Přebor Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň
Praha-Stromovka (24. 1. 2015)400 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 24.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patrik ŠormPatrik Šorm | 93 | TJ Dukla Praha | 47.02 | |||||||||||||||
2 | Jan TesařJan Tesař | 90 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 47.72 | |||||||||||||||
3 | Daniel NěmečekDaniel Němeček | 91 | TJ Dukla Praha | 47.85 | |||||||||||||||
4 | Pavel BendaPavel Benda | 92 | AK Most | 47.90 | |||||||||||||||
5 | Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček | 92 | TJ Dukla Praha | 48.45 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 24.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Josef ŠimsaJosef Šimsa | 96 | AC Falcon Rokycany | 51.41 | |||||||||||||||
Jan HanzlJan Hanzl | 78 | AK ŠKODA Plzeň | DQ | ||||||||||||||||
Václav KešnerVáclav Kešner | 91 | AC Čáslav | DNS | ||||||||||||||||
Tomáš BočekTomáš Boček | 93 | Univerzitní sportovní klub ... | DNS | ||||||||||||||||
Jiří DoležalJiří Doležal | 91 | AK Bílina | DNS | ||||||||||||||||
Poznámky:DQ-163.5 seběh |
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (so, 24.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří KuntJiří Kunt | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 53.64 | |||||||||||||||
2 | Jan DvořákJan Dvořák | 82 | TJ Slavoj BANES Pacov | 53.77 | |||||||||||||||
3 | David BohmannDavid Bohmann | 94 | AK ŠKODA Plzeň | 53.80 | |||||||||||||||
4 | Jan ToncarJan Toncar | 93 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 54.44 | |||||||||||||||
5 | Jan HudskýJan Hudský | 85 | PSK Olymp Praha | 56.15 | |||||||||||||||
Martin VavrlaMartin Vavrla | 88 | PSK Olymp Praha | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m - Junioři (Běh)
Běh 1 (so, 24.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin PivoňkaMartin Pivoňka | 96 | AC Domažlice | 50.74 | |||||||||||||||
2 | Martin BláhaMartin Bláha | 96 | A. C. TEPO Kladno | 51.76 | |||||||||||||||
3 | Vyacheslav ShchepotevVyacheslav Shchepotev | 96 | A. C. TEPO Kladno | 52.65 | |||||||||||||||
Henrich DrobnýHenrich Drobný | 97 | AK Most | DQ | ||||||||||||||||
Poznámky:DQ-163.5 seběh |
|||||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (so, 24.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin DvořákMartin Dvořák | 96 | PSK Olymp Praha | 56.96 | |||||||||||||||
2 | Michal FrancMichal Franc | 97 | TJ Sokol Kolín-atletika | 56.99 | |||||||||||||||
3 | Zdeněk OličZdeněk Olič | 97 | A. C. TEPO Kladno | 57.30 | |||||||||||||||
4 | Imrich BérešImrich Béreš | 97 | TJ Slavoj BANES Pacov | 62.01 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
400 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (so, 24.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek ŠimonMarek Šimon | 98 | A. C. TEPO Kladno | 53.71 | |||||||||||||||
2 | Daniel BezuchaDaniel Bezucha | 99 | TJ Sokol Kolín-atletika | 55.29 | |||||||||||||||
Daniel VejražkaDaniel Vejražka | 00 | TJ Klášterec n/O. | DNS | ||||||||||||||||
Martin BartošMartin Bartoš | 97 | AK Bílina | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (so, 24.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin ŠilhavýMartin Šilhavý | 99 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 57.61 | |||||||||||||||
2 | Ondřej PáleníkOndřej Páleník | 99 | TJ Klášterec n/O. | 58.82 | |||||||||||||||
3 | Ondřej-Pavel KrýslOndřej-Pavel Krýsl | 98 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 59.08 | |||||||||||||||
4 | Jan KarchňákJan Karchňák | 98 | TJ MDDM Ostrov | 62.57 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
400 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 24.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela DrábkováMichaela Drábková | 92 | SK Nové Město nad Metují | 57.66 | |||||||||||||||
2 | Marta KnullMarta Knull | 93 | AZS AWF Wroclaw | 57.69 | |||||||||||||||
3 | Jana CocherováJana Cocherová | 81 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 58.44 | |||||||||||||||
4 | Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková | 94 | A. C. TEPO Kladno | 59.74 | |||||||||||||||
5 | Monika ObšelováMonika Obšelová | 91 | AC Moravská Slavia Brno | 61.64 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 24.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza JonášováTereza Jonášová | 98 | AK ŠKODA Plzeň | 57.85 | |||||||||||||||
2 | Kateřina MaternováKateřina Maternová | 98 | SK Nové Město nad Metují | 60.89 | |||||||||||||||
3 | Lucie ŠimečkováLucie Šimečková | 94 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 62.88 | |||||||||||||||
4 | Veronika SkuhrovskáVeronika Skuhrovská | 95 | Spartak Praha 4 | 70.14 | |||||||||||||||
Blanka AdámkováBlanka Adámková | 78 | AC Moravská Slavia Brno | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
400 m - Juniorky (Finále)
Finále (so, 24.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina HomolováMartina Homolová | 96 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 59.64 | |||||||||||||||
2 | Sára JanuškováSára Janušková | 97 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 59.69 | |||||||||||||||
3 | Natálie ReichováNatálie Reichová | 98 | TJ Slavoj BANES Pacov | 62.05 | |||||||||||||||
4 | Anna FreibergerováAnna Freibergerová | 96 | AC Moravská Slavia Brno | 62.85 | |||||||||||||||
5 | Martina LáskáMartina Láská | 97 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 66.57 | |||||||||||||||
6 | Tereza TitěrováTereza Titěrová | 97 | Spartak Praha 4 | 68.81 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (so, 24.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora KalátováBarbora Kalátová | 98 | AK Sokolov | 63.55 | |||||||||||||||
2 | Tereza PoncováTereza Poncová | 99 | AK Sokolov | 67.41 | |||||||||||||||
3 | Diana SedláčkováDiana Sedláčková | 98 | AK Sokolov | 68.01 | |||||||||||||||
4 | Klára PochováKlára Pochová | 99 | AK Sokolov | 69.80 | |||||||||||||||
Michaela KalouskováMichaela Kalousková | 99 | AK Sokolov | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 24.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sára HeroldováSára Heroldová | 98 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 60.33 | |||||||||||||||
2 | Sára SumegováSára Sumegová | 98 | AK ŠKODA Plzeň | 60.87 | |||||||||||||||
3 | Monika BoušíMonika Bouší | 99 | TJ Dukla Praha | 63.88 | |||||||||||||||
4 | Monika PekařováMonika Pekařová | 99 | A. C. TEPO Kladno | 66.73 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |