výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha-Stromovka (31. - 1. 2. 2015)

60 m překážek - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 31.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav SedlákVáclav Sedlák 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.98
2 Petr PeňázPetr Peňáz 91 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.04
3 Tomáš VojtekTomáš Vojtek 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 08.45
4 Ivan HupkaIvan Hupka 91 SlovenskoSlovensko 08.63
5 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.16
6 Stanislav MacháčekStanislav Macháček 94 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 10.36
Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský 90 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNF
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 31.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin MazáčMartin Mazáč 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.06
2 Jan JánJan Ján 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.15
3 Josef PoláchJosef Polách 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.20
4 Jan DeckerJan Decker 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.89
5 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.92
6 Petr JindřichPetr Jindřich 88 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 09.38
Martin VohradníkMartin Vohradník 77 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha DNS
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 31.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav SedlákVáclav Sedlák 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.98
2 Martin MazáčMartin Mazáč 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.04
3 Jan JánJan Ján 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.13
4 Josef PoláchJosef Polách 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.20
5 Petr PeňázPetr Peňáz 91 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.34
6 Tomáš VojtekTomáš Vojtek 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 08.35
7 Ivan HupkaIvan Hupka 91 SlovenskoSlovensko 08.65
8 Jan DeckerJan Decker 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.74
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 31.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.84
2 Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.85
3 Jan MiksaJan Miksa 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.01
4 Václav CubínekVáclav Cubínek 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.06
5 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.25
6 Fuseini BabaFuseini Baba 96 GhanaGhana 09.75
David SklenářDavid Sklenář 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 31.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.77
2 David ŠimekDavid Šimek 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.93
3 Petr RadaPetr Rada 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.03
4 Jiří LedvinkaJiří Ledvinka 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.56
Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Jan HečkoJan Hečko 97 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ DNS
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 31.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.67
2 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.67
3 David ŠimekDavid Šimek 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.76
4 Jan MiksaJan Miksa 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.83
5 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.87
6 Petr RadaPetr Rada 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.99
7 Václav CubínekVáclav Cubínek 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.03
8 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.28
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 31.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KisialaJan Kisiala 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.50
2 Tomáš BrejchaTomáš Brejcha 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.81
3 Vojtěch NovákVojtěch Novák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.85
4 Ondřej ŠtoglOndřej Štogl 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.87
5 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.41
6 Radek StehnoRadek Stehno 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.57
František BenešFrantišek Beneš 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 31.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik KrivákDominik Krivák 99 AK MostAK Most 08.67
2 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.96
3 Jan RůžičkaJan Růžička 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.05
4 Jan SchützJan Schütz 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.25
5 Roman JonákRoman Jonák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.55
6 Victor NicolasVictor Nicolas 98 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.67
7 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.81
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 31.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.55
2 Vincent VečeřaVincent Večeřa 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.77
3 Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.97
4 Jakub PrunarJakub Prunar 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.19
5 Petr PlevaPetr Pleva 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.28
6 Adam PekárekAdam Pekárek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.37
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 31.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KisialaJan Kisiala 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.29
2 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.40
3 Dominik KrivákDominik Krivák 99 AK MostAK Most 08.45
4 Vojtěch NovákVojtěch Novák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.59
5 Vincent VečeřaVincent Večeřa 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.61
6 Ondřej ŠtoglOndřej Štogl 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.67
7 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.75
8 Tomáš BrejchaTomáš Brejcha 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.95
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 31.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan RůžičkaJan Růžička 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.01
2 Jakub PrunarJakub Prunar 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.03
3 Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.04
4 Petr PlevaPetr Pleva 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.31
5 Jan SchützJan Schütz 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.40
6 Adam PekárekAdam Pekárek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.44
7 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.48
Roman JonákRoman Jonák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 31.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 08.38
2 Karolina HlavatáKarolina Hlavatá 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.51
3 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.70
4 Barbora HamáčkováBarbora Hamáčková 92 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.91
5 Aneta KomrskováAneta Komrsková 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.03
6 Lucie OsobováLucie Osobová 85 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.88
7 Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká 87 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10.26
8 Barbora ŠubrtováBarbora Šubrtová 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10.50
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 31.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina CachováKateřina Cachová 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.31
2 Lucie ŠkrobákováLucie Škrobáková 82 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.41
3 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 95 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.67
4 Eliška KlučinováEliška Klučinová 88 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.76
5 Anna ŠvecováAnna Švecová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.87
6 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.34
7 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.78
8 Martina PíšováMartina Píšová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10.26
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Ženy (Finále)

Finále A (so, 31.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina CachováKateřina Cachová 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.24
2 Lucie ŠkrobákováLucie Škrobáková 82 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.25
3 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 08.27
4 Karolina HlavatáKarolina Hlavatá 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.48
5 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.72
6 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 95 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.75
7 Eliška KlučinováEliška Klučinová 88 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.82
8 Anna ŠvecováAnna Švecová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.91
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 31.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta KomrskováAneta Komrsková 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.71
2 Barbora HamáčkováBarbora Hamáčková 92 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.98
3 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.33
4 Martina PíšováMartina Píšová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.95
5 Lucie OsobováLucie Osobová 85 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10.17
6 Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká 87 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10.24
7 Barbora ŠubrtováBarbora Šubrtová 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10.32
8 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 10.34
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (so, 31.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Annemarie SkálováAnnemarie Skálová 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.93
2 Anna NečinováAnna Nečinová 96 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 09.12
3 Kristýna BoušíKristýna Bouší 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.61
4 Hana OndrkováHana Ondrková 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.46
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 31.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana NovotnáJana Novotná 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 08.94
2 Lucie KrupařováLucie Krupařová 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.22
3 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.38
4 Adéla ČadováAdéla Čadová 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.09
5 Julie WeissováJulie Weissová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.11
6 Karolína UhrováKarolína Uhrová 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 11.04
Denisa ChocholováDenisa Chocholová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 31.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.96
2 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.39
3 Johana KašparováJohana Kašparová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.64
4 Denisa ZárubováDenisa Zárubová 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.89
5 Lucie JarešováLucie Jarešová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 10.20
6 Jindra SrnskáJindra Srnská 98 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 10.48
7 Anna HerynkováAnna Herynková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.84
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále A (so, 31.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana NovotnáJana Novotná 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 08.84
2 Lucie KrupařováLucie Krupařová 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.14
3 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.27
4 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.28
5 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.30
6 Johana KašparováJohana Kašparová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.50
7 Denisa ZárubováDenisa Zárubová 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.75
8 Adéla ČadováAdéla Čadová 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.76
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 31.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie JarešováLucie Jarešová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.83
2 Julie WeissováJulie Weissová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.19
3 Jindra SrnskáJindra Srnská 98 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 10.63
4 Karolína UhrováKarolína Uhrová 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 10.81
Anna HerynkováAnna Herynková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 5 závodníků