek Zeman
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 6.26 6.26XX6.26 644
2 Dan BártaDan Bárta
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 6.24 6.246.086.186.24 639
3 Jan KisialaJan Kisiala
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 6.03 6.035.845.736.03 593
4 David HolýDavid Holý
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
98 6.01 5.51X6.016.01 589
5 Filip NajmanFilip Najman
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 6.00 6.005.915.956.00 587
6 David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 5.98 5.985.864.135.98 582
7 Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5.87 5.675.455.875.87 559
8 Josef ŘíhaJosef Říha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 5.84 5.595.705.845.84 552
9 Prokop CoufalProkop Coufal
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 5.83 5.835.55-5.83 550
10 Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5.80 5.805.675.775.80 544
11 Petr UrbánekPetr Urbánek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 5.76 5.765.685.645.76 535
12 Jan SchützJan Schütz
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5.47 X5.47X5.47 475
13 Jiří KaplánekJiří Kaplánek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 5.45 5.45X5.405.45 471
14 Antonín JanetkaAntonín Janetka
AK BílinaAK Bílina
99 5.38 5.225.175.385.38 457
15 Petr ŠváhaPetr Šváha
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
99 5.36 5.365.215.195.36 453
16 Jakub SoučekJakub Souček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 5.33 XX5.335.33 447
17 Martin KopeckýMartin Kopecký
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 5.32 5.115.325.245.32 445
18 Tomáš BrejchaTomáš Brejcha
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 5.19 X5.19X5.19 419
19 Marek MikulaMarek Mikula
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
99 5.15 5.154.973.475.15 411
20 Vladislav SadirovVladislav Sadirov
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5.05 4.985.054.915.05 392
21 Jan HermanJan Herman
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 4.71 XX4.714.71 328
22 Tomáš LíškaTomáš Líška
AC Česká LípaAC Česká Lípa
99 4.48 4.014.484.274.48 287
Celkem 22 závodníků

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 10.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel HalířPavel Halíř
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 5.58 5.584.985.035.58 498
2 Adam KleprlíkAdam Kleprlík
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
00 5.15 4.895.154.915.15 411
3 David StojaDavid Stoja
AC Česká LípaAC Česká Lípa
00 5.13 5.115.105.135.13 407
4 Ondřej HorejšOndřej Horejš
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
01 5.12 5.124.69X5.12 405
5 Vladimír NiščákVladimír Niščák
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
01 5.08 5.08X5.045.08 398
6 Ngoc Thach NguyenNgoc Thach Nguyen
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
01 4.82 4.384.754.824.82 348
7 Jakub HolýJakub Holý
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 4.77 4.364.774.594.77 339
8 Petr VacátkoPetr Vacátko
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
01 4.72 4.72XX4.72 330
9 Jan PatkaJan Patka
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
01 4.71 4.674.714.474.71 328
10 Daniel PetrželkaDaniel Petrželka
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
01 4.65 4.654.123.864.65 317
11 Daniel StádníkDaniel Stádník
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
01 4.55 X4.554.044.55 299
12 Jakub TrafinaJakub Trafina
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
01 4.37 4.104.114.374.37 267
13 Jan MalinovskýJan Malinovský
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
00 4.36 X4.363.954.36 266
14 Jan EdererJan Ederer
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
01 3.99 X3.743.993.99 204
15 Tomáš PeterkaTomáš Peterka
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
00 3.95 X3.913.953.95 198
16 Tomáš KulhavýTomáš Kulhavý
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
01 3.85 X3.763.853.85 182
Celkem 16 závodníků

skok daleký - Veteráni

(so, 10.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava
56 3.50 130
2 Pavel RudolfPavel Rudolf
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
44 2.72 36
Jiří JanouchJiří Janouch
Kostelec nad Černými lesyKostelec nad Černými lesy
59 NM
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška KlučinováEliška Klučinová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
88 6.13 890
2 Michaela BroumováMichaela Broumová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
95 5.80 789
3 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 5.35 657
4 Tereza JakschováTereza Jakschová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 4.46 418
5 Tereza RůžičkováTereza Růžičková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 4.35 391
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 5.36 660
2 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 5.20 614
3 Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 5.16 603
4 Dominika HyskováDominika Hysková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
97 5.15 601
5 Lucie OdvárkováLucie Odvárková
AK BílinaAK Bílina
96 4.88 527
6 Tereza ŠikolováTereza Šikolová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 4.73 487
7 Lenka PoloprutskáLenka Poloprutská
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
96 4.17 347
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 5.37 663
2 Martina ČihákováMartina Čiháková
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
99 5.14 598
3 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
98 4.98 554
4 Kateřina MaternováKateřina Maternová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
98 4.97 551
5 Barbora TicháBarbora Tichá
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
99 4.96 548
Patricie BurajováPatricie Burajová
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
99 4.96 548
7 Natálie VlkováNatálie Vlková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 4.79 503
8 Christina ČernáChristina Černá
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 4.76 495
9 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 4.66 469
10 Gabriela TrejbalováGabriela Trejbalová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
98 4.23 362
11 Viktorie UllmannováViktorie Ullmannová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
99 3.94 294
12 Sára GodlováSára Godlová
TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf
99 3.90 285
Tereza SemeckáTereza Semecká
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 0
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 11.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
00 5.47 691
2 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
01 5.30 643
3 Linda DufkováLinda Dufková
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
01 4.88 527
4 Adriana GrulichováAdriana Grulichová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
00 4.84 516
5 Leona VokálováLeona Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
01 4.82 511
6 Tereza ParáskováTereza Parásková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
00 4.76 495
7 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 4.62 459
8 Linda SucháLinda Suchá
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
01 4.61 456
9 Kamila FrontzováKamila Frontzová
AK BílinaAK Bílina
01 4.58 448
10 Veronika JégrováVeronika Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 4.56 443
11 Natalie TkadlecováNatalie Tkadlecová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 4.55 441
12 Anna SurákováAnna Suráková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 4.51 431
13 Eliška ReindlováEliška Reindlová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 4.44 413
14 Eliška DamaškováEliška Damašková
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
01 4.38 398
15 Denisa FolkováDenisa Folková
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
01 4.25 367
16 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 4.16 345
17 Kristina JánskáKristina Jánská
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
01 4.10 331
18 Sára KadlecováSára Kadlecová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
00 4.09 329
19 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
01 3.97 301
20 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
00 3.94 294
21 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
01 3.92 290
22 Tereza VernerováTereza Vernerová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
00 3.79 261
23 Štěpánka BisováŠtěpánka Bisová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
00 3.66 233
24 Michaela FarováMichaela Farová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 3.53 206
Celkem 24 závodníků