Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje starších žáků a starších žákyň, dorostenců a dorostenek
Jablonec nad Nisou (31. 1. 2015)150 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří KrausJiří Kraus | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 19.49 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch HovorkaVojtěch Hovorka | 01 | TJ Sokol Jaroměř | 20.24 | |||||||||||||||
3 | Ondřej PorubekOndřej Porubek | 00 | TJ Sokol Jaroměř | 20.28 | |||||||||||||||
Adam KleprlíkAdam Kleprlík | 00 | AC Slovan Liberec, o.s. | DQ | ||||||||||||||||
Poznámky:DQ - par. 163.3 |
|||||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David KonečnýDavid Konečný | 01 | AC Slovan Liberec, o.s. | 19.33 | |||||||||||||||
2 | Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 19.68 | |||||||||||||||
3 | Jan BoumaJan Bouma | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 19.72 | |||||||||||||||
Filip DitrichFilip Ditrich | 00 | AC Slovan Liberec, o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán ŠancŠtěpán Šanc | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 19.43 | |||||||||||||||
2 | Tomáš PuczekTomáš Puczek | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 20.59 | |||||||||||||||
3 | Jan ZástavaJan Zástava | 00 | SK Nové Město nad Metují | 23.23 | |||||||||||||||
Ngoc Thach NguyenNgoc Thach Nguyen | 01 | AC Slovan Liberec, o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 4 (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David JanouchDavid Janouch | 00 | TJ Dvůr Králové n/L. | 20.66 | |||||||||||||||
2 | Dominik FenclDominik Fencl | 01 | AC Mladá Boleslav o.s. | 21.26 | |||||||||||||||
3 | Robert HlaváčekRobert Hlaváček | 01 | AC Mladá Boleslav o.s. | 22.91 | |||||||||||||||
Jan BuraJan Bura | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 5 (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jaroslav NaušJaroslav Nauš | 00 | AC TJ Jičín | 21.30 | |||||||||||||||
2 | Adam VacekAdam Vacek | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 21.74 | |||||||||||||||
3 | Jaroslav KolátorJaroslav Kolátor | 01 | AC Mladá Boleslav o.s. | 23.78 | |||||||||||||||
4 | Vít PeukertVít Peukert | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 24.35 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 6 (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal SkaleMichal Skale | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 22.54 | |||||||||||||||
2 | Daniel HabaDaniel Haba | 01 | AC Mladá Boleslav o.s. | 22.81 | |||||||||||||||
3 | Tomáš FajtTomáš Fajt | 01 | TJ Slovan Varnsdorf | 23.42 | |||||||||||||||
4 | Daniel KouckýDaniel Koucký | 01 | AC Mladá Boleslav o.s. | 25.46 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 7 (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj ČikovskýMatěj Čikovský | 00 | AC Mladá Boleslav o.s. | 20.83 | |||||||||||||||
2 | Dominik JiskraDominik Jiskra | 01 | AC Mladá Boleslav o.s. | 21.98 | |||||||||||||||
3 | Václav HojkaVáclav Hojka | 01 | AC Mladá Boleslav o.s. | 22.84 | |||||||||||||||
4 | Kryštof KučeraKryštof Kučera | 01 | AC Mladá Boleslav o.s. | 24.10 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 8 (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam RýdlAdam Rýdl | 00 | AC Mladá Boleslav o.s. | 20.09 | |||||||||||||||
2 | Šimon DutýŠimon Dutý | 01 | AC Mladá Boleslav o.s. | 20.15 | |||||||||||||||
3 | Jindřich NohýnekJindřich Nohýnek | 00 | AC Mladá Boleslav o.s. | 20.77 | |||||||||||||||
Petr NideckýPetr Nidecký | 00 | SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 9 (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David StojaDavid Stoja | 00 | AC Česká Lípa | 19.04 | |||||||||||||||
2 | Šimon DrašarŠimon Drašar | 01 | TJ Lokomotiva Trutnov | 19.79 | |||||||||||||||
3 | Zdeněk HloušekZdeněk Hloušek | 00 | AC Mladá Boleslav o.s. | 20.44 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
