Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Praha-Strahov (7. 2. 2015)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk MerhoutZdeněk Merhout 00 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 07.57
2 Štěpán RottenbornŠtěpán Rottenborn 00 AC Domažlice AC Domažlice 07.63
3 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 07.78
MS Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 SKP Union Cheb - klub atletiky SKP Union Cheb - klub atletiky 07.27
Vít BohmVít Bohm 00 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš FikrleMatyáš Fikrle 00 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.88
2 Jakub ŠvajcrJakub Švajcr 00 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 07.97
3 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 08.45
MS Petr DudyPetr Dudy 01 Atletika Jižní Město Atletika Jižní Město 07.88
MS Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s. Athletic Club Ústí n/L. o.s. 07.95
MS Jiří SekyraJiří Sekyra 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s. TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.05
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karel NaxeraKarel Naxera 00 ŠAK při ZŠ Přeštice ŠAK při ZŠ Přeštice 08.19
2 Jakub AnderleJakub Anderle 00 AC Domažlice AC Domažlice 08.42
MS Jan LališJan Lališ 00 SKP Union Cheb - klub atletiky SKP Union Cheb - klub atletiky 07.86
MS Marek ŠvingrMarek Švingr 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s. Athletic Club Ústí n/L. o.s. 07.93
MS Daniel FröhlichDaniel Fröhlich 00 AK Most AK Most 08.17
MS Petr PincPetr Pinc 00 SKP Union Cheb - klub atletiky SKP Union Cheb - klub atletiky 08.46
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel HavelDaniel Havel 00 TJ Sušice TJ Sušice 08.31
2 Jakub HonzíkJakub Honzík 00 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.33
3 Ondřej SteinerOndřej Steiner 01 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 08.88
MS Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek 01 AK Most AK Most 08.58
MS Adam ProvazníkAdam Provazník 01 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 08.96
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS David ZikaDavid Zika 01 Atletika Jižní Město Atletika Jižní Město 08.40
MS Jonáš FiedlerJonáš Fiedler 01 AK Chemopetrol Litvínov AK Chemopetrol Litvínov 08.76
MS Jan LhotaJan Lhota 01 SKP Union Cheb - klub atletiky SKP Union Cheb - klub atletiky 09.15
MS Vojtěch PetrVojtěch Petr 01 AK Most AK Most 09.22
MS Vít HouškaVít Houška 01 AK Most AK Most 09.40
Celkem 5 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk MerhoutZdeněk Merhout 00 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 07.53
2 Štěpán RottenbornŠtěpán Rottenborn 00 AC Domažlice AC Domažlice 07.70
3 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 07.87
4 Matyáš FikrleMatyáš Fikrle 00 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.88
5 Jakub ŠvajcrJakub Švajcr 00 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 08.00
6 Karel NaxeraKarel Naxera 00 ŠAK při ZŠ Přeštice ŠAK při ZŠ Přeštice 08.18
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek AndrleRadek Andrle 02 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 08.91
MS Filip KlokočníkFilip Klokočník 02 TJ Slavoj Český Brod,o.s. TJ Slavoj Český Brod,o.s. 08.09
MS Adam MotlAdam Motl 02 AK Chemopetrol Litvínov AK Chemopetrol Litvínov 08.56
MS Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - klub atletiky SKP Union Cheb - klub atletiky 08.59
MS Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - klub atletiky SKP Union Cheb - klub atletiky 08.62
MS Bohumil SakBohumil Sak 02 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.66
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 08.81
2 Jiří KehartJiří Kehart 02 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 09.05
3 Adam KozákAdam Kozák 02 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 09.19
4 Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško 02 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 09.46
MS Josef KuníkJosef Kuník 02 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák Atletický oddíl - STŘELA Ž... 08.66
MS Petr ŠpreňarPetr Špreňar 03 SKP Union Cheb - klub atletiky SKP Union Cheb - klub atletiky 09.13
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef VáchalJosef Váchal 03 AC Domažlice AC Domažlice 09.00
2 Bartoloměj RudasBartoloměj Rudas 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.10
3 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 03 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 09.28
MS Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.36
MS Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - klub atletiky SKP Union Cheb - klub atletiky 09.43
Martin ŽemličkaMartin Žemlička 02 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň DQ
Poznámky:
Žemlička - DQ - pravidlo 163.3
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej LukešOndřej Lukeš 02 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 09.18
2 Jan RoháčJan Roháč 03 ŠAK při ZŠ Přeštice ŠAK při ZŠ Přeštice 09.46
3 Petr KučeraPetr Kučera 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.47
4 Hynek MošnaHynek Mošna 02 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.61
5 Miroslav ŠkopekMiroslav Škopek 03 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 11.03
MS Martin RabochMartin Raboch 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák Atletický oddíl - STŘELA Ž... 09.45
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub BednářJakub Bednář 03 AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň 09.24
2 Šimon SvobodaŠimon Svoboda 03 TJ Sušice TJ Sušice 09.25
3 Filip ŠkardaFilip Škarda 03 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 09.43
4 Jan PerglerJan Pergler 03 ŠAK při ZŠ Přeštice ŠAK při ZŠ Přeštice 09.45
5 Kryštof BínaKryštof Bína 02 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 09.50
6 Luboš ChmelíkLuboš Chmelík 03 AC Domažlice AC Domažlice 09.94
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.17
2 Jan TürkJan Türk 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.37
3 Kryštof NedělaKryštof Neděla 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.50
4 Karel JahnKarel Jahn 03 AC Domažlice AC Domažlice 09.63
MS Marin KostkaMarin Kostka 03 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 09.13
Maxim SchmidtMaxim Schmidt 03 Atletika Klatovy Atletika Klatovy DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 08.74
2 Radek AndrleRadek Andrle 02 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 08.76
3 Josef VáchalJosef Váchal 03 AC Domažlice AC Domažlice 08.92
4 Jiří KehartJiří Kehart 02 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 09.11
5 Bartoloměj RudasBartoloměj Rudas 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.12
6 Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.24
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň 07.98
2 Sára ČelišováSára Čelišová 00 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.03
3 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 08.14
MS Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 AC SYNER Turnov AC SYNER Turnov 08.15
MS Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s. TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.16
MS Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - klub atletiky SKP Union Cheb - klub atletiky 08.25
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta BláhováAneta Bláhová 00 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 08.58
2 Adéla KroupováAdéla Kroupová 01 AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň 09.15
MS Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 08.14
MS Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 08.27
MS Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 08.37
MS Eliška VetíškováEliška Vetíšková 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.60
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza LaštovkováTereza Laštovková 00 AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň 08.47
2 Kateřina BenešováKateřina Benešová 00 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 08.66
3 Laura GabčováLaura Gabčová 00 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 08.86
4 Lucie DedkováLucie Dedková 01 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 09.36
MS Romana ŠkrnováRomana Škrnová 01 SKP Union Cheb - klub atletiky SKP Union Cheb - klub atletiky 08.78
MS Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková 00 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 08.83
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sandra VágnerováSandra Vágnerová 01 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 08.64
2 Hana VargováHana Vargová 00 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 08.94
3 Eva BoltíkováEva Boltíková 01 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 08.96
4 Natálie ChodounskáNatálie Chodounská 01 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 10.12
MS Lucie KaufmanováLucie Kaufmanová 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 08.85
MS Tereza VaňhováTereza Vaňhová 01 Atletika Jižní Město Atletika Jižní Město 08.97
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona KordováSimona Kordová 00 AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň 08.96
2 Eliška ČernickáEliška Černická 01 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 09.08
3 Eliška BraumováEliška Braumová 01 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 09.10
4 Alexandra KrištofovičováAlexandra Krištofovičová 01 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 09.28
5 Amálie SkalováAmálie Skalová 00 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 09.47
MS Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová 01 SKP Union Cheb - klub atletiky SKP Union Cheb - klub atletiky 09.07
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KabelkováEliška Kabelková 00 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 09.11
2 Tereza BláhováTereza Bláhová 01 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 09.21
3 Aneta HarvilováAneta Harvilová 01 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 09.59
4 Dominika HarvilováDominika Harvilová 01 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 09.81
MS Vendula ŠtolbováVendula Štolbová 01 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 08.60
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň 07.95
2 Sára ČelišováSára Čelišová 00 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.98
3 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 08.05
4 Tereza LaštovkováTereza Laštovková 00 AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň 08.43
5 Sandra VágnerováSandra Vágnerová 01 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 08.49
6 Aneta BláhováAneta Bláhová 00 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 08.52
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 08.29
2 Anežka HajšmanováAnežka Hajšmanová 02 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 08.48
3 Veronika TřískováVeronika Třísková 02 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 08.55
MS Markéta MatějkováMarkéta Matějková 02 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 08.37
MS Anežka Rozárie PetrilákováAnežka Rozárie Petriláková 02 SK Sporting Příbram SK Sporting Příbram 08.66
MS Nikol JunkováNikol Junková 02 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.75
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka KřesťanováLenka Křesťanová 02 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.83
2 Sabina RybáčkováSabina Rybáčková 03 AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň 08.97
3 Zuzana ŠantínováZuzana Šantínová 03 AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň 09.26
MS Kateřina KopicováKateřina Kopicová 02 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák Atletický oddíl - STŘELA Ž... 08.73
MS Jana ŠimůnkováJana Šimůnková 03 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 08.99
MS Karolína ŠpačkováKarolína Špačková 02 AK Chemopetrol Litvínov AK Chemopetrol Litvínov 09.02
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 02 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 08.98
2 Eliška NoskováEliška Nosková 02 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.01
3 Michaela ŠtěrbováMichaela Štěrbová 02 AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň 09.16
4 Monika DrudíkováMonika Drudíková 02 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 09.31
MS Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák Atletický oddíl - STŘELA Ž... 08.91
MS Veronika NohejlováVeronika Nohejlová 02 SKP Union Cheb - klub atletiky SKP Union Cheb - klub atletiky 09.10
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KolaříkováKateřina Kolaříková 03 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 09.49
2 Dominika HýťhováDominika Hýťhová 02 AC Falcon Rokycany AC Falcon Rokycany 10.56
MS Adéla ČepelováAdéla Čepelová 03 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 09.08
MS Simona BartoňkováSimona Bartoňková 02 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 09.11
MS Yasmina ZaddemYasmina Zaddem 03 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 09.18
MS Veronika MaydlováVeronika Maydlová 02 SKP Union Cheb - klub atletiky SKP Union Cheb - klub atletiky 09.65
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 ŠAK při ZŠ Přeštice ŠAK při ZŠ Přeštice 08.87
2 Kateřina ČapskáKateřina Čapská 03 AC Domažlice AC Domažlice 09.10
3 Klára ZýmováKlára Zýmová 02 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 09.32
4 Aneta ŠťastováAneta Šťastová 03 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 09.62
5 Eliška NavrátilováEliška Navrátilová 02 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 09.93
MS Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková 03 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 09.48
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza MatouškováTereza Matoušková 02 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.23
2 Daniela FürstováDaniela Fürstová 03 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 09.28
3 Jana ZítkováJana Zítková 02 AC Falcon Rokycany AC Falcon Rokycany 09.34
4 Nikola MelicharováNikola Melicharová 03 AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň 09.53
5 Natálie BabkováNatálie Babková 02 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 09.63
MS Adéla LiškováAdéla Lišková 02 SKP Union Cheb - klub atletiky SKP Union Cheb - klub atletiky 09.56
Celkem 6 závodníků
Rozběh 7 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika PíclováVeronika Píclová 02 AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň 09.27
1 Johanka VohnoutováJohanka Vohnoutová 03 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 09.27
3 Magdalena PáreckáMagdalena Párecká 03 TJ Sušice TJ Sušice 09.46
4 Tereza BurešováTereza Burešová 03 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 09.77
5 Zuzana PiknerováZuzana Piknerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.81
Kateřina BrabcováKateřina Brabcová 02 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín DQ
Poznámky:
Brabcová - DQ - pravidlo 162.6
Celkem 6 závodníků
Rozběh 8 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 ANNA HejlíkováANNA Hejlíková 02 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 09.67
2 Zuzana LöblováZuzana Löblová 03 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 09.88
3 Viktorie ČervenáViktorie Červená 03 AC Domažlice AC Domažlice 10.16
MS Anežka FryaufováAnežka Fryaufová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák Atletický oddíl - STŘELA Ž... 09.62
MS Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 03 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 09.65
MS Markéta BoučkováMarkéta Boučková 03 SKP Union Cheb - klub atletiky SKP Union Cheb - klub atletiky 10.10
Celkem 6 závodníků
Rozběh 9 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amálie TřískováAmálie Třísková 02 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 08.93
2 Tereza BrotánkováTereza Brotánková 02 AC Domažlice AC Domažlice 09.15
3 Tereza CibulkováTereza Cibulková 02 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.32
MS Natálie OšmerováNatálie Ošmerová 02 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.26
5 Zuzana MatúškováZuzana Matúšková 02 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 10.31
Kristýna VrbováKristýna Vrbová 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín DQ
Poznámky:
Vrbová - DQ - pravidlo 163.3
Celkem 6 závodníků
Rozběh 10 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa ChadimováDenisa Chadimová 02 AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň 09.37
2 Blanka HrachováBlanka Hrachová 03 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 09.67
