Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích

Olomouc (24. - 25. 1. 2015)

skok vysoký - Muži

(so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.181.231.281.541.591.641.691.741.771.801.831.861.89 Body
1 Tomáš VojtekTomáš Vojtek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
93 1.86 ------O-OOOXOXXX 679
2 Vojtěch ČechVojtěch Čech
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
94 1.74 ----OOXXOXXOXXX 577
3 Adam ZachAdam Zach
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
93 1.69 -----OOXXX 536
4 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 1.69 ---XOOXOXXOXXX 536
5 Lukáš DočkalLukáš Dočkal
AK OlomoucAK Olomouc
92 1.64 ---OXOXXOXXX 496
6 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava
56 1.23 OOXXX 206
7 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa
AK OlomoucAK Olomouc
95 ------XX
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Junioři

(so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.641.691.741.771.801.831.86 Body
1 David HájekDavid Hájek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 1.83 --OXOXOXOXXX 653
2 Štěpán SmutnýŠtěpán Smutný
AK OlomoucAK Olomouc
96 1.77 O-OOXXX 602
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

(so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.441.491.541.591.641.691.741.771.801.831.861.891.92 Body
1 Martin OdstrčilMartin Odstrčil
AK OlomoucAK Olomouc
99 1.89 OXOXXX 705
2 Christian StankušChristian Stankuš
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 1.83 OXOXXX 653
3 Filip SamuelFilip Samuel
AK OlomoucAK Olomouc
98 1.83 OXOXXX 653
4 Vilém StráskýVilém Stráský
JAC BrnoJAC Brno
99 1.83 OXOXXX 653
5 Marek HoffmannMarek Hoffmann
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 1.80 OXOXXX 627
6 Martin KonečnýMartin Konečný
AK OlomoucAK Olomouc
99 1.74 OXOXXX 577
7 Daniel PátekDaniel Pátek
SK PřerovSK Přerov
98 1.69 OXOXXX 536
8 František MužnýFrantišek Mužný
AK OlomoucAK Olomouc
99 1.59 OXOXXX 457
9 Dominik LažaDominik Laža
SK PřerovSK Přerov
98 1.59 OXOXXX 457
10 Vojtěch LasotaVojtěch Lasota
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
99 1.54 OXOXXX 419
11 Lukáš KuthanLukáš Kuthan
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
99 1.49 OXOXXX 381
12 Jiří LátalJiří Látal
AK OlomoucAK Olomouc
99 DNP
13 Matěj NamysloMatěj Namyslo
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 DNP
Celkem 13 závodníků

skok vysoký - Žáci

(so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.291.341.391.441.491.541.591.641.691.721.751.781.81 Body
1 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
AK OlomoucAK Olomouc
00 1.78 ----OOOOOOXOOXXX 610
2 Alexandr VávraAlexandr Vávra
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 1.59 --OOOOXOXXX 457
3 Jakub MecnerJakub Mecner
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 1.54 ----OOXXX 419
4 Daniel VrbaDaniel Vrba
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 1.54 ---OXOXOXXX 419
5 Patrik BorgulPatrik Borgul
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 1.49 OOOOOXXX 381
6 Jan PivsetokJan Pivsetok
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 1.49 OOXOOXOXXX 381
7 Šimon NováčekŠimon Nováček
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 1.44 OOOOXXX 345
8= Jaromír MecaJaromír Meca
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 1.44 OOOXOXXX 345
8= Vojtěch GryczVojtěch Grycz
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 1.44 -OOXOXXX 345
10 František RezekFrantišek Rezek
SK PřerovSK Přerov
01 1.34 XXOOXXX 276
11 Vojtěch HarazimVojtěch Harazim
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 1.29 OXXX 244
12 David SkřečekDavid Skřeček
SK PřerovSK Přerov
02 1.29 XOXXX 244
13 Robin SloukaRobin Slouka
SK PřerovSK Přerov
02 0 XXX
14 Radim PlškoRadim Plško
SK PřerovSK Přerov
01 0 XXX
15 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník
SK PřerovSK Přerov
03 0 XXX
16 Pavel VacekPavel Vacek
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 0 XXX
Celkem 16 závodníků

skok vysoký - Ženy

(so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.291.341.391.441.491.521.551.581.61 Body
1 Adéla BalůskováAdéla Balůsková
SK PřerovSK Přerov
91 1.58 ---OXOOXXOOXXX 712
2 Monika SedláčkováMonika Sedláčková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 1.39 OXOXOXXX 502
3 Michaela HynčicováMichaela Hynčicová
SK HraniceSK Hranice
86 1.29 XOXXX 399
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Juniorky

(so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.291.341.391.441.491.521.551.581.611.641.671.701.73 Body
1 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
AK OlomoucAK Olomouc
97 1.70 -----OOOOXOOXOXXX 855
2 Veronika DostálováVeronika Dostálová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 1.52 --OOXOXXOXXX 644
3 Bára DoležalováBára Doležalová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
96 1.44 OOOXXO- 555
4 Markéta RežnarováMarkéta Režnarová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 1.39 OOXOXXX 502
5 Anna ŠpačkováAnna Špačková
SK PřerovSK Přerov
97 1.29 OXXX 399
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.291.341.391.441.491.521.55 Body
1 Denisa HoláDenisa Holá
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 1.52 XOXXX 644
2 Marie HeimováMarie Heimová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 1.52 XOXXX 644
3 Michaela GieselováMichaela Gieselová
AK OlomoucAK Olomouc
99 1.52 XOXXX 644
4 Barbora HadašováBarbora Hadašová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 1.52 XOXXX 644
5 Lada VondrováLada Vondrová
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
99 1.49 XOXXX 610
6 Karolína VlčkováKarolína Vlčková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 1.44 XOXXX 555
7 Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
98 1.44 XOXXX 555
8 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 1.44 XOXXX 555
9 Martina ČihákováMartina Čiháková
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
99 1.39 XOXXX 502
10 Petra KrálováPetra Králová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 1.39 XOXXX 502
11= Natalie JahnickáNatalie Jahnická
AC PardubiceAC Pardubice
99 1.29 XOXXX 399
11= Lucie GabrielováLucie Gabrielová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
98 1.29 XOXXX 399
13 Lucie BaroňováLucie Baroňová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 1.29 XOXXX 399
Marie BušinováMarie Bušinová
Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov
98 DNP
Tereza NamyslováTereza Namyslová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 0
Zuzana RůžičkováZuzana Růžičková
SK PřerovSK Přerov
99 0
Celkem 16 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(so, 24.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.241.291.341.391.441.491.521.55 Body
1 Karolína BlaťákováKarolína Blaťáková
AK OlomoucAK Olomouc
01 1.52 XXX 644
2 Veronika ČejnováVeronika Čejnová
SK PřerovSK Přerov
00 1.52 XXX 644
3 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 1.49 XXX 610
4 Anísa FilaliAnísa Filali
JAC BrnoJAC Brno
00 1.49 XXX 610
5 Nikola DvorskáNikola Dvorská
SK PřerovSK Přerov
00 1.49 XXX 610
6 Lucie HöfferováLucie Höfferová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 1.49 XXX 610
7= Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
01 1.44 XXX 555
7= Kristina DvořákováKristina Dvořáková
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
00 1.44 XXX 555
9= Valerie StratilováValerie Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 1.44 XXX 555
9= Barbora BegováBarbora Begová
AK OlomoucAK Olomouc
00 1.44 XXX 555
11= Lenka BurianováLenka Burianová
JAC BrnoJAC Brno
00 1.39 XXX 502
11= Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 1.39 XXX 502
11= Monika StejskalováMonika Stejskalová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 1.39 XXX 502
14 Klaudie BeranováKlaudie Beranová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 1.39 XXX 502
15 Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 1.39 XXX 502
16= Veronika ZotykováVeronika Zotyková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 1.39 XXX 502
16= Veronika JuchelkováVeronika Juchelková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 1.39 XXX 502
18= Bára LichnovskáBára Lichnovská
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 1.34 XXX 449
18= Magdaléna NoštinskáMagdaléna Noštinská
JAC BrnoJAC Brno
01 1.34 XXX 449
20= Sofie GálováSofie Gálová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 1.34 XXX 449
20= Adéla RyndováAdéla Ryndová
JAC BrnoJAC Brno
00 1.34 XXX 449
22 Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 1.34 XXX 449
23= Klára KopeckáKlára Kopecká
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 1.29 XXX 399
23= Sára KolomazníkováSára Kolomazníková
SK PřerovSK Přerov
00 1.29 XXX 399
25 Saša MelicharováSaša Melicharová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
00 1.29 XXX 399
26 Eliška ForchtsamováEliška Forchtsamová
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
00 1.29 XXX 399
27 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 1.24 XXX 350
28= Anna HolonováAnna Holonová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 1.24 XXX 350
28= Kateřina HolonováKateřina Holonová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 1.24 XXX 350
28= Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 1.24 XXX 350
31 Leona KratochvílováLeona Kratochvílová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
00 0 XXX
32 Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 0 XXX
33 Michaela RaszkováMichaela Raszková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 0 XXX
34 Vendula ŠilhárováVendula Šilhárová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 0 XXX
35 Marie KočíMarie Kočí
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 0 XXX
36 Natálie HudcováNatálie Hudcová
AC Jaroslava Halvy při GJŠ Zlín z.s.AC Jaroslava Halvy při GJŠ ...
01 DNP
37 Zuzana ŠalamonováZuzana Šalamonová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 0
Celkem 37 závodníků