Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha-Stromovka (31. - 1. 2. 2015)
skok vysoký - Muži (neděle, 1.2.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Hiromi TakahariHiromi Takahari 87 JaponskoJaponsko 2.25
2 Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký 940105 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2.10
3 Josef SkrčenýJosef Skrčený 861101 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1.95
skok vysoký - Junioři (neděle, 1.2.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Daniel SekyraDaniel Sekyra 960314 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.89
2 David ŠrámekDavid Šrámek 960528 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.75
skok vysoký - Dorostenci (neděle, 1.2.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek 980802 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 1.92
2 Zdeněk KubátZdeněk Kubát 980409 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 1.83
3 Marek ZemanMarek Zeman 981016 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.75
skok vysoký - Ženy (sobota, 31.1.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Aneta KomrskováAneta Komrsková 925807 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1.65
2 Pavlína BřezinováPavlína Březinová 946215 TJ ŠumperkTJ Šumperk 1.65
3 Lucie OsobováLucie Osobová 855211 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1.55
skok vysoký - Juniorky (sobota, 31.1.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna NečinováAnna Nečinová 965731 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 1.55
2= Tereza EdlováTereza Edlová 975701 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1.55
2= Pavla CabrnochováPavla Cabrnochová 975526 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 1.55
skok vysoký - Dorostenky (sobota, 31.1.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jana NovotnáJana Novotná 995126 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1.65
2 Patricie BurajováPatricie Burajová 995408 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 1.65
3 Petra MelicherováPetra Melicherová 995121 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1.50
skok o tyči - Muži (sobota, 31.1.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam PašiakAdam Pašiak 900718 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5.10
2 Jan JánskýJan Jánský 950307 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4.80
3 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 940504 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4.70
skok o tyči - Junioři (sobota, 31.1.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David ŠrámekDavid Šrámek 960528 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4.40
2 Michal NovákMichal Novák 971204 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3.80
3= Tomáš CapouchTomáš Capouch 970424 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3.60
3= Michael UrbanMichael Urban 970503 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3.60
skok o tyči - Dorostenci (sobota, 31.1.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan ŠvecJan Švec 991118 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3.80
2= Jan KisialaJan Kisiala 980410 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3.60
2= Jan RotterJan Rotter 990128 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3.60
skok o tyči - Ženy (sobota, 31.1.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Romana MaláčováRomana Maláčová 875515 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4.20
2 Aneta MoryskováAneta Morysková 925919 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4.10
3 Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová 955322 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4.10
skok o tyči - Ženy (sobota, 31.1.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina JanatováKateřina Janatová 956208 AC PardubiceAC Pardubice 3.60
2 Klaudia KálnayováKlaudia Kálnayová 97 Slavia TrnavaSlavia Trnava 3.60
3 Zuzana ŽabkováZuzana Žabková 925803 AC PardubiceAC Pardubice 3.60
skok daleký - Muži (sobota, 31.1.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Radek JuškaRadek Juška 930308 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 7.71
2 Marek LukášMarek Lukáš 910716 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 7.04
3 Matyáš VrtiškaMatyáš Vrtiška 940726 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6.89
skok daleký - Junioři (neděle, 1.2.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David ŠrámekDavid Šrámek 960528 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6.69
2 Jan MiksaJan Miksa 961101 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6.26
3 Václav CubínekVáclav Cubínek 961111 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6.15
skok daleký - Dorostenci (sobota, 31.1.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan KisialaJan Kisiala 980410 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6.75
2 Ondřej ŠtoglOndřej Štogl 980625 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 6.51
3 David HavelDavid Havel 980621 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6.15
skok daleký - Ženy (sobota, 31.1.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Emily GerulováEmily Gerulová 975708 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6.21
2 Eliška KlučinováEliška Klučinová 885414 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6.10
3 Lucie DomskáLucie Domská 936013 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5.92
skok daleký - Juniorky (sobota, 31.1.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5.89
2 Tereza EdlováTereza Edlová 975701 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5.55
3 Dominika PaťkováDominika Paťková 975704 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5.48
skok daleký - Dorostenky (sobota, 31.1.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 985210 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5.41
2 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 995423 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5.27
3 Patricie BurajováPatricie Burajová 995408 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 5.06
trojskok - Muži (neděle, 1.2.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jiří VondráčekJiří Vondráček 880909 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 15.25
2 Martin VachataMartin Vachata 850122 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.32
3 Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský 901222 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 14.15
trojskok - Junioři (neděle, 1.2.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Václav CubínekVáclav Cubínek 961111 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.73
2 Daniel SekyraDaniel Sekyra 960314 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.44
3 Jan MiksaJan Miksa 961101 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.25
trojskok - Dorostenci (neděle, 1.2.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej ŠtoglOndřej Štogl 980625 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 13.10
2 Radek MouchaRadek Moucha 981005 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 12.67
3 Zdeněk KubátZdeněk Kubát 980409 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 12.65
trojskok - Ženy (neděle, 1.2.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dominika HorniakováDominika Horniaková 926021 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.42
2 Šárka BuranskáŠárka Buranská 896113 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.37
3 Kateřina KašparováKateřina Kašparová 955902 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.07
trojskok - Juniorky (neděle, 1.2.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza EdlováTereza Edlová 975701 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 11.40
2 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská 966221 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.54
3 Jana BursováJana Bursová 975118 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10.31
trojskok - Dorostenky (neděle, 1.2.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 985210 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11.66
vrh koulí 3kg - Dorostenky (neděle, 1.2.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 995129 AK MostAK Most 11.49
2 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 995914 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.40
3 Anna ŠimkováAnna Šimková 985905 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.39
vrh koulí 4kg - Ženy (neděle, 1.2.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška KlučinováEliška Klučinová 885414 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 14.31
2 Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká 875101 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 12.53
3 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 955925 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12.42
vrh koulí 4kg - Juniorky (neděle, 1.2.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna NečinováAnna Nečinová 965731 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 12.00
2 Lada SvárovskáLada Svárovská 965710 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.05
3 Kateřina ŠvehlováKateřina Švehlová 975606 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.13
vrh koulí 5kg - Dorostenci (neděle, 1.2.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka 990730 AK MostAK Most 13.44
2 Petr PlevaPetr Pleva 980306 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.42
3 Petr UrbánekPetr Urbánek 980813 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.12
vrh koulí 6kg - Junioři (neděle, 1.2.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karel StudničkaKarel Studnička 970519 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 12.78
2 Jan MiksaJan Miksa 961101 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.48
3 Michael UrbanMichael Urban 970503 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.40
vrh koulí 7,26kg - Muži (neděle, 1.2.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Josef KorálJosef Korál 951108 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.71
2 František ŠmídFrantišek Šmíd 871028 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 15.53
3 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 911027 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 14.93