výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Pardubického kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Jablonec nad Nisou (1. 2. 2015)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 1.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 18.52
2 Jakub UrbanJakub Urban 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 18.82
3 Marián MichálekMarián Michálek 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 20.34
4 Filip LírFilip Lír 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 20.42
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 1.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Luděk Tyler DernerLuděk Tyler Derner 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 19.82
2 Patrik ChrbolkaPatrik Chrbolka 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 20.82
3 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 21.36
4 Daniel BrablecDaniel Brablec 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 21.89
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 1.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít RyndaVít Rynda 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 20.17
2 Martin SpěvákMartin Spěvák 00 TJ SvitavyTJ Svitavy 20.93
3 Michal TláskalMichal Tláskal 01 TJ SvitavyTJ Svitavy 22.63
Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (ne, 1.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oto PetrášOto Petráš 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 20.28
2 Ondřej PulkrábekOndřej Pulkrábek 00 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 21.07
3 Jakub MachJakub Mach 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 23.84
Celkem 3 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 1.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ŠmídDavid Šmíd 02 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 20.74
2 Jakub PřikrylJakub Přikryl 02 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 21.04
3 Tomáš HrdinaTomáš Hrdina 02 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 22.47
4 Vojtěch StodolaVojtěch Stodola 03 TJ SvitavyTJ Svitavy 23.57
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 1.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef DušekJosef Dušek 02 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 22.23
2 Lukáš BrzlínekLukáš Brzlínek 03 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 23.14
3 Jakub MarekJakub Marek 03 TJ SvitavyTJ Svitavy 23.51
4 František VraspírFrantišek Vraspír 03 TJ SvitavyTJ Svitavy 24.33
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 1.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matouš BudigMatouš Budig 03 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 21.80
2 Jakub ŘehounekJakub Řehounek 03 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 22.29
3 František SteklýFrantišek Steklý 03 TJ SvitavyTJ Svitavy 24.11
4 Tomáš MachTomáš Mach 03 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 27.71
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (ne, 1.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj DobrýMatěj Dobrý 02 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 21.43
2 Dominik VebrDominik Vebr 03 ČTBK ISCAREX Č.TřebováČTBK ISCAREX Č.Třebová 23.31
3 Ondřej DvořákOndřej Dvořák 03 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 25.08
Celkem 3 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 1.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adriana GrulichováAdriana Grulichová 00 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 20.30
2 Kateřina Anna NádvorníkováKateřina Anna Nádvorníková 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 21.38
3 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 21.66
4 Sabina UžachovováSabina Užachovová 00 AC PardubiceAC Pardubice 22.06
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 1.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 20.44
2 Vendula ŠírováVendula Šírová 00 Batt klub N.Město na Mor.Batt klub N.Město na Mor. 21.47
3 Eliška VetíškováEliška Vetíšková 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 21.50
4 Kateřina HrdinováKateřina Hrdinová 00 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 21.83
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 1.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ZikováAdéla Ziková 01 TJ SvitavyTJ Svitavy 21.66
2 Anna ČáslavkováAnna Čáslavková 01 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 22.62
3 Markéta StránskáMarkéta Stránská 00 TJ SvitavyTJ Svitavy 22.82
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (ne, 1.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikol PánkováNikol Pánková 00 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 22.06
2 Karolína VackováKarolína Vacková 01 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 23.28
3 Zuzana TesařováZuzana Tesařová 00 TJ SvitavyTJ Svitavy 23.38
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (ne, 1.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ester KvirencováEster Kvirencová 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 23.21
2 Linda DuškováLinda Dušková 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 23.27
3 Tereza TatarováTereza Tatarová 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 27.40
Celkem 3 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 1.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška HezkáEliška Hezká 02 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 21.49
2 Petra MlejnkováPetra Mlejnková 02 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 21.91
3 Simona SpěvákováSimona Spěváková 02 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 23.16
4 Šárka AmbrožováŠárka Ambrožová 03 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 25.92
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 1.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína HermanováKarolína Hermanová 02 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 22.84
2 Magdaléna PernáMagdaléna Perná 02 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 23.52
3 Ema StratílkováEma Stratílková 02 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 23.71
4 Adéla GottvaldováAdéla Gottvaldová 03 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 23.87
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 1.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina PražákováMartina Pražáková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 23.59
2 Kateřina PaarováKateřina Paarová 03 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 23.61
3 Magdaléna GuričováMagdaléna Guričová 03 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 24.55
4 Vendula FrantováVendula Frantová 03 TJ SvitavyTJ Svitavy 24.69
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (ne, 1.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ČervenáEliška Červená 04 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 23.57
2 Hana HájkováHana Hájková 02 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 23.59
3 Nelli StrejčkováNelli Strejčková 02 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 26.17
4 Martina PodanáMartina Podaná 03 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 29.51
Celkem 4 závodníků