výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

5. halová středa

Jablonec nad Nisou (4. 2. 2015)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (st, 4.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.06
2 Jiří GvuščJiří Gvušč 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.27
3 Piotr KosiorekPiotr Kosiorek 97 Szerszen BogatyniaSzerszen Bogatynia 07.37
4 Petr KořínekPetr Kořínek 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.39
5 Vojtěch KarásekVojtěch Karásek 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.44
6= Martin LamačMartin Lamač 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.48
6= Marek FormánekMarek Formánek 98 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 07.48
8 Cezary MarciniakCezary Marciniak 99 Szerszen BogatyniaSzerszen Bogatynia 07.61
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 4.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David MahovskýDavid Mahovský 94 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.42
2 Filip HorkýFilip Horký 96 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 07.44
3 Martin MachuraMartin Machura 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.59
4 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.83
5 Jiří SekyraJiří Sekyra 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 07.97
6 Tomáš KaiserTomáš Kaiser 01 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.08
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 4.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Peter MarguartPeter Marguart 01 LAV Ribnitz/SanitzLAV Ribnitz/Sanitz 08.05
2 Pavel SchindlerPavel Schindler 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.16
3 Vojtěch BurianVojtěch Burian 88 AC TJ JičínAC TJ Jičín 08.24
4 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.87
5 Jan ZástavaJan Zástava 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.33
6 Timothy ŠolcTimothy Šolc 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.61
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (st, 4.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kewin ZatylnyKewin Zatylny 97 Osa ZgorzelecOsa Zgorzelec 07.44
2 Ondřej NesvadbaOndřej Nesvadba 97 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 07.51
3 Karel StudničkaKarel Studnička 97 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.58
4 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09.29
5 Petr SynekPetr Synek 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09.63
Celkem 5 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (st, 4.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Wiebke GriephanWiebke Griephan 98 LAV Ribnitz/SanitzLAV Ribnitz/Sanitz 07.96
2= Kateřina HornováKateřina Hornová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.13
2= Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.13
4 Barbora OdložilováBarbora Odložilová 93 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.39
5 Veronika MilotováVeronika Milotová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.46
6 Viktoria BrendovskaViktoria Brendovska 00 Szerszen BogatyniaSzerszen Bogatynia 08.49
7= Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.53
7= Hana KouckáHana Koucká 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.53
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 4.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika JégrováVeronika Jégrová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.43
2= Barbora BradováBarbora Bradová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.59
2= Eliška KrajinováEliška Krajinová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.59
2= Veronika SzwedVeronika Szwed 00 Szerszen BogatyniaSzerszen Bogatynia 08.59
5 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.63
6 Kateřina VildováKateřina Vildová 00 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 08.64
7 Tereza KrátkáTereza Krátká 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.79
8 Veronika SlámováVeronika Slámová 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.89
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 4.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Leona VokálováLeona Vokálová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.50
2 Weucke GriephanWeucke Griephan 01 LAV Ribnitz/SanitzLAV Ribnitz/Sanitz 08.64
3 Stella SobotkováStella Sobotková 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.10
4 Dominika StránskáDominika Stránská 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09.18
5 Lucy PinnowLucy Pinnow 04 LAV Ribnitz/SanitzLAV Ribnitz/Sanitz 09.46
6 Hannah HeierHannah Heier 04 LAV Ribnitz/SanitzLAV Ribnitz/Sanitz 09.59
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (st, 4.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolina WysotaKarolina Wysota 00 SL GKS OLSZA OLSZYNASL GKS OLSZA OLSZYNA 08.47
2 Veronika SmoleňákováVeronika Smoleňáková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.04
3 Pia BorehardtPia Borehardt 01 LAV Ribnitz/SanitzLAV Ribnitz/Sanitz 09.07
4 Petra BergmanováPetra Bergmanová 00 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 09.35
5 Liv-Grete KollingerLiv-Grete Kollinger 04 LAV Ribnitz/SanitzLAV Ribnitz/Sanitz 09.53
Celkem 5 závodníků

300 m - Muži (Běh)

