Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Ústeckého kraje mužů a žen

Praha-Strahov (8. 2. 2015)

skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (ne, 8.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.501.551.601.651.701.751.801.851.881.911.941.97
1 Jakub JandaJakub Janda
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
89 1.94 OXOXXOXXX
2 Matěj KlukanMatěj Klukan
AC DomažliceAC Domažlice
95 1.94 OXOXXOXXX
3 Jan KabíčekJan Kabíček
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 1.85 OXOXXOXXX
4 František VirkaFrantišek Virka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 1.85 OXOXXOXXX
5 David ČernýDavid Černý
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 1.80 OXOXXOXXX
6 Karel RajchartKarel Rajchart
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 1.80 OXOXXOXXX
7 Viktor LicekViktor Licek
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 1.80 OXOXXOXXX
8= Marek BahníkMarek Bahník
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 1.75 OXOXXOXXX
8= Zdeněk KubátZdeněk Kubát
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
98 1.75 OXOXXOXXX
10 Jan JínaJan Jína
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 1.70 OXOXXOXXX
11 Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek
AK MostAK Most
01 1.60 OXOXXOXXX
12 Matěj VěchetMatěj Věchet
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
99 1.60 OXOXXOXXX
13 Miroslav PavlíkMiroslav Pavlík
ASK LovosiceASK Lovosice
51 1.60 OXOXXOXXX
14 Martin VaněkMartin Vaněk
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
99 1.60 OXOXXOXXX
15 Matěj PařízekMatěj Pařízek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 DNP
16 Jaroslav DrdaJaroslav Drda
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
91 DNP
17 Josef ŘíhaJosef Říha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 DNP
18 Jan TauerJan Tauer
AC DomažliceAC Domažlice
95 DNP
19 Josef SkrčenýJosef Skrčený
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
86 DNP
Celkem 19 závodníků

skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 8.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.351.401.451.501.551.601.631.661.681.70
1 Tereza HellerováTereza Hellerová
ASK LovosiceASK Lovosice
97 1.68 OOXXX
2 Tereza KaplanováTereza Kaplanová
ASK LovosiceASK Lovosice
95 1.63 OOXXX
3 Pavla CabrnochováPavla Cabrnochová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
97 1.63 OOXXX
4 Kristýna MalířováKristýna Malířová
ASK LovosiceASK Lovosice
99 1.63 OOXXX
5 Klára ČervenkováKlára Červenková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 1.60 OOXXX
6= Lada DoležalováLada Doležalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.55 OOXXX
6= Lucie RandákováLucie Randáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 1.55 OOXXX
8 Nikol JankuNikol Janku
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
00 1.55 OOXXX
9 Petra MelicherováPetra Melicherová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
99 1.55 OOXXX
10 Simona StrouhalováSimona Strouhalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.50 OOXXX
11 Karolína KirbsováKarolína Kirbsová
ASK LovosiceASK Lovosice
99 1.45 OOXXX
12 Karolína HiekováKarolína Hieková
ASK LovosiceASK Lovosice
99 1.45 OOXXX
13 Nicole ŠáchováNicole Šáchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 1.40 OOXXX
14 Kateřina ŠtychováKateřina Štychová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
95 DNP
Celkem 14 závodníků