výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň

Praha-Strahov (17. 1. 2015)

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 17.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Viktor BenešViktor Beneš 96 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:00.39
2 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2:02.23
3 Lukáš SeckýLukáš Secký 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:04.60
4 Dominik LorencDominik Lorenc 96 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:06.58
5 Jan DvořákJan Dvořák 82 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:07.70
6 Jiří BrychtaJiří Brychta 74 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:19.11
Josef RyglJosef Rygl 92 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNF
Štěpán JaníčekŠtěpán Janíček 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNF
Albert MálekAlbert Málek 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Jiří LietavecJiří Lietavec 96 AC ČáslavAC Čáslav DNP
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (so, 17.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Filip FurišFilip Furiš 97 AK ŠternberkAK Šternberk 2:04.23
2 Ondřej DonátOndřej Donát 97 AC PardubiceAC Pardubice 2:13.84
3 Vojtěch VacekVojtěch Vacek 96 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:20.22
Celkem 3 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 17.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vojtěch MlynářVojtěch Mlynář 98 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2:01.25
2 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:06.76
3 Zdeněk KrejčaZdeněk Krejča 99 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:07.64
4 Vojtěch VondraVojtěch Vondra 98 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2:11.42
Celkem 4 závodníků

800 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 17.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:15.22
2 Martin KoutníkMartin Koutník 00 Batt klub N.Město na Mor.Batt klub N.Město na Mor. 2:17.66
3 Martin FišerMartin Fišer 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:19.87
4 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2:25.87
5 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:27.45
6 Radim PražmaRadim Pražma 01 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2:31.02
7 Ondřej GrulichOndřej Grulich 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2:31.71
8 Jiří BrychtaJiří Brychta 00 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2:39.68
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 17.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš KřížTomáš Kříž 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2:15.73
2 Michal MartinákMichal Martinák 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:30.88
3 Bohumil SakBohumil Sak 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:41.96
4 Adam MatulkaAdam Matulka 01 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 2:43.19
5 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK ŠternberkAK Šternberk 2:49.16
6 Karel FučíkKarel Fučík 02 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2:50.36
Martin HrobskýMartin Hrobský 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNP
Celkem 7 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 17.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petra VašinováPetra Vašinová 90 AK ŠternberkAK Šternberk 2:18.41
2 Klára LepeškováKlára Lepešková 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:23.25
3 Lucie MaršánováLucie Maršánová 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:23.49
4 Veronika SedlákováVeronika Sedláková 96 TJ CHS TURBO ChotěbořTJ CHS TURBO Chotěboř 2:24.39
5 Barbora ChytkováBarbora Chytková 96 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2:24.65
6 Michaela SedlákováMichaela Sedláková 96 TJ CHS TURBO ChotěbořTJ CHS TURBO Chotěboř 2:29.69
7 Kamila EliášováKamila Eliášová 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:46.30
8 Zuzana BustováZuzana Bustová 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2:51.63
Gabriela HomolováGabriela Homolová 96 AC PardubiceAC Pardubice DNP
Celkem 9 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 17.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:29.87
2 Michelle Cristina-ColacoMichelle Cristina-Colaco 98 AK BílinaAK Bílina 2:34.53
3 Simona ŽidlíkováSimona Židlíková 98 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2:43.30
4 Lenka FaltusováLenka Faltusová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:47.84
5 Kateřina NečasováKateřina Nečasová 99 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:48.68
6 Sabina KoudelováSabina Koudelová 99 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2:48.77
7 Monika ChalupováMonika Chalupová 99 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 3:15.96
Celkem 7 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 17.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kristýna ProuzováKristýna Prouzová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:32.64
2 Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká 01 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:35.87
3 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:35.91
4 Anežka ChlupáčkováAnežka Chlupáčková 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:44.14
5 Marie Anna DvořákováMarie Anna Dvořáková 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:50.38
6 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:54.92
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 17.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška MalouškováEliška Maloušková 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2:44.54
2 Saša MelicharováSaša Melicharová 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2:47.02
3 Aneta VomelováAneta Vomelová 01 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2:52.35
4 Eliška CyrusováEliška Cyrusová 01 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2:56.73
5 Simona TříletáSimona Tříletá 00 Atletika JemniceAtletika Jemnice 3:03.91
Štěpánka SatrapováŠtěpánka Satrapová 00 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNP
Celkem 6 závodníků