Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Pardubického kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Jablonec nad Nisou (1. 2. 2015)

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (ne, 1.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David BenešDavid Beneš
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
91 6.66 6.425.296.666.666.42--
2 Michal ŠromMichal Šrom
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
96 6.41 6.246.366.416.41X6.106.26
3 Jiří LedenJiří Leden
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
74 6.23 6.236.066.106.236.076.096.22
4 Miroslav ChrbolkaMiroslav Chrbolka
AC PardubiceAC Pardubice
97 6.17 6.175.936.106.176.035.935.93
5 Jan FlídrJan Flídr
AC PardubiceAC Pardubice
94 6.14 6.14XX6.14XX5.88
6 Matěj VyhnánekMatěj Vyhnánek
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
98 5.79 5.615.595.615.615.295.535.79
7 Martin KulhánekMartin Kulhánek
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
98 5.78 XX5.785.785.565.65X
8 Petr ŠváhaPetr Šváha
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
99 5.74 5.745.715.625.745.705.493.90
9 Jakub MrklovskýJakub Mrklovský
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
83 5.60 XX5.605.60
10 Matěj KašparMatěj Kašpar
AC PardubiceAC Pardubice
98 5.55 5.555.375.495.55
11 Matouš ValentaMatouš Valenta
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
94 5.54 5.465.54X5.54
12 Petr NovotnýPetr Novotný
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
98 5.51 X5.495.515.51
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 1.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vladimír NiščákVladimír Niščák
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
01 5.37 4.745.075.025.07X5.375.10
2 Matyáš FraněkMatyáš Franěk
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 4.98 4.554.444.984.984.534.394.04
3 Jakub MrkvičkaJakub Mrkvička
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
00 4.95 4.654.894.824.894.95X4.79
4 Daniel BrablecDaniel Brablec
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 4.92 4.80X4.414.804.584.924.78
5 Oto PetrášOto Petráš
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
00 4.62 X3.754.044.04X4.194.62
6 Bonifác BoháčBonifác Boháč
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
01 4.60 4.514.494.484.51X4.584.60
7 Patrik ChrbolkaPatrik Chrbolka
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 4.41 3.964.024.124.123.964.104.41
8 Martin SpěvákMartin Spěvák
TJ SvitavyTJ Svitavy
00 4.36 X4.284.364.363.634.003.50
9 Ondřej KubíčekOndřej Kubíček
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 3.94 XX3.943.94
10 Michal TláskalMichal Tláskal
TJ SvitavyTJ Svitavy
01 3.92 3.923.863.583.92
11 Jakub MachJakub Mach
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
01 3.36 3.36X3.183.36
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 1.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub PřikrylJakub Přikryl
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
02 5.00 4.835.00X5.004.524.79X
2 Martin BurianMartin Burian
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
02 4.30 3.744.264.304.304.15XX
3 Vojtěch VohlídlaVojtěch Vohlídla
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 4.26 4.154.264.014.263.632.16X
4 Adam BažoutAdam Bažout
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
04 4.05 3.933.994.054.05-3.893.80
5 Servác BoháčServác Boháč
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
02 4.02 4.023.903.854.023.723.834.00
6 Robert DykastRobert Dykast
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
02 4.02 4.023.82-4.02XX3.74
7 Marek ŠaldaMarek Šalda
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
02 3.99 3.993.833.773.993.703.713.83
8 Jakub ŘehounekJakub Řehounek
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
03 3.98 3.773.983.343.983.953.983.87
9 Lukáš FejfarLukáš Fejfar
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
03 3.93 3.843.913.933.93
10 Jakub MrštíkJakub Mrštík
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
02 3.92 3.623.922.423.92
11 Jan StejskalJan Stejskal
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
02 3.90 X3.90X3.90
12 Jaromír DoležalJaromír Doležal
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
02 3.87 3.393.873.753.87
13 Vojtěch StodolaVojtěch Stodola
TJ SvitavyTJ Svitavy
03 3.66 3.653.633.663.66
14 Marek SmolařMarek Smolař
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
02 3.55 3.552.953.453.55
15 Vilém FousekVilém Fousek
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
02 3.52 3.523.43X3.52
16 František VraspírFrantišek Vraspír
TJ SvitavyTJ Svitavy
03 3.45 3.453.453.413.45
17 Lukáš BrzlínekLukáš Brzlínek
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
03 3.39 3.203.293.393.39
18 Josef DušekJosef Dušek
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
02 3.38 X3.143.383.38
19 Marek LajžnerMarek Lajžner
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
02 3.24 3.242.923.143.24
20 Martin SauerMartin Sauer
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
03 2.70 2.702.402.392.70
21 Tomáš MachTomáš Mach
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
03 2.69 2.622.692.212.69
MS Tomáš HájekTomáš Hájek
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
04 3.20
MS Jiří Sebastian HavelkaJiří Sebastian Havelka
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
04 3.05
MS Petr MíšekPetr Míšek
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
03 3.00
MS David ŠevčíkDavid Ševčík
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
03 2.87
Celkem 25 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 1.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavlína MinářováPavlína Minářová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
99 5.62 5.435.175.625.62-5.54-
2 Tereza ČaladiTereza Čaladi
AC PardubiceAC Pardubice
