výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň

Bratislava (7. 2. 2015)

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Albert HolibkaAlbert Holibka 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 50.08
2 Martin JuránekMartin Juránek 91 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 50.17
3 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 50.31
4 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 50.58
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David TesařDavid Tesař 95 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 50.53
2 David CésarDavid César 94 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 51.30
3 Michael KonečnýMichael Konečný 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 52.53
4 Jiří KrejčíJiří Krejčí 97 AK ŠternberkAK Šternberk 58.03
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš TrlicaLukáš Trlica 92 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 52.55
2 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl KarvinaTJ Jäkl Karvina 54.19
3 Matěj BeníčekMatěj Beníček 94 Atletický klub z.s ZlínAtletický klub z.s Zlín 54.39
David KlézlDavid Klézl 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNF
Celkem 4 závodníků

400 m - Junioři (Běh)

Běh (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan SadilJan Sadil 96 AK ŠternberkAK Šternberk 53.07
2 Lukáš OžanaLukáš Ožana 97 AO Slávia HavířovAO Slávia Havířov 53.16
Michal SuchánekMichal Suchánek 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DQ
Patrik SasínekPatrik Sasínek 97 AK HodonínAK Hodonín DNS
Celkem 4 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matouš VojtekMatouš Vojtek 98 AC Moravská Slávia BrnoAC Moravská Slávia Brno 52.10
2 Lukáš MazurekLukáš Mazurek 98 Atletický klub z.s ZlínAtletický klub z.s Zlín 52.68
3 Martin SmetanaMartin Smetana 99 AC Moravská Slávia BrnoAC Moravská Slávia Brno 58.45
4 Michal ZamazalMichal Zamazal 99 BYAC BrnoBYAC Brno 60.54
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 54.25
2 Erik JelínekErik Jelínek 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 54.66
3 Vojtěch JanůVojtěch Janů 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 55.89
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 98 SK HraniceSK Hranice 54.43
2 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 54.77
3 Marek SechraMarek Sechra 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 54.86
4 Jan KramolišJan Kramoliš 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 58.79
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 TJ Jäkl KarvinaTJ Jäkl Karvina 54.90
2 Marek ŠtefkaMarek Štefka 99 AC Jaroslava Halvy při GJŠ Zlín z.s.AC Jaroslava Halvy při GJŠ ... 55.66
3 Daniel SuchánekDaniel Suchánek 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 55.88
4 Dominik ManišDominik Maniš 99 Atletický klub z.s ZlínAtletický klub z.s Zlín 57.72
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch PácalVojtěch Pácal 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 55.85
2 Lukáš HvastaLukáš Hvasta 99 AC Moravská Slávia BrnoAC Moravská Slávia Brno 56.10
3 Dominik KáňaDominik Káňa 98 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 57.09
4 Vojtěch LasotaVojtěch Lasota 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 58.71
Celkem 4 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva ŠutováEva Šutová 90 AK KroměřížAK Kroměříž 59.38
2 Lenka SvobodováLenka Svobodová 95 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 59.56
3 Kamila NěmcováKamila Němcová 89 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 62.29
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta VavrečkováMarkéta Vavrečková 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 62.49
2 Lenka SurákováLenka Suráková 90 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 62.71
Vendula VávrováVendula Vávrová 90 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 61.00
2 Jana TomkováJana Tomková 94 SK PřerovSK Přerov 68.24
Martina SedláčkováMartina Sedláčková 95 AK KroměřížAK Kroměříž DNS
Celkem 3 závodníků

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alena SymerskáAlena Symerská 96 AK KroměřížAK Kroměříž 57.64
2 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 58.76
3 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 60.11
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie KolajováNatálie Kolajová 97 AK HodonínAK Hodonín 60.15
2 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slávia BrnoAC Moravská Slávia Brno 63.17
3 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 63.81
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza PavlučkováTereza Pavlučková 97 Atletika o.s. PorubaAtletika o.s. Poruba 62.79
2 Leona MalenínskáLeona Malenínská 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 64.46
3 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 65.77
4 Nikola HoláskováNikola Holásková 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 66.87
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ŠvejnohováVeronika Švejnohová 97 AC Moravská Slávia BrnoAC Moravská Slávia Brno 65.80
2 Anna ŠpačkováAnna Špačková 97 SK PřerovSK Přerov 68.33
3 Kamila EliášováKamila Eliášová 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 70.10
Jana TomkováJana Tomková 97 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov DNS
Celkem 4 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra HerzogováPetra Herzogová 98 Atletický klub z.s ZlínAtletický klub z.s Zlín 59.39
2 Marie BušinováMarie Bušinová 98 AK KyjovAK Kyjov 60.60
3 Edita SklenskáEdita Sklenská 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 61.61
4 Tereza RybaříkováTereza Rybaříková 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 64.43
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta ŠkaldováMarkéta Škaldová 98 Atletický klub z.s ZlínAtletický klub z.s Zlín 60.12
2 Katrin SásováKatrin Sásová 98 AK ŠternberkAK Šternberk 61.28
3 Anna VýletováAnna Výletová 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 62.32
4 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 62.76
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slávia BrnoAC Moravská Slávia Brno 62.15
2 Kateřina BožkováKateřina Božková 98 SK Speed BrnoSK Speed Brno 62.90
3 Nicolette NovotnáNicolette Novotná 98 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 70.18
Kristýna KublováKristýna Kublová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta KlusáčkováMarkéta Klusáčková 99 SK Speed BrnoSK Speed Brno 65.97
2 Josefína KomínkováJosefína Komínková 98 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 68.83
Veronika KotasováVeronika Kotasová 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DQ
Lucie KřižkováLucie Křižková 98 AC Moravská Slávia BrnoAC Moravská Slávia Brno DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra PavláskováPetra Pavlásková 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 61.03
2 Kateřina ŠprochováKateřina Šprochová 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 65.51
3 Karolína RočkováKarolína Ročková 99 AC Moravská Slávia BrnoAC Moravská Slávia Brno 67.47
4 Veronika SabelováVeronika Sabelová 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 70.61
Celkem 4 závodníků