výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. veřejné závody PAS

Praha-Stromovka (20. 1. 2015)

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 20.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:50.25
2 Martin SadilMartin Sadil 94 AK ŠternberkAK Šternberk 1:51.67
3 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1:52.04
4 Jan MurínJan Murín 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1:52.59
5 Jan SýkoraJan Sýkora 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:53.03
6 Lukáš HotovýLukáš Hotový 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:53.51
7 Daniel GrecmanDaniel Grecman 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:54.29
8 Adam ZenklAdam Zenkl 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1:57.19
Peter ĎurecPeter Ďurec 92 SlovenskoSlovensko DNF
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (út, 20.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michal ŠmahelMichal Šmahel 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:54.82
2 Hakim SalehHakim Saleh 96 AK BílinaAK Bílina 1:54.92
3 Jan ŠípJan Šíp 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:58.60
4 Vojtěch SopoušekVojtěch Sopoušek 87 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:58.61
5 Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 92 TJ SušiceTJ Sušice 1:58.66
6 David KotekDavid Kotek 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1:58.76
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 20.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:00.66
2 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:01.03
3 Lubomír BartošLubomír Bartoš 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:01.50
4 Vojtěch JosefVojtěch Josef 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:01.53
5 Gerron StewartGerron Stewart 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:02.40
6 Petr NohýnekPetr Nohýnek 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:10.84
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 20.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:08.60
2 Ivo MartinovskýIvo Martinovský 98 AK Škoda PlzeňAK Škoda Plzeň 2:12.78
3 Martin MikulaMartin Mikula 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:13.27
4 Pavel SieglPavel Siegl 98 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:15.95
5 Ota ŠkvorOta Škvor 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:16.22
6 Ondřej TeplýOndřej Teplý 78 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2:23.42
7 David ValachDavid Valach 79 RostoklatyRostoklaty 2:44.55
Celkem 7 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (út, 20.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza ČapkováTereza Čapková 87 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:12.69
2 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:15.09
3 Sára JanuškováSára Janušková 97 SKP Union Cheb-oddíl atletikySKP Union Cheb-oddíl atletiky 2:15.40
4 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:24.93
5 Anna KryškováAnna Kryšková 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:26.13
6 Denisa FořtováDenisa Fořtová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:30.44
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 20.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adéla CivínováAdéla Civínová 98 AK MostAK Most 2:22.76
2 Kateřina TurkováKateřina Turková 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:23.05
3 Dana FickerováDana Fickerová 85 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:26.04
4 Klára PříhodováKlára Příhodová 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:26.15
5 Klára ŘedinováKlára Ředinová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:26.34
6 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:27.55
7 Barbora HoftováBarbora Hoftová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:34.79
Celkem 7 závodníků