Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň

Bratislava (7. 2. 2015)

Trojskok - Muži

(so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
90 15.25
2 Tomáš HolýTomáš Holý
Atletický klub z.s ZlínAtletický klub z.s Zlín
96 13.86
3 Lukáš KuncLukáš Kunc
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 13.41
4 Jakub RusekJakub Rusek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 13.23
5 Jan BelákJan Belák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 12.94
6 Tomáš KummerTomáš Kummer
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 12.91
7 Marek HoffmannMarek Hoffmann
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 12.78
8 Filip JahnFilip Jahn
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 12.59
9 Vilém StráskýVilém Stráský
JAC BrnoJAC Brno
99 12.57
10 Adam PernicaAdam Pernica
JAC BrnoJAC Brno
97 12.45
11 Ivo BabišIvo Babiš
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 12.44
12 Jiří CejnarJiří Cejnar
Atletický klub z.s ZlínAtletický klub z.s Zlín
96 12.38
13 Vojtěch JahodaVojtěch Jahoda
JAC BrnoJAC Brno
98 12.36
14 Dominik HutákDominik Huták
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 12.13
15 Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK HraniceSK Hranice
83 11.97
16 Nnamdi OkonkwoNnamdi Okonkwo
Atletický klub z.s ZlínAtletický klub z.s Zlín
98 11.24
Dominik HutákDominik Huták
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 NM
Vojtěch JahodaVojtěch Jahoda
JAC BrnoJAC Brno
98 NM
Vilém StráskýVilém Stráský
JAC BrnoJAC Brno
99 NM
Nnamdi OkonkwoNnamdi Okonkwo
Atletický klub z.s ZlínAtletický klub z.s Zlín
98 NM
Marek HoffmannMarek Hoffmann
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 NM
Dominik HutákDominik Huták
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 NM
Vojtěch JahodaVojtěch Jahoda
JAC BrnoJAC Brno
98 NM
Vilém StráskýVilém Stráský
JAC BrnoJAC Brno
99 NM
Nnamdi OkonkwoNnamdi Okonkwo
Atletický klub z.s ZlínAtletický klub z.s Zlín
98 NM
Marek HoffmannMarek Hoffmann
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 NM
Celkem 26 závodníků

Trojskok - Ženy

(so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nikola PařilováNikola Pařilová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
94 12.17
2 Barbora KlímováBarbora Klímová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
97 11.05
3 Petra HarasimováPetra Harasimová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 10.93
4 Vendula ChybováVendula Chybová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
97 10.36
5 Aneta KrejčiříkováAneta Krejčiříková
Atletický klub z.s ZlínAtletický klub z.s Zlín
97 10.16
6 Adriana JagošováAdriana Jagošová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
96 09.95
Lenka BrázdilováLenka Brázdilová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
82 DNS
Celkem 7 závodníků

Trojskok - Dorostenky

(so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza BrázdilováTereza Brázdilová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 11.92
2 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová
JAC BrnoJAC Brno
98 11.89
3 Lucie GabrielováLucie Gabrielová
Atletický klub z.s ZlínAtletický klub z.s Zlín
98 10.32
4 Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
98 10.27
5 Michaela JursováMichaela Jursová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
98 09.93
6 Petra FritschováPetra Fritschová
JAC BrnoJAC Brno
99 09.73
Denisa ZhřívalováDenisa Zhřívalová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
99 DNS
Veronika StrýčkováVeronika Strýčková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
99 DNS
Celkem 8 závodníků