3 Eva SuchánkováEva Suchánková 03 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 10.06
4 Michaela ŠtěrbováMichaela Štěrbová 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10.54
MS Tereza RůžičkováTereza Růžičková 03 SKP Union Cheb - klub atletiky SKP Union Cheb - klub atletiky 10.05
MS Lucie PavlíkováLucie Pavlíková 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák Atletický oddíl - STŘELA Ž... 10.29
Celkem 6 závodníků
Rozběh 11 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína JunkováKarolína Junková 02 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.96
2 Denisa SalzmanováDenisa Salzmanová 02 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.45
3 Julie PotužákováJulie Potužáková 03 TJ Sušice TJ Sušice 09.71
4 Lucie KašíkováLucie Kašíková 03 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 10.12
Celkem 4 závodníků
Rozběh 12 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie JežkováJulie Ježková 03 AC Domažlice AC Domažlice 09.01
2 Anna SýkorováAnna Sýkorová 02 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.43
3 Barbora HeroldováBarbora Heroldová 02 AC Domažlice AC Domažlice 09.83
4 Veronika NováVeronika Nová 02 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.96
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 08.20
2 Anežka HajšmanováAnežka Hajšmanová 02 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 08.33
3 Veronika TřískováVeronika Třísková 02 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 08.48
4 Lenka KřesťanováLenka Křesťanová 02 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.87
5 Amálie TřískováAmálie Třísková 02 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 08.97
6 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 ŠAK při ZŠ Přeštice ŠAK při ZŠ Přeštice 11.79
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk MerhoutZdeněk Merhout 00 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 18.51
2 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 19.07
MS Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 16.55
MS Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 SKP Union Cheb - klub atletiky SKP Union Cheb - klub atletiky 17.41
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán RottenbornŠtěpán Rottenborn 00 AC Domažlice AC Domažlice 18.71
2 Jakub ŠvajcrJakub Švajcr 00 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 18.96
3 Tomáš MichálekTomáš Michálek 00 AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň 19.13
MS Jan LališJan Lališ 00 SKP Union Cheb - klub atletiky SKP Union Cheb - klub atletiky 18.92
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš FikrleMatyáš Fikrle 00 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 19.41
2 Jakub KarlachJakub Karlach 00 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 19.64
MS Maciej GorskiMaciej Gorski 00 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 19.39
MS Petr PincPetr Pinc 00 SKP Union Cheb - klub atletiky SKP Union Cheb - klub atletiky 20.77
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej SteinerOndřej Steiner 01 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 22.39
MS Tomáš VitásekTomáš Vitásek 01 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák Atletický oddíl - STŘELA Ž... 19.84
MS Daniel FröhlichDaniel Fröhlich 00 AK Most AK Most 20.47
MS Jan LhotaJan Lhota 01 SKP Union Cheb - klub atletiky SKP Union Cheb - klub atletiky 22.77
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel HavelDaniel Havel 00 TJ Sušice TJ Sušice 20.11
2 Karel NaxeraKarel Naxera 00 ŠAK při ZŠ Přeštice ŠAK při ZŠ Přeštice 20.15
3 Jan SuchýJan Suchý 01 AC Domažlice AC Domažlice 20.52
Michal KorandaMichal Koranda 00 Atletika Klatovy Atletika Klatovy DNS
Celkem 4 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - klub atletiky SKP Union Cheb - klub atletiky 20.83
MS Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - klub atletiky SKP Union Cheb - klub atletiky 20.83
MS Adam MotlAdam Motl 02 AK Chemopetrol Litvínov AK Chemopetrol Litvínov 20.96
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 20.98
2 Radek AndrleRadek Andrle 02 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 21.44
MS Petr ŠpreňarPetr Špreňar 03 SKP Union Cheb - klub atletiky SKP Union Cheb - klub atletiky 22.15
MS Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - klub atletiky SKP Union Cheb - klub atletiky 22.21
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef VáchalJosef Váchal 03 AC Domažlice AC Domažlice 22.71
2 Jakub BednářJakub Bednář 03 AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň 22.82
3 Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško 02 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 24.50
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karel JahnKarel Jahn 03 AC Domažlice AC Domažlice 23.93
2 Luboš ChmelíkLuboš Chmelík 03 AC Domažlice AC Domažlice 24.79
MS Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 23.84
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof BínaKryštof Bína 02 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 23.39
2 Šimon SvobodaŠimon Svoboda 03 TJ Sušice TJ Sušice 23.42
Jan PerglerJan Pergler 03 ŠAK při ZŠ Přeštice ŠAK při ZŠ Přeštice DNS
Vojtěch RůžekVojtěch Růžek 02 AC Domažlice AC Domažlice DNS
Celkem 4 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 20.12
MS Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - klub atletiky SKP Union Cheb - klub atletiky 19.66
MS Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 19.66
Aneta HarvilováAneta Harvilová 01 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie KantováNatálie Kantová 01 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 23.55
MS Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 AC SYNER Turnov AC SYNER Turnov 19.32
MS Linda ČechováLinda Čechová 01 AC Mariánské Lázně, o.s. AC Mariánské Lázně, o.s. 20.28
Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková 00 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára ČelišováSára Čelišová 00 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 19.71
2 Linda SucháLinda Suchá 01 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 20.33
3 Anita KelemenováAnita Kelemenová 00 AC Domažlice AC Domažlice 23.69
MS Veronika MarešováVeronika Marešová 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 20.53
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna GerberováAnna Gerberová 01 AC Domažlice AC Domažlice 22.05
MS Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 19.81
MS Kristýna KlimentováKristýna Klimentová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s. TJ Lokomotiva Beroun o.s. 21.11
MS Romana ŠkrnováRomana Škrnová 01 SKP Union Cheb - klub atletiky SKP Union Cheb - klub atletiky 21.14
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ŠafaříkováAnna Šafaříková 00 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 21.06
2 Aneta BláhováAneta Bláhová 00 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 21.29
3 Laura GabčováLaura Gabčová 00 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 21.84
MS Barbora BělohlávkováBarbora Bělohlávková 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 21.71
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alexandra KrištofovičováAlexandra Krištofovičová 01 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 22.64
2 Karolína EgersdorfováKarolína Egersdorfová 01 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 22.80
MS Kristýna SudíkováKristýna Sudíková 01 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák Atletický oddíl - STŘELA Ž... 20.92
MS Tereza HulákováTereza Huláková 00 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 20.92
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sandra VágnerováSandra Vágnerová 01 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 20.73
2 Eva BoltíkováEva Boltíková 01 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 21.63
3 Hana VargováHana Vargová 00 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 22.09
MS Kateřina ŽohováKateřina Žohová 01 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice SK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie WiesnerováLucie Wiesnerová 01 ŠAK při ZŠ Přeštice ŠAK při ZŠ Přeštice 20.83
MS Vendula ŠtolbováVendula Štolbová 01 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 21.15
MS Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková 00 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 21.57
