Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Otrokovický halový mítink Metal PS

Otrokovice (22. 1. 2015)

40 yardů - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (čt, 22.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik ŠprňaDominik Šprňa 98 AK OlomoucAK Olomouc 04.77
2 Leonid AndreevLeonid Andreev 83 UzbekistánUzbekistán 04.81
3 Adam HromčíkAdam Hromčík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 04.92
4 Šimon HánaŠimon Hána 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 04.97
5 Martin PokornýMartin Pokorný 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 05.05
6 Andrej BicianAndrej Bician 84 SlovenskoSlovensko 05.16
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (čt, 22.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 04.84
2 Marat KhaydarovMarat Khaydarov 90 UzbekistánUzbekistán 05.06
3 Kryštof KašpárekKryštof Kašpárek 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 05.10
4 Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský 90 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 05.13
5 Jiří KaplánekJiří Kaplánek 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 05.13
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (čt, 22.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří HanáčekJiří Hanáček 96 AC Jaroslava Halvy při GJŠ Zlín z.s.AC Jaroslava Halvy při GJŠ ... 05.13
2 Filip KotopulosFilip Kotopulos 95 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 05.14
3 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 05.29
4 Jiří UrbanJiří Urban 55 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 05.47
Patrik KočendaPatrik Kočenda 91 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště DNP
Celkem 5 závodníků

40 yardů - Muži (Finále)

Finále A (čt, 22.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik ŠprňaDominik Šprňa 98 AK OlomoucAK Olomouc 04.80 09.57
2 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 04.84 09.68
3 Leonid AndreevLeonid Andreev 83 UzbekistánUzbekistán 04.89 09.70
4 Martin PokornýMartin Pokorný 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 05.08 10.13
Adam HromčíkAdam Hromčík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 04.92 09.84
Šimon HánaŠimon Hána 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 04.97 09.94
Celkem 6 závodníků
Finále B (čt, 22.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof KašpárekKryštof Kašpárek 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 05.04 10.14
2 Marat KhaydarovMarat Khaydarov 90 UzbekistánUzbekistán 05.08 10.14
3 Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský 90 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 05.13 10.26
4 Andrej BicianAndrej Bician 84 SlovenskoSlovensko 05.16 10.32
5 Jiří HanáčekJiří Hanáček 96 AC Jaroslava Halvy při GJŠ Zlín z.s.AC Jaroslava Halvy při GJŠ ... 05.17 10.30
6 Jiří KaplánekJiří Kaplánek 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 05.18 10.31
Celkem 6 závodníků
Finále C (čt, 22.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KotopulosFilip Kotopulos 95 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 05.12 10.26
2 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 05.32 10.61
3 Jiří UrbanJiří Urban 55 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 05.48 10.95
Celkem 3 závodníků

40 yardů - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (čt, 22.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucia MokrášováLucia Mokrášová 94 SlovenskoSlovensko 05.25
2 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 05.33
3 Agnieszka BorowskaAgnieszka Borowska 91 PolskoPolsko 05.34
4 Jana SotákováJana Sotáková 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 05.44
5 Alena SymerskáAlena Symerská 96 AK KroměřížAK Kroměříž 05.49
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (čt, 22.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva ŠutováEva Šutová 90 AK KroměřížAK Kroměříž 05.45
2 Ekaterina VoroninaEkaterina Voronina 92 UzbekistánUzbekistán 05.48
3 Aneta KomrskováAneta Komrsková 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 05.50
4 Karolína SlavětínskáKarolína Slavětínská 97 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 05.55
Vendula VávrováVendula Vávrová 90 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (čt, 22.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka TäuberováLenka Täuberová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 05.74
2 Vendula ŘezníkováVendula Řezníková 96 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 05.77
3 Pavlína BřezinováPavlína Březinová 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 05.87
Aneta PutnováAneta Putnová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DNP
Celkem 4 závodníků

40 yardů - Ženy (Finále)

Finále A (čt, 22.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucia MokrášováLucia Mokrášová 94 SlovenskoSlovensko 05.29 10.54
2 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 05.31 10.64
3 Jana SotákováJana Sotáková 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 05.45 10.89
4 Ekaterina VoroninaEkaterina Voronina 92 UzbekistánUzbekistán 05.47 10.95
5 Eva ŠutováEva Šutová 90 AK KroměřížAK Kroměříž 05.48 10.93
6 Agnieszka BorowskaAgnieszka Borowska 91 PolskoPolsko 05.54 10.88
Celkem 6 závodníků
Finále B (čt, 22.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alena SymerskáAlena Symerská 96 AK KroměřížAK Kroměříž 05.49 10.98
2 Aneta KomrskováAneta Komrsková 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 05.53 11.03
3 Karolína SlavětínskáKarolína Slavětínská 97 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 05.55 11.10
4 Lenka TäuberováLenka Täuberová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 05.70 11.44
5 Vendula ŘezníkováVendula Řezníková 96 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 05.80 11.57
6 Pavlína BřezinováPavlína Březinová 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 05.80 11.67
Celkem 6 závodníků