Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje starších žáků a starších žákyň, dorostenců a dorostenek
Jablonec nad Nisou (31. 1. 2015)60 m - Dorostenci (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán HamplŠtěpán Hampl | 99 | TJ Sokol Kolín-atletika | 07.17 | |||||||||||||||
2 | Vladimír VelíšekVladimír Velíšek | 99 | AC Mladá Boleslav o.s. | 07.57 | |||||||||||||||
3 | Daniel BezuchaDaniel Bezucha | 99 | TJ Sokol Kolín-atletika | 07.69 | |||||||||||||||
4 | Pavel HermanPavel Herman | 98 | TJ Slovan Varnsdorf | 07.90 | |||||||||||||||
Daniel SvobodaDaniel Svoboda | 99 | SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Jakub HudrlíkJakub Hudrlík | 99 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | DNP | ||||||||||||||||
Ladislav FábryLadislav Fábry | 99 | AC Mladá Boleslav o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš DesenskýLukáš Desenský | 98 | TJ Sokol Hradec Králové | 07.31 | |||||||||||||||
2 | Jiří ZikmundJiří Zikmund | 98 | AC Slovan Liberec, o.s. | 07.34 | |||||||||||||||
3 | Josef GrillJosef Grill | 98 | AC Mladá Boleslav o.s. | 07.66 | |||||||||||||||
4 | Josef ŘíhaJosef Říha | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 07.84 | |||||||||||||||
5 | Matěj LavickýMatěj Lavický | 98 | TJ Sokol Hradec Králové | 07.91 | |||||||||||||||
6 | Matouš HnízdilMatouš Hnízdil | 99 | TJ Lokomotiva Trutnov | 08.58 | |||||||||||||||
7 | Jaroslav ZahrádkaJaroslav Zahrádka | 99 | AC Česká Lípa | 08.74 | |||||||||||||||
Ondřej ArnoldOndřej Arnold | 98 | AC Slovan Liberec, o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek FormánekMarek Formánek | 98 | ŠAK SG Jablonec n/N. | 07.50 | |||||||||||||||
2 | Tomáš ŠoóšTomáš Šoóš | 99 | AC Mladá Boleslav o.s. | 07.71 | |||||||||||||||
3 | Marek ChlupMarek Chlup | 99 | ŠAK SG Jablonec n/N. | 07.82 | |||||||||||||||
4 | Mario GáborMario Gábor | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 07.87 | |||||||||||||||
5 | Tomáš JanečekTomáš Janeček | 98 | TJ Dvůr Králové n/L. | 08.00 | |||||||||||||||
6 | Jan JínaJan Jína | 99 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.31 | |||||||||||||||
7 | Šimon ChvátilŠimon Chvátil | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 08.48 | |||||||||||||||
Matěj KulkaMatěj Kulka | 98 | AC Mladá Boleslav o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří ZikmundJiří Zikmund | 98 | AC Slovan Liberec, o.s. | 07.32 | |||||||||||||||
2 | Lukáš DesenskýLukáš Desenský | 98 | TJ Sokol Hradec Králové | 07.35 | |||||||||||||||
3 | Marek FormánekMarek Formánek | 98 | ŠAK SG Jablonec n/N. | 07.41 | |||||||||||||||
4 | Vladimír VelíšekVladimír Velíšek | 99 | AC Mladá Boleslav o.s. | 07.50 | |||||||||||||||
5 | Josef GrillJosef Grill | 98 | AC Mladá Boleslav o.s. | 07.62 | |||||||||||||||
6 | Marek ChlupMarek Chlup | 99 | ŠAK SG Jablonec n/N. | 07.65 | |||||||||||||||
7 | Tomáš ŠoóšTomáš Šoóš | 99 | AC Mladá Boleslav o.s. | 07.78 | |||||||||||||||
Josef ŘíhaJosef Říha | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik HolubDominik Holub | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 07.56 | |||||||||||||||
2 | Zdeněk KorečekZdeněk Koreček | 01 | TJ Sokol Hradec Králové | 07.87 | |||||||||||||||
3 | Michal UhlířMichal Uhlíř | 01 | AC Mladá Boleslav o.s. | 08.19 | |||||||||||||||
4 | Jan BuraJan Bura | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 08.45 | |||||||||||||||
5 | Jan JindraJan Jindra | 01 | TJ Dvůr Králové n/L. | 08.55 | |||||||||||||||
6 | Oldřich KřížekOldřich Křížek | 01 | TJ Dvůr Králové n/L. | 08.61 | |||||||||||||||
7 | Jiří KřivskýJiří Křivský | 01 | TJ Lokomotiva Trutnov | 08.66 | |||||||||||||||
8 | Dominik JiskraDominik Jiskra | 01 | AC Mladá Boleslav o.s. | 08.89 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj ČapekMatěj Čapek | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 07.61 | |||||||||||||||
2 | Jakub FialaJakub Fiala | 01 | Dětské centrum Ostroměř | 07.96 | |||||||||||||||
3 | Šimon DutýŠimon Dutý | 01 | AC Mladá Boleslav o.s. | 08.07 | |||||||||||||||
4 | Zdeněk HloušekZdeněk Hloušek | 00 | AC Mladá Boleslav o.s. | 08.30 | |||||||||||||||
5 | Jan KučeraJan Kučera | 01 | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 08.80 | |||||||||||||||
6 | Daniel KouckýDaniel Koucký | 01 | AC Mladá Boleslav o.s. | 10.28 | |||||||||||||||
Tomáš VětvičkaTomáš Větvička | 00 | TJ Dvůr Králové n/L. | DNP | ||||||||||||||||
Petr NideckýPetr Nidecký | 00 | SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. | DQ | ||||||||||||||||
Poznámky:DQ - par. 143.1 |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stanislav JíraStanislav Jíra | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 07.63 | |||||||||||||||
2 | Ladislav TopferLadislav Topfer | 00 | AC Mladá Boleslav o.s. | 07.69 | |||||||||||||||
3 | David StojaDavid Stoja | 00 | AC Česká Lípa | 07.76 | |||||||||||||||
4 | Šimon DrašarŠimon Drašar | 01 | TJ Lokomotiva Trutnov | 08.15 | |||||||||||||||
5 | Václav HojkaVáclav Hojka | 01 | AC Mladá Boleslav o.s. | 09.29 | |||||||||||||||
6 | Jan ChmelařJan Chmelař | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 09.68 | |||||||||||||||
Radim UlrychRadim Ulrych | 01 | TJ Dvůr Králové n/L. | DQ | ||||||||||||||||
Poznámky:DQ - par. 143.1 |
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 4 (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam ProkešAdam Prokeš | 00 | TJ Lokomotiva Trutnov | 07.56 | |||||||||||||||
2 | Ngoc Thach NguyenNgoc Thach Nguyen | 01 | AC Slovan Liberec, o.s. | 07.93 | |||||||||||||||
3 | Vojtěch HovorkaVojtěch Hovorka | 01 | TJ Sokol Jaroměř | 07.97 | |||||||||||||||
4 | Jan MalinovskýJan Malinovský | 00 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 08.20 | |||||||||||||||
5 | Dominik FenclDominik Fencl | 01 | AC Mladá Boleslav o.s. | 08.63 | |||||||||||||||
6 | Michal SkaleMichal Skale | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 08.98 | |||||||||||||||
7 | Ondřej MetelkaOndřej Metelka | 01 | TJ Sokol Hradec Králové | 09.11 | |||||||||||||||
8 | Jaroslav KolátorJaroslav Kolátor | 01 | AC Mladá Boleslav o.s. | 09.51 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 5 (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David HerákDavid Herák | 00 | A. C. TEPO Kladno | 07.80 | |||||||||||||||
2 | David KonečnýDavid Konečný | 01 | AC Slovan Liberec, o.s. | 07.88 | |||||||||||||||
3 | Martin KynčlMartin Kynčl | 00 | TJ Dvůr Králové n/L. | 08.18 | |||||||||||||||
4 | Jakub DemelJakub Demel | 01 | AC Slovan Liberec, o.s. | 08.34 | |||||||||||||||
5 | Matěj ČikovskýMatěj Čikovský | 00 | AC Mladá Boleslav o.s. | 08.41 | |||||||||||||||
6 | Michal BlažekMichal Blažek | 01 | TJ Sokol Hradec Králové | 08.65 | |||||||||||||||
7 | Vojtěch HroudaVojtěch Hrouda | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 10.28 | |||||||||||||||
Filip DitrichFilip Ditrich | 00 | AC Slovan Liberec, o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Žáci (Finále)
Finále (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam ProkešAdam Prokeš | 00 | TJ Lokomotiva Trutnov | 07.49 | |||||||||||||||
2 | Ladislav TopferLadislav Topfer | 00 | AC Mladá Boleslav o.s. | 07.73 | |||||||||||||||
3 | David StojaDavid Stoja | 00 | AC Česká Lípa | 07.77 | |||||||||||||||
4 | Zdeněk KorečekZdeněk Koreček | 01 | TJ Sokol Hradec Králové | 07.88 | |||||||||||||||
5 | Ngoc Thach NguyenNgoc Thach Nguyen | 01 | AC Slovan Liberec, o.s. | 07.94 | |||||||||||||||
6 | Šimon DutýŠimon Dutý | 01 | AC Mladá Boleslav o.s. | 07.99 | |||||||||||||||
7 | Vojtěch HovorkaVojtěch Hovorka | 01 | TJ Sokol Jaroměř | 08.00 | |||||||||||||||
8 | David KonečnýDavid Konečný | 01 | AC Slovan Liberec, o.s. | 08.01 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Dorostenky (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 07.87 | |||||||||||||||
2 | Christina ČernáChristina Černá | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 08.62 | |||||||||||||||
3 | Michaela VítkováMichaela Vítková | 99 | SK Nové Město nad Metují | 08.63 | |||||||||||||||
4 | Barbora KrausováBarbora Krausová | 98 | TJ Sokol Hradec Králové | 08.70 | |||||||||||||||
5 | Nikola KrálíčkováNikola Králíčková | 98 | SK Nové Město nad Metují | 08.75 | |||||||||||||||
6 | Kristýna ČechlovskáKristýna Čechlovská | 98 | AC Česká Lípa | 09.43 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie VlkováNatálie Vlková | 98 | AC Česká Lípa | 08.13 | |||||||||||||||
2 | Kateřina ČernáKateřina Černá | 99 | AC Slovan Liberec, o.s. | 08.50 | |||||||||||||||
3 | Darina StránskáDarina Stránská | 99 | AC TJ Jičín | 08.66 | |||||||||||||||
4 | Andrea KotkováAndrea Kotková | 99 | AC Slovan Liberec, o.s. | 08.91 | |||||||||||||||
5 | Alena PoláčkováAlena Poláčková | 99 | TJ Slovan Varnsdorf | 09.03 | |||||||||||||||
Tereza BártováTereza Bártová | 99 | SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka PrchlíkováLenka Prchlíková | 98 | ŠAK SG Jablonec n/N. | 08.45 | |||||||||||||||
2 | Petra JedličkováPetra Jedličková | 98 | AC TJ Jičín | 08.58 | |||||||||||||||
3 | Dominika VognarováDominika Vognarová | 98 | TJ Dvůr Králové n/L. | 08.60 | |||||||||||||||
4 | Kristýna ZámečníkováKristýna Zámečníková | 98 | AC Slovan Liberec, o.s. | 08.72 | |||||||||||||||
5 | Michaela ŠupolováMichaela Šupolová | 99 | AC Slovan Liberec, o.s. | 08.95 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 07.74 | |||||||||||||||
2 | Lenka PrchlíkováLenka Prchlíková | 98 | ŠAK SG Jablonec n/N. | 08.25 | |||||||||||||||
3 | Natálie VlkováNatálie Vlková | 98 | AC Česká Lípa | 08.27 | |||||||||||||||
4 | Kateřina ČernáKateřina Černá | 99 | AC Slovan Liberec, o.s. | 08.59 | |||||||||||||||
5 | Petra JedličkováPetra Jedličková | 98 | AC TJ Jičín | 08.61 | |||||||||||||||
6 | Dominika VognarováDominika Vognarová | 98 | TJ Dvůr Králové n/L. | 08.67 | |||||||||||||||
Christina ČernáChristina Černá | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 08.67 | ||||||||||||||||
Michaela VítkováMichaela Vítková | 99 | SK Nové Město nad Metují | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Žákyně (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora HůlkováBarbora Hůlková | 01 | AC SYNER Turnov | 08.24 | |||||||||||||||
2 | Klára HoffmannováKlára Hoffmannová | 00 | AC Slovan Liberec, o.s. | 08.58 | |||||||||||||||
3 | Vendula ŠírováVendula Šírová | 00 | Batt klub N.Město na Mor. | 08.86 | |||||||||||||||
4 | Nela KozákováNela Kozáková | 00 | TJ Dvůr Králové n/L. | 08.92 | |||||||||||||||
5 | Pavlína GlovackáPavlína Glovacká | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 09.22 | |||||||||||||||
6 | Eliška PetrováEliška Petrová | 01 | TJ Lokomotiva Trutnov | 09.25 | |||||||||||||||
7 | Natálie QuiaserováNatálie Quiaserová | 01 | TJ Slovan Varnsdorf | 09.65 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika MilotováVeronika Milotová | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 08.29 | |||||||||||||||
2 | Aneta KaniováAneta Kaniová | 00 | AC Česká Lípa | 08.35 | |||||||||||||||
3 | Adéla SvobodováAdéla Svobodová | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 08.61 | |||||||||||||||
4 | Barbora BenešováBarbora Benešová | 01 | AC TJ Jičín | 08.70 | |||||||||||||||
5 | Vendula HubálkováVendula Hubálková | 00 | TJ Lokomotiva Trutnov | 08.98 | |||||||||||||||
6 | Natálie LipnickáNatálie Lipnická | 01 | AC Slovan Liberec, o.s. | 09.22 | |||||||||||||||
7 | Natálie DachovskáNatálie Dachovská | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 09.46 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková | 01 | AC TJ Jičín | 08.35 | |||||||||||||||
2 | Aneta PalaštukováAneta Palaštuková | 00 | AC Mladá Boleslav o.s. | 08.36 | |||||||||||||||
3 | Barbora TitěrováBarbora Titěrová | 01 | AC Slovan Liberec, o.s. | 08.95 | |||||||||||||||
4 | Kristýna VaňurováKristýna Vaňurová | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 09.33 | |||||||||||||||
5 | Veronika ŠmídováVeronika Šmídová | 01 | AC Česká Lípa | 09.51 | |||||||||||||||
6 | Viktorie CigánkováViktorie Cigánková | 01 | AC Mladá Boleslav o.s. | 10.56 | |||||||||||||||
Marie HanzlováMarie Hanzlová | 01 | AC SYNER Turnov | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 4 (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monika DoubkováMonika Doubková | 00 | TJ Spartak Vlašim | 08.29 | |||||||||||||||
2 | Petra ŠímováPetra Šímová | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 08.59 | |||||||||||||||
3 | Nikola KaniováNikola Kaniová | 00 | AC Česká Lípa | 08.86 | |||||||||||||||
4 | Sára KoděrováSára Koděrová | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 09.00 | |||||||||||||||
5 | Aneta StrnádkováAneta Strnádková | 01 | TJ Lokomotiva Trutnov | 09.25 | |||||||||||||||
6 | Kateřina PodpěrováKateřina Podpěrová | 01 | AC Mladá Boleslav o.s. | 09.34 | |||||||||||||||
Karolína KučerováKarolína Kučerová | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 5 (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina PůhonáKateřina Půhoná | 01 | AC TJ Jičín | 08.44 | |||||||||||||||
2 | Barbora BradováBarbora Bradová | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 08.60 | |||||||||||||||
3 | Adéla KružíkováAdéla Kružíková | 01 | AC Mladá Boleslav o.s. | 08.99 | |||||||||||||||
4 | Šarlota ProcházkováŠarlota Procházková | 01 | TJ Dvůr Králové n/L. | 09.20 | |||||||||||||||
5 | Julie HalamováJulie Halamová | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 09.22 | |||||||||||||||
Kateřina DoležalováKateřina Doležalová | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Žákyně (Finále)
Finále (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora HůlkováBarbora Hůlková | 01 | AC SYNER Turnov | 08.11 | |||||||||||||||
2 | Aneta PalaštukováAneta Palaštuková | 00 | AC Mladá Boleslav o.s. | 08.16 | |||||||||||||||
3 | Veronika MilotováVeronika Milotová | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 08.22 | |||||||||||||||
4 | Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková | 01 | AC TJ Jičín | 08.24 | |||||||||||||||
5 | Aneta KaniováAneta Kaniová | 00 | AC Česká Lípa | 08.37 | |||||||||||||||
6 | Klára HoffmannováKlára Hoffmannová | 00 | AC Slovan Liberec, o.s. | 08.61 | |||||||||||||||
7 | Kateřina PůhonáKateřina Půhoná | 01 | AC TJ Jičín | 08.62 | |||||||||||||||
8 | Petra ŠímováPetra Šímová | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 08.63 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
150 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří KrausJiří Kraus | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 19.49 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch HovorkaVojtěch Hovorka | 01 | TJ Sokol Jaroměř | 20.24 | |||||||||||||||
3 | Ondřej PorubekOndřej Porubek | 00 | TJ Sokol Jaroměř | 20.28 | |||||||||||||||
Adam KleprlíkAdam Kleprlík | 00 | AC Slovan Liberec, o.s. | DQ | ||||||||||||||||
Poznámky:DQ - par. 163.3 |
|||||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David KonečnýDavid Konečný | 01 | AC Slovan Liberec, o.s. | 19.33 | |||||||||||||||
2 | Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 19.68 | |||||||||||||||
3 | Jan BoumaJan Bouma | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 19.72 | |||||||||||||||
Filip DitrichFilip Ditrich | 00 | AC Slovan Liberec, o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán ŠancŠtěpán Šanc | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 19.43 | |||||||||||||||
2 | Tomáš PuczekTomáš Puczek | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 20.59 | |||||||||||||||
3 | Jan ZástavaJan Zástava | 00 | SK Nové Město nad Metují | 23.23 | |||||||||||||||
Ngoc Thach NguyenNgoc Thach Nguyen | 01 | AC Slovan Liberec, o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 4 (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David JanouchDavid Janouch | 00 | TJ Dvůr Králové n/L. | 20.66 | |||||||||||||||
2 | Dominik FenclDominik Fencl | 01 | AC Mladá Boleslav o.s. | 21.26 | |||||||||||||||
3 | Robert HlaváčekRobert Hlaváček | 01 | AC Mladá Boleslav o.s. | 22.91 | |||||||||||||||
Jan BuraJan Bura | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 5 (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jaroslav NaušJaroslav Nauš | 00 | AC TJ Jičín | 21.30 | |||||||||||||||
2 | Adam VacekAdam Vacek | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 21.74 | |||||||||||||||
3 | Jaroslav KolátorJaroslav Kolátor | 01 | AC Mladá Boleslav o.s. | 23.78 | |||||||||||||||
4 | Vít PeukertVít Peukert | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 24.35 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 6 (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal SkaleMichal Skale | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 22.54 | |||||||||||||||
2 | Daniel HabaDaniel Haba | 01 | AC Mladá Boleslav o.s. | 22.81 | |||||||||||||||
3 | Tomáš FajtTomáš Fajt | 01 | TJ Slovan Varnsdorf | 23.42 | |||||||||||||||
4 | Daniel KouckýDaniel Koucký | 01 | AC Mladá Boleslav o.s. | 25.46 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 7 (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj ČikovskýMatěj Čikovský | 00 | AC Mladá Boleslav o.s. | 20.83 | |||||||||||||||
2 | Dominik JiskraDominik Jiskra | 01 | AC Mladá Boleslav o.s. | 21.98 | |||||||||||||||
3 | Václav HojkaVáclav Hojka | 01 | AC Mladá Boleslav o.s. | 22.84 | |||||||||||||||
4 | Kryštof KučeraKryštof Kučera | 01 | AC Mladá Boleslav o.s. | 24.10 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 8 (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam RýdlAdam Rýdl | 00 | AC Mladá Boleslav o.s. | 20.09 | |||||||||||||||
2 | Šimon DutýŠimon Dutý | 01 | AC Mladá Boleslav o.s. | 20.15 | |||||||||||||||
3 | Jindřich NohýnekJindřich Nohýnek | 00 | AC Mladá Boleslav o.s. | 20.77 | |||||||||||||||
Petr NideckýPetr Nidecký | 00 | SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 9 (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David StojaDavid Stoja | 00 | AC Česká Lípa | 19.04 | |||||||||||||||
2 | Šimon DrašarŠimon Drašar | 01 | TJ Lokomotiva Trutnov | 19.79 | |||||||||||||||
3 | Zdeněk HloušekZdeněk Hloušek | 00 | AC Mladá Boleslav o.s. | 20.44 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
150 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika MilotováVeronika Milotová | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 19.85 | |||||||||||||||
2 | Barbora HůlkováBarbora Hůlková | 01 | AC SYNER Turnov | 20.02 | |||||||||||||||
3 | Valentýna PřibylováValentýna Přibylová | 00 | TJ Spartak Vlašim | 20.10 | |||||||||||||||
4 | Monika DoubkováMonika Doubková | 00 | TJ Spartak Vlašim | 20.24 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana KouckáHana Koucká | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 20.46 | |||||||||||||||
2 | Lada HallmanováLada Hallmanová | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 20.95 | |||||||||||||||
3 | Marie HanzlováMarie Hanzlová | 01 | AC SYNER Turnov | 22.21 | |||||||||||||||
4 | Barbora TitěrováBarbora Titěrová | 01 | AC Slovan Liberec, o.s. | 22.69 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla SádlováAdéla Sádlová | 01 | SK Nové Město nad Metují | 21.13 | |||||||||||||||
2 | Barbora BradováBarbora Bradová | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 21.36 | |||||||||||||||
3 | Vendula ŠírováVendula Šírová | 00 | Batt klub N.Město na Mor. | 21.57 | |||||||||||||||
4 | Sandra PeterováSandra Peterová | 01 | SK Nové Město nad Metují | 22.27 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 4 (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková | 01 | AC TJ Jičín | 20.91 | |||||||||||||||
2 | Sára KoděrováSára Koděrová | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 22.91 | |||||||||||||||
3 | Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 23.08 | |||||||||||||||
4 | Tereza KošínováTereza Košínová | 00 | TJ Slovan Varnsdorf | 23.32 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 5 (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela HněvkovskáMichaela Hněvkovská | 00 | AC Mladá Boleslav o.s. | 22.16 | |||||||||||||||
2 | Nela KozákováNela Kozáková | 00 | TJ Dvůr Králové n/L. | 22.24 | |||||||||||||||
3 | Johana BázlerováJohana Bázlerová | 01 | AC Mladá Boleslav o.s. | 22.95 | |||||||||||||||
4 | Natálie LipnickáNatálie Lipnická | 01 | AC Slovan Liberec, o.s. | 23.08 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 6 (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Linda MísařováLinda Mísařová | 01 | AC Mladá Boleslav o.s. | 24.97 | |||||||||||||||
2 | Viktorie CigánkováViktorie Cigánková | 01 | AC Mladá Boleslav o.s. | 26.17 | |||||||||||||||
3 | Lucie ChalupováLucie Chalupová | 01 | TJ Slovan Varnsdorf | 26.64 | |||||||||||||||
4 | Anna NečáskováAnna Nečásková | 01 | AC Mladá Boleslav o.s. | 27.06 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 7 (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta StrnádkováAneta Strnádková | 01 | TJ Lokomotiva Trutnov | 22.64 | |||||||||||||||
2 | Barbora KoškováBarbora Košková | 00 | AC Slovan Liberec, o.s. | 22.65 | |||||||||||||||
3 | Natálie DachovskáNatálie Dachovská | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 23.16 | |||||||||||||||
4 | Veronika ŠmídováVeronika Šmídová | 01 | AC Česká Lípa | 24.28 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 8 (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie KopeckáNatálie Kopecká | 01 | SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. | 21.82 | |||||||||||||||
2 | Klára PeškováKlára Pešková | 01 | TJ Sokol Hradec Králové | 23.08 | |||||||||||||||
3 | Pavlína GlovackáPavlína Glovacká | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 23.54 | |||||||||||||||
Kateřina DoležalováKateřina Doležalová | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 9 (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška PetrováEliška Petrová | 01 | TJ Lokomotiva Trutnov | 22.93 | |||||||||||||||
2 | Štěpánka BisováŠtěpánka Bisová | 00 | AC Česká Lípa | 22.96 | |||||||||||||||
3 | Aneta KočováAneta Kočová | 01 | AC Mladá Boleslav o.s. | 23.15 | |||||||||||||||
4 | Nela BělohubáNela Bělohubá | 00 | AC Mladá Boleslav o.s. | 25.30 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
200 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán HamplŠtěpán Hampl | 99 | TJ Sokol Kolín-atletika | 23.56 | |||||||||||||||
2 | Tomáš UmlaufTomáš Umlauf | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 23.76 | |||||||||||||||
3 | Ondřej MašekOndřej Mašek | 99 | AC Slovan Liberec, o.s. | 25.56 | |||||||||||||||
Lukáš DesenskýLukáš Desenský | 98 | TJ Sokol Hradec Králové | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel BezuchaDaniel Bezucha | 99 | TJ Sokol Kolín-atletika | 24.85 | |||||||||||||||
2 | Marek FormánekMarek Formánek | 98 | ŠAK SG Jablonec n/N. | 24.86 | |||||||||||||||
3 | Vladimír VelíšekVladimír Velíšek | 99 | AC Mladá Boleslav o.s. | 25.06 | |||||||||||||||
Adam ŠtěchAdam Štěch | 98 | AC Slovan Liberec, o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Prokop VitvarProkop Vitvar | 98 | AC TJ Jičín | 25.31 | |||||||||||||||
2 | Pavel HermanPavel Herman | 98 | TJ Slovan Varnsdorf | 25.41 | |||||||||||||||
3 | Michal PodroužekMichal Podroužek | 99 | TJ Slovan Varnsdorf | 29.43 | |||||||||||||||
Matěj LavickýMatěj Lavický | 98 | TJ Sokol Hradec Králové | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 4 (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Josef GrillJosef Grill | 98 | AC Mladá Boleslav o.s. | 25.34 | |||||||||||||||
2 | Mario GáborMario Gábor | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 25.45 | |||||||||||||||
3 | Tomáš ŠoóšTomáš Šoóš | 99 | AC Mladá Boleslav o.s. | 26.10 | |||||||||||||||
4 | Oskar DvořákOskar Dvořák | 99 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 27.24 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
200 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 26.08 | |||||||||||||||
2 | Kateřina MaternováKateřina Maternová | 98 | SK Nové Město nad Metují | 27.09 | |||||||||||||||
3 | Tereza KoldinskáTereza Koldinská | 98 | TJ Sokol Hradec Králové | 27.98 | |||||||||||||||
4 | Kristýna ZámečníkováKristýna Zámečníková | 98 | AC Slovan Liberec, o.s. | 28.49 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka PrchlíkováLenka Prchlíková | 98 | ŠAK SG Jablonec n/N. | 27.93 | |||||||||||||||
2 | Eliška OswaldováEliška Oswaldová | 99 | SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. | 28.20 | |||||||||||||||
3 | Natálie VlkováNatálie Vlková | 98 | AC Česká Lípa | 28.53 | |||||||||||||||
4 | Dominika VognarováDominika Vognarová | 98 | TJ Dvůr Králové n/L. | 29.24 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína TomáškováKarolína Tomášková | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 28.74 | |||||||||||||||
2 | Adéla ProcházkováAdéla Procházková | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 29.23 | |||||||||||||||
3 | Darina StránskáDarina Stránská | 99 | AC TJ Jičín | 29.79 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 4 (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrea KotkováAndrea Kotková | 99 | AC Slovan Liberec, o.s. | 30.22 | |||||||||||||||
2 | Alena PoláčkováAlena Poláčková | 99 | TJ Slovan Varnsdorf | 31.26 | |||||||||||||||
3 | Adéla VeseláAdéla Veselá | 99 | AC Česká Lípa | 32.29 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
300 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj ČapekMatěj Čapek | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 39.51 | |||||||||||||||
2 | Adam KleprlíkAdam Kleprlík | 00 | AC Slovan Liberec, o.s. | 40.15 | |||||||||||||||
3 | Josef ZemanJosef Zeman | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 51.17 | |||||||||||||||
Stanislav JíraStanislav Jíra | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel SchindlerPavel Schindler | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 39.76 | |||||||||||||||
2 | Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 41.51 | |||||||||||||||
3 | David JanouchDavid Janouch | 00 | TJ Dvůr Králové n/L. | 45.79 | |||||||||||||||
4 | Adam VacekAdam Vacek | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 48.64 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub TrafinaJakub Trafina | 01 | AC Slovan Liberec, o.s. | 45.93 | |||||||||||||||
2 | Mikuláš LipnickýMikuláš Lipnický | 01 | AC Slovan Liberec, o.s. | 45.93 | |||||||||||||||
3 | Tomáš KulhavýTomáš Kulhavý | 01 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 46.27 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 4 (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jaroslav NaušJaroslav Nauš | 00 | AC TJ Jičín | 46.56 | |||||||||||||||
2 | Vít PeukertVít Peukert | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 52.51 | |||||||||||||||
Jan EfflerJan Effler | 00 | AC Česká Lípa | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 5 (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip BlatníkFilip Blatník | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 39.60 | |||||||||||||||
2 | David StojaDavid Stoja | 00 | AC Česká Lípa | 39.76 | |||||||||||||||
3 | Šimon DutýŠimon Dutý | 01 | AC Mladá Boleslav o.s. | 42.52 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
300 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana KouckáHana Koucká | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 43.78 | |||||||||||||||
2 | Lada HallmanováLada Hallmanová | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 44.59 | |||||||||||||||
3 | Adéla SádlováAdéla Sádlová | 01 | SK Nové Město nad Metují | 45.03 | |||||||||||||||
4 | Tereza KošínováTereza Košínová | 00 | TJ Slovan Varnsdorf | 51.35 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola SojkováNikola Sojková | 00 | AC SYNER Turnov | 43.75 | |||||||||||||||
2 | Aneta PalaštukováAneta Palaštuková | 00 | AC Mladá Boleslav o.s. | 44.67 | |||||||||||||||
3 | Natálie KopeckáNatálie Kopecká | 01 | SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. | 48.83 | |||||||||||||||
Kateřina HlávkováKateřina Hlávková | 01 | TJ Dobruška | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora HájkováBarbora Hájková | 01 | AC SYNER Turnov | 46.91 | |||||||||||||||
2 | Sandra PeterováSandra Peterová | 01 | SK Nové Město nad Metují | 48.42 | |||||||||||||||
3 | Natálie QuiaserováNatálie Quiaserová | 01 | TJ Slovan Varnsdorf | 53.79 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 4 (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika StránskáDominika Stránská | 00 | AC Česká Lípa | 47.88 | |||||||||||||||
2 | Pavlína GlovackáPavlína Glovacká | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 49.66 | |||||||||||||||
3 | Kateřina PodpěrováKateřina Podpěrová | 01 | AC Mladá Boleslav o.s. | 50.76 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
400 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan JankovičJan Jankovič | 98 | TJ Lokomotiva Trutnov | 51.80 | |||||||||||||||
2 | Tomáš UmlaufTomáš Umlauf | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 52.93 | |||||||||||||||
3 | Prokop VitvarProkop Vitvar | 98 | AC TJ Jičín | 55.67 | |||||||||||||||
Adam ŠtěchAdam Štěch | 98 | AC Slovan Liberec, o.s. | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Michal PodroužekMichal Podroužek | 99 | TJ Slovan Varnsdorf | 69.16 | ||||||||||||||||
Daniel MadákDaniel Madák | 99 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 62.30 | ||||||||||||||||
Petr VondraPetr Vondra | 99 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
400 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza ŠkodováTereza Škodová | 99 | SK Nové Město nad Metují | 58.46 | |||||||||||||||
2 | Vanessa PaskovskáVanessa Paskovská | 98 | AC Slovan Liberec, o.s. | 62.41 | |||||||||||||||
3 | Karolína TomáškováKarolína Tomášková | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 62.73 | |||||||||||||||
4 | Eliška OswaldováEliška Oswaldová | 99 | SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. | 65.48 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika ScholzeováVeronika Scholzeová | 98 | TJ Lokomotiva Trutnov | 68.05 | |||||||||||||||
2 | Veronika DubskáVeronika Dubská | 99 | AC TJ Jičín | 70.43 | |||||||||||||||
3 | Sára GodlováSára Godlová | 99 | TJ Slovan Varnsdorf | 71.04 | |||||||||||||||
4 | Michaela ŠupolováMichaela Šupolová | 99 | AC Slovan Liberec, o.s. | 75.29 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
800 m - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ŽaludaJan Žaluda | 98 | SK Nové Město nad Metují | 2:06.60 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch HájekVojtěch Hájek | 98 | SK Nové Město nad Metují | 2:10.99 | |||||||||||||||
3 | Čeněk AugustaČeněk Augusta | 98 | SK Nové Město nad Metují | 2:11.86 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch LibnarVojtěch Libnar | 99 | SK Nové Město nad Metují | 2:11.91 | |||||||||||||||
5 | Matěj ŠturmMatěj Šturm | 98 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2:24.09 | |||||||||||||||
Marek UhlířMarek Uhlíř | 99 | AC Slovan Liberec, o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Jan ŠimůnekJan Šimůnek | 99 | AC Mladá Boleslav o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
800 m - Žáci (Finále)
Finále (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub JonJakub Jon | 01 | SK Nové Město nad Metují | 2:21.31 | |||||||||||||||
2 | Jindřich NohýnekJindřich Nohýnek | 00 | AC Mladá Boleslav o.s. | 2:27.65 | |||||||||||||||
3 | Matyáš GajdošMatyáš Gajdoš | 00 | TJ Rumburk | 2:29.75 | |||||||||||||||
4 | Mykhaylo HetsyanynMykhaylo Hetsyanyn | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2:34.16 | |||||||||||||||
5 | Jakub ŠtiplJakub Štipl | 01 | AC Mladá Boleslav o.s. | 2:34.78 | |||||||||||||||
6 | Tomáš FajtTomáš Fajt | 01 | TJ Slovan Varnsdorf | 2:35.24 | |||||||||||||||
7 | Štěpán MatějůŠtěpán Matějů | 01 | TJ Lokomotiva Trutnov | 2:38.26 | |||||||||||||||
8 | Daniel HabaDaniel Haba | 01 | AC Mladá Boleslav o.s. | 2:42.82 | |||||||||||||||
9 | Tomáš PeterkaTomáš Peterka | 00 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 2:44.88 | |||||||||||||||
10 | Jakub LádJakub Lád | 01 | TJ Lokomotiva Trutnov | 2:57.03 | |||||||||||||||
Jan EfflerJan Effler | 00 | AC Česká Lípa | DNF | ||||||||||||||||
Václav SvobodaVáclav Svoboda | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | DNP | ||||||||||||||||
Matěj ŠťovíčekMatěj Šťovíček | 00 | AC Slovan Liberec, o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Mykola HetsyanynMykola Hetsyanyn | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | DNP | ||||||||||||||||
Tomáš KulhavýTomáš Kulhavý | 01 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
800 m - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika ScholzeováVeronika Scholzeová | 98 | TJ Lokomotiva Trutnov | 2:38.25 | |||||||||||||||
2 | Veronika DubskáVeronika Dubská | 99 | AC TJ Jičín | 2:43.03 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
800 m - Žákyně (Finále)
Finále (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová | 00 | AC Mladá Boleslav o.s. | 2:28.40 | |||||||||||||||
2 | Markéta BočkováMarkéta Bočková | 00 | TJ Jiskra Nový Bor | 2:31.18 | |||||||||||||||
3 | Denisa FolkováDenisa Folková | 01 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 2:33.97 | |||||||||||||||
4 | Barbora KoškováBarbora Košková | 00 | AC Slovan Liberec, o.s. | 2:46.79 | |||||||||||||||
5 | Sára VančurováSára Vančurová | 01 | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 2:53.54 | |||||||||||||||
6 | Veronika KrátkáVeronika Krátká | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2:55.99 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
1500 m - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin BártaMartin Bárta | 98 | SK Nové Město nad Metují | 4:27.33 | |||||||||||||||
2 | Tomáš KutekTomáš Kutek | 98 | ŠAK SG Jablonec n/N. | 4:29.50 | |||||||||||||||
3 | Josef ProvazníkJosef Provazník | 99 | SK Nové Město nad Metují | 4:43.19 | |||||||||||||||
4 | Tomáš KrimTomáš Krim | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 4:48.55 | |||||||||||||||
5 | Jan ŠimůnekJan Šimůnek | 99 | AC Mladá Boleslav o.s. | 4:51.03 | |||||||||||||||
6 | Šimon ChvátilŠimon Chvátil | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 4:53.58 | |||||||||||||||
7 | Matěj ŠturmMatěj Šturm | 98 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 5:13.93 | |||||||||||||||
8 | Filip DoubravaFilip Doubrava | 99 | AC TJ Jičín | 5:21.90 | |||||||||||||||
9 | Vojtěch HojnýVojtěch Hojný | 99 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 5:26.37 | |||||||||||||||
Vojtěch MálekVojtěch Málek | 99 | AC Slovan Liberec, o.s. | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
1500 m - Žáci (Finále)
Finále (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Beshir Robin IdrisBeshir Robin Idris | 01 | AK Olymp Brno | 4:33.48 | |||||||||||||||
2 | Michal BořánekMichal Bořánek | 00 | AK Šternberk | 4:39.85 | |||||||||||||||
3 | Petr PojezdalaPetr Pojezdala | 00 | SK Týniště nad Orlicí | 5:00.59 | |||||||||||||||
4 | Ondřej MetelkaOndřej Metelka | 01 | TJ Sokol Hradec Králové | 5:01.64 | |||||||||||||||
5 | Lukáš AdamecLukáš Adamec | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 5:04.26 | |||||||||||||||
6 | Lukáš BinarLukáš Binar | 00 | AC Mladá Boleslav o.s. | 5:19.34 | |||||||||||||||
7 | Timoty ŠolcTimoty Šolc | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 5:21.02 | |||||||||||||||
8 | Filip BroučilFilip Broučil | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 5:35.26 | |||||||||||||||
9 | David KrčmářDavid Krčmář | 00 | AC Mladá Boleslav o.s. | 5:44.97 | |||||||||||||||
Jakub MartinůJakub Martinů | 01 | AC Slovan Liberec, o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
1500 m - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Beshirová Carmen IdrisBeshirová Carmen Idris | 98 | AK Olymp Brno | 5:01.12 | |||||||||||||||
2 | Denisa FořtováDenisa Fořtová | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 5:15.10 | |||||||||||||||
3 | Natálie ŠtemberováNatálie Štemberová | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 5:16.57 | |||||||||||||||
4 | Abigail ŠolcováAbigail Šolcová | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 5:18.33 | |||||||||||||||
5 | Adéla VeseláAdéla Veselá | 99 | AC Česká Lípa | 5:22.07 | |||||||||||||||
6 | Monika BerkováMonika Berková | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 5:48.39 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
1500 m - Žákyně (Finále)
Finále (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie BělinováNatálie Bělinová | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 5:16.20 | |||||||||||||||
2 | Štěpánka BisováŠtěpánka Bisová | 00 | AC Česká Lípa | 5:21.10 | |||||||||||||||
3 | Kateřina ArltováKateřina Arltová | 00 | TJ Jiskra Nový Bor | 5:31.61 | |||||||||||||||
4 | Lucie LandovskáLucie Landovská | 01 | AC Mladá Boleslav o.s. | 6:12.21 | |||||||||||||||
Andrea PapayováAndrea Papayová | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš DesenskýLukáš Desenský | 98 | TJ Sokol Hradec Králové | 08.31 | |||||||||||||||
2 | Dan BártaDan Bárta | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 08.33 | |||||||||||||||
3 | David RybaDavid Ryba | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 08.84 | |||||||||||||||
4 | Matěj KulkaMatěj Kulka | 98 | AC Mladá Boleslav o.s. | 08.92 | |||||||||||||||
5 | Ondřej MašekOndřej Mašek | 99 | AC Slovan Liberec, o.s. | 08.94 | |||||||||||||||
6 | Jiří HylmarJiří Hylmar | 99 | SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. | 10.63 | |||||||||||||||
7 | Jan HartigJan Hartig | 98 | SK Nové Město nad Metují | 14.06 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel SchindlerPavel Schindler | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 08.83 | |||||||||||||||
2 | David HerákDavid Herák | 00 | A. C. TEPO Kladno | 08.95 | |||||||||||||||
3 | Jan BoumaJan Bouma | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 09.65 | |||||||||||||||
4 | Daniel StádníkDaniel Stádník | 01 | AC Slovan Liberec, o.s. | 09.73 | |||||||||||||||
5 | Daniel PetrželkaDaniel Petrželka | 01 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 10.41 | |||||||||||||||
6 | Filip BlatníkFilip Blatník | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 20.45 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam ProkešAdam Prokeš | 00 | TJ Lokomotiva Trutnov | 09.42 | |||||||||||||||
2 | Ladislav TopferLadislav Topfer | 00 | AC Mladá Boleslav o.s. | 09.70 | |||||||||||||||
3 | Jakub TrafinaJakub Trafina | 01 | AC Slovan Liberec, o.s. | 10.81 | |||||||||||||||
4 | Jonáš KučeraJonáš Kučera | 01 | AC Mladá Boleslav o.s. | 12.66 | |||||||||||||||
5 | Daniel KouckýDaniel Koucký | 01 | AC Mladá Boleslav o.s. | 13.22 | |||||||||||||||
Václav SvobodaVáclav Svoboda | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Valentýna PřibylováValentýna Přibylová | 00 | TJ Spartak Vlašim | 09.09 | |||||||||||||||
2 | Veronika JégrováVeronika Jégrová | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 09.18 | |||||||||||||||
3 | Nikola SojkováNikola Sojková | 00 | AC SYNER Turnov | 09.22 | |||||||||||||||
4 | Leona VokálováLeona Vokálová | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 09.58 | |||||||||||||||
5 | Kateřina HlávkováKateřina Hlávková | 01 | TJ Dobruška | 09.93 | |||||||||||||||
6 | Aneta BednářováAneta Bednářová | 00 | TJ Dvůr Králové n/L. | 10.11 | |||||||||||||||
7 | Kristina JánskáKristina Jánská | 01 | SK Nové Město nad Metují | 10.27 | |||||||||||||||
8 | Magdaléna PeerováMagdaléna Peerová | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 11.02 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nicole CinkováNicole Cinková | 00 | AC Slovan Liberec, o.s. | 10.13 | |||||||||||||||
2 | Tereza KinskáTereza Kinská | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.85 | |||||||||||||||
3 | Lenka MartošováLenka Martošová | 00 | AC Mladá Boleslav o.s. | 10.87 | |||||||||||||||
4 | Klára PeškováKlára Pešková | 01 | TJ Sokol Hradec Králové | 11.16 | |||||||||||||||
5 | Michaela HněvkovskáMichaela Hněvkovská | 00 | AC Mladá Boleslav o.s. | 11.22 | |||||||||||||||
6 | Denisa FolkováDenisa Folková | 01 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 11.27 | |||||||||||||||
7 | Nicola MaškováNicola Mašková | 01 | AC Mladá Boleslav o.s. | 12.63 | |||||||||||||||
8 | Viktorie CigánkováViktorie Cigánková | 01 | AC Mladá Boleslav o.s. | 13.04 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza VokálováTereza Vokálová | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 08.60 | |||||||||||||||
2 | Michaela BarborováMichaela Barborová | 99 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 09.24 | |||||||||||||||
3 | Natálie VlkováNatálie Vlková | 98 | AC Česká Lípa | 09.57 | |||||||||||||||
4 | Lada PejchalováLada Pejchalová | 98 | TJ Lokomotiva Trutnov | 09.60 | |||||||||||||||
5 | Barbora DvořákováBarbora Dvořáková | 98 | AC Slovan Liberec, o.s. | 09.67 | |||||||||||||||
6 | Kateřina MaternováKateřina Maternová | 98 | SK Nové Město nad Metují | 09.82 | |||||||||||||||
7 | Vanessa PaskovskáVanessa Paskovská | 98 | AC Slovan Liberec, o.s. | 10.90 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra JedličkováPetra Jedličková | 98 | AC TJ Jičín | 09.76 | |||||||||||||||
2 | Karolína TomáškováKarolína Tomášková | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.02 | |||||||||||||||
3 | Kateřina ČernáKateřina Černá | 99 | AC Slovan Liberec, o.s. | 10.08 | |||||||||||||||
4 | Tereza KoldinskáTereza Koldinská | 98 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.16 | |||||||||||||||
5 | Karolína ČernáKarolína Černá | 99 | TJ Dvůr Králové n/L. | 11.42 | |||||||||||||||
6 | Sára GodlováSára Godlová | 99 | TJ Slovan Varnsdorf | 11.50 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
4 x 150 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šafaříková, Umlauf, Černá, Bárta Šafaříková, Umlauf, Černá, Bárta | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 1:16.83 | ||||||||||||||||
2 | Půhoná, Nkuš, Menčíková, Vitvar Půhoná, Nkuš, Menčíková, Vitvar | AC TJ Jičín | 1:22.70 | ||||||||||||||||
Procházková, Říha, Krausová, Lavický Procházková, Říha, Krausová, Lavický | TJ Sokol Hradec Králové | DQ | |||||||||||||||||
Poznámky:DQ - 170.7 |
|||||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 2 (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Scholecová, Hnízdil, Pejchalová, Jankovič Scholecová, Hnízdil, Pejchalová, Jankovič | TJ Lokomotiva Trutnov | 1:20.06 | ||||||||||||||||
2 | Benešová, Rychtera, Stránská, Nauš Benešová, Rychtera, Stránská, Nauš | AC TJ Jičín | 1:24.51 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
4 x 150 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Koucká, Hacuš, Milotová, Schindler Koucká, Hacuš, Milotová, Schindler | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 1:16.64 | ||||||||||||||||
2 | Kaniová A., Stoja, Kaniová N., Efler Kaniová A., Stoja, Kaniová N., Efler | AC Česká Lípa | 1:24.29 | ||||||||||||||||
3 | Bázlerová, Macmač, Podpěrová, Štipl Bázlerová, Macmač, Podpěrová, Štipl | AC Mladá Boleslav o.s. | 1:31.10 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 2 (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hallmanová, Bura, Bradová, Vacek Hallmanová, Bura, Bradová, Vacek | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 1:22.16 | ||||||||||||||||
2 | Kružíková, Hlaváček, Kočová, Uhlíř Kružíková, Hlaváček, Kočová, Uhlíř | AC Mladá Boleslav o.s. | 1:27.76 | ||||||||||||||||
3 | Šmídová, Stranská, Bisová, Trčová Šmídová, Stranská, Bisová, Trčová | AC Česká Lípa | 1:32.92 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 3 (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kozáková, Jindra, Bednářová, Kynčl Kozáková, Jindra, Bednářová, Kynčl | TJ Dvůr Králové n/L. | 1:23.80 | ||||||||||||||||
2 | Petrová, Křivský, Strnádková, Drašar Petrová, Křivský, Strnádková, Drašar | TJ Lokomotiva Trutnov | 1:24.36 | ||||||||||||||||
Vaňurová, Koreček, Svobodová, Blatník Vaňurová, Koreček, Svobodová, Blatník | TJ Sokol Hradec Králové | DQ | |||||||||||||||||
Poznámky:DQ (3. dráha) - 163.3 |
|||||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok vysoký - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan JínaJan Jína
TJ Sokol Kolín-atletika |
99 | 1.78 | ||||||||||||||||
2 |
Tomáš JanečekTomáš Janeček
TJ Dvůr Králové n/L. |
98 | 1.75 | ||||||||||||||||
3 |
Dalibor JeřábekDalibor Jeřábek
TJ Sokol Hradec Králové |
98 | 1.75 | ||||||||||||||||
4 |
Marek BahníkMarek Bahník
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 1.70 | ||||||||||||||||
5 |
Marek MikulaMarek Mikula
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
99 | 1.55 | ||||||||||||||||
6 |
Jiří HylmarJiří Hylmar
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. |
99 | 1.55 | ||||||||||||||||
Daniel SvobodaDaniel Svoboda
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. |
99 | DNP | |||||||||||||||||
Ondřej ArnoldOndřej Arnold
AC Slovan Liberec, o.s. |
98 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok vysoký - Žáci (Finále)
Finále (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tadeáš Vojtěch HacušTadeáš Vojtěch Hacuš
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
00 | 1.79 | ||||||||||||||||
2 |
Tomáš PuczekTomáš Puczek
TJ Sokol Kolín-atletika |
00 | 1.60 | ||||||||||||||||
3 |
Ondřej PorubekOndřej Porubek
TJ Sokol Jaroměř |
00 | 1.60 | ||||||||||||||||
4= |
Tadeáš MrázikTadeáš Mrázik
AC SYNER Turnov |
00 | 1.55 | ||||||||||||||||
4= |
Štěpán ŠancŠtěpán Šanc
TJ Sokol Kolín-atletika |
00 | 1.55 | ||||||||||||||||
6 |
Jakub FialaJakub Fiala
Dětské centrum Ostroměř |
01 | 1.50 | ||||||||||||||||
7 |
Jakub DemelJakub Demel
AC Slovan Liberec, o.s. |
01 | 1.50 | ||||||||||||||||
8 |
Daniel PetrželkaDaniel Petrželka
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
01 | 1.40 | ||||||||||||||||
Jan MachačJan Machač
AC Mladá Boleslav o.s. |
01 | 0 | |||||||||||||||||
Daniel StádníkDaniel Stádník
AC Slovan Liberec, o.s. |
01 | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
skok vysoký - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lada PejchalováLada Pejchalová
TJ Lokomotiva Trutnov |
98 | 1.70 | ||||||||||||||||
2 |
Tereza DoležalováTereza Doležalová
TJ Dvůr Králové n/L. |
99 | 1.50 | ||||||||||||||||
3 |
Natálie VlkováNatálie Vlková
AC Česká Lípa |
98 | 1.50 | ||||||||||||||||
4 |
Gabriela TrejbalováGabriela Trejbalová
SK Nové Město nad Metují |
98 | 1.45 | ||||||||||||||||
5 |
Dominika VognarováDominika Vognarová
TJ Dvůr Králové n/L. |
98 | 1.45 | ||||||||||||||||
6 |
Adéla ProcházkováAdéla Procházková
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 1.40 | ||||||||||||||||
7 |
Karolína ČernáKarolína Černá
TJ Dvůr Králové n/L. |
99 | 1.35 | ||||||||||||||||
8 |
Kateřina ČernáKateřina Černá
AC Slovan Liberec, o.s. |
99 | 1.35 | ||||||||||||||||
Christina ČernáChristina Černá
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
98 | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
skok vysoký - Žákyně (Finále)
Finále (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kristina JánskáKristina Jánská
SK Nové Město nad Metují |
01 | 1.60 | ||||||||||||||||
2 |
Veronika JégrováVeronika Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
00 | 1.51 | ||||||||||||||||
3 |
Adéla BrožkováAdéla Brožková
TJ Lokomotiva Trutnov |
01 | 1.48 | ||||||||||||||||
4 |
Klára HoffmannováKlára Hoffmannová
AC Slovan Liberec, o.s. |
00 | 1.45 | ||||||||||||||||
5 |
Nicola MaškováNicola Mašková
AC Mladá Boleslav o.s. |
01 | 1.40 | ||||||||||||||||
6 |
Magdaléna PeerováMagdaléna Peerová
TJ Sokol Kolín-atletika |
00 | 1.40 | ||||||||||||||||
7 |
Johana BázlerováJohana Bázlerová
AC Mladá Boleslav o.s. |
01 | 1.35 | ||||||||||||||||
8 |
Adéla SvobodováAdéla Svobodová
TJ Sokol Hradec Králové |
00 | 1.35 | ||||||||||||||||
9 |
Vendula HubálkováVendula Hubálková
TJ Lokomotiva Trutnov |
00 | 1.35 | ||||||||||||||||
10 |
Lenka MartošováLenka Martošová
AC Mladá Boleslav o.s. |
00 | 1.35 | ||||||||||||||||
11 |
Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
00 | 1.30 | ||||||||||||||||
12 |
Julie HalamováJulie Halamová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
00 | 1.25 | ||||||||||||||||
13 |
Sára VančurováSára Vančurová
Dům dětí a mládeže Cvikováč... |
01 | 1.25 | ||||||||||||||||
Kateřina KofroňováKateřina Kofroňová
AC Mladá Boleslav o.s. |
00 | 0 | |||||||||||||||||
Adéla KružíkováAdéla Kružíková
AC Mladá Boleslav o.s. |
01 | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
skok o tyči - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Dan BártaDan Bárta
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
98 | 4.40 | ||||||||||||||||
2 |
Ondřej SobotaOndřej Sobota
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
98 | 3.80 | ||||||||||||||||
Adam CapoušekAdam Capoušek
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 0 | |||||||||||||||||
Josef ŘíhaJosef Říha
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok o tyči - Žáci (Finále)
Finále (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš PuczekTomáš Puczek
TJ Sokol Kolín-atletika |
00 | 2.40 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok o tyči - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Anna PelcováAnna Pelcová
AC Slovan Liberec, o.s. |
99 | 2.50 | |||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok o tyči - Žákyně (Finále)
Finále (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Leona VokálováLeona Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
01 | 2.70 | ||||||||||||||||
2 |
Vendula ŠírováVendula Šírová
Batt klub N.Město na Mor. |
00 | 2.60 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok daleký - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Josef ŘíhaJosef Říha
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 5.96 | ||||||||||||||||
2 |
Ondřej MašekOndřej Mašek
AC Slovan Liberec, o.s. |
99 | 5.81 | ||||||||||||||||
3 |
Karel JouraKarel Joura
AC Mladá Boleslav o.s. |
98 | 5.64 | ||||||||||||||||
4 |
David RybaDavid Ryba
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 5.62 | ||||||||||||||||
5 |
Matěj LavickýMatěj Lavický
TJ Sokol Hradec Králové |
98 | 5.57 | ||||||||||||||||
6 |
Marek MikulaMarek Mikula
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
99 | 5.38 | ||||||||||||||||
7 |
Petr VondraPetr Vondra
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
99 | 5.28 | ||||||||||||||||
8 |
Jiří HylmarJiří Hylmar
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. |
99 | 5.13 | ||||||||||||||||
9 |
Vladimír VelíšekVladimír Velíšek
AC Mladá Boleslav o.s. |
99 | 5.09 | ||||||||||||||||
Tomáš JanečekTomáš Janeček
TJ Dvůr Králové n/L. |
98 | 5.09 | |||||||||||||||||
11 |
Vojtěch HojnýVojtěch Hojný
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
99 | 5.08 | ||||||||||||||||
12 |
Adam CapoušekAdam Capoušek
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 4.74 | ||||||||||||||||
Marek BahníkMarek Bahník
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 4.74 | |||||||||||||||||
14 |
Daniel MadákDaniel Madák
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
99 | 4.50 | ||||||||||||||||
Daniel SvobodaDaniel Svoboda
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. |
99 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
skok daleký - Žáci (Finále)
Finále (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
David HerákDavid Herák
A. C. TEPO Kladno |
00 | 5.96 | ||||||||||||||||
2 |
Jiří KrausJiří Kraus
TJ Sokol Kolín-atletika |
00 | 5.79 | ||||||||||||||||
3 |
Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 5.69 | ||||||||||||||||
4 |
Štěpán ŠancŠtěpán Šanc
TJ Sokol Kolín-atletika |
00 | 5.58 | ||||||||||||||||
5 |
Jakub FialaJakub Fiala
Dětské centrum Ostroměř |
01 | 5.49 | ||||||||||||||||
6 |
Adam ProkešAdam Prokeš
TJ Lokomotiva Trutnov |
00 | 5.44 | ||||||||||||||||
7 |
Zdeněk KorečekZdeněk Koreček
TJ Sokol Hradec Králové |
01 | 5.34 | ||||||||||||||||
8 |
Martin KynčlMartin Kynčl
TJ Dvůr Králové n/L. |
00 | 5.24 | ||||||||||||||||
9 |
Adam KleprlíkAdam Kleprlík
AC Slovan Liberec, o.s. |
00 | 5.20 | ||||||||||||||||
10 |
Jan BuraJan Bura
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
01 | 5.08 | ||||||||||||||||
11 |
Vojtěch HovorkaVojtěch Hovorka
TJ Sokol Jaroměř |
01 | 4.66 | ||||||||||||||||
12 |
Daniel StádníkDaniel Stádník
AC Slovan Liberec, o.s. |
01 | 4.65 | ||||||||||||||||
13 |
Jakub DemelJakub Demel
AC Slovan Liberec, o.s. |
01 | 4.58 | ||||||||||||||||
14 |
Michal UhlířMichal Uhlíř
AC Mladá Boleslav o.s. |
01 | 4.55 | ||||||||||||||||
15 |
Petr NideckýPetr Nidecký
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. |
00 | 4.44 | ||||||||||||||||
16 |
Michal BlažekMichal Blažek
TJ Sokol Hradec Králové |
01 | 4.39 | ||||||||||||||||
17 |
Jan MachačJan Machač
AC Mladá Boleslav o.s. |
01 | 4.34 | ||||||||||||||||
18 |
Radim UlrychRadim Ulrych
TJ Dvůr Králové n/L. |
01 | 4.27 | ||||||||||||||||
19 |
Jakub TrafinaJakub Trafina
AC Slovan Liberec, o.s. |
01 | 4.22 | ||||||||||||||||
20 |
Jan JindraJan Jindra
TJ Dvůr Králové n/L. |
01 | 4.16 | ||||||||||||||||
21 |
Jakub ŠtiplJakub Štipl
AC Mladá Boleslav o.s. |
01 | 4.07 | ||||||||||||||||
22 |
Daniel HabaDaniel Haba
AC Mladá Boleslav o.s. |
01 | 4.02 | ||||||||||||||||
23 |
Dominik FenclDominik Fencl
AC Mladá Boleslav o.s. |
01 | 4.01 | ||||||||||||||||
24 |
Jan ChmelařJan Chmelař
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
01 | 3.99 | ||||||||||||||||
25 |
Adam RýdlAdam Rýdl
AC Mladá Boleslav o.s. |
00 | 3.79 | ||||||||||||||||
Jiří KřivskýJiří Křivský
TJ Lokomotiva Trutnov |
01 | 0 | |||||||||||||||||
Jan SvobodaJan Svoboda
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. |
01 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 27 závodníků |
skok daleký - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza VokálováTereza Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
98 | 5.85 | ||||||||||||||||
2 |
Michaela BarborováMichaela Barborová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
99 | 5.28 | ||||||||||||||||
3 |
Natálie VlkováNatálie Vlková
AC Česká Lípa |
98 | 5.07 | ||||||||||||||||
4 |
Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
AC Slovan Liberec, o.s. |
98 | 4.93 | ||||||||||||||||
5 |
Martina LoskotováMartina Loskotová
TJ Sokol Hradec Králové |
98 | 4.88 | ||||||||||||||||
6 |
Michaela ŠupolováMichaela Šupolová
AC Slovan Liberec, o.s. |
99 | 4.44 | ||||||||||||||||
7 |
Kateřina KňourkováKateřina Kňourková
TJ Dvůr Králové n/L. |
99 | 3.86 | ||||||||||||||||
Tereza BártováTereza Bártová
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. |
99 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok daleký - Žákyně (Finále)
Finále (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Veronika JégrováVeronika Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
00 | 4.95 | ||||||||||||||||
2 |
Leona VokálováLeona Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
01 | 4.90 | ||||||||||||||||
3 |
Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
TJ Dobruška |
01 | 4.89 | ||||||||||||||||
4 |
Valentýna PřibylováValentýna Přibylová
TJ Spartak Vlašim |
00 | 4.74 | ||||||||||||||||
5 |
Klára HoffmannováKlára Hoffmannová
AC Slovan Liberec, o.s. |
00 | 4.73 | ||||||||||||||||
6 |
Barbora HájkováBarbora Hájková
AC SYNER Turnov |
01 | 4.70 | ||||||||||||||||
7 |
Petra ŠímováPetra Šímová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
00 | 4.43 | ||||||||||||||||
8 |
Nikola KaniováNikola Kaniová
AC Česká Lípa |
00 | 4.42 | ||||||||||||||||
9 |
Monika DoubkováMonika Doubková
TJ Spartak Vlašim |
00 | 4.38 | ||||||||||||||||
10 |
Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
00 | 4.35 | ||||||||||||||||
11 |
Nicole CinkováNicole Cinková
AC Slovan Liberec, o.s. |
00 | 4.29 | ||||||||||||||||
12 |
Aneta KaniováAneta Kaniová
AC Česká Lípa |
00 | 4.27 | ||||||||||||||||
13 |
Kateřina PůhonáKateřina Půhoná
AC TJ Jičín |
01 | 4.19 | ||||||||||||||||
14 |
Šarlota ProcházkováŠarlota Procházková
TJ Dvůr Králové n/L. |
01 | 4.14 | ||||||||||||||||
15 |
Aneta BednářováAneta Bednářová
TJ Dvůr Králové n/L. |
00 | 4.13 | ||||||||||||||||
16 |
Denisa FolkováDenisa Folková
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
01 | 4.10 | ||||||||||||||||
Barbora BenešováBarbora Benešová
AC TJ Jičín |
01 | 4.10 | |||||||||||||||||
18 |
Natálie KopeckáNatálie Kopecká
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. |
01 | 3.97 | ||||||||||||||||
19 |
Aneta KočováAneta Kočová
AC Mladá Boleslav o.s. |
01 | 3.94 | ||||||||||||||||
20 |
Veronika KrátkáVeronika Krátká
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
01 | 3.77 | ||||||||||||||||
21 |
Kateřina KofroňováKateřina Kofroňová
AC Mladá Boleslav o.s. |
00 | 3.69 | ||||||||||||||||
22 |
Nela BělohubáNela Bělohubá
AC Mladá Boleslav o.s. |
00 | 3.43 | ||||||||||||||||
Julie HalamováJulie Halamová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
00 | 0 | |||||||||||||||||
Barbora MikešováBarbora Mikešová
AC TJ Jičín |
00 | 0 | |||||||||||||||||
Karolína KučerováKarolína Kučerová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
00 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 25 závodníků |
trojskok - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Karel JouraKarel Joura
AC Mladá Boleslav o.s. |
98 | 12.74 | ||||||||||||||||
2 |
Petr PlašilPetr Plašil
SK Týniště nad Orlicí |
99 | 10.81 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
trojskok - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martina LoskotováMartina Loskotová
TJ Sokol Hradec Králové |
98 | 10.32 | ||||||||||||||||
2 |
Andrea PfefferováAndrea Pfefferová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
99 | 09.87 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lada CermanováLada Cermanová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
98 | 15.02 | ||||||||||||||||
2 |
Kristýna ČechlovskáKristýna Čechlovská
AC Česká Lípa |
98 | 13.45 | ||||||||||||||||
3 |
Christina ČernáChristina Černá
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
98 | 12.88 | ||||||||||||||||
4 |
Tereza DoležalováTereza Doležalová
TJ Dvůr Králové n/L. |
99 | 10.32 | ||||||||||||||||
5 |
Nikita MelzerováNikita Melzerová
TJ Jiskra Nový Bor |
99 | 10.28 | ||||||||||||||||
6 |
Gabriela TrejbalováGabriela Trejbalová
SK Nové Město nad Metují |
98 | 10.02 | ||||||||||||||||
7 |
Veronika SmoleňákováVeronika Smoleňáková
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
98 | 09.41 | ||||||||||||||||
8 |
Kateřina KňourkováKateřina Kňourková
TJ Dvůr Králové n/L. |
99 | 09.25 | ||||||||||||||||
9 |
Karolína RáczováKarolína Ráczová
AC Mladá Boleslav o.s. |
99 | 08.35 | ||||||||||||||||
Tereza BártováTereza Bártová
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. |
99 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)
Finále (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michaela TrčováMichaela Trčová
AC Česká Lípa |
01 | 10.35 | ||||||||||||||||
2 |
Tereza JežkováTereza Ježková
TJ Lokomotiva Trutnov |
01 | 09.00 | ||||||||||||||||
3 |
Klára PeškováKlára Pešková
TJ Sokol Hradec Králové |
01 | 08.94 | ||||||||||||||||
4 |
Tereza StřískováTereza Střísková
AC Slovan Liberec, o.s. |
00 | 08.74 | ||||||||||||||||
5 |
Dominika StránskáDominika Stránská
AC Česká Lípa |
00 | 08.28 | ||||||||||||||||
6 |
Tereza KinskáTereza Kinská
TJ Sokol Hradec Králové |
00 | 08.22 | ||||||||||||||||
7 |
Barbora MikešováBarbora Mikešová
AC TJ Jičín |
00 | 08.18 | ||||||||||||||||
8 |
Marie HanzlováMarie Hanzlová
AC SYNER Turnov |
01 | 08.00 | ||||||||||||||||
9 |
Natálie JakobiNatálie Jakobi
Dům dětí a mládeže Cvikováč... |
00 | 07.16 | ||||||||||||||||
10 |
Veronika PřibylováVeronika Přibylová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
00 | 07.00 | ||||||||||||||||
11 |
Šarlota Silvie SkopečkováŠarlota Silvie Skopečková
AC SYNER Turnov |
01 | 06.22 | ||||||||||||||||
12 |
Linda MísařováLinda Mísařová
AC Mladá Boleslav o.s. |
01 | 06.17 | ||||||||||||||||
13 |
Lenka MartošováLenka Martošová
AC Mladá Boleslav o.s. |
00 | 05.96 | ||||||||||||||||
14 |
Denisa LibánskáDenisa Libánská
AC Mladá Boleslav o.s. |
00 | 05.85 | ||||||||||||||||
15 |
Anna NečáskováAnna Nečásková
AC Mladá Boleslav o.s. |
01 | 05.09 | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)
Finále (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan MalinovskýJan Malinovský
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
00 | 12.48 | ||||||||||||||||
2 |
Tomáš VětvičkaTomáš Větvička
TJ Dvůr Králové n/L. |
00 | 12.02 | ||||||||||||||||
3 |
Matěj ČikovskýMatěj Čikovský
AC Mladá Boleslav o.s. |
00 | 11.83 | ||||||||||||||||
4 |
Jan EfflerJan Effler
AC Česká Lípa |
00 | 11.75 | ||||||||||||||||
5 |
Ondřej PorubekOndřej Porubek
TJ Sokol Jaroměř |
00 | 10.84 | ||||||||||||||||
6 |
Oldřich KřížekOldřich Křížek
TJ Dvůr Králové n/L. |
01 | 10.29 | ||||||||||||||||
7 |
Dominik JiskraDominik Jiskra
AC Mladá Boleslav o.s. |
01 | 09.68 | ||||||||||||||||
8 |
Vojtěch ŠvapíkVojtěch Švapík
AC Mladá Boleslav o.s. |
00 | 09.18 | ||||||||||||||||
9 |
David KrčmářDavid Krčmář
AC Mladá Boleslav o.s. |
00 | 09.02 | ||||||||||||||||
10 |
Martin DroščákMartin Droščák
TJ Lokomotiva Trutnov |
01 | 08.58 | ||||||||||||||||
11 |
Václav HojkaVáclav Hojka
AC Mladá Boleslav o.s. |
01 | 08.15 | ||||||||||||||||
12 |
Jan ZástavaJan Zástava
SK Nové Město nad Metují |
00 | 08.13 | ||||||||||||||||
13 |
Zdeněk KorečekZdeněk Koreček
TJ Sokol Hradec Králové |
01 | 07.90 | ||||||||||||||||
14 |
Kryštof KučeraKryštof Kučera
AC Mladá Boleslav o.s. |
01 | 07.38 | ||||||||||||||||
15 |
Mikuláš LipnickýMikuláš Lipnický
AC Slovan Liberec, o.s. |
01 | 07.15 | ||||||||||||||||
16 |
Jonáš KučeraJonáš Kučera
AC Mladá Boleslav o.s. |
01 | 06.68 | ||||||||||||||||
17 |
Robert HlaváčekRobert Hlaváček
AC Mladá Boleslav o.s. |
01 | 06.08 | ||||||||||||||||
18 |
Jaroslav KolátorJaroslav Kolátor
AC Mladá Boleslav o.s. |
01 | 05.78 | ||||||||||||||||
19 |
Jan SvobodaJan Svoboda
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. |
01 | DNP | ||||||||||||||||
20 |
Petr VíchPetr Vích
AC Mladá Boleslav o.s. |
01 | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Milan HošekMilan Hošek
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
98 | 14.19 | ||||||||||||||||
2 |
Marek ChlupMarek Chlup
ŠAK SG Jablonec n/N. |
99 | 11.88 | ||||||||||||||||
3 |
Ivan RychteraIvan Rychtera
AC TJ Jičín |
98 | 11.45 | ||||||||||||||||
4 |
Petr PlašilPetr Plašil
SK Týniště nad Orlicí |
99 | 11.30 | ||||||||||||||||
5 |
Dalibor JeřábekDalibor Jeřábek
TJ Sokol Hradec Králové |
98 | 11.11 | ||||||||||||||||
6 |
Jan HartigJan Hartig
SK Nové Město nad Metují |
98 | 10.63 | ||||||||||||||||
7 |
Vojtěch VrbaVojtěch Vrba
SK Nové Město nad Metují |
98 | 10.60 | ||||||||||||||||
8 |
Lukáš VrabecLukáš Vrabec
AC Mladá Boleslav o.s. |
98 | 10.34 | ||||||||||||||||
9 |
David RybaDavid Ryba
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 09.68 | ||||||||||||||||
10 |
Juraj JurisJuraj Juris
AC Slovan Liberec, o.s. |
98 | 09.25 | ||||||||||||||||
11 |
Jaroslav ZahrádkaJaroslav Zahrádka
AC Česká Lípa |
99 | 08.68 | ||||||||||||||||
12 |
Adam CapoušekAdam Capoušek
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 08.23 | ||||||||||||||||
Marek MikulaMarek Mikula
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
99 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |