Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

5. halová středa

Jablonec nad Nisou (4. 2. 2015)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (st, 4.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.06
2 Jiří GvuščJiří Gvušč 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.27
3 Piotr KosiorekPiotr Kosiorek 97 Szerszen BogatyniaSzerszen Bogatynia 07.37
4 Petr KořínekPetr Kořínek 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.39
5 Vojtěch KarásekVojtěch Karásek 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.44
6= Martin LamačMartin Lamač 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.48
6= Marek FormánekMarek Formánek 98 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 07.48
8 Cezary MarciniakCezary Marciniak 99 Szerszen BogatyniaSzerszen Bogatynia 07.61
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 4.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David MahovskýDavid Mahovský 94 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.42
2 Filip HorkýFilip Horký 96 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 07.44
3 Martin MachuraMartin Machura 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.59
4 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.83
5 Jiří SekyraJiří Sekyra 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 07.97
6 Tomáš KaiserTomáš Kaiser 01 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.08
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 4.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Peter MarguartPeter Marguart 01 LAV Ribnitz/SanitzLAV Ribnitz/Sanitz 08.05
2 Pavel SchindlerPavel Schindler 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.16
3 Vojtěch BurianVojtěch Burian 88 AC TJ JičínAC TJ Jičín 08.24
4 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.87
5 Jan ZástavaJan Zástava 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.33
6 Timothy ŠolcTimothy Šolc 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.61
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (st, 4.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kewin ZatylnyKewin Zatylny 97 Osa ZgorzelecOsa Zgorzelec 07.44
2 Ondřej NesvadbaOndřej Nesvadba 97 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 07.51
3 Karel StudničkaKarel Studnička 97 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.58
4 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09.29
5 Petr SynekPetr Synek 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09.63
Celkem 5 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (st, 4.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Wiebke GriephanWiebke Griephan 98 LAV Ribnitz/SanitzLAV Ribnitz/Sanitz 07.96
2= Kateřina HornováKateřina Hornová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.13
2= Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.13
4 Barbora OdložilováBarbora Odložilová 93 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.39
5 Veronika MilotováVeronika Milotová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.46
6 Viktoria BrendovskaViktoria Brendovska 00 Szerszen BogatyniaSzerszen Bogatynia 08.49
7= Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.53
7= Hana KouckáHana Koucká 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.53
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 4.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika JégrováVeronika Jégrová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.43
2= Barbora BradováBarbora Bradová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.59
2= Eliška KrajinováEliška Krajinová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.59
2= Veronika SzwedVeronika Szwed 00 Szerszen BogatyniaSzerszen Bogatynia 08.59
5 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.63
6 Kateřina VildováKateřina Vildová 00 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 08.64
7 Tereza KrátkáTereza Krátká 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.79
8 Veronika SlámováVeronika Slámová 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.89
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 4.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Leona VokálováLeona Vokálová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.50
2 Weucke GriephanWeucke Griephan 01 LAV Ribnitz/SanitzLAV Ribnitz/Sanitz 08.64
3 Stella SobotkováStella Sobotková 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.10
4 Dominika StránskáDominika Stránská 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09.18
5 Lucy PinnowLucy Pinnow 04 LAV Ribnitz/SanitzLAV Ribnitz/Sanitz 09.46
6 Hannah HeierHannah Heier 04 LAV Ribnitz/SanitzLAV Ribnitz/Sanitz 09.59
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (st, 4.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolina WysotaKarolina Wysota 00 SL GKS OLSZA OLSZYNASL GKS OLSZA OLSZYNA 08.47
2 Veronika SmoleňákováVeronika Smoleňáková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.04
3 Pia BorehardtPia Borehardt 01 LAV Ribnitz/SanitzLAV Ribnitz/Sanitz 09.07
4 Petra BergmanováPetra Bergmanová 00 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 09.35
5 Liv-Grete KollingerLiv-Grete Kollinger 04 LAV Ribnitz/SanitzLAV Ribnitz/Sanitz 09.53
Celkem 5 závodníků