96 5.36 5.04X5.295.29X5.345.36
3 Karolína JelínkováKarolína Jelínková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
96 5.19 5.195.165.185.19XX5.18
4 Barbora TicháBarbora Tichá
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
99 5.12 XX5.035.034.794.625.12
5 Eliška PernáEliška Perná
AC PardubiceAC Pardubice
99 5.03 4.895.03X5.034.063.53-
6 Martina ČihákováMartina Čiháková
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
99 5.00 4.724.894.914.91X5.00X
7 Natalie JahnickáNatalie Jahnická
AC PardubiceAC Pardubice
99 4.94 4.774.614.944.94X4.92X
8 Lada VondrováLada Vondrová
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
99 4.92 4.924.704.804.924.494.674.82
9 Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
98 4.88 4.884.234.724.88
10 Adéla GlückováAdéla Glücková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
99 4.78 4.714.784.734.78
11 Evelína MinářováEvelína Minářová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
97 4.73 4.604.464.734.73
12 Táňa BorovcováTáňa Borovcová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
98 4.62 4.514.544.624.62
13 Tereza LomnickáTereza Lomnická
AC PardubiceAC Pardubice
96 4.46 X4.264.464.46
14 Julie ŠtulpováJulie Štulpová
TJ SvitavyTJ Svitavy
99 4.39 4.394.304.394.39
15 Barbora KalousováBarbora Kalousová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
99 4.32 4.323.844.104.32
16 Kateřina HájkováKateřina Hájková
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
99 4.28 4.284.264.094.28
17 Jitka MuselováJitka Muselová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
99 3.65 3.653.413.393.65
MS Kateřina HornováKateřina Hornová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 5.17
MS Daniela BendováDaniela Bendová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
97 5.09
Kristýna SádeckáKristýna Sádecká
AC PardubiceAC Pardubice
96 NM XXX0
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 1.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adriana GrulichováAdriana Grulichová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
00 5.13 2.66X3.173.17
2 Natalie TkadlecováNatalie Tkadlecová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 4.93 2.66X3.173.17
3 Sára SpívalováSára Spívalová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 4.62 2.66X3.173.17
4 Anna ChrbolkováAnna Chrbolková
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
00 4.42 2.66X3.173.17
5 Eliška ForchtsamováEliška Forchtsamová
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
00 4.40 2.66X3.173.17
6 Zuzana IndráčkováZuzana Indráčková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 4.28 2.66X3.173.17
7 Markéta StránskáMarkéta Stránská
TJ SvitavyTJ Svitavy
00 4.27 2.66X3.173.17
8 Tereza VackováTereza Vacková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
00 4.15 2.66X3.173.17
9 Adéla ZikováAdéla Ziková
TJ SvitavyTJ Svitavy
01 4.13 2.66X3.173.17
10 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 4.11 2.66X3.173.17
11 Natálie CoufalováNatálie Coufalová
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
01 4.08 2.66X3.173.17
12 Klára KopeckáKlára Kopecká
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 4.01 2.66X3.173.17
13 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
01 3.92 2.66X3.173.17
14 Ester KvirencováEster Kvirencová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
01 3.89 2.66X3.173.17
15 Nikol PánkováNikol Pánková
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
00 3.79 2.66X3.173.17
16 Tereza DostálováTereza Dostálová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
01 3.79 2.66X3.173.17
17 Sára SádeckáSára Sádecká
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 3.72 2.66X3.173.17
18 Aneta SpilkováAneta Spilková
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
01 3.17 2.66X3.173.17
Nela ŠiklovaNela Šiklova
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
01 DNP
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 1.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
02 4.69 3.514.41X4.414.634.694.58
2 Klára BartoškováKlára Bartošková
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
02 4.55 3.84X3.743.843.994.554.20
3 Veronika ŠtěpánkováVeronika Štěpánková
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
02 4.34 3.933.903.783.934.344.334.30
4 Tereza ŠimonováTereza Šimonová
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
02 4.17 4.003.993.954.004.14X4.17
5 Adéla KolářováAdéla Kolářová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
03 3.98 3.41X3.623.623.803.973.98
6 Hana HájkováHana Hájková
AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová
02 3.94 3.943.80X3.943.88X3.90
7 Eliška ČervenáEliška Červená
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
04 3.68 3.503.643.563.643.533.603.68
8 Denisa ŠtěpánováDenisa Štěpánová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
03 3.54 3.123.543.363.543.443.513.38
9 Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 3.49 3.493.193.193.49
10 Kateřina PaarováKateřina Paarová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
03 3.45 X3.453.173.45
11 Michaela KrálováMichaela Králová
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
02 3.30 2.883.023.303.30
12 Karolína HořeňovskáKarolína Hořeňovská
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
02 3.28 2.733.283.053.28
13 Tereza VáchováTereza Váchová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
03 3.23 3.062.923.233.23
14 Karolína HermanováKarolína Hermanová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
02 3.11 XX3.113.11
15 Lucie KlímováLucie Klímová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
04 3.06 2.113.062.983.06
16 Lucie KrombholzováLucie Krombholzová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
03 3.03 2.99X3.033.03
Johanna RaaschováJohanna Raaschová
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
03 NM X--0
Celkem 17 závodníků