Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

6. veřejné závody PAS

Praha-Stromovka (10. 2. 2015)

Trojskok - Muži

(út, 10.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří VondráčekJiří Vondráček
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
88 15.42
2 Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
90 15.37
3 David BenešDavid Beneš
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
91 14.59
4 Jan LechnerJan Lechner
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
91 13.98
5 Antonín VobeckýAntonín Vobecký
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 13.81
6 Tomáš MatějčekTomáš Matějček
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
95 13.72
7 Martin RůžičkaMartin Růžička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 13.45
8 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
97 13.33
9 Ladislav UrbanLadislav Urban
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
82 13.00
10 Václav CubínekVáclav Cubínek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 12.71
Celkem 10 závodníků

Trojskok - Ženy

(út, 10.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Šárka BuranskáŠárka Buranská
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 12.54
2 Kateřina LíbalováKateřina Líbalová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
83 11.71
3 Kateřina KašparováKateřina Kašparová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 11.69
4 Žofie JanouškováŽofie Janoušková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
93 11.65
5 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
83 11.48
6 Karolína ČernáKarolína Černá
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 11.25
7 Veronika MatulkováVeronika Matulková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
95 10.97
8 Karolína FuksováKarolína Fuksová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
98 10.83
9 Klára BuřilováKlára Buřilová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
90 10.32
10 Ivana MachováIvana Machová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 10.21
11 Rebeka KrčálováRebeka Krčálová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
92 09.84
12 Veronika ScholzeováVeronika Scholzeová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
98 09.83
13 Jana BursováJana Bursová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 09.68
Celkem 13 závodníků