výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Pardubického kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Jablonec nad Nisou (1. 2. 2015)

1500 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 1.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Pavel DymákPavel Dymák 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:08.35
2 Dominik KubecDominik Kubec 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:10.44
3 Vojtěch MlynářVojtěch Mlynář 98 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4:12.40
4 Petr NechvílPetr Nechvíl 91 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 4:13.63
5 Jáchym KovářJáchym Kovář 96 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4:16.14
6 Martin PavlišMartin Pavliš 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:18.49
7 Patrik VebrPatrik Vebr 98 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4:19.28
8 Jan DoskočilJan Doskočil 97 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 4:21.45
9 Michal KačerovskýMichal Kačerovský 98 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4:23.17
10 Michal RůžekMichal Růžek 99 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:25.13
Lukáš NiklLukáš Nikl 91 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň DNF
Pavel HladíkPavel Hladík 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Celkem 12 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 1.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:00.53
2 Tomáš ChlupTomáš Chlup 00 ACTIVITY LanškrounACTIVITY Lanškroun 5:02.94
3 Bonifác BoháčBonifác Boháč 01 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 5:12.13
4 Jaroslav KoubaJaroslav Kouba 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 5:25.93
5 Jan GregoraJan Gregora 00 ACTIVITY LanškrounACTIVITY Lanškroun 5:30.57
Filip NovákFilip Novák 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim DNP
Celkem 6 závodníků

1500 m - Ženy (Běh)

Běh (ne, 1.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michaela StránskáMichaela Stránská 97 ČTBK ISCAREX Č.TřebováČTBK ISCAREX Č.Třebová 4:59.28
2 Lenka HlávkováLenka Hlávková 00 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 5:43.13
3 Martina JiráskováMartina Jirásková 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 5:49.88
MS Tereza HrochováTereza Hrochová 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5:05.88
Celkem 4 závodníků