Přebor Ústeckého kraje mužů a žen
Praha-Strahov (8. 2. 2015)skok o tyči - Muži (Finále)
Finále (ne, 8.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 2.522.722.923.123.223.323.523.723.924.024.124.224.324.424.62 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan JánskýJan Jánský
A. C. TEPO Kladno |
95 | 4.82 | OOOOXXOXXX | |||||||||||||||
2 |
Tomáš VeverkaTomáš Veverka
TJ Sokol Opava |
92 | 4.72 | OOOOXXOXXX | |||||||||||||||
3 |
Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
98 | 4.32 | OOOOXXOXXX | |||||||||||||||
4 |
Radek BártlRadek Bártl
SK Aktis Praha |
74 | 3.92 | OOOOXXOXXX | |||||||||||||||
5 |
Jan ŠvecJan Švec
Atletika Jihlava |
99 | 3.72 | OOOOXXOXXX | |||||||||||||||
6 |
Jan RotterJan Rotter
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 3.72 | OOOOXXOXXX | |||||||||||||||
7 |
Urs GyselUrs Gysel
TJ Nová Včelnice |
69 | 3.52 | OOOOXXOXXX | |||||||||||||||
8 |
Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec n/O. |
99 | 3.22 | OOOOXXOXXX | |||||||||||||||
Jaroslav DrdaJaroslav Drda
TJ Klášterec n/O. |
91 | DNP | |||||||||||||||||
Adam PašiakAdam Pašiak
Univerzitní sportovní klub ... |
90 | DNP | |||||||||||||||||
Tomáš KořínekTomáš Kořínek
TJ Sokol Kolín-atletika |
91 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
skok o tyči - Ženy (Finále)
Finále (ne, 8.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.802.002.202.402.502.602.702.803.203.403.603.803.904.004.10 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Aneta MoryskováAneta Morysková
Univerzitní sportovní klub ... |
92 | 4.10 | XXX | |||||||||||||||
2= |
Nikol JiroutováNikol Jiroutová
Univerzitní sportovní klub ... |
92 | 3.80 | XXX | |||||||||||||||
2= |
Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO Kladno |
98 | 3.80 | XXX | |||||||||||||||
4= |
Sabina PöschlováSabina Pöschlová
A. C. TEPO Kladno |
97 | 3.60 | XXX | |||||||||||||||
4= |
Nikola SuchelováNikola Suchelová
A. C. TEPO Kladno |
91 | 3.60 | XXX | |||||||||||||||
4= |
Eva JeníkováEva Jeníková
Univerzitní sportovní klub ... |
92 | 3.60 | XXX | |||||||||||||||
7 |
Zuzana ŽabkováZuzana Žabková
AC Pardubice |
92 | 3.60 | XXX | |||||||||||||||
8 |
Kateřina JanatováKateřina Janatová
AC Pardubice |
95 | 3.40 | XXX | |||||||||||||||
9 |
Barbora JehličkováBarbora Jehličková
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 2.70 | XXX | |||||||||||||||
10 |
Anna ŠímováAnna Šímová
TJ Nová Včelnice |
99 | 2.60 | XXX | |||||||||||||||
11 |
Štěpánka LužákováŠtěpánka Lužáková
USK PROVOD Ústí n/L. |
95 | 2.50 | XXX | |||||||||||||||
12 |
Dana JunováDana Junová
USK PROVOD Ústí n/L. |
99 | NM | XXX | |||||||||||||||
13 |
Lenka KučerováLenka Kučerová
AC Pardubice |
95 | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |