Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje starších žáků a starších žákyň, dorostenců a dorostenek

Jablonec nad Nisou (31. 1. 2015)

skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 31.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Josef ŘíhaJosef Říha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 5.96
2 Ondřej MašekOndřej Mašek
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
99 5.81
3 Karel JouraKarel Joura
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
98 5.64
4 David RybaDavid Ryba
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 5.62
5 Matěj LavickýMatěj Lavický
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 5.57
6 Marek MikulaMarek Mikula
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
99 5.38
7 Petr VondraPetr Vondra
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
99 5.28
8 Jiří HylmarJiří Hylmar
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
99 5.13
9 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
99 5.09
Tomáš JanečekTomáš Janeček
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
98 5.09
11 Vojtěch HojnýVojtěch Hojný
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
99 5.08
12 Adam CapoušekAdam Capoušek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 4.74
Marek BahníkMarek Bahník
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 4.74
14 Daniel MadákDaniel Madák
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
99 4.50
Daniel SvobodaDaniel Svoboda
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
99 DNP
Celkem 15 závodníků

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 31.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David HerákDavid Herák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 5.96
2 Jiří KrausJiří Kraus
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 5.79
3 Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 5.69
4 Štěpán ŠancŠtěpán Šanc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 5.58
5 Jakub FialaJakub Fiala
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
01 5.49
6 Adam ProkešAdam Prokeš
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
00 5.44
7 Zdeněk KorečekZdeněk Koreček
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 5.34
8 Martin KynčlMartin Kynčl
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
00 5.24
9 Adam KleprlíkAdam Kleprlík
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
00 5.20
10 Jan BuraJan Bura
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
01 5.08
11 Vojtěch HovorkaVojtěch Hovorka
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
01 4.66
12 Daniel StádníkDaniel Stádník
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
01 4.65
13 Jakub DemelJakub Demel
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
01 4.58
14 Michal UhlířMichal Uhlíř
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
01 4.55
15 Petr NideckýPetr Nidecký
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
00 4.44
16 Michal BlažekMichal Blažek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 4.39
17 Jan MachačJan Machač
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
01 4.34
18 Radim UlrychRadim Ulrych
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
01 4.27
19 Jakub TrafinaJakub Trafina
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
01 4.22
20 Jan JindraJan Jindra
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
01 4.16
21 Jakub ŠtiplJakub Štipl
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
01 4.07
22 Daniel HabaDaniel Haba
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
01 4.02
23 Dominik FenclDominik Fencl
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
01 4.01
24 Jan ChmelařJan Chmelař
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
01 3.99
25 Adam RýdlAdam Rýdl
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
00 3.79
Jiří KřivskýJiří Křivský
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
01 0
Jan SvobodaJan Svoboda
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
01 DNP
Celkem 27 závodníků

skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 31.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza VokálováTereza Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 5.85
2 Michaela BarborováMichaela Barborová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
99 5.28
3 Natálie VlkováNatálie Vlková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 5.07
4 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
98 4.93
5 Martina LoskotováMartina Loskotová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 4.88
6 Michaela ŠupolováMichaela Šupolová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
99 4.44
7 Kateřina KňourkováKateřina Kňourková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
99 3.86
Tereza BártováTereza Bártová
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
99 DNP
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 31.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika JégrováVeronika Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 4.95
2 Leona VokálováLeona Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
01 4.90
3 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
TJ DobruškaTJ Dobruška
01 4.89
4 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 4.74
5 Klára HoffmannováKlára Hoffmannová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
00 4.73
6 Barbora HájkováBarbora Hájková
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
01 4.70
7 Petra ŠímováPetra Šímová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 4.43
8 Nikola KaniováNikola Kaniová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
00 4.42
9 Monika DoubkováMonika Doubková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 4.38
10 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 4.35
11 Nicole CinkováNicole Cinková
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
00 4.29
12 Aneta KaniováAneta Kaniová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
00 4.27
13 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná
AC TJ JičínAC TJ Jičín
01 4.19
14 Šarlota ProcházkováŠarlota Procházková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
01 4.14
15 Aneta BednářováAneta Bednářová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
00 4.13
16 Denisa FolkováDenisa Folková
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
01 4.10
Barbora BenešováBarbora Benešová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
01 4.10
18 Natálie KopeckáNatálie Kopecká
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
01 3.97
19 Aneta KočováAneta Kočová
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
01 3.94
20 Veronika KrátkáVeronika Krátká
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
01 3.77
21 Kateřina KofroňováKateřina Kofroňová
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
00 3.69
22 Nela BělohubáNela Bělohubá
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
00 3.43
Julie HalamováJulie Halamová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 0
Barbora MikešováBarbora Mikešová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
00 0
Karolína KučerováKarolína Kučerová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 DNP
Celkem 25 závodníků