MS Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová 01 SKP Union Cheb - klub atletiky SKP Union Cheb - klub atletiky 22.10
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdalena PeleškováMagdalena Pelešková 01 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 21.19
2 Adéla KroupováAdéla Kroupová 01 AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň 23.29
MS Anna NovákováAnna Nováková 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha DNS
MS Lucie RennerováLucie Rennerová 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s. Athletic Club Ústí n/L. o.s. 20.38
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie RajchartováMarie Rajchartová 01 ŠAK při ZŠ Přeštice ŠAK při ZŠ Přeštice 23.28
2 Amálie SkalováAmálie Skalová 00 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 23.35
3 Dominika HarvilováDominika Harvilová 01 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 24.43
Celkem 3 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 20.34
2 Veronika TřískováVeronika Třísková 02 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 20.94
3 Anežka HajšmanováAnežka Hajšmanová 02 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 21.77
MS Zuzana NěmcováZuzana Němcová 03 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 22.33
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Anežka Rozárie PetrilákováAnežka Rozárie Petriláková 02 SK Sporting Příbram SK Sporting Příbram 21.02
MS Markéta MatějkováMarkéta Matějková 02 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 21.35
MS Karolína ŠpačkováKarolína Špačková 02 AK Chemopetrol Litvínov AK Chemopetrol Litvínov 22.19
Nikola MelicharováNikola Melicharová 03 AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela MíčkováMichaela Míčková 03 TJ Sušice TJ Sušice 25.06
MS Veronika NohejlováVeronika Nohejlová 02 SKP Union Cheb - klub atletiky SKP Union Cheb - klub atletiky 22.18
MS Simona BartoňkováSimona Bartoňková 02 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 22.48
Sabina RybáčkováSabina Rybáčková 03 AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amálie TřískováAmálie Třísková 02 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 21.97
2 Lucie VacíkováLucie Vacíková 02 ŠAK při ZŠ Přeštice ŠAK při ZŠ Přeštice 22.24
3 Kateřina ČapskáKateřina Čapská 03 AC Domažlice AC Domažlice 22.33
MS Jana ŠimůnkováJana Šimůnková 03 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 23.49
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa ChadimováDenisa Chadimová 02 AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň 22.64
2 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 02 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 22.85
3 Klára AusbergerováKlára Ausbergerová 02 ŠAK při ZŠ Přeštice ŠAK při ZŠ Přeštice 23.09
MS Adéla LiškováAdéla Lišková 02 SKP Union Cheb - klub atletiky SKP Union Cheb - klub atletiky 23.03
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška NoskováEliška Nosková 02 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 22.49
2 Tereza CibulkováTereza Cibulková 02 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 23.39
3 Julie PotužákováJulie Potužáková 03 TJ Sušice TJ Sušice 25.09
MS Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková 03 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 24.24
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KolaříkováKateřina Kolaříková 03 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 23.59
2 Veronika SimetováVeronika Simetová 03 TJ Sušice TJ Sušice 24.10
MS Veronika MaydlováVeronika Maydlová 02 SKP Union Cheb - klub atletiky SKP Union Cheb - klub atletiky 24.45
MS Tereza RůžičkováTereza Růžičková 03 SKP Union Cheb - klub atletiky SKP Union Cheb - klub atletiky 24.49
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta ŠťastováAneta Šťastová 03 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 24.09
2 Viktorie ČervenáViktorie Červená 03 AC Domažlice AC Domažlice 25.17
3 Michaela ŠtěrbováMichaela Štěrbová 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 27.38
MS Nikol JunkováNikol Junková 02 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 30.55
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka KřesťanováLenka Křesťanová 02 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 22.34
2 Tereza MatouškováTereza Matoušková 02 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 22.45
3 Karolína JunkováKarolína Junková 02 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 22.85
Celkem 3 závodníků
Běh 10 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johanka VohnoutováJohanka Vohnoutová 03 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 23.35
2 Tereza BurešováTereza Burešová 03 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 23.84
3 Barbora HeroldováBarbora Heroldová 02 AC Domažlice AC Domažlice 24.05
Celkem 3 závodníků
Běh 11 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie JežkováJulie Ježková 03 AC Domažlice AC Domažlice 22.48
2 Lucie KašíkováLucie Kašíková 03 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 25.79
3 Nikola VimmerováNikola Vimmerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 27.61
Celkem 3 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s. Athletic Club Ústí n/L. o.s. 40.77
MS Jiří SekyraJiří Sekyra 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s. TJ Lokomotiva Beroun o.s. 41.67
MS Václav BarekVáclav Barek 01 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 43.97
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan SuchýJan Suchý 01 AC Domažlice AC Domažlice 43.16
MS Vladimír KostičVladimír Kostič 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s. TJ Lokomotiva Beroun o.s. 43.05
MS Tomáš ČeřovskýTomáš Čeřovský 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s. TJ Lokomotiva Beroun o.s. 44.18
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub HonzíkJakub Honzík 00 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 44.75
MS Ondřej KadlecOndřej Kadlec 00 Atletika Jemnice Atletika Jemnice 40.21
MS Vojtěch DryákVojtěch Dryák 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s. TJ Lokomotiva Beroun o.s. 43.76
MS Jonáš FiedlerJonáš Fiedler 01 AK Chemopetrol Litvínov AK Chemopetrol Litvínov 46.81
Celkem 4 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie WiesnerováLucie Wiesnerová 01 ŠAK při ZŠ Přeštice ŠAK při ZŠ Přeštice 45.63
2 Lucie AdlerováLucie Adlerová 01 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 46.79
3 Anna GerberováAnna Gerberová 01 AC Domažlice AC Domažlice 48.14
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Lucie RennerováLucie Rennerová 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s. Athletic Club Ústí n/L. o.s. 43.80
MS Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 44.36
MS Stella SobotkováStella Sobotková 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s. TJ Lokomotiva Beroun o.s. 46.64
MS Markéta MatějkováMarkéta Matějková 02 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 48.74
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s. TJ Lokomotiva Beroun o.s. 42.70
MS Nikola SojkováNikola Sojková 00 AC SYNER Turnov AC SYNER Turnov 44.21
MS Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s. TJ Lokomotiva Beroun o.s. 44.50
MS Vendula ŠtolbováVendula Štolbová 01 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 46.22
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Simona ŠamanováSimona Šamanová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s. TJ Lokomotiva Beroun o.s. DNS
MS Barbora BělohlávkováBarbora Bělohlávková 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 45.54
MS Ester ČervinkováEster Červinková 02 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 45.57
MS Kateřina HandlováKateřina Handlová 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s. TJ Lokomotiva Beroun o.s. 48.08
Celkem 4 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Tomáš MichálekTomáš Michálek 00 AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň 2:10.98
2 Marek ŠtochlMarek Štochl 01 AC Falcon Rokycany AC Falcon Rokycany 2:19.38
3 Michal KorandaMichal Koranda 00 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 2:19.58
4 Jan SlámaJan Sláma 01 AC Falcon Rokycany AC Falcon Rokycany 2:22.13
5 Jakub KarlachJakub Karlach 00 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:23.05
6 Martin ŠambergerMartin Šamberger 00 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 2:42.99
MS Lukáš BajerLukáš Bajer 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s. TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:18.58
MS Martin FišerMartin Fišer 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s. Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:21.78
MS Petr SlunečkoPetr Slunečko 01 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 2:45.30
Celkem 9 závodníků

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 2:19.95
2 Jan PerglerJan Pergler 03 ŠAK při ZŠ Přeštice ŠAK při ZŠ Přeštice 2:32.96
3 Petr KučeraPetr Kučera 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:39.47
4 Adam KozákAdam Kozák 02 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 2:45.25
5 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 03 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 2:49.76
6 Martin ŽemličkaMartin Žemlička 02 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 2:59.20
7 Jan RoháčJan Roháč 03 ŠAK při ZŠ Přeštice ŠAK při ZŠ Přeštice 3:02.43
8 Jan KocourekJan Kocourek 03 ŠAK při ZŠ Přeštice ŠAK při ZŠ Přeštice 3:03.37
MS Bohumil SakBohumil Sak 02 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:28.70
MS Josef KuníkJosef Kuník 02 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák Atletický oddíl - STŘELA Ž... 2:29.95
MS Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:51.62
MS Martin RabochMartin Raboch 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák Atletický oddíl - STŘELA Ž... 2:59.89
Filip ŠkardaFilip Škarda 03 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň DNF
Josef VáchalJosef Váchal 03 AC Domažlice AC Domažlice DNS
Celkem 14 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Zuzana LaštovkováZuzana Laštovková 00 AC Falcon Rokycany AC Falcon Rokycany 2:35.65
2 Lucie AdlerováLucie Adlerová 01 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:40.17
3 Tereza LaštovkováTereza Laštovková 00 AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň 2:43.54
4 Simona KordováSimona Kordová 00 AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň 2:45.60
5 Tereza LukášováTereza Lukášová 00 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:54.34
6 Nikola SvobodováNikola Svobodová 01 AC Falcon Rokycany AC Falcon Rokycany 3:02.00
7 Eliška BraumováEliška Braumová 01 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3:02.06
MS Kristýna ProuzováKristýna Prouzová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s. TJ Lokomotiva Beroun o.s. DNS
MS Kateřina RydlováKateřina Rydlová 01 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2:36.99
MS Hana KročákováHana Kročáková 00 SKP Union Cheb - klub atletiky SKP Union Cheb - klub atletiky 2:40.60
Michaela HahnováMichaela Hahnová 01 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň DNS
Celkem 11 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Veronika PíclováVeronika Píclová 02 AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň 2:43.29
2 Daniela FürstováDaniela Fürstová 03 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 2:47.47
3 Jana ZítkováJana Zítková 02 AC Falcon Rokycany AC Falcon Rokycany 2:58.16
4 Eva SuchánkováEva Suchánková 03 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 3:00.10
5 Nikola VimmerováNikola Vimmerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3:04.59
6 Zuzana LöblováZuzana Löblová 03 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 3:06.05
7 Kateřina MatúšováKateřina Matúšová 02 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 3:25.65
MS Magdaléna BláhováMagdaléna Bláhová 02 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha DNS
MS Kateřina KopicováKateřina Kopicová 02 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák Atletický oddíl - STŘELA Ž... 2:34.62
MS Barbora PšenkováBarbora Pšenková 02 AK Chemopetrol Litvínov AK Chemopetrol Litvínov 2:46.05
MS Magdaléna SykováMagdaléna Syková 03 SKP Union Cheb - klub atletiky SKP Union Cheb - klub atletiky 2:58.48
MS Adéla ReichenauerováAdéla Reichenauerová 03 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 3:27.25
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Zuzana ŠantínováZuzana Šantínová 03 AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň 2:40.86
2 Michaela ŠtěrbováMichaela Štěrbová 02 AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň 2:41.94
3 Zuzana PiknerováZuzana Piknerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:48.49
4 Natálie BabkováNatálie Babková 02 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 2:53.83
5 Iveta KrýslováIveta Krýslová 02 ŠAK při ZŠ Přeštice ŠAK při ZŠ Přeštice 2:54.13
6 Veronika SimetováVeronika Simetová 03 TJ Sušice TJ Sušice 3:00.19
7 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 ŠAK při ZŠ Přeštice ŠAK při ZŠ Přeštice 3:05.11
8 Johanka VohnoutováJohanka Vohnoutová 03 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3:05.98
9 Dominika HýťhováDominika Hýťhová 02 AC Falcon Rokycany AC Falcon Rokycany 3:16.63
10 Zuzana PavelcováZuzana Pavelcová 03 TJ Sušice TJ Sušice 3:19.94
11 Marie FornousováMarie Fornousová 03 TJ Sušice TJ Sušice 3:33.45
Celkem 11 závodníků

3000 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Jan ŠtychJan Štych 01 ŠAK při ZŠ Přeštice ŠAK při ZŠ Přeštice 11:41.19
2 Daniel KastnerDaniel Kastner 00 ŠAK při ZŠ Přeštice ŠAK při ZŠ Přeštice 12:17.25
3 Adam MatulkaAdam Matulka 01 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 12:45.82
MS Jan GregoraJan Gregora 00 ACTIVITY Lanškroun ACTIVITY Lanškroun 11:33.76
Celkem 4 závodníků

60 m překážek [83,8 cm] - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 09.32
2 Daniel HavelDaniel Havel 00 TJ Sušice TJ Sušice 10.20
3 Jakub HonzíkJakub Honzík 00 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10.25
MS Jan LališJan Lališ 00 SKP Union Cheb - klub atletiky SKP Union Cheb - klub atletiky 08.94
MS Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec n/O. TJ Klášterec n/O. 09.58
MS Petr PincPetr Pinc 00 SKP Union Cheb - klub atletiky SKP Union Cheb - klub atletiky 09.94
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš MichálekTomáš Michálek 00 AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň 09.91
2 Michael RubášMichael Rubáš 01 AC Domažlice AC Domažlice 11.44
MS Vojtěch PetrVojtěch Petr 01 AK Most AK Most DNF
MS Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek 01 AK Most AK Most 09.82
MS Václav BarekVáclav Barek 01 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 12.81
Celkem 5 závodníků

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hynek MošnaHynek Mošna 02 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.02
2 Bartoloměj RudasBartoloměj Rudas 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.79
3 Vojtěch RůžekVojtěch Růžek 02 AC Domažlice AC Domažlice 13.02
MS Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - klub atletiky SKP Union Cheb - klub atletiky 11.06
MS Marin KostkaMarin Kostka 03 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 13.35
Celkem 5 závodníků

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 09.73
2 Nikola SteinerováNikola Steinerová 02 AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň 10.65
3 Tereza BrotánkováTereza Brotánková 02 AC Domažlice AC Domažlice 12.15
MS Veronika NohejlováVeronika Nohejlová 02 SKP Union Cheb - klub atletiky SKP Union Cheb - klub atletiky 11.77
MS Jana ŠimůnkováJana Šimůnková 03 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 11.84
MS Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák Atletický oddíl - STŘELA Ž... 12.23
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ČapskáKateřina Čapská 03 AC Domažlice AC Domažlice 12.55
2 Karolína JunkováKarolína Junková 02 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.56
MS Adéla ČepelováAdéla Čepelová 03 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 11.93
MS Yasmina ZaddemYasmina Zaddem 03 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 12.40
MS Natálie OšmerováNatálie Ošmerová 02 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 12.78
MS Veronika MaydlováVeronika Maydlová 02 SKP Union Cheb - klub atletiky SKP Union Cheb - klub atletiky 13.02
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka KřesťanováLenka Křesťanová 02 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.00
2 Klára ZýmováKlára Zýmová 02 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 12.45
3 Iveta KrýslováIveta Krýslová 02 ŠAK při ZŠ Přeštice ŠAK při ZŠ Přeštice 12.69
4 Kristýna VrbováKristýna Vrbová 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 14.36