Běh 1 (st, 4.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 36.95
2 Jiří SekyraJiří Sekyra 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 42.34
3 Tomáš KaiserTomáš Kaiser 01 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 43.21
4 Vojtěch BurianVojtěch Burian 88 AC TJ JičínAC TJ Jičín 43.56
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (st, 4.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín SynekAntonín Synek 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 46.24
2 Karol KaczorKarol Kaczor 01 Szerszen BogatyniaSzerszen Bogatynia 48.56
3 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 52.97
4 Petr SynekPetr Synek 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 53.21
Celkem 4 závodníků

300 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (st, 4.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 43.69
2 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 44.38
3 Karolína KořínkováKarolína Kořínková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 46.15
4 Magdalena PawkowskaMagdalena Pawkowska 99 Szerszen BogatyniaSzerszen Bogatynia 46.67
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (st, 4.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktoria BrendowskaViktoria Brendowska 00 Szerszen BogatyniaSzerszen Bogatynia 45.92
2 Kateřina VildováKateřina Vildová 00 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 46.45
3 Kateřina ČernáKateřina Černá 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 46.65
4 Veronika SzwedVeronika Szwed 00 Szerszen BogatyniaSzerszen Bogatynia 49.06
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (st, 4.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika StránskáDominika Stránská 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 47.36
2 Veronika SlámováVeronika Slámová 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 48.28
Celkem 2 závodníků
Běh 4 (st, 4.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina FořtováMartina Fořtová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 49.10
2 Marie KolencováMarie Kolencová 00 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 49.76
3 Barbora MüllerováBarbora Müllerová 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 52.34
Celkem 3 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (st, 4.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip WlodarczykFilip Wlodarczyk 97 SL GKS OLSZA OLSZYNASL GKS OLSZA OLSZYNA 53.72
2 Martin LamačMartin Lamač 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 54.04
3 Filip HorkýFilip Horký 96 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 54.43
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (st, 4.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Konrad WujdaKonrad Wujda 99 SL GKS OLSZA OLSZYNASL GKS OLSZA OLSZYNA 57.96
2 Kamil WernerKamil Werner 99 SL GKS OLSZA OLSZYNASL GKS OLSZA OLSZYNA 61.05
Celkem 2 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (st, 4.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 58.05
2 Petra SkirčakováPetra Skirčaková 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 60.57
3 Vanessa PaskovskáVanessa Paskovská 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 63.36
4 Lucie ŠmejdováLucie Šmejdová 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 64.17
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (st, 4.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina SvátkováKateřina Svátková 97 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 68.53
2 Aleksandra DzikowskaAleksandra Dzikowska 01 SL GKS OLSZA OLSZYNASL GKS OLSZA OLSZYNA 68.56
Celkem 2 závodníků

600 m - Muži

(st, 4.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukasz KlatkaLukasz Klatka 99 SL GKS OLSZA OLSZYNASL GKS OLSZA OLSZYNA 1:36.11
2 Jakub JonJakub Jon 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1:38.54
3 Miroslav PospíchalMiroslav Pospíchal 73 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1:39.37
4 Remigiusz SpichRemigiusz Spich 01 Szerszen BogatyniaSzerszen Bogatynia 1:45.29
5 Ladislav DvořákLadislav Dvořák 48 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:20.41
Celkem 5 závodníků

600 m - Ženy

(st, 4.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Patrycja GorouskaPatrycja Gorouska 00 Szerszen BogatyniaSzerszen Bogatynia 1:45.10
2 Lucie KovářováLucie Kovářová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1:50.64
3 Emilia WegEmilia Weg 00 Szerszen BogatyniaSzerszen Bogatynia 1:54.53
4 Stella SobotkováStella Sobotková 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 1:54.55
5 Pia BorchardtPia Borchardt 01 LAV Ribnitz/SanitzLAV Ribnitz/Sanitz 1:55.35
6 Zuzanna BrzuchalskaZuzanna Brzuchalska 03 Szerszen BogatyniaSzerszen Bogatynia 2:01.69
7 Hannah HeierHannah Heier 04 LAV Ribnitz/SanitzLAV Ribnitz/Sanitz 2:06.96
8 Zuzana KovářováZuzana Kovářová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:17.77
Celkem 8 závodníků

1500 m - Ženy

(st, 4.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Denisa FořtováDenisa Fořtová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5:10.93
2 Iveta FořtováIveta Fořtová 00 Eleven run teamEleven run team 5:44.08
Celkem 2 závodníků

1 anglická míle - Muži

(st, 4.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4:56.87
2 Vojtěch LibnarVojtěch Libnar 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4:58.86
3 Čeněk AugustaČeněk Augusta 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5:02.65
4 Petr LoudaPetr Louda 64 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5:06.92
5 František DolečekFrantišek Doleček 43 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 8:34.82
Celkem 5 závodníků

3000 m - Muži

(st, 4.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jiří ČivrnýJiří Čivrný 80 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09:17.21
2 Štěpán JirmanŠtěpán Jirman 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09:41.32
3 Miloš ŠolcMiloš Šolc 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09:47.74
4 Jiří VavruškaJiří Vavruška 00 KERDA SPORT LIBERECKERDA SPORT LIBEREC 09:52.32
5 Vojtěch GaláčVojtěch Galáč 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 10:00.03
6 Vojtěch MálekVojtěch Málek 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 10:08.82
7 Martin FořtMartin Fořt 63 Eleven run teamEleven run team 10:21.17
8 Jiří ŠikolaJiří Šikola 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10:39.48
9 Jan BerkaJan Berka 00 TJ BIŽUTERIE JABLONECTJ BIŽUTERIE JABLONEC 10:42.53
10 Antonín SynekAntonín Synek 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 10:51.17
11 Lukáš AdamecLukáš Adamec 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10:59.62
12 Petr KaňovskýPetr Kaňovský 76 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 11:21.13
13 Tomáš KulhavýTomáš Kulhavý 01 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 12:40.84
Celkem 13 závodníků

3000 m - Ženy

(st, 4.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Klára MaláKlára Malá 81 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10:59.33
2 Klára PříhodováKlára Příhodová 88 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 11:15.15
3 Abigail ŠolcováAbigail Šolcová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11:28.10
4 Tereza TomeškováTereza Tomešková 97 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 11:28.96
5 Lucie VavruškováLucie Vavrušková 84 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11:31.86
6 Monika BerkováMonika Berková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12:17.90
7 Jana JánošikováJana Jánošiková 77 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 14:26.29
Natálie ŠtemberováNatálie Štemberová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNF
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Junioři

(st, 4.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal MiskiewiczMichal Miskiewicz 00 Osa ZgorzelecOsa Zgorzelec 08.44
2 fILIP WlodarczykfILIP Wlodarczyk 00 SL GKS OLSZA OLSZYNASL GKS OLSZA OLSZYNA 09.24
3 Kewin ZatylnyKewin Zatylny 97 Osa ZgorzelecOsa Zgorzelec 09.36
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Žáci

(st, 4.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel SchindlerPavel Schindler 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.76
2 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.00
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci

(st, 4.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 12.27
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Ženy

(st, 4.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna BičíkováKristýna Bičíková 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 09.75
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Dorostenky

(st, 4.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolina JozwiakKarolina Jozwiak 98 Osa ZgorzelecOsa Zgorzelec 09.42
2 Kateřina ČernáKateřina Černá 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.30
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Žákyně

(st, 4.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.32
2 Weucke GriephanWeucke Griephan 00 LAV Ribnitz/SanitzLAV Ribnitz/Sanitz 09.66
3 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.75
4 Adéla TomáškováAdéla Tomášková 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.35
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně

(st, 4.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína KořínkováKarolína Kořínková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.99
2 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 10.12
3 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 11.34
4 Kateřina RyplováKateřina Ryplová 03 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 14.35
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Muži

(st, 4.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Tadeáš Vojtěch HacušTadeáš Vojtěch Hacuš
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 1.83
2= Ladislav KolaLadislav Kola
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 1.80
2= Wojciech PichowiczWojciech Pichowicz
Szerszen BogatyniaSzerszen Bogatynia
99 1.80
4 Karol KaczorKarol Kaczor
Szerszen BogatyniaSzerszen Bogatynia
01 1.53
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(st, 4.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Dominika HyskováDominika Hysková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
97 1.65
2 Kristýna BičíkováKristýna Bičíková
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
95 1.53
3= Kristina JánskáKristina Jánská
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
01 1.50
3= Daniela BendováDaniela Bendová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
97 1.50
5 Marie KolencováMarie Kolencová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
00 1.35
Tereza VlasákováTereza Vlasáková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
01 NM
Kateřina MaternováKateřina Maternová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
98 NM
Gabriela TrejbalováGabriela Trejbalová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
98 NM
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Muži

(st, 4.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Radek BekrRadek Bekr
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
97 5.54
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Ženy

(st, 4.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
98 5.37
2 Dominika HyskováDominika Hysková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
97 5.34
3 Daniela BendováDaniela Bendová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
97 5.11
4 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
03 4.07
5 Lucy PinnowLucy Pinnow
LAV Ribnitz/SanitzLAV Ribnitz/Sanitz
04 3.79
6 Liv-Grete KollingerLiv-Grete Kollinger
LAV Ribnitz/SanitzLAV Ribnitz/Sanitz
04 3.39
Celkem 6 závodníků

Trojskok - Muži

(st, 4.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan LechnerJan Lechner
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
91 14.10
2 Vojtěch TruhlářVojtěch Truhlář
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
92 14.09
3 Jan HájekJan Hájek
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
97 12.50
4 Lukáš PreislerLukáš Preisler
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 12.05
Celkem 4 závodníků

Trojskok - Ženy

(st, 4.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavlína PosejpalováPavlína Posejpalová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
95 11.44
2 Natálie KozákováNatálie Kozáková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
96 11.22
3 Aleksandra ZajacAleksandra Zajac
Szerszen BogatyniaSzerszen Bogatynia
99 09.28
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(st, 4.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina SabolováKateřina Sabolová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
98 11.43
2 Adéla VelebováAdéla Velebová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
99 11.18
3 Nikita MelzerováNikita Melzerová
TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor
99 11.04
4 Gabriela TrejbalováGabriela Trejbalová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
98 10.74
5 Eliška KrákorováEliška Krákorová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
99 09.42
6 Sophie KloučkováSophie Kloučková
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
99 09.08
7 Veronika SmoleňákováVeronika Smoleňáková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 09.00
8 Kateřina MaternováKateřina Maternová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
98 08.86
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(st, 4.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michaela TrčováMichaela Trčová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 10.06
2 Veronika JégrováVeronika Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 09.65
3 Tereza StřískováTereza Střísková
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
00 08.65
4 Kristina JánskáKristina Jánská
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
01 08.19
5 Leona VokálováLeona Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
01 07.56
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(st, 4.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan ZástavaJan Zástava
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
00 08.19
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(st, 4.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla KorečkováAdéla Korečková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
97 12.44
2 Barbora OdložilováBarbora Odložilová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
93 10.84
3 Eliška SichrovskáEliška Sichrovská
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 09.55
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(st, 4.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Milan HošekMilan Hošek
ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N.
98 14.23
2 Dawid ZelazoDawid Zelazo
Szerszen BogatyniaSzerszen Bogatynia
99 14.20
3 Marek ChlupMarek Chlup
ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N.
99 10.98
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 5kg - Veteráni

(st, 4.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Bedřich ŘechkaBedřich Řechka
Sokol DomažliceSokol Domažlice
50 14.45
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři

(st, 4.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Josef EgrtJosef Egrt
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
97 14.64
2 Karel StudničkaKarel Studnička
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
97 13.26
3 Bartosz KempskiBartosz Kempski
Szerszen BogatyniaSzerszen Bogatynia
96 13.00
4 David LetáčekDavid Letáček
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 12.75
5 Martin LachMartin Lach
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
96 12.65
6 Martin MikulaMartin Mikula
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 11.76
7 Jan HájekJan Hájek
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
97 11.16
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 6kg - Veteráni

(st, 4.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel TaibrPavel Taibr
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
56 12.55
Celkem 1 závodníků