Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. veřejné závody PAS

Praha-Stromovka (20. 1. 2015)

Skok daleký - Ženy

Ženy A (út, 20.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška KlučinováEliška Klučinová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
88 6.17
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 5.71
3 Tereza SemeckáTereza Semecká
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 5.66
4 Anna KerbachováAnna Kerbachová
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
00 5.57
5 Aneta KomrskováAneta Komrsková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
92 5.54
6 Michaela KučerováMichaela Kučerová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
92 5.38
7 Tereza ČaladiTereza Čaladi
AC PardubiceAC Pardubice
96 5.35
8 Natalie JahnickáNatalie Jahnická
AC PardubiceAC Pardubice
99 5.06
9 Eliška PernáEliška Perná
AC PardubiceAC Pardubice
99 4.99
10 Pavlína BřezinováPavlína Březinová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
94 4.91
11 Aneta BaštářováAneta Baštářová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 4.90
12 Lucie StoklasováLucie Stoklasová
AC PardubiceAC Pardubice
97 4.78
13 Eva KunováEva Kunová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 4.77
14 Ivana MachováIvana Machová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 4.77
15 Magdalena BurdováMagdalena Burdová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 4.68
16 Barbora ŠubrtováBarbora Šubrtová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
91 4.49
17 Nikola NagyováNikola Nagyová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 4.23
18 Kristýna VolfováKristýna Volfová
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
95 3.96
19 Klára SedlákováKlára Sedláková
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
98 3.42
Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 NM
Celkem 20 závodníků
Ženy B (út, 20.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie DomskáLucie Domská
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
93 5.76
2 Klára BuřilováKlára Buřilová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
90 5.32
3 Dominika PaťkováDominika Paťková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 5.31
4 Patricie BurajováPatricie Burajová
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
99 5.20
5 Anna NečinováAnna Nečinová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
96 5.11
6 Barbora VotinskáBarbora Votinská
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 5.04
7 Denisa ChocholováDenisa Chocholová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 4.87
8 Tereza MičánkováTereza Mičánková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 4.08
Celkem 8 závodníků