MS Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 03 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 12.39
ANNA HejlíkováANNA Hejlíková 02 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie SchwarzováNatálie Schwarzová 02 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 12.69
2 Kateřina BrabcováKateřina Brabcová 02 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 14.07
3 Michaela ŠtěrbováMichaela Štěrbová 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 14.72
Viktorie ČervenáViktorie Červená 03 AC Domažlice AC Domažlice DNF
Eliška NavrátilováEliška Navrátilová 02 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 ŠAK při ZŠ Přeštice ŠAK při ZŠ Přeštice 12.37
2 Veronika NováVeronika Nová 02 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13.09
3 Julie PotužákováJulie Potužáková 03 TJ Sušice TJ Sušice 13.21
4 Denisa SalzmanováDenisa Salzmanová 02 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 14.20
Celkem 4 závodníků

60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň 09.21
MS Nikola SojkováNikola Sojková 00 AC SYNER Turnov AC SYNER Turnov DNF
MS Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 09.01
MS Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK Sokolov AK Sokolov 09.49
MS Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy Vary TRIATLET Karlovy Vary 09.58
MS Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 09.63
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová 00 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 09.97
MS Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.51
MS Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.67
MS Tereza VernerováTereza Vernerová 00 SK Kotlářka Praha SK Kotlářka Praha 10.00
MS Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková 00 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 10.46
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková 00 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.55
2 Magdalena PeleškováMagdalena Pelešková 01 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10.94
3 Karolína EgersdorfováKarolína Egersdorfová 01 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11.23
4 Veronika StřechováVeronika Střechová 01 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 14.31
MS Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 09.97
MS Lucie KaufmanováLucie Kaufmanová 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 11.26
Celkem 6 závodníků

4 x 200 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Had, Langmajer, Špreňák, Petrikovič Had, Langmajer, Špreňák, Petrikovič SKP Union Cheb - klub atletiky SKP Union Cheb - klub atletiky 1:57.84
2 Davidík, Gabrisko, Andrle, Krejčí Davidík, Gabrisko, Andrle, Krejčí TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 2:00.03
3 Pokorný, Kozák, Lukeš, Srajer Pokorný, Kozák, Lukeš, Srajer AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 2:08.37
4 Jahn, Chmelík, Váchal, Růžek Jahn, Chmelík, Váchal, Růžek AC Domažlice AC Domažlice 2:18.81
Celkem 4 závodníků

4 x 200 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Všetičková, Bláhová, Gabčová, Třísková Všetičková, Bláhová, Gabčová, Třísková TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 1:57.05
2 Kunčická, Vágnerová, Střechová, Schejbalová Kunčická, Vágnerová, Střechová, Schejbalová AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 1:57.73
3 Lukášová, Suchá, Adlerová, Pelešková Lukášová, Suchá, Adlerová, Pelešková TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:00.38
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vargová, Benešová, Krištofovičová, Boltíková Vargová, Benešová, Krištofovičová, Boltíková TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 1:59.33
2 Laštofková, Kordová, Kroupová, Hettlerová Laštofková, Kordová, Kroupová, Hettlerová AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň 1:59.41
3 Bláhová, Černická, Radová, Skalová Bláhová, Černická, Radová, Skalová AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 2:05.70
Celkem 3 závodníků

4 x 200 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nosková, Matoušková, Hřesťanová, Junková Nosková, Matoušková, Hřesťanová, Junková TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:04.07
2 Ježková, Brotánková, Čapská, Heroldová Ježková, Brotánková, Čapská, Heroldová AC Domažlice AC Domažlice 2:09.95
3 Fornoujová, Pádecká, Simetová, Pavelcová Fornoujová, Pádecká, Simetová, Pavelcová TJ Sušice TJ Sušice 2:24.37
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vacíková, Ausbergerová, Krýslová, Burianová Vacíková, Ausbergerová, Krýslová, Burianová ŠAK při ZŠ Přeštice ŠAK při ZŠ Přeštice 2:04.81
2 Gabrišková, Fürstová, Suchánková, Löblová Gabrišková, Fürstová, Suchánková, Löblová TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 2:16.13
Cibulková, Brabcová, Nová, Piknerová Cibulková, Brabcová, Nová, Piknerová TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín DQ
Poznámky:
SOPLZ - DQ - pravidlo 163.3
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hajšmanová, Třísková A., Zýmová, Vohnoutová Hajšmanová, Třísková A., Zýmová, Vohnoutová AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 2:03.70
2 Hrachová, Schwarzová, Šťastová, Drudíková Hrachová, Schwarzová, Šťastová, Drudíková Atletika Klatovy Atletika Klatovy 2:12.14
Rybačková, Šherbová, Chadimová, Steinerová Rybačková, Šherbová, Chadimová, Steinerová AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň DQ
Poznámky:
SOPLZ - DQ - pravidlo 163.3
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.411.461.511.561.611.661.701.751.841.90
1 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
SKP Rapid Sport - atletický oddíl SKP Rapid Sport - atletický...
00 1.61 --OOXOXXX
2 Michal MastnýMichal Mastný
Atletika Klatovy Atletika Klatovy
00 1.51 OOOXXX
3 Ladislav PelíšekLadislav Pelíšek
ŠAK při ZŠ Přeštice ŠAK při ZŠ Přeštice
00 1.51 XXOOXOXXX
MS Jiří SedlákJiří Sedlák
TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro
99 1.84
MS David NovákDavid Novák
Atletika Jemnice Atletika Jemnice
00 1.66
MS Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek
AK Most AK Most
01 1.61
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.311.361.41
1 Michal PokornýMichal Pokorný
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
02 1.36 OOXXX
Vojtěch VaníčekVojtěch Vaníček
Atletika Klatovy Atletika Klatovy
02 DNS
Vojtěch RůžekVojtěch Růžek
AC Domažlice AC Domažlice
02 NH
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.311.361.411.461.511.541.571.60
1 Linda SucháLinda Suchá
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
01 1.51 --OOOXOXOXXX
2 Hana VargováHana Vargová
TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro
00 1.31 --OOOXOXOXXX
3= Lucie WiesnerováLucie Wiesnerová
ŠAK při ZŠ Přeštice ŠAK při ZŠ Přeštice
01 1.31 --OOOXOXOXXX
3= Anita KelemenováAnita Kelemenová
AC Domažlice AC Domažlice
00 1.31 --OOOXOXOXXX
MS Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
00 1.57
MS Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice SK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 1.46
MS Kristýna SudíkováKristýna Sudíková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák Atletický oddíl - STŘELA Ž...
01 1.41
Nicole RadováNicole Radová
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
01 NH
Kateřina BenešováKateřina Benešová
TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro
00 NH
Tereza SchejbalováTereza Schejbalová
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
00 NH
MS Tereza HulákováTereza Huláková
A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha
00 NH
Celkem 11 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.211.261.311.361.41
1 Lucie VacíkováLucie Vacíková
ŠAK při ZŠ Přeštice ŠAK při ZŠ Přeštice
02 1.31 OXOOXXX
Michaela MíčkováMichaela Míčková
TJ Sušice TJ Sušice
03 NH XXX
Zuzana PavelcováZuzana Pavelcová
TJ Sušice TJ Sušice
03 NH XXX
ANNA HejlíkováANNA Hejlíková
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
02 NH XXX
MS Zuzana NěmcováZuzana Němcová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice SK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 1.31
MS Michaela VlčkováMichaela Vlčková
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
03 1.26
Celkem 6 závodníků

skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.202.402.602.702.802.903.003.153.203.25
MS Justýna HolubováJustýna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s. TJ Lokomotiva Beroun o.s.
