výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha-Stromovka (31. - 1. 2. 2015)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 31.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 06.83
2 Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 94 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.16
3 Erik AmbrózyErik Ambrózy 93 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 07.35
4 Tomáš StejskalTomáš Stejskal 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.42
5 Jan KoutníkJan Koutník 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.44
6 Anton GromóczkiAnton Gromóczki 96 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 07.81
Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 31.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jerrel FellerJerrel Feller 87 NizozemíNizozemí 06.96
2 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 91 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.07
3 Ivan HupkaIvan Hupka 91 SlovenskoSlovensko 07.49
4 Stanislav MacháčekStanislav Macháček 94 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 07.94
5 Daniel SabolDaniel Sabol 77 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 08.22
Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 31.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 06.99
2 Václav ZichVáclav Zich 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.11
3 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 07.24
4 Jan StejskalJan Stejskal 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.34
5 Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.47
6 David ŘíhaDavid Říha 88 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 07.68
7 Tomáš HávaTomáš Háva 94 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 07.69
8 Marek StašMarek Staš 86 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 08.12
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (so, 31.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel HyklPavel Hykl 76 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 06.98
2 Marek LukášMarek Lukáš 91 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.10
3 Martin MacháčekMartin Macháček 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.13
4 Jiří DoležalJiří Doležal 91 AK BílinaAK Bílina 07.38
5 Miloslav PetrákMiloslav Petrák 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.38
6 Han Hwan SeungHan Hwan Seung 94 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 07.52
7 Čeněk ZelendaČeněk Zelenda 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.64
Dominik ČíkDominik Čík 94 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 162.7
Celkem 8 závodníků
Rozběh 5 (so, 31.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří GvuščJiří Gvušč 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.14
2 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.27
3 Jan FeherJan Feher 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.28
4 Alex TenaiAlex Tenai 97 SlovenskoSlovensko 07.68
5 Samuel BekiarisSamuel Bekiaris 97 SlovenskoSlovensko 07.72
Dominik DvořákDominik Dvořák 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Peter GromóczkiPeter Gromóczki 92 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 6 (so, 31.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rudolf RůžekRudolf Růžek 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.07
2 Petr JindřichPetr Jindřich 88 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 07.42
3 Ondřej GrimOndřej Grim 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.68
4 Daniel SchmidtDaniel Schmidt 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.77
5 Karel ŠtoglKarel Štogl 73 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.26
6 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.35
Celkem 6 závodníků

60 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 31.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 06.80
2 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 06.93
3 Pavel HyklPavel Hykl 76 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.01
4 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 91 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.03
5 Jerrel FellerJerrel Feller 87 NizozemíNizozemí 07.03
6 Václav ZichVáclav Zich 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.08
7 Marek LukášMarek Lukáš 91 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.08
8 Rudolf RůžekRudolf Růžek 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.12
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 31.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří GvuščJiří Gvušč 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.10
2 Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 94 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.13
3 Martin MacháčekMartin Macháček 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.14
4 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.24
5 Jan StejskalJan Stejskal 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.26
6 Jan FeherJan Feher 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.29
7 Erik AmbrózyErik Ambrózy 93 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 07.30
Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 31.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří FeigelJiří Feigel 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.09
2 Fuseini BabaFuseini Baba 96 GhanaGhana 07.18
3 Vít HartychVít Hartych 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.35
4 David ŠimekDavid Šimek 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.59
5 David HáčekDavid Háček 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.62
6 Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.62
7 Martin DvořákMartin Dvořák 96 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.83
Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 31.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ŠrámekDavid Šrámek 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.23
2 Jan MusilJan Musil 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.29
3 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 07.51
4 Matěj VyskočilMatěj Vyskočil 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.57
5 David ŠebrleDavid Šebrle 96 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.65
6 Ladislav ZítaLadislav Zíta 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.76
7 Dominik EichlerDominik Eichler 97 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.05
Matěj ŠvandaMatěj Švanda 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Junioři (Finále)

Finále A (so, 31.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří FeigelJiří Feigel 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.09
2 David ŠrámekDavid Šrámek 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.16
3 Fuseini BabaFuseini Baba 96 GhanaGhana 07.18
4 Jan MusilJan Musil 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.31
5 Vít HartychVít Hartych 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.45
6 David ŠimekDavid Šimek 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.59
7 Matěj VyskočilMatěj Vyskočil 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.61
Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha DNS
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 31.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David HáčekDavid Háček 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.55
2 David ŠebrleDavid Šebrle 96 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.62
3 Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.63
4 Ladislav ZítaLadislav Zíta 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.74
Martin DvořákMartin Dvořák 96 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNS
Dominik EichlerDominik Eichler 97 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 31.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aleš MoravecAleš Moravec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.30
2 Filip BromFilip Brom 99 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 07.38
3 Jan KlímaJan Klíma 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.41
4= Aldo ProzrAldo Prozr 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.59
4= Marek PeřichMarek Peřich 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.59
6 Dominik BednářDominik Bednář 98 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.07
Martin VaněkMartin Vaněk 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNS
Jakub MaříkJakub Mařík 99 AK MostAK Most DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 31.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ZemanMarek Zeman 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.23
2 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.40
3 Martin KadlecMartin Kadlec 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.48
4 Vincent VečeřaVincent Večeřa 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.54
5 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.82
6 Lukáš PařízekLukáš Pařízek 99 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 08.00
Kryštof HraběKryštof Hrabě 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DQ
Filip KynychFilip Kynych 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNS
Poznámky:
DQ dle pravidla 162.7
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 31.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik KrivákDominik Krivák 99 AK MostAK Most 07.37
2 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.40
3 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.42
4 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.59
5 Jan ŽáčekJan Žáček 98 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 07.67
6 Jan KaislerJan Kaisler 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.91
7 Kryštof NedvídekKryštof Nedvídek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.32
Václav KrejčíVáclav Krejčí 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 31.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ZemanMarek Zeman 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.18
2 Aleš MoravecAleš Moravec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.28
3 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.30
4 Filip BromFilip Brom 99 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 07.31
5 Jan KlímaJan Klíma 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.38
6 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.41
7 Dominik KrivákDominik Krivák 99 AK MostAK Most 07.41
8 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.42
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 31.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin KadlecMartin Kadlec 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.48
2 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.50
3 Marek PeřichMarek Peřich 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.66
4 Aldo ProzrAldo Prozr 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.68
5 Jan ŽáčekJan Žáček 98 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 07.73
6 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.80
7 Jan KaislerJan Kaisler 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.00
Vincent VečeřaVincent Večeřa 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 31.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alexandra BezekováAlexandra Bezeková 92 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 07.58
2 Nikola BendováNikola Bendová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.65
3 Šárka BuranskáŠárka Buranská 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.24
4 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.25
5 Klára BuřilováKlára Buřilová 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.31
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 31.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.57
2 Pavla HumpolíkováPavla Humpolíková 85 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.66
3 Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.73
4 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.14
5 Nikola SuchelováNikola Suchelová 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.17
6 Michaela VašíčkováMichaela Vašíčková 93 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.13
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 31.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emily GerulováEmily Gerulová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.54
2 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.63
3 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.70
4 Egle UljasEgle Uljas 84 EstonskoEstonsko 07.86
5 Karolína TesařováKarolína Tesařová 94 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.17
Barbora OdložilováBarbora Odložilová 93 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 162.7
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 31.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.47
2 Alexandra BezekováAlexandra Bezeková 92 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 07.53
3 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.57
4 Emily GerulováEmily Gerulová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.58
5= Nikola BendováNikola Bendová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.63
5= Pavla HumpolíkováPavla Humpolíková 85 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.63
7 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.63
8 Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.69
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 31.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Egle UljasEgle Uljas 84 EstonskoEstonsko 07.96
2 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.15
3 Nikola SuchelováNikola Suchelová 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.21
4 Klára BuřilováKlára Buřilová 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.27
5 Šárka BuranskáŠárka Buranská 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.36
Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNS
Karolína TesařováKarolína Tesařová 94 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNS
Michaela VašíčkováMichaela Vašíčková 93 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 31.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.84
2 Dominika PaťkováDominika Paťková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.96
3 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.18
4 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.22
5 Štěpánka HendrychováŠtěpánka Hendrychová 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.39
6 Eliška PlecitáEliška Plecitá 97 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 09.26
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 31.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana KlepetkováHana Klepetková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.98
2 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.99
3 Annemarie SkálováAnnemarie Skálová 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.14
4 Kristýna BoušíKristýna Bouší 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.27
5 Lada SvárovskáLada Svárovská 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.83
6 Kateřina MartínkováKateřina Martínková 96 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 08.88
Celkem 6 závodníků

60 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 31.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.86
2 Dominika PaťkováDominika Paťková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.98
3 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.99
4 Hana KlepetkováHana Klepetková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.13
5 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.16
6 Annemarie SkálováAnnemarie Skálová 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.19
7 Kristýna BoušíKristýna Bouší 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.21
8 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.23
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 31.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.06
2 Dominika VlnasováDominika Vlnasová 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.51
3 Monika BoušíMonika Bouší 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.60
4 Anna HerynkováAnna Herynková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.85
5 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.91
6 Lucie ŠimákováLucie Šimáková 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.97
7 Jindra SrnskáJindra Srnská 98 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 09.05
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 31.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa VocůDenisa Voců 99 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 08.30
2 Johana KašparováJohana Kašparová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.34
3 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.56
4 Lucie ChoděrováLucie Choděrová 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.72
5 Lucie StibralováLucie Stibralová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.84
6 Nikola ElmerováNikola Elmerová 99 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.09
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (so, 31.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.04
2 Denisa VocůDenisa Voců 99 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 08.32
3 Johana KašparováJohana Kašparová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.44
4 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.52
5 Dominika VlnasováDominika Vlnasová 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.53
6 Monika BoušíMonika Bouší 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.57
7 Lucie StibralováLucie Stibralová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.79
8 Lucie ChoděrováLucie Choděrová 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.84
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 31.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna HerynkováAnna Herynková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.83
2 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.87
3 Jindra SrnskáJindra Srnská 98 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 09.13
Nikola ElmerováNikola Elmerová 99 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. DNS
Lucie ŠimákováLucie Šimáková 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNS
Celkem 5 závodníků