výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň

Praha-Strahov (17. 1. 2015)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 17.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 06.81
2 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 95 AC PardubiceAC Pardubice 06.89
3 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.06
4 Marek LukášMarek Lukáš 91 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.16
Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 91 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNP
Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 AC PardubiceAC Pardubice DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 17.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel HyklPavel Hykl 76 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.00
2 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 07.15
3 Jakub ČervíkJakub Červík 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.19
4 Petr FořtPetr Fořt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.28
5 František NikodemFrantišek Nikodem 95 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 07.38
6 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 07.42
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 17.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Erik AmbrózyErik Ambrózy 93 SlovenskoSlovensko 07.37
2 Slavomír DurilaSlavomír Durila 91 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 07.43
3 Jiří HorkýJiří Horký 93 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 07.86
4 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 07.88
5 Jan MokříšJan Mokříš 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.31
Jiří BurdaJiří Burda 67 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 17.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Libor ČaloudLibor Čaloud 97 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 07.84
2 Ondřej NucOndřej Nuc 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 07.93
3 Luboš ŠťastnýLuboš Šťastný 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 07.96
4 Jan NiklJan Nikl 93 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 08.25
5 Imrich BérešImrich Béreš 97 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 08.59
David PodobaDavid Podoba 94 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 17.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš SovaTomáš Sova 95 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 07.43
2 Martin BláhaMartin Bláha 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.49
3 Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.50
4 Lukáš MičkaLukáš Mička 96 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 07.67
Jan SirotekJan Sirotek 97 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 6 (so, 17.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 96 AC PardubiceAC Pardubice 07.18
2 Michael UrbanMichael Urban 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.19
3 Jakub ZuzákJakub Zuzák 97 Atletika JemniceAtletika Jemnice 07.42
4 Lubomír FantaLubomír Fanta 97 Atletika JemniceAtletika Jemnice 07.58
Matěj ČervenýMatěj Červený 97 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 7 (so, 17.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 07.71
2 Jan NěmecJan Němec 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.72
3 Čeněk MusilČeněk Musil 97 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 07.88
4 Jan SirotekJan Sirotek 97 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 07.99
Celkem 4 závodníků

60 m - Muži (Finále)

Finále (so, 17.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel HyklPavel Hykl 76 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.00
2 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 07.20
3 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 07.30
4 František NikodemFrantišek Nikodem 95 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 07.38
5 Jakub ZuzákJakub Zuzák 97 Atletika JemniceAtletika Jemnice 07.48
6 Lubomír FantaLubomír Fanta 97 Atletika JemniceAtletika Jemnice 07.64
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 17.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 06.78
2 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 95 AC PardubiceAC Pardubice 06.90
3 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 96 AC PardubiceAC Pardubice 07.15
4 Jakub ČervíkJakub Červík 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.18
5 Michael UrbanMichael Urban 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.24
Petr FořtPetr Fořt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 17.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaromír ValentaJaromír Valenta 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.38
2 Pavel JaklPavel Jakl 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 07.44
3 Dominik KrivákDominik Krivák 99 AK MostAK Most 07.49
4 Martin KadlecMartin Kadlec 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.60
Tomáš JanečekTomáš Janeček 98 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 17.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam MauerAdam Mauer 99 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 07.44
2 Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 AC PardubiceAC Pardubice 07.50
3 Tomáš PopelkaTomáš Popelka 99 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 07.51
4 Jiří KaplánekJiří Kaplánek 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 07.66
5 Matěj KašparMatěj Kašpar 98 AC PardubiceAC Pardubice 07.68
Jan JankovičJan Jankovič 98 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 17.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vladimír VotavaVladimír Votava 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.60
2 Ondřej ŠtoglOndřej Štogl 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 07.69
3 Pavel Thomas JíraPavel Thomas Jíra 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.77
4 Daniel BezuchaDaniel Bezucha 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.78
5 Tomáš KůtekTomáš Kůtek 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.93
6 Dan KováčDan Kováč 99 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 08.32
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 17.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej StolařOndřej Stolař 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.58
2 Martin BartošMartin Bartoš 98 Atletika JemniceAtletika Jemnice 07.81
3 Jan ŠvecJan Švec 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 07.84
4 Václav MolVáclav Mol 98 ŠAK ChodovŠAK Chodov 07.84
5 Jakub RathouskýJakub Rathouský 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.86
6 Filip HouzarFilip Houzar 99 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.17
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 17.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk KrejčaZdeněk Krejča 99 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 07.92
2 Jiří BeránekJiří Beránek 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 07.95
3 Daniel HanzlíkDaniel Hanzlík 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 07.96
4 Marek PeštálMarek Peštál 99 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.99
5 Kryštof RakouskýKryštof Rakouský 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 08.14
6 Jan VojáčekJan Vojáček 99 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.22
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 17.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel JaklPavel Jakl 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 07.39
2 Jiří KaplánekJiří Kaplánek 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 07.60
3 Martin BartošMartin Bartoš 98 Atletika JemniceAtletika Jemnice 07.81
4 Jan ŠvecJan Švec 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 07.93
5 Marek PeštálMarek Peštál 99 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.97
Kryštof RakouskýKryštof Rakouský 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNP
Celkem 6 závodníků

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 17.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof KašpárekKryštof Kašpárek 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 07.34
2 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 07.38
3 Michal MačekMichal Maček 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.39
4 Ondřej KadlecOndřej Kadlec 00 Atletika JemniceAtletika Jemnice 07.74
5 Ondřej HorejšOndřej Horejš 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 07.97
Jakub RaabeJakub Raabe 00 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 17.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.36
2 Tomáš RubíkTomáš Rubík 00 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 07.85
3 Radek DojčarRadek Dojčar 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 07.95
4 Petr DudyPetr Dudy 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 07.95
5 Zdeněk ErlebachZdeněk Erlebach 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.02
6 Tomáš PuczekTomáš Puczek 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.45
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 17.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří StarkJiří Stark 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 07.96
2 Petr VacátkoPetr Vacátko 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 08.13
3 Robin MartinekRobin Martinek 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.14
4 Jan BoumaJan Bouma 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.27
5 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.54
Jan PatkaJan Patka 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 17.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.60
2 Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.70
3 Michal MartinákMichal Martinák 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.94
4 Vojtěch VyskočilVojtěch Vyskočil 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.11
5 Aleš FialkaAleš Fialka 02 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 09.33
Lukáš MíkaLukáš Míka 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 17.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek AndrleRadek Andrle 02 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.00
2 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.11
3 Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško 02 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.20
4 Adam MatulkaAdam Matulka 01 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.72
Martin VithaMartin Vitha 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 6 (so, 17.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda 01 Atletika JemniceAtletika Jemnice 08.79
2 Jan LhotaJan Lhota 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.40
3 Karel FučíkKarel Fučík 02 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.82
4 Vojtěch VíceníkVojtěch Víceník 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.83
5 Lukáš LibertLukáš Libert 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 09.95
Celkem 5 závodníků
Rozběh 7 (so, 17.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek HronMarek Hron 00 Atletika JemniceAtletika Jemnice 08.52
2 Šimon KovářŠimon Kovář 00 Atletika JemniceAtletika Jemnice 08.70
3 Petr VeselýPetr Veselý 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.00
4 Martin HrobskýMartin Hrobský 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 09.78
5 Vít HoladaVít Holada 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 10.26
Celkem 5 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 17.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej KadlecOndřej Kadlec 00 Atletika JemniceAtletika Jemnice 07.90
2 Marek HronMarek Hron 00 Atletika JemniceAtletika Jemnice 08.53
3 Šimon KovářŠimon Kovář 00 Atletika JemniceAtletika Jemnice 08.60
4 Petr VeselýPetr Veselý 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.13
5 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda 01 Atletika JemniceAtletika Jemnice 09.13
6 Aleš FialkaAleš Fialka 02 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 09.20
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 17.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 07.75
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.92
3 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 95 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.06
4 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.38
5 Tereza BřeznováTereza Březnová 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.47
6 Tereza TitěrováTereza Titěrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.02
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 17.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alexandra BezekováAlexandra Bezeková 92 SlovenskoSlovensko 07.61
2 Martina HomolováMartina Homolová 96 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 07.98
3 Bára DoležalováBára Doležalová 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.98
4 Karolína SlavětínskáKarolína Slavětínská 97 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 08.26
5 Veronika NiščákováVeronika Niščáková 97 AC PardubiceAC Pardubice 08.40
Kateřina ŠvecováKateřina Švecová 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 17.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jitka BočkayováJitka Bočkayová 75 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 08.12
2 Zuzana KrupičkováZuzana Krupičková 96 AC PardubiceAC Pardubice 08.19
3 Radka MožnáRadka Možná 89 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.48
4 Renata ŠkrdlováRenata Škrdlová 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.58
Jitka KubelováJitka Kubelová 91 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě DNP
Klára LepeškováKlára Lepešková 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 17.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.00
2 Miroslava MachováMiroslava Machová 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.28
3 Nikola NemčekováNikola Nemčeková 97 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.41
4 Veronika SkuhrovskáVeronika Skuhrovská 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.98
5 Veronika VotroubkováVeronika Votroubková 94 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.68
Celkem 5 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 17.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina HomolováMartina Homolová 96 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.00
2 Bára DoležalováBára Doležalová 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.03
3 Renata ŠkrdlováRenata Škrdlová 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.60
4 Tereza BřeznováTereza Březnová 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.65
Celkem 4 závodníků
Finále B (so, 17.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alexandra BezekováAlexandra Bezeková 92 SlovenskoSlovensko 07.57
2 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 07.64
3 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 07.71
4 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.86
5 Tereza ValáškováTereza Valášková 98 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 07.89
6 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.90
Poznámky:
Závodnice Anna Kerbachová z oddílu Atletika Jižní Město vytvořila český rekord v běhu na 60 m v kategorii žákyně.
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 17.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ValáškováTereza Valášková 98 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 07.95
2 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.19
3 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.48
4 Anna TouskováAnna Tousková 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 08.53
5 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.73
6 Adéla SchütznerováAdéla Schütznerová 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.32
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 17.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.99
2 Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.70
3 Monika VobořilováMonika Vobořilová 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.84
4 Kateřina MakovičkováKateřina Makovičková 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.85
5 Soňa DoležalováSoňa Doležalová 99 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.24
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 17.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 07.93
2 Denisa VávrováDenisa Vávrová 98 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.26
3 Pavlína KretováPavlína Kretová 98 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.53
4 Natálie ReichováNatálie Reichová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 08.58
5 Barbora NováčkováBarbora Nováčková 99 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.32
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 17.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.09
2 Nikola RůžičkováNikola Růžičková 99 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.62
3 Veronika BarimováVeronika Barimová 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.85
4 Kristýna UtikalováKristýna Utikalová 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.02
5 Nikola NachtigalováNikola Nachtigalová 99 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 09.08
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (so, 17.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KunováEva Kunová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.15
2 Denisa JedličkováDenisa Jedličková 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.39
3 Anna DvořákováAnna Dvořáková 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.56
4 Denisa VejmelkováDenisa Vejmelková 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.70
5 Veronika VaníčkováVeronika Vaníčková 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.70
Sabina KoudelováSabina Koudelová 99 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí DQ
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 17.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 07.95
2 Nikola RůžičkováNikola Růžičková 99 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.52
3 Pavlína KretováPavlína Kretová 98 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.56
4 Natálie ReichováNatálie Reichová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 08.61
5 Anna DvořákováAnna Dvořáková 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.63
Anna TouskováAnna Tousková 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DQ
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 17.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 07.75
2 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 08.53
3 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.32
4 Marie KuthanováMarie Kuthanová 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.36
5 Kateřina VaňkováKateřina Vaňková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 09.63
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 17.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 08.08
2 Iveta MyslivcováIveta Myslivcová 00 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 08.65
3 Karin TokarováKarin Tokarová 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.97
4 Eliška FixováEliška Fixová 01 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 09.12
5 Nikola VenhodováNikola Venhodová 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.14
6 Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká 01 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.39
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 17.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.10
2 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.59
3 Tereza KřivskáTereza Křivská 00 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.98
4 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.09
5 Kateřina ŠebováKateřina Šebová 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.36
6 Veronika HübschováVeronika Hübschová 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.47
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 17.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.23
2 Dominika MikováDominika Miková 02 JAC BrnoJAC Brno 08.79
3 Eva BoltíkováEva Boltíková 01 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.98
4 Saša MelicharováSaša Melicharová 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.09
5 Michaela PeštálováMichaela Peštálová 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.21
6 Adéla KývalováAdéla Kývalová 02 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.62
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (so, 17.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 08.27
2 Aneta BláhováAneta Bláhová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.52
3 Dominika ČečkováDominika Čečková 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.92
4 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková 01 JAC BrnoJAC Brno 08.93
5 Renáta TenklováRenáta Tenklová 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 09.48
Denisa ChlumeckáDenisa Chlumecká 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (so, 17.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.28
2 Markéta VostálováMarkéta Vostálová 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.89
3 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 09.14
4 Eliška KuchyňováEliška Kuchyňová 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.16
5 Ema BendováEma Bendová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.39
6 Eliška BerkováEliška Berková 00 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 09.46
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (so, 17.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.22
2 Karolína MutlováKarolína Mutlová 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.68
3 Leona KratochvílováLeona Kratochvílová 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.86
4 Veronika CardováVeronika Cardová 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 09.09
5 Ester ČervinkováEster Červinková 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.18
6 Julie LavičkováJulie Lavičková 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.39
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (so, 17.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.32
2 Kateřina EliášováKateřina Eliášová 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 09.07
3 Michaela ZvěřinováMichaela Zvěřinová 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.12
4 Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.19
5 Klára FilipováKlára Filipová 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 09.41
6 Eliška PacalováEliška Pacalová 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.88
Celkem 6 závodníků
Rozběh 09 (so, 17.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta MičkováMarkéta Mičková 00 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 08.64
2 Veronika TřískováVeronika Třísková 02 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.74
3 Viktorie MelkusováViktorie Melkusová 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.32
4 Adéla RyndováAdéla Ryndová 00 JAC BrnoJAC Brno 09.33
5 Petra ChlubnováPetra Chlubnová 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.54
6 Kateřina BílkováKateřina Bílková 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.64
Celkem 6 závodníků
Rozběh 10 (so, 17.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína JelínkováKarolína Jelínková 00 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.58
2 Hana VargováHana Vargová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.80
3 Petra KašováPetra Kašová 01 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 09.01
4 Lenka KoubkováLenka Koubková 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.15
5 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 02 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.25
6 Adéla LiškováAdéla Lišková 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.66
Celkem 6 závodníků
Rozběh 11 (so, 17.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna GallováKristýna Gallová 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.71
2 Laura GabčováLaura Gabčová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.73
3 Barbora JuračkováBarbora Juračková 01 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.95
4 Barbora VelebováBarbora Velebová 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.10
5 Ivana GallováIvana Gallová 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.45
6 Hana KrčálováHana Krčálová 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 09.82
Celkem 6 závodníků
Rozběh 12 (so, 17.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.50
2 Kateřina BenešováKateřina Benešová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.72
3 Tereza NěmcováTereza Němcová 01 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 08.94
4 Simona TříletáSimona Tříletá 00 Atletika JemniceAtletika Jemnice 09.69
5 Tereza ZmrhalováTereza Zmrhalová 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 10.00
Barbora VaňkováBarbora Vaňková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 13 (so, 17.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 08.90
2 Natálie TeplanováNatálie Teplanová 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.01
3 Monika TrojanováMonika Trojanová 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.25
4 Viktorie VáňováViktorie Váňová 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.35
5 Jana KaráskováJana Karásková 02 Atletika JemniceAtletika Jemnice 09.76
Celkem 5 závodníků
Rozběh 14 (so, 17.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina LapešováMartina Lapešová 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.98
2 Veronika MaydlováVeronika Maydlová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.33
3 Nikola ŠkodováNikola Škodová 00 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 09.41
4 Tereza ZemanováTereza Zemanová 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.75
Celkem 4 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 17.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína JelínkováKarolína Jelínková 00 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.49
2 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.57
3 Markéta MičkováMarkéta Mičková 00 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 08.63
4 Karolína MutlováKarolína Mutlová 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.66
5 Iveta MyslivcováIveta Myslivcová 00 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 08.73
6 Kristýna GallováKristýna Gallová 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.76
Celkem 6 závodníků