výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň

Bratislava (7. 2. 2015)

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin JuránekMartin Juránek 91 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 22.49
2 Albert HolibkaAlbert Holibka 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 22.75
Michael KonečnýMichael Konečný 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DQ
Poznámky:
DQ pravidlo 162/6
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek DvořákRadek Dvořák 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 23.14
2 Matěj LinhartMatěj Linhart 94 AO Slávia HavířovAO Slávia Havířov 24.06
3 Lukáš TrlicaLukáš Trlica 92 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 24.28
David CésarDavid César 94 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KlézlDavid Klézl 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 23.48
2 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SK PřerovSK Přerov 24.45
3 Lukáš MizerákLukáš Mizerák 81 AO Slávia HavířovAO Slávia Havířov 24.88
4 Radek KaniaRadek Kania 95 AO Slávia HavířovAO Slávia Havířov 25.72
Celkem 4 závodníků

200 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal SuchánekMichal Suchánek 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 22.85
2 Filip DvořákFilip Dvořák 97 JAC BrnoJAC Brno 23.08
3 Jiří KorejzJiří Korejz 96 AO Slávia HavířovAO Slávia Havířov 23.70
4 Martin HlavinkaMartin Hlavinka 97 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 23.95
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Leon GattermayerLeon Gattermayer 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 23.64
2 Jakub OndriskaJakub Ondriska 96 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 23.88
3 Václav TymočkoVáclav Tymočko 97 BYAC BrnoBYAC Brno 24.04
4 Miroslav NyklMiroslav Nykl 97 JAC BrnoJAC Brno 25.38
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal JarošekMichal Jarošek 96 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 23.13
2 Jakub GremlicaJakub Gremlica 96 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 23.81
3 Petr KladivaPetr Kladiva 97 Atletika o.s. PorubaAtletika o.s. Poruba 25.17
Jiří MorcinekJiří Morcinek 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DQ
Poznámky:
DQ pravidlo 162/6
Celkem 4 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 98 SK HraniceSK Hranice 24.45
2 Marek HoffmannMarek Hoffmann 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 24.85
Pavel MinaříkPavel Minařík 98 JAC BrnoJAC Brno DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matouš VojtekMatouš Vojtek 98 AC Moravská Slávia BrnoAC Moravská Slávia Brno 23.45
2 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 23.75
3 Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 24.16
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 23.83
2 Daniel SuchánekDaniel Suchánek 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 25.19
3 Filip LorenzFilip Lorenz 98 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 25.49
4 Marek BrodaMarek Broda 98 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 25.51
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michael KijanicaMichael Kijanica 98 Atletika o.s. PorubaAtletika o.s. Poruba 24.05
2 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 24.29
3 Jan KopečnýJan Kopečný 98 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 25.59
Marek ZelinkaMarek Zelinka 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek SechraMarek Sechra 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 24.27
2 Vojtěch JahodaVojtěch Jahoda 98 JAC BrnoJAC Brno 24.98
3 Jan KramolišJan Kramoliš 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 25.92
Martin VicanMartin Vican 99 JAC BrnoJAC Brno DNS
Celkem 4 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta MrňováMarkéta Mrňová 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 26.50
2 Karolína CoufalováKarolína Coufalová 95 AC Moravská Slávia BrnoAC Moravská Slávia Brno 27.77
Eva ŠutováEva Šutová 90 AK KroměřížAK Kroměříž DNS
Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 25.89
2 Denisa VagnerováDenisa Vagnerová 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 30.67
Saša HavránkováSaša Havránková 95 AC TRACK & FIELD BrnoAC TRACK & FIELD Brno DNS
Martina SedláčkováMartina Sedláčková 95 AK KroměřížAK Kroměříž DNS
Celkem 4 závodníků

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana ProchováHana Prochová 96 AC Moravská Slávia BrnoAC Moravská Slávia Brno 25.98
2 Tereza SchmidováTereza Schmidová 96 AK HodonínAK Hodonín 26.67
Alena SymerskáAlena Symerská 96 AK KroměřížAK Kroměříž DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 26.28
2 Aneta KovářováAneta Kovářová 97 JAC BrnoJAC Brno 27.96
3 Tereza PavlučkováTereza Pavlučková 97 Atletika o.s. PorubaAtletika o.s. Poruba 27.98
4 Karolína SlavětínskáKarolína Slavětínská 97 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 28.21
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slávia BrnoAC Moravská Slávia Brno 27.98
2 Leona MalenínskáLeona Malenínská 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 28.10
3 Nikola HoláskováNikola Holásková 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 29.10
4 Lucie HanákováLucie Hanáková 97 AC Moravská Slávia BrnoAC Moravská Slávia Brno 29.90
Celkem 4 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta ŠkaldováMarkéta Škaldová 98 Atletický klub z.s ZlínAtletický klub z.s Zlín 26.87
2 Marie BušinováMarie Bušinová 98 AK KyjovAK Kyjov 27.33
Tereza RybaříkováTereza Rybaříková 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Katrin SásováKatrin Sásová 98 AK ŠternberkAK Šternberk 27.33
2 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slávia BrnoAC Moravská Slávia Brno 27.88
3 Jana DebnárováJana Debnárová 98 AO Slávia HavířovAO Slávia Havířov 29.26
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla RaškováAdéla Rašková 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 28.38
2 Lucie KřižkováLucie Křižková 98 AC Moravská Slávia BrnoAC Moravská Slávia Brno 28.86
3 Nikola MatýskováNikola Matýsková 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 30.07
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slávia BrnoAC Moravská Slávia Brno 29.53
2 Veronika VolnáVeronika Volná 99 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 29.65
3 Lucie HoškováLucie Hošková JAC BrnoJAC Brno 30.16
Kristýna KublováKristýna Kublová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka HanouskováAnežka Hanousková 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 28.17
2 Eliška BolcarovičováEliška Bolcarovičová 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 29.73
3 Libuše ŠantováLibuše Šantová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 30.10
Kateřina ŠprochováKateřina Šprochová 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek DNS
Celkem 4 závodníků