00 3.20
MS Tereza RejchrtováTereza Rejchrtová
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
00 2.80
MS Karina RejchrtováKarina Rejchrtová
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
00 2.40
MS Simona ŠamanováSimona Šamanová
TJ Lokomotiva Beroun o.s. TJ Lokomotiva Beroun o.s.
00 2.20
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
SKP Rapid Sport - atletický oddíl SKP Rapid Sport - atletický...
00 5.24 5.08XX5.085.245.22X
2 Ladislav PelíšekLadislav Pelíšek
ŠAK při ZŠ Přeštice ŠAK při ZŠ Přeštice
00 5.07 5.074.924.535.074.764.774.68
3 Michal MastnýMichal Mastný
Atletika Klatovy Atletika Klatovy
00 5.05 4.985.054.825.055.00X4.63
4 Michal KorandaMichal Koranda
Atletika Klatovy Atletika Klatovy
00 4.69 4.584.534.694.69XX4.60
5 Daniel KabyšDaniel Kabyš
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
00 4.52 4.284.524.474.524.414.303.81
6 Ondřej SteinerOndřej Steiner
TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro
01 4.33 4.224.124.204.224.004.334.23
7 Michael RubášMichael Rubáš
AC Domažlice AC Domažlice
01 4.17 XX4.154.154.154.17X
MS Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka
TJ Klášterec n/O. TJ Klášterec n/O.
00 5.27
MS Marek ŠvingrMarek Švingr
Athletic Club Ústí n/L. o.s. Athletic Club Ústí n/L. o.s.
00 5.26
MS Maciej GorskiMaciej Gorski
A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha
00 5.04
MS Daniel VejražkaDaniel Vejražka
TJ Klášterec n/O. TJ Klášterec n/O.
00 5.02
MS Adam ProvazníkAdam Provazník
SC Radotín Praha SC Radotín Praha
01 4.42
Jakub AnderleJakub Anderle
AC Domažlice AC Domažlice
00 DNS 0
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal PokornýMichal Pokorný
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
02 4.35 4.354.294.114.354.194.12X
2 Josef VáchalJosef Váchal
AC Domažlice AC Domažlice
03 4.30 4.114.083.694.113.78X4.30
3 Jiří KehartJiří Kehart
Atletika Klatovy Atletika Klatovy
02 4.16 3.844.073.814.073.984.164.11
4 Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško
TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro
02 4.08 4.084.023.874.083.953.463.74
5 Jan TürkJan Türk
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 3.93 XX3.933.933.803.923.93
8 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí
TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro
03 3.93 3.823.833.883.883.923.933.70
9 Bartoloměj RudasBartoloměj Rudas
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 3.93 3.763.933.513.93-3.703.47
8 Kryštof BínaKryštof Bína
Atletika Klatovy Atletika Klatovy
02 3.75 3.753.653.563.753.633.723.62
9 Šimon SvobodaŠimon Svoboda
TJ Sušice TJ Sušice
03 3.74 3.743.673.653.74---
10 Ondřej LukešOndřej Lukeš
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
02 3.57 X3.57X3.57---
11 Kryštof NedělaKryštof Neděla
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 3.48 3.453.483.393.48---
MS Filip KlokočníkFilip Klokočník
TJ Slavoj Český Brod,o.s. TJ Slavoj Český Brod,o.s.
02 4.91
MS Bohumil SakBohumil Sak
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice SK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 4.46
MS Mathias LangmaierMathias Langmaier
SKP Union Cheb - klub atletiky SKP Union Cheb - klub atletiky
03 3.92
Luboš ChmelíkLuboš Chmelík
AC Domažlice AC Domažlice
03 NM 0
Maxim SchmidtMaxim Schmidt
Atletika Klatovy Atletika Klatovy
03 DNS XXX0---
Martin ŽemličkaMartin Žemlička
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
02 NM XXX0
Martin VostatekMartin Vostatek
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 DNS 0
Celkem 18 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Linda HettlerováLinda Hettlerová
AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň
01 5.11 4.924.564.974.974.765.114.83
2 Linda SucháLinda Suchá
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
01 4.80 4.80X4.714.80X4.704.76
3 Anežka KunčickáAnežka Kunčická
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
00 4.80 4.624.704.804.804.684.644.73
4 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 4.70 4.694.444.504.694.694.704.58
5 Anna ŠafaříkováAnna Šafaříková
Atletika Klatovy Atletika Klatovy
00 4.68 4.50X4.494.504.684.664.64
6 Kateřina BenešováKateřina Benešová
TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro
00 4.47 4.084.164.164.164.474.414.45
7 Laura GabčováLaura Gabčová
TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro
00 4.45 4.204.224.454.453.90X4.21
8 Natálie KantováNatálie Kantová
Atletika Klatovy Atletika Klatovy
01 4.32 4.084.23X4.234.074.254.32
9 Eliška ČernickáEliška Černická
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
01 4.11 4.073.924.114.11---
10 Nicole RadováNicole Radová
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
01 3.88 X3.883.783.88---
11 Tereza BláhováTereza Bláhová
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
01 3.87 X3.833.873.87---
MS Tereza SekyrováTereza Sekyrová
AK Sokolov AK Sokolov
00 5.01
MS Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 4.66
MS Tereza VaňhováTereza Vaňhová
Atletika Jižní Město Atletika Jižní Město
01 4.51
MS Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
00 4.36
Celkem 15 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbara PíchalováBarbara Píchalová
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
02 4.87 3.974.023.874.02
2 Veronika TřískováVeronika Třísková
TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro
02 4.70 3.974.023.874.02
3 Nikola SteinerováNikola Steinerová
AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň
02 4.51 3.974.023.874.02
4 Karolína JunkováKarolína Junková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
02 4.33 3.974.023.874.02
5 Tereza MatouškováTereza Matoušková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
02 4.28 3.974.023.874.02
6 Sabina RybáčkováSabina Rybáčková
AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň
03 4.08 3.974.023.874.02
7 Julie JežkováJulie Ježková
AC Domažlice AC Domažlice
03 4.06 3.974.023.874.02
8 Eliška NoskováEliška Nosková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
02 4.05 3.974.023.874.02
9 Kateřina ČapskáKateřina Čapská
AC Domažlice AC Domažlice
03 4.03 3.974.023.874.02
11 Daniela FürstováDaniela Fürstová
TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro
03 4.03 3.974.023.874.02
11 Anna SýkorováAnna Sýkorová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
02 4.01 3.974.023.874.02
12 Monika DrudíkováMonika Drudíková
Atletika Klatovy Atletika Klatovy
02 3.96 3.974.023.874.02
13 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková
TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro
02 3.85 3.974.023.874.02
14 Tereza BrotánkováTereza Brotánková
AC Domažlice AC Domažlice
02 3.82 3.974.023.874.02
15 Tereza CibulkováTereza Cibulková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
02 3.61 3.974.023.874.02
16 Michaela MíčkováMichaela Míčková
TJ Sušice TJ Sušice
03 3.49 3.974.023.874.02
17 Natálie SchwarzováNatálie Schwarzová
Atletika Klatovy Atletika Klatovy
02 3.28 3.974.023.874.02
18 Veronika NováVeronika Nová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
02 3.23 3.974.023.874.02
MS Yasmina ZaddemYasmina Zaddem
A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha
03 4.16
MS Jana ŠimůnkováJana Šimůnková
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
03 4.02
MS Tereza FaktorováTereza Faktorová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice SK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 3.75
Lucie KašíkováLucie Kašíková
TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro
03 NM
Nikola MelicharováNikola Melicharová
AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň
03 NM
Denisa SalzmanováDenisa Salzmanová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
02 NM
Nikola VimmerováNikola Vimmerová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 NM
Michaela ŠtěrbováMichaela Štěrbová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 NM
Celkem 26 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie VacíkováLucie Vacíková
ŠAK při ZŠ Přeštice ŠAK při ZŠ Přeštice
02 09.21 8.968.208.498.969.069.218.58
2 Nikola SteinerováNikola Steinerová
AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň
02 09.10 8.448.878.848.879.107.857.73
3 Klára AusbergerováKlára Ausbergerová
ŠAK při ZŠ Přeštice ŠAK při ZŠ Přeštice
02 09.04 8.759.048.709.048.518.438.80
4 Klára ZýmováKlára Zýmová
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
02 08.33 7.947.038.338.33---
5 Tereza BrotánkováTereza Brotánková
AC Domažlice AC Domažlice
02 07.93 6.417.006.407.006.836.967.93
6 Veronika NováVeronika Nová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
02 07.82 7.167.556.767.557.237.827.63
7 Kateřina MatúšováKateřina Matúšová
TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro
02 07.66 7.177.177.347.347.667.657.57
8 Blanka HrachováBlanka Hrachová
Atletika Klatovy Atletika Klatovy
03 07.21 6.276.807.207.207.016.887.21
9 Zuzana LöblováZuzana Löblová
TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro
03 06.89 6.896.576.666.89---
10 Magdalena PáreckáMagdalena Párecká
TJ Sušice TJ Sušice
03 06.73 6.256.596.736.73---
11 Natálie SchwarzováNatálie Schwarzová
Atletika Klatovy Atletika Klatovy
02 06.47 6.476.436.376.47---
12 Zuzana MatúškováZuzana Matúšková
TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro
02 05.63 5.63X5.125.63---
MS Michaela VlčkováMichaela Vlčková
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
03 08.77
MS Markéta BoučkováMarkéta Boučková
SKP Union Cheb - klub atletiky SKP Union Cheb - klub atletiky
03 08.60
MS Anna DanišováAnna Danišová
A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha
02 08.24
MS Zuzana NěmcováZuzana Němcová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice SK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 07.85
MS Tereza FaktorováTereza Faktorová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice SK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 07.72
MS Lucie PavlíkováLucie Pavlíková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák Atletický oddíl - STŘELA Ž...
03 07.23
MS Adéla ReichenauerováAdéla Reichenauerová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice SK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 05.43
Celkem 19 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch VaníčekVojtěch Vaníček
Atletika Klatovy Atletika Klatovy
02 08.36 8.137.488.358.358.307.748.36
2 Michal VargaMichal Varga
TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro
02 07.35 7.356.216.427.357.246.306.95
3 Jan KocourekJan Kocourek
ŠAK při ZŠ Přeštice ŠAK při ZŠ Přeštice
03 06.23 5.905.745.655.906.235.795.91
4 Miroslav ŠkopekMiroslav Škopek
TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro
03 06.22 5.385.445.455.455.465.816.22
MS Ondřej FryaufOndřej Fryauf
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák Atletický oddíl - STŘELA Ž...
02 09.21
MS Lukáš KadečkaLukáš Kadečka
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice SK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 07.52
MS Marin KostkaMarin Kostka
A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha
03 06.96
Celkem 7 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 10.62 09.8710.6210.1310.62X10.5910.57
2 Anežka KunčickáAnežka Kunčická
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
00 08.56 08.5608.4808.3708.5608.2207.9208.40
3 Natálie ChodounskáNatálie Chodounská
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
01 08.15 07.1407.9407.0707.9407.3608.1507.81
4 Natálie KantováNatálie Kantová
Atletika Klatovy Atletika Klatovy
01 07.92 07.5207.6607.5907.6607.9207.3207.75
5 Lucie WiesnerováLucie Wiesnerová
ŠAK při ZŠ Přeštice ŠAK při ZŠ Přeštice
01 07.74 07.4207.7407.3307.7407.0707.4507.66
6 Lucie DedkováLucie Dedková
TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro
01 07.65 XX07.0307.0307.4907.1407.65
7 Marie RajchartováMarie Rajchartová
ŠAK při ZŠ Přeštice ŠAK při ZŠ Přeštice
01 07.46 07.0407.4607.2507.4606.1507.2706.29
8 Veronika StřechováVeronika Střechová
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
01 07.13 06.95X07.1307.1306.1206.5906.87
MS Linda ČechováLinda Čechová
AC Mariánské Lázně, o.s. AC Mariánské Lázně, o.s.
01 10.62
MS Eliška MarkofováEliška Markofová
TRIATLET Karlovy Vary TRIATLET Karlovy Vary
00 10.07
MS Eliška KrajčováEliška Krajčová
Atletika Jemnice Atletika Jemnice
01 09.90
MS Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice SK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 08.99
MS Veronika MarešováVeronika Marešová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
00 08.25
MS Anna NovákováAnna Nováková
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
01 DNS
Celkem 14 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 7.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal ForejtMichal Forejt
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
00 13.00 12.6613.0012.2213.0012.2312.89X
2 Jakub ForejtJakub Forejt
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
00 11.24 10.6610.3510.1310.6610.9910.1211.24
3 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
SKP Rapid Sport - atletický oddíl SKP Rapid Sport - atletický...
00 11.07 10.8010.9610.8710.9611.03-11.07
4 Daniel KastnerDaniel Kastner
ŠAK při ZŠ Přeštice ŠAK při ZŠ Přeštice
00 10.04 10.0409.7309.5110.0409.34X-
5 Karel NaxeraKarel Naxera
ŠAK při ZŠ Přeštice ŠAK při ZŠ Přeštice
00 09.66 08.8009.1209.1109.1209.6609.1509.07
MS Adam ZemanAdam Zeman
SKOK J. Hradec SKOK J. Hradec
00 13.25
MS David NovákDavid Novák
Atletika Jemnice Atletika Jemnice
00 12.10
MS Martin FišerMartin Fišer
Athletic Club Ústí n/L. o.s. Athletic Club Ústí n/L. o.s.
00 10.37
MS Tomáš VitásekTomáš Vitásek
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák Atletický oddíl - STŘELA Ž...
01 09.57
MS Vít HouškaVít Houška
AK Most AK Most
01 08.84
Vít BohmVít Bohm
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
00 DNS 0
Celkem 11 závodníků