Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Ústeckého kraje mužů a žen

Praha-Strahov (8. 2. 2015)

1500 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 8.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Filip ŽižkaFilip Žižka 93 AK BílinaAK Bílina 4:04.32
2 Pavel OličPavel Olič 94 AC DomažliceAC Domažlice 4:08.30
3 Gerron StewartGerron Stewart 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:20.39
4 Vojtěch PlačekVojtěch Plaček 96 ASK DěčínASK Děčín 4:22.52
5 Jan HockJan Hock 98 ASK LovosiceASK Lovosice 4:23.56
6 Daniel NovýDaniel Nový 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4:24.12
7 Vít VeselýVít Veselý 95 ASK DěčínASK Děčín 4:25.69
8 Kryštof KorejsKryštof Korejs 99 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4:27.46
9 Jiří DekastelloJiří Dekastello 94 AK MostAK Most 4:28.33
10 Jan PospíšilJan Pospíšil 00 AK ŽatecAK Žatec 4:30.85
11 Karel KalibaKarel Kaliba 71 AK MostAK Most 4:31.00
12 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4:39.55
13 Daniel HýnaDaniel Hýna 95 AK MostAK Most 4:47.10
14 Ondřej BurešOndřej Bureš 99 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4:49.06
15 Jan ParoubekJan Paroubek 98 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 4:54.27
Radek MikušRadek Mikuš 98 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady DNP
Jiří KřečekJiří Křeček 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Celkem 17 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 8.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Bára StýblováBára Stýblová 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 4:52.06
2 Gabriela KurkováGabriela Kurková 95 AK MostAK Most 4:56.81
3 Renata VajrychováRenata Vajrychová 92 Maraton klub SEITL OstravaMaraton klub SEITL Ostrava 4:58.20
4 Blanka VajrychováBlanka Vajrychová 92 AK BílinaAK Bílina 5:01.54
5 Markéta PodpěrováMarkéta Podpěrová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5:02.84
6 Barbora KreidlováBarbora Kreidlová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5:05.31
7 Kateřina ŠindelářováKateřina Šindelářová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5:23.46
8 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 5:29.46
9 Nikola FiskováNikola Fisková 96 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 5:30.64
10 Nikola ŠtichhauerováNikola Štichhauerová 01 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 6:13.27
Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová 96 AC ČáslavAC Čáslav DNP
Natálie ŠtemberováNatálie Štemberová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Barbora JanůrkováBarbora Janůrková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Celkem 13 závodníků