výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. olomoucká hala

Olomouc (17. 1. 2015)

Trojskok - Muži

(so, 17.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
90 15.14 14.9411.6815.1215.12XX15.14
2 Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK HraniceSK Hranice
83 12.54 X12.39X12.39X12.54X
Celkem 2 závodníků

Trojskok - Junioři

(so, 17.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří CejnarJiří Cejnar
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
96 12.68 X12.1912.1912.1912.6812.5912.52
2 Adam PernicaAdam Pernica
JAC BrnoJAC Brno
97 12.47 12.0311.6111.6412.0311.9411.9612.47
Tomáš HolýTomáš Holý
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
96 DNP 0
Celkem 3 závodníků

Trojskok - Dorostenci

(so, 17.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nnamdi OkonkwoNnamdi Okonkwo
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
98 13.69 12.7213.69-13.69---
2 Vojtěch JahodaVojtěch Jahoda
JAC BrnoJAC Brno
98 11.86 11.8011.8111.8611.8611.73--
3 Šimon HánaŠimon Hána
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 11.85 11.85--11.85---
Celkem 3 závodníků

Trojskok - Ženy

(so, 17.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie MájkováLucie Májková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
88 13.50 13.4513.5013.4713.5013.20XX
2 Nikola PařilováNikola Pařilová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
94 11.72 XXX011.22X11.72
Celkem 2 závodníků

Trojskok - Juniorky

(so, 17.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Aneta KrejčiříkováAneta Krejčiříková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
97 10.05 10.05XX10.05-XX
2 Vendula ChybováVendula Chybová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
97 09.85 XX09.7209.7209.85XX
Celkem 2 závodníků

Trojskok - Dorostenky

(so, 17.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza BrázdilováTereza Brázdilová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 11.52 X10.8611.4411.4411.3011.52X
2 Lucie GabrielováLucie Gabrielová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
98 09.64 09.4909.4509.6409.64X09.4309.57
3 Petra FritschováPetra Fritschová
JAC BrnoJAC Brno
99 09.56 09.56XX09.56X09.2709.34
Celkem 3 závodníků