150 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika MilotováVeronika Milotová | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 19.85 | |||||||||||||||
2 | Barbora HůlkováBarbora Hůlková | 01 | AC SYNER Turnov | 20.02 | |||||||||||||||
3 | Valentýna PřibylováValentýna Přibylová | 00 | TJ Spartak Vlašim | 20.10 | |||||||||||||||
4 | Monika DoubkováMonika Doubková | 00 | TJ Spartak Vlašim | 20.24 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana KouckáHana Koucká | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 20.46 | |||||||||||||||
2 | Lada HallmanováLada Hallmanová | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 20.95 | |||||||||||||||
3 | Marie HanzlováMarie Hanzlová | 01 | AC SYNER Turnov | 22.21 | |||||||||||||||
4 | Barbora TitěrováBarbora Titěrová | 01 | AC Slovan Liberec, o.s. | 22.69 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla SádlováAdéla Sádlová | 01 | SK Nové Město nad Metují | 21.13 | |||||||||||||||
2 | Barbora BradováBarbora Bradová | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 21.36 | |||||||||||||||
3 | Vendula ŠírováVendula Šírová | 00 | Batt klub N.Město na Mor. | 21.57 | |||||||||||||||
4 | Sandra PeterováSandra Peterová | 01 | SK Nové Město nad Metují | 22.27 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 4 (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková | 01 | AC TJ Jičín | 20.91 | |||||||||||||||
2 | Sára KoděrováSára Koděrová | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 22.91 | |||||||||||||||
3 | Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 23.08 | |||||||||||||||
4 | Tereza KošínováTereza Košínová | 00 | TJ Slovan Varnsdorf | 23.32 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 5 (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela HněvkovskáMichaela Hněvkovská | 00 | AC Mladá Boleslav o.s. | 22.16 | |||||||||||||||
2 | Nela KozákováNela Kozáková | 00 | TJ Dvůr Králové n/L. | 22.24 | |||||||||||||||
3 | Johana BázlerováJohana Bázlerová | 01 | AC Mladá Boleslav o.s. | 22.95 | |||||||||||||||
4 | Natálie LipnickáNatálie Lipnická | 01 | AC Slovan Liberec, o.s. | 23.08 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 6 (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Linda MísařováLinda Mísařová | 01 | AC Mladá Boleslav o.s. | 24.97 | |||||||||||||||
2 | Viktorie CigánkováViktorie Cigánková | 01 | AC Mladá Boleslav o.s. | 26.17 | |||||||||||||||
3 | Lucie ChalupováLucie Chalupová | 01 | TJ Slovan Varnsdorf | 26.64 | |||||||||||||||
4 | Anna NečáskováAnna Nečásková | 01 | AC Mladá Boleslav o.s. | 27.06 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 7 (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta StrnádkováAneta Strnádková | 01 | TJ Lokomotiva Trutnov | 22.64 | |||||||||||||||
2 | Barbora KoškováBarbora Košková | 00 | AC Slovan Liberec, o.s. | 22.65 | |||||||||||||||
3 | Natálie DachovskáNatálie Dachovská | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 23.16 | |||||||||||||||
4 | Veronika ŠmídováVeronika Šmídová | 01 | AC Česká Lípa | 24.28 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 8 (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie KopeckáNatálie Kopecká | 01 | SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. | 21.82 | |||||||||||||||
2 | Klára PeškováKlára Pešková | 01 | TJ Sokol Hradec Králové | 23.08 | |||||||||||||||
3 | Pavlína GlovackáPavlína Glovacká | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 23.54 | |||||||||||||||
Kateřina DoležalováKateřina Doležalová | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 9 (so, 31.1.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška PetrováEliška Petrová | 01 | TJ Lokomotiva Trutnov | 22.93 | |||||||||||||||
2 | Štěpánka BisováŠtěpánka Bisová | 00 | AC Česká Lípa | 22.96 | |||||||||||||||
3 | Aneta KočováAneta Kočová | 01 | AC Mladá Boleslav o.s. | 23.15 | |||||||||||||||
4 | Nela BělohubáNela Bělohubá | 00 | AC Mladá Boleslav o.s. | 25.30 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |