Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. olomoucká hala

Olomouc (17. 1. 2015)
60 m - Muži (sobota, 17.1.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Patrik KočendaPatrik Kočenda 91 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.16
2 Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil 92 AK OlomoucAK Olomouc 07.20
3 Jan KaplarčíkJan Kaplarčík 90 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 07.42
60 m - Muži (sobota, 17.1.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Jan SvozilJan Svozil 91 AK OlomoucAK Olomouc 07.49
2 Jiří FrnkaJiří Frnka 94 AK OlomoucAK Olomouc 07.50
60 m - Muži (sobota, 17.1.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 95 AK OlomoucAK Olomouc 07.50
2 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 07.86
3 Zdeněk PodjuklZdeněk Podjukl 95 SK HraniceSK Hranice 07.87
60 m - Junioři (sobota, 17.1.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Lukáš VaverkaLukáš Vaverka 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.10
2 Michal JarošekMichal Jarošek 96 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 07.14
3 Jakub OndriskaJakub Ondriska 96 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 07.43
60 m - Junioři (sobota, 17.1.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Václav TymočkoVáclav Tymočko 97 BYAC BrnoBYAC Brno 07.52
2 František DolníčekFrantišek Dolníček 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 07.63
3 Štěpán SmutnýŠtěpán Smutný 96 AK OlomoucAK Olomouc 07.67
60 m - Junioři (sobota, 17.1.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Marian OtrubaMarian Otruba 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 07.66
2 Petr KladivaPetr Kladiva 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 07.76
60 m - Dorostenci (sobota, 17.1.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Šimon HánaŠimon Hána 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 07.26
2 Jan NěmečekJan Němeček 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.28
3 Dominik OrálekDominik Orálek 98 AK OlomoucAK Olomouc 07.35
60 m - Dorostenci (sobota, 17.1.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Erik JelínekErik Jelínek 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.46
2 Jiří LátalJiří Látal 99 AK OlomoucAK Olomouc 07.48
3 Filip LorenzFilip Lorenz 98 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.59
60 m - Dorostenci (sobota, 17.1.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Jakub KozubekJakub Kozubek 99 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 07.72
2 Jan SmělíkJan Smělík 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.79
3 Vojtěch JahodaVojtěch Jahoda 98 JAC BrnoJAC Brno 07.80
60 m - Ženy (sobota, 17.1.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Jana SotákováJana Sotáková 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 08.15
2 Vendula VávrováVendula Vávrová 90 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.30
60 m - Juniorky (sobota, 17.1.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 AK OlomoucAK Olomouc 08.07
2 Anna PalováAnna Palová 96 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 08.42
3 Gabriela KlusákováGabriela Klusáková 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 08.74
60 m - Dorostenky (sobota, 17.1.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 08.36
2 Vendula HanákováVendula Hanáková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 08.41
3 Petra JaníkováPetra Janíková 99 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 08.44
60 m - Dorostenky (sobota, 17.1.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Barbora HadašováBarbora Hadašová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.45
2 Nikola HelekalováNikola Helekalová 98 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.48
3 Markéta VyhlídalováMarkéta Vyhlídalová 99 AC ProstějovAC Prostějov 08.68
60 m - Dorostenky (sobota, 17.1.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 08.78
2 Lenka TäuberováLenka Täuberová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 08.79
3 Lucie HoškováLucie Hošková 99 JAC BrnoJAC Brno 08.81
800 m - Muži (sobota, 17.1.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej KobzaOndřej Kobza 95 TJ UničovTJ Uničov 2:16.48
2 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 2:16.51
3 Jakub ZemanJakub Zeman 95 AK OlomoucAK Olomouc 2:19.63
800 m - Junioři (sobota, 17.1.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petr KladivaPetr Kladiva 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:19.58
2 Daniel RaškaDaniel Raška 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:30.88
800 m - Dorostenci (sobota, 17.1.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan MaluraJan Malura 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:20.50
2 Sergej TkachSergej Tkach 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:20.71
3 Daniel VašekDaniel Vašek 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:30.06
800 m - Ženy (sobota, 17.1.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martina OnderkováMartina Onderková 93 AK ŠternberkAK Šternberk 2:59.35
800 m - Juniorky (sobota, 17.1.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:32.34
2 Natálie ZávorkováNatálie Závorková 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:32.84
3 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:35.16
800 m - Dorostenky (sobota, 17.1.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petra PavláskováPetra Pavlásková 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:29.89
2 Iveta RaškováIveta Rašková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:42.54
3 Anežka LíznerováAnežka Líznerová 98 AC ProstějovAC Prostějov 2:42.80
60 m překážek (1.06) - Muži (sobota, 17.1.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Martin PokornýMartin Pokorný 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 08.20
2 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 95 AK OlomoucAK Olomouc 08.50
3 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 10.39
60 m překážek (0.99) - Junioři (sobota, 17.1.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Jiří OdvářkaJiří Odvářka 96 AC ProstějovAC Prostějov 08.49
2 Miroslav NyklMiroslav Nykl 97 JAC BrnoJAC Brno 08.77
3 Vít HromekVít Hromek 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.07
60 m překážek (0.91) - Dorostenci (sobota, 17.1.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 SK PřerovSK Přerov 08.24
2 Erik JelínekErik Jelínek 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.44
3 Christian StankušChristian Stankuš 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.56
60 m překážek (0.91) - Dorostenci (sobota, 17.1.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Filip SamuelFilip Samuel 98 AK OlomoucAK Olomouc 08.92
2 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.19
3 František MužnýFrantišek Mužný 99 AK OlomoucAK Olomouc 09.97
60 m překážek (0.84) - Juniorky (sobota, 17.1.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 AK OlomoucAK Olomouc 08.99
2 Lenka SvobodováLenka Svobodová 95 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 09.10
3 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.18
60 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (sobota, 17.1.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 AK OlomoucAK Olomouc 09.32
2 Kateřina ResslerováKateřina Resslerová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 09.43
3 Veronika MájováVeronika Májová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 09.61
60 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (sobota, 17.1.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Marie HeimováMarie Heimová 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 09.71
2 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 09.82
3 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 10.86