Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. veřejné závody PAS

Praha-Strahov (23. 1. 2015)

1500 m - Muži (Běh)

Běh 1 (pá, 23.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Nikolaos MachNikolaos Mach 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4:10.78
2 Vlastimil ŠroubekVlastimil Šroubek 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:11.23
3 Ondřej VáchalOndřej Váchal 94 Mílaři DomažliceMílaři Domažlice 4:13.74
4 Radek VeselýRadek Veselý 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:15.61
5 Vojtěch BártaVojtěch Bárta 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:16.39
6 Jakub DušekJakub Dušek 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4:20.70
7 Miroslav HaltmarMiroslav Haltmar 95 AK ŠtenberkAK Štenberk 4:21.99
8 Adolf MelicharAdolf Melichar 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:33.42
Petr LoudaPetr Louda 64 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNF
Radim BártaRadim Bárta 73 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNF
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (pá, 23.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej TeplýOndřej Teplý 78 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4:39.84
2 Vojtěch KratochvílVojtěch Kratochvíl 98 AC ČáslavAC Čáslav 4:49.49
3 Martin OlšanskýMartin Olšanský 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4:50.45
5 Vladimír RůžičkaVladimír Růžička 62 Ústí nad LabemÚstí nad Labem 5:04.85
6 Jakub JunekJakub Junek 97 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5:16.66
7 Petr KaňovskýPetr Kaňovský 76 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5:18.79
8 Adrien SehnalAdrien Sehnal 53 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5:24.94
9 František DolečekFrantišek Doleček 43 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 7:37.46
10 Otakar PachmannOtakar Pachmann 44 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 8:00.59
Celkem 9 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (pá, 23.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
5 Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová 96 AC ČáslavAC Čáslav 5:08.28
1 Paula HabouštiakováPaula Habouštiaková 88 Slávia VK BratislavaSlávia VK Bratislava 4:42.64
2 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 4:54.29
4 Klára PříhodováKlára Příhodová 88 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 4:59.17
3 Kateřina TurkováKateřina Turková 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:57.77
6 Jana TepláJana Teplá 79 ÚvalyÚvaly 5:45.98
Celkem 6 závodníků