výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Praha-Strahov (24. 1. 2015)

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.361.411.461.511.561.611.641.67
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 1.61 OOOOXOXXX
2 Jaroslav GallJaroslav Gall
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 1.56 OOOOXOXXX
3 Francesco ImpagliatelliFrancesco Impagliatelli
TJ BlatnáTJ Blatná
00 1.46 OOOOXOXXX
4 David TupýDavid Tupý
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
00 1.41 OOOOXOXXX
5 Ondřej VaněkOndřej Vaněk
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 1.36 OOOOXOXXX
6 Patrik BartíkPatrik Bartík
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
01 NH OOOOXOXXX
7 Václav SmetanaVáclav Smetana
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 NH OOOOXOXXX
MS Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek
AK MostAK Most
01 1.64
MS David PšeničkaDavid Pšenička
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 1.56
MS Jan ValtrJan Valtr
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
00 DNS
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.161.211.261.311.361.411.46
1 Jan DanielJan Daniel
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 1.41 OOXOOOXOXXX
2 Matěj BínaMatěj Bína
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
02 1.31 OOXOXOXXX
3= Marek SchwarzMarek Schwarz
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
03 1.26 OOXXOXXX
3= Tomáš BuchalTomáš Buchal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 1.26 OOXXOXXX
5 Lukáš KadečkaLukáš Kadečka
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 1.21 OXXOXXX
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.261.311.361.411.461.511.561.611.64
1 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 1.51 XXX
2 Daniela VránováDaniela Vránová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 1.51 XXX
3 Klára MálkováKlára Málková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 1.46 XXX
6 Michaela FarováMichaela Farová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 1.46 XXX
5 Monika KopeckáMonika Kopecká
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 1.41 XXX
8 Eliška SýkorováEliška Sýkorová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 1.41 XXX
9= Eliška NovotnáEliška Novotná
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
00 1.41 XXX
9= Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 1.41 XXX
11 Ilona KundrátováIlona Kundrátová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 1.41 XXX
10 Linda PolívkováLinda Polívková
TJ BlatnáTJ Blatná
00 1.31 XXX
11 Aneta ŠtanglováAneta Štanglová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 1.26 XXX
12 Lucie SokolováLucie Sokolová
TJ BlatnáTJ Blatná
01 NH XXX
MS Klára ČervenkováKlára Červenková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 1.61
MS Allie FormánkováAllie Formánková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 1.51
MS Kristýna SudíkováKristýna Sudíková
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž...
01 1.36
Celkem 15 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.111.161.211.261.311.361.41
1 Adina SivokováAdina Sivoková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 1.36 OOOOXOXOXXX
2 Karolína MáškováKarolína Mášková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
03 1.36 OOOOOXXOXXX
3= Elizabeth KrákorováElizabeth Krákorová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
02 1.31 OOOOOXXX
3= Zuzana BerounskáZuzana Berounská
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 1.31 OOOOOXXX
5 Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 1.26 -OOOXXX
6 Zuzana NěmcováZuzana Němcová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 1.26 OOXOOXXX
7 Lenka ZykánováLenka Zykánová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 1.21 OOOXXX
13 Alexandra KmentováAlexandra Kmentová
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
03 1.21 OOXXOXXX
9 Soňa KofroňováSoňa Kofroňová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 1.16 OOXXX
10 Adéla PeckováAdéla Pecková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 NH XXX
MS Veronika ŠkaloudováVeronika Škaloudová
AK MostAK Most
02 1.26
MS Tereza HálkováTereza Hálková
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
02 1.21
MS Michaela VlčkováMichaela Vlčková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 1.21
MS Tereza HrudkováTereza Hrudková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 1.21
MS Tereza StrychováTereza Strychová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
03 1.21
Celkem 15 závodníků