Přebor Pardubického kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň
Jablonec nad Nisou (1. 2. 2015)150 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (ne, 1.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miloslav NovotnýMiloslav Novotný | 00 | Hvězda SKP Pardubice | 18.52 | |||||||||||||||
2 | Jakub UrbanJakub Urban | 00 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 18.82 | |||||||||||||||
3 | Marián MichálekMarián Michálek | 01 | Hvězda SKP Pardubice | 20.34 | |||||||||||||||
4 | Filip LírFilip Lír | 00 | Hvězda SKP Pardubice | 20.42 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (ne, 1.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Luděk Tyler DernerLuděk Tyler Derner | 00 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 19.82 | |||||||||||||||
2 | Patrik ChrbolkaPatrik Chrbolka | 01 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 20.82 | |||||||||||||||
3 | Václav ChudomelVáclav Chudomel | 01 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 21.36 | |||||||||||||||
4 | Daniel BrablecDaniel Brablec | 01 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 21.89 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (ne, 1.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vít RyndaVít Rynda | 00 | Hvězda SKP Pardubice | 20.17 | |||||||||||||||
2 | Martin SpěvákMartin Spěvák | 00 | TJ Svitavy | 20.93 | |||||||||||||||
3 | Michal TláskalMichal Tláskal | 01 | TJ Svitavy | 22.63 | |||||||||||||||
Matyáš FraněkMatyáš Franěk | 00 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 4 (ne, 1.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oto PetrášOto Petráš | 00 | Hvězda SKP Pardubice | 20.28 | |||||||||||||||
2 | Ondřej PulkrábekOndřej Pulkrábek | 00 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 21.07 | |||||||||||||||
3 | Jakub MachJakub Mach | 01 | Hvězda SKP Pardubice | 23.84 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
150 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (ne, 1.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David ŠmídDavid Šmíd | 02 | Hvězda SKP Pardubice | 20.74 | |||||||||||||||
2 | Jakub PřikrylJakub Přikryl | 02 | AC Spartak Choceň | 21.04 | |||||||||||||||
3 | Tomáš HrdinaTomáš Hrdina | 02 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 22.47 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch StodolaVojtěch Stodola | 03 | TJ Svitavy | 23.57 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (ne, 1.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Josef DušekJosef Dušek | 02 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 22.23 | |||||||||||||||
2 | Lukáš BrzlínekLukáš Brzlínek | 03 | AC Vysoké Mýto | 23.14 | |||||||||||||||
3 | Jakub MarekJakub Marek | 03 | TJ Svitavy | 23.51 | |||||||||||||||
4 | František VraspírFrantišek Vraspír | 03 | TJ Svitavy | 24.33 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (ne, 1.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matouš BudigMatouš Budig | 03 | ATLETIKA Polička | 21.80 | |||||||||||||||
2 | Jakub ŘehounekJakub Řehounek | 03 | Hvězda SKP Pardubice | 22.29 | |||||||||||||||
3 | František SteklýFrantišek Steklý | 03 | TJ Svitavy | 24.11 | |||||||||||||||
4 | Tomáš MachTomáš Mach | 03 | Hvězda SKP Pardubice | 27.71 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 4 (ne, 1.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj DobrýMatěj Dobrý | 02 | Atletika Chrudim | 21.43 | |||||||||||||||
2 | Dominik VebrDominik Vebr | 03 | ČTBK ISCAREX Č.Třebová | 23.31 | |||||||||||||||
3 | Ondřej DvořákOndřej Dvořák | 03 | Hvězda SKP Pardubice | 25.08 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
150 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (ne, 1.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adriana GrulichováAdriana Grulichová | 00 | AC Vysoké Mýto | 20.30 | |||||||||||||||
2 | Kateřina Anna NádvorníkováKateřina Anna Nádvorníková | 00 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 21.38 | |||||||||||||||
3 | Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová | 01 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 21.66 | |||||||||||||||
4 | Sabina UžachovováSabina Užachovová | 00 | AC Pardubice | 22.06 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (ne, 1.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová | 00 | AC Vysoké Mýto | 20.44 | |||||||||||||||
2 | Vendula ŠírováVendula Šírová | 00 | Batt klub N.Město na Mor. | 21.47 | |||||||||||||||
3 | Eliška VetíškováEliška Vetíšková | 00 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 21.50 | |||||||||||||||
4 | Kateřina HrdinováKateřina Hrdinová | 00 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 21.83 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (ne, 1.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla ZikováAdéla Ziková | 01 | TJ Svitavy | 21.66 | |||||||||||||||
2 | Anna ČáslavkováAnna Čáslavková | 01 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 22.62 | |||||||||||||||
3 | Markéta StránskáMarkéta Stránská | 00 | TJ Svitavy | 22.82 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 4 (ne, 1.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikol PánkováNikol Pánková | 00 | AC Vysoké Mýto | 22.06 | |||||||||||||||
2 | Karolína VackováKarolína Vacková | 01 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 23.28 | |||||||||||||||
3 | Zuzana TesařováZuzana Tesařová | 00 | TJ Svitavy | 23.38 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 5 (ne, 1.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ester KvirencováEster Kvirencová | 01 | Hvězda SKP Pardubice | 23.21 | |||||||||||||||
2 | Linda DuškováLinda Dušková | 01 | Hvězda SKP Pardubice | 23.27 | |||||||||||||||
3 | Tereza TatarováTereza Tatarová | 01 | Hvězda SKP Pardubice | 27.40 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
150 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (ne, 1.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška HezkáEliška Hezká | 02 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 21.49 | |||||||||||||||
2 | Petra MlejnkováPetra Mlejnková | 02 | AC Vysoké Mýto | 21.91 | |||||||||||||||
3 | Simona SpěvákováSimona Spěváková | 02 | Hvězda SKP Pardubice | 23.16 | |||||||||||||||
4 | Šárka AmbrožováŠárka Ambrožová | 03 | Hvězda SKP Pardubice | 25.92 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (ne, 1.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína HermanováKarolína Hermanová | 02 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 22.84 | |||||||||||||||
2 | Magdaléna PernáMagdaléna Perná | 02 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 23.52 | |||||||||||||||
3 | Ema StratílkováEma Stratílková | 02 | Hvězda SKP Pardubice | 23.71 | |||||||||||||||
4 | Adéla GottvaldováAdéla Gottvaldová | 03 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 23.87 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (ne, 1.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina PražákováMartina Pražáková | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 23.59 | |||||||||||||||
2 | Kateřina PaarováKateřina Paarová | 03 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 23.61 | |||||||||||||||
3 | Magdaléna GuričováMagdaléna Guričová | 03 | Hvězda SKP Pardubice | 24.55 | |||||||||||||||
4 | Vendula FrantováVendula Frantová | 03 | TJ Svitavy | 24.69 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 4 (ne, 1.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška ČervenáEliška Červená | 04 | ATLETIKA Polička | 23.57 | |||||||||||||||
2 | Hana HájkováHana Hájková | 02 | AK Moravská Třebová | 23.59 | |||||||||||||||
3 | Nelli StrejčkováNelli Strejčková | 02 | AC Vysoké Mýto | 26.17 | |||||||||||||||
4 | Martina PodanáMartina Podaná | 03 | Hvězda SKP Pardubice | 